Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1269Centrum Treningowe Świat BiegaczaMarcin Fehlau Grzegorz Michalak Roch Goszczyński Szymon Bytniewski Kacper Kwapiszewski Wiktor Maćkowiak00:33:0700:35:4400:17:2400:18:0200:17:3700:17:5602:19:50
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !298MANUFAKTURA MIESZKAŃŁukasz Wietecki Adrian Żakowski Piotr Kaźmierczak Tomasz Zegarlicki Paweł Gorzelańczyk Patryk Sobczyk00:33:0100:36:3300:18:3200:19:3700:19:1600:19:0302:26:02
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3216KGHM ZG RUN 1Karol Winniczuk Mateusz Szczepański Grzegorz Jankowski Jerzy Mazurkiewicz Robert Walkowiak Jakub Plewko00:34:5600:38:2300:19:1200:19:1100:19:5600:19:3002:31:08
#4 4205EDI TEAM ZgorzelecGrzegorz Maciorowski Michał Kuńczak Tomasz Rudnik Janusz Wojnarowicz Sebastian Krawiec Robert Zalewski00:35:0000:38:5500:20:0600:19:2200:19:4600:18:4402:31:53
#5 51Night RunnersMichał Kubiak Michał Stawiński Alicja Radziej Waldemar Konieczny Marcin Giezek Jakub Michalak00:34:3700:40:3500:20:4800:19:1500:19:3800:19:3002:34:23
#6 6270Świat Biegacza Fehlau Run TeamKrzysztof Cwalina Tomasz Kobsch Gilles Greiveldinger Adam Szuda Piotr Stachowiak Krzysztof Kacprzak00:37:1200:41:5200:19:5300:20:5500:21:3300:21:5602:43:21
#7 7130Piątkowo na BiegowoMariusz Nowak Mateusz Agaciak Patrycja Kołecka Renata Wojtkowiak Justyna Wysokińska Stefan Wojtkowiak00:34:3700:38:2900:23:3700:24:1400:23:2900:20:5302:45:19
#8 8110Lucky LukiDawid Lipowy Łukasz Stachowiak Monika Rabiega Bogna Jaszczak Ewa Szawelska Szczepan Rabiega00:34:2800:42:1200:24:0000:24:2000:24:5700:21:5802:51:55
#9 936CONSTRAVIA1Karol Kazikowski Przemysław Kozanecki Adam Byczkowski Krzysztof Jankowiak Michał Gazda Paweł Wieczorek00:34:1800:45:0400:22:5100:23:3000:24:3000:23:2002:53:33
#10 10217KGHM ZG RUN 2Grzegorz Magiera Remigiusz Przytulski Paweł Piotrowski Mariusz Tazbir Krzysztof Kądziołka Paweł Doliński00:39:0300:46:4200:21:2800:21:2300:22:4800:22:1602:53:40
#11 1131QUAY I POZNAŃMaciej Walczak Dawid Gruchała Krystian Korek Robert Dawidowski Krzysztof Lipiński Artur Lubkowski00:38:2700:45:5000:22:5300:21:3700:23:0300:22:3102:54:21
#12 1261ViaCon 1Wojciech Janowicz Marcin Czyżewski Mariusz Peronski Mateusz Lubieniec Mateusz Zaleśny Krzysztof Sobór00:38:3800:47:0900:21:4700:24:2900:22:3700:20:2702:55:07
#13 13109MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2Natalia Janik Karolina Klupczyńska Katarzyna Sokołowska Magdalena Sobczyńska Emanuela Adamczyk Aleksandra Kaczmarek00:42:0900:44:1200:22:4200:23:2300:21:5800:21:3402:55:58
#14 14271Świat Biegacza Fehlau Run Team IIWojciech Wieczorek Arkadiusz Marchwicki Grzegorz Świątnicki Jarosław Brodowicz Leszek Domań Sławomir Sąsiadek00:39:2100:47:4700:22:0500:21:2000:23:3000:22:0802:56:11
#15 15193AvengersTomasz Pohl Tomasz Staniszczak Sławomir Woźny Laura Tarsa Zuzanna Cieśla Paulina Tomak00:39:3000:42:1000:22:1300:25:5400:24:3600:22:5502:57:18
#16 16249For Run Team IPaweł Wojciechowski Grzegorz Urbańczyk Magdalena Demel-Wieczorek Małgorzta Bider - Mateusz Borkowski00:36:3000:40:5500:26:0700:25:5900:29:0100:20:5302:59:25
#17 171612plus2 Międzynarodowa Szkoła MatematykiTomasz Kramski Filip Borowczak Karolina Wojtyś Anita Kraska Bartosz Myszkiewicz Sylwia Roszak - Surków00:36:0800:43:2900:50:2802:59:26
#18 18154MANN HUMMEL FT POLAND 2Tomasz Kasperski Marcin Nowak Katarzyna Burdajewicz Hubert Gorynia Bartek Łabędzki Łukasz Skrzypczak00:41:1500:46:2600:25:3900:22:1800:24:4400:22:0003:02:22
#19 19146(nie)dzielna drużynaRafał Ławski Tomasz Kanikowski Michał Augustyniak Marek Buchnat Maciej Wojtkowiak Elżbieta Wojtkowiak00:40:3000:46:2500:25:4500:22:0900:22:4600:26:2703:04:02
#20 20241Szybkie CAPcieRadosław Grzybowski Paweł Zaremba Adam Pająk Frederik Stefanski Tomasz Kaliszuk Michał Burzyński00:41:2700:42:5400:26:2000:26:0700:25:0800:22:4103:04:37
#21 2171Bejot Team ITomasz Jakubczak Maciej Skrzypczak Krzysztof Kozłowski Marcin Durzyński Piotr Karman Michał Zygmunt00:47:3900:43:3000:21:4700:23:0600:26:4500:22:4803:05:35
#22 22272Świat Biegacza Fehlau Run Team IIIJoanna Domań Hanna Jaraszkiewicz Patrycja Grzeszczyk Weronika Hedzielska Kamila Bobińska Ania Szcześniak00:42:5900:46:0800:26:0600:21:4400:23:2400:25:3003:05:51
#23 23127Słubicka Akademia BiegowaAnna Zielińska Justyna Romej Elżbieta Romej Aleksandra Romej Ewa Kiedrowicz Agata Kiedrowicz00:42:1600:44:4500:24:3900:26:0400:25:1500:23:3103:06:30
#24 24117OBLATANI I Biuro StylDawid Dybol Damian Bezak Marcin Krell Sławomir Cieślak Waldemar Lis Tomasz Walęsiak00:39:2600:47:1500:21:5600:27:3800:24:0400:27:0403:07:23
#25 2576Art Team Pegaz 4 Teatr Wielki w PoznaniuRemigiusz Strzelczyk Romuald Piechocki Sławomir Heinrychowski Maciej Ogórkiewicz Szymon Pasternak Piotr Furtak00:42:4300:42:3700:23:3600:24:3500:24:1100:29:5803:07:40
#26 26197gRUNwald team PoznańBartosz Pyszczak Alina Juskowiak Mariusz Kowalczyk Anna Michałowska Alina Licznierska Mateusz Nowicki00:40:5000:54:4200:22:3500:25:1100:23:2100:21:1003:07:49
#27 27230Verocel-PolskaJarosław Woźny Mirosław Serafiński Przemysław Szymczak Tomasz Lubiński Michał Naszko Miłosz Dańczuk00:43:1900:49:5900:23:1400:26:0600:20:3800:24:4803:08:04
#28 28123MałomiasteczkowiPrzemysław Suliński Tomasz Zaleski Monika Zaleska Elżbieta Kalińska Magdalena Cycoń Błażej Daracz00:41:1400:43:4800:29:0200:27:1700:22:2900:24:2503:08:15
#29 2938Getinge Infecteam 1Mateusz Maćkowski Krzysztof Bartz Martyna Figaj Filip Pawlik Szymon Olszewski Mateusz Leciej00:45:4200:46:3500:27:0700:22:1800:23:1500:24:1303:09:10
#30 30155MANN HUMMEL FT POLANDKrzysztof Idkowiak Dariusz Frąckowiak Marcin Plackowski Michał Jagodzik Wojciech Feledziak Arkadiusz Chudy00:42:0900:49:4500:26:0400:23:3900:23:3600:24:3703:09:50
#31 312Prokuratura PoznańGerard Konopka Artur Kaczmarek Michał Kokociński Roman Szymanowski Krzysztof Krysztofiak Grzegorz Gucze00:43:4700:43:2200:24:0000:25:4500:27:3000:25:5603:10:20
#32 32218KGHM ZG RUN 3Lucjan Zdobylak Marek Bartosik Andrzej Łuczyński Bogdan Frydrych Tomasz Miller Sławomir Targosiński00:42:3400:49:4900:24:4100:23:2700:25:0100:25:0503:10:37
#33 33143Panasonic 1Norbert Hołderny Kamil Miękiszak Marzanna Bartkowiak Eliza Lilley Daria Białobrzewska Piotr Zientalski00:38:0100:51:3500:27:3300:26:1800:27:0600:21:5603:12:29
#34 34108Ofix.plDorota Lutomska Marcin Duda Szymon Kępa Janusz Noszczyński Krzysztof Olszański Robert Pietek00:38:5200:46:3400:24:0200:24:3000:30:4200:29:0803:13:48
#35 35179WOŹNIAK TEAMJarosław Redko Piotr Wolny Tomasz Błażejczyk Mariusz Błażejczyk Przemysław Lenartowski Marcin Maćkowiak00:40:0500:47:3400:26:5100:24:3500:26:2600:28:5703:14:28
#36 3670Piątkowo na Biegowo IIAdam Ptak Marcin Napierała Dorota Ptak Joanna Ratajczak Magdalena Pakulska Mariusz Kossowski00:39:4700:49:3100:28:2000:25:0200:25:0500:26:4503:14:30
#37 37115PWSZ im. H. Cegielskiego 1Joanna Stawowa Aleksandra Jankowiak-Bernaciak Agnieszka Tunak-Grześkowiak Mariusz Lemański Marcin Orlikowski Przemysław Orchowski00:41:1400:52:1500:29:4000:29:4500:20:5400:20:4603:14:34
#38 38187ZAWSZE GOTOWIAndrzej Łysiak Leszek Stasik Aleksandra Szczecińska Michał Kędziora Jędrzej Stasik Tomasz Kędziora00:41:0000:47:1300:31:3400:24:5800:25:3400:25:3003:15:49
#39 39106OCTOPUS - MLEK ROL TEAMPiotr Idzikowski Krzysztof Skrzypczak Grzegorz Walczak Robert Grawon Krzysztof Jezierski Krzysztof Jakuszek00:42:3800:46:1400:29:0900:27:4800:27:4600:22:1903:15:54
#40 40136Fitatu RunnersRobert Gacki Łukasz Domański Adam Lenkowski Marta Kokocińska Małgorzata Dąbrowska Agnieszka Kłapkowska00:39:1100:40:1300:28:4200:31:4800:27:1600:29:1203:16:22
#41 41101CYBINA TEAMPrzemysław Sznura Marek Pietrzak Piotr Walkowiak Tomasz Dawidziński Marek Kościelniak Oskar Czechowski00:46:2700:55:4500:23:0800:25:3800:22:4700:22:5303:16:38
#42 42251For Run Team IIIRafał Kowalczyk Andrzej Leśniowski Ksawery Urbańczyk Michał Adamski Dariusz Obuchowicz Bartosz Zawadzki00:43:1600:50:4600:25:4400:27:5500:25:5000:23:2603:16:57
#43 43158Team Transformers LesznoAdam Woźniak Artur Kasprzak Michał Biegajski Patryk Stróżyński Kamil Szczykutowicz Krzysztof Maciuk00:45:3700:46:0200:24:5700:27:2703:17:24
#44 4440Wiktoria team - Moja MaltaKrzysztof Majorek Kamil Dąbek Jolanta Komornicka - Dąbek Filip Błaszkiewicz Justyna Komornicka Arkadiusz Dąbek00:41:4800:42:3100:33:3500:25:0400:30:5200:25:0803:18:58
#45 45253SZWLA WO-MENJacek Majewski Adrian Zimny Izabela Świgoń Natalia Kwarciak Magdalena Krukowska Adam Krukowski00:45:0500:45:4500:31:2200:29:0800:25:3600:22:1003:19:06
#46 46264Deloitte Adventure Team OneAleksandra Musiał Karol Ciszak Mateusz Lorych Patryk Kleparski Jakub Giel Artur Szczepaniak00:43:2600:51:0200:28:4700:23:5100:26:0500:26:2503:19:36
#47 4730Jerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieJakub Pawłowski Jędrzej Jerzmanowski Katarzyna Jerzmanowska Łukasz Ciszewski Michał Walkowiak Maciej Łukaszewicz00:43:1900:47:5100:30:3400:27:1400:27:0900:24:1803:20:25
#48 4884S.C.REPMichał Lednicki Arkadiusz Szajek Marcin Maciaszek Tomasz Zabłocki Dominika Godzisz Grzegorz Szwarc00:47:5700:48:5400:26:1400:24:4400:27:1800:25:5803:21:05
#49 49266DSK KancelariaŁukasz Bartochowski Andrzej Jakubczak Michał Jackowski Mateusz Muniak Marcin Palusiński Wojciech Romanowski00:43:0700:46:2700:31:5100:27:0500:26:3800:26:1003:21:18
#50 50132TORNADO KLECZEWAnna Szygenda Sławomir Kamiński Elżbieta Puchalska Lech Hajdrych Zuzanna Hajdrych Marek Jaskólski00:44:5700:47:3700:29:4100:26:5200:26:0900:26:4403:22:00
#51 51225O-I POLAND HUTA SZKŁA POZNAŃMichał Siekierski Mariusz Witko Marta Wolska Łukasz Szczepaniak Agnieszka Majewicz Artur Gawrych00:45:4400:50:0400:29:2000:23:4000:28:5700:24:3003:22:15
#52 52246Twining RunIlona Morawiec Łukasz Błoch Dariusz Wojciechowski Robert Żminkowski Mateusz Gadziński Krzysztof Kołaczkowski00:51:0100:55:1000:24:1900:25:1400:22:2300:24:2503:22:32
#53 53160Drużyna MarzeńAgnieszka Pelc-Wanielista Piotr Wanielista Piotr Żuberek Elżbieta Sztramska Joanna Jura Małgorzata Gilowska00:40:3500:43:1600:25:2400:33:0200:29:0300:32:0603:23:26
#54 54245TAKE RUN 2Małgorzata Jankowska Michał Kaznowski Ewa Syska Wojciech Mytko Krzysztof Owsianowski Robert Paniączyk00:57:0500:47:0200:27:2100:23:4800:25:2600:23:2003:24:02
#55 5589MUAY RUNNING TEAMJoanna Walkowiak Monika Antkowiak Agnieszka Bieleń Anita Waszyk Marlena Drajerczak Agata Kwasiżur00:45:3900:51:0400:27:2900:28:2300:27:3800:23:5003:24:03
#56 5652PGS TEAMPiotr Kaźmierski Krzysztof Matyśkiewicz Ewelina Kaźmierska Agnieszka Artmańska Joanna Romanko-Sierżant Karol Sierżant00:42:0700:44:3300:28:5600:27:3000:37:4800:23:2403:24:18
#57 57191Schneider Electric EEMarcin Duda Jarosław Szymański Dawid Anderman Grzegorz Jaskulski Maciej Trojnarski Robert Wielicki00:43:3900:54:0700:24:4100:25:0500:29:0400:27:5103:24:27
#58 58113NOVOL 2Maciej Martinek Rafał Młodzikowski Piotr Modzelewski Krystian Stępień Mieszko Piśmienny Witold Siwiński00:48:3000:47:2800:24:5800:30:3100:26:1000:26:5403:24:31
#59 599QARSON IDawid Lewczuk Ewelina Kasprzak Izabela Ciesielczyk Tadeusz Rutkowski Karol Konieczny Dominik Ślusarczyk00:47:4800:46:2300:32:2500:25:3800:27:0100:25:2703:24:42
#60 60114FortecBartosz Grzybek Michał Wojtyś Artur Grzybek Jakub Kaźmierczak Bartosz Żbikowski Daniel Gbiorczyk00:47:4900:51:0700:26:3100:30:1900:25:5200:23:1803:24:56
#61 6123DUNI EFF 2Dawid Jeliński Łukasz Czaczyk Iwona Niska Tomasz Święch Anna Frąckowiak Jakub Adamski00:40:3600:47:0200:28:0700:25:2800:37:2900:26:3003:25:12
#62 62226SzybciEYŁukasz Jędrzejczak Michał Potrawiak Karolina Karczewska Aleksandra Szczepaniak Magdalena Chmielewska Daniel Wiącek00:44:4900:52:1900:26:0100:26:1200:28:2400:27:3303:25:18
#63 63248PRZYBECCY TEAMTomasz Przybecki Piotr Kotkowski Dariusz Przybecki Karolina Kotkowska Paweł Kalita Damian Maciejewski00:49:4800:42:2700:31:3300:26:2900:26:5900:28:1303:25:29
#64 64173Zebrani z przymusuBartosz Koscielniak Marek Szymczak Huber Tabaka Dariusz Gęsikiewicz Katarzyna Szcześniak Michał Horiaczek00:47:1600:43:5100:25:2500:27:0100:35:4400:26:2103:25:38
#65 65263EXACTUS Sport TeamSylwia Czarnecka Mariusz Tomczak Maciej Klaus Łukasz Zawadowski Katarzyna Bąk Michalina Matuszczak00:51:1700:53:1600:24:0000:26:1400:26:0500:24:4603:25:38
#66 66237OLX Group TeamPaweł Zoga Marcin Najewski Łukasz Szczygieł Mariola Strzelec Michał Maćkowiak Kamil Banasiewicz00:51:3500:44:4600:25:4400:29:4100:27:1900:26:3503:25:40
#67 67169V&P TeamMałgorzata Jackowiak Artur Zawisza Mariusz Kubczak Katarzyna Ciemniak-Urbaniak Mateusz Krawczyk Agnieszka Andrzejczyk00:45:0800:46:2900:24:5000:27:5800:30:2400:31:1603:26:05
#68 68242Allegro RunnersNatalia Lec Dariusz Dubicki Dominika Ciszewska Justyna Salamon Rafał Guźniczak Krzysztof Płatek00:49:5800:52:3000:26:2000:25:3400:27:0100:25:2003:26:43
#69 69128Huragan KleczewAndrzej Ślebioda Michał Dryjański Agnieszka Ślebioda Agnieszka Warwas-Trzemkowska Anna Hofman Sebastian Jaszczak00:41:0800:41:2800:27:0500:34:3300:35:0700:27:4403:27:05
#70 7042Pekabex - dział projektowy 1Bartosz Bartkowiak Marcin Luber Ewelina Wetulani Łukasz Meller Łukasz Bola Wawrzyniec Andrzejewski00:47:4200:50:0900:28:5500:25:3500:30:2100:24:3403:27:16
#71 71247KB UE PoznańJacek Trębecki Marian Gorynia Waldemar Budner Jan Fazlagic Joanna Świderska Waldemar Rydzak00:49:3800:54:2700:27:5400:25:5100:25:3700:24:0003:27:27
#72 72178PROMAG RUNning TEAMMaciej Muchała Marcin Kaczmarek Sebastian Kopaszewski Rafał Jasiński Mateusz Bejga Grzegorz Banaszkiewicz00:50:5200:49:5700:26:4500:26:5000:25:4200:27:3903:27:45
#73 73120XTM TeamTytus Pawlak Tomasz Lewandowski Mateusz Klimorowski Mikołaj Lauer Mateusz Zwolanowski Jakub Ratajski00:51:4200:46:0800:25:5300:30:5300:30:4100:23:0003:28:17
#74 74208Espeo cheetahsIga Stępniak Piotr Ceranek Michał Kómoch Tomasz Tomalak Svetlana Wojciechowska Filip Chmarzyński00:52:0500:47:1300:26:0800:26:1300:24:5500:32:0503:28:39
#75 7567Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 2Radosław Majewski Krzysztof Kozieł Marta Pera Andrzej Osiak Michał Nerka Łukasz Nowak00:46:1200:51:0800:26:1000:33:0100:25:4800:26:3703:28:56
#76 76267Porsche Poznań Franowo - salon AudiDominik Fijałkowski Tomasz Stelmach Mikołaj Loba Kajetan Szułczyński Dariusz Pawlak Dawid Tomczak00:47:3000:49:3700:26:4400:29:1800:28:4500:27:1103:29:05
#77 77206SPORTOPEDICAKacper Dobersztyn Marcin Podwika Martyna Świdurska Małgorzata Kołacka Wojciech Słowiński Marcin Łepski00:49:2200:49:2800:28:2300:23:1700:31:0400:28:0003:29:34
#78 7853UHY ECAMichał Kołosowski Piotr Woźniak Paweł Mróz Marta Putek Patryk Gajewski Maciej Chwalisz00:44:0300:49:4600:31:0700:30:2500:26:0100:29:0003:30:22
#79 79183EVER Power TeamMichał Kaczmarek Szymon Dembski Piotr Hernik Klaudia Piotrowska Rafał Hernik Marcin Kasierski00:39:5500:57:2700:28:2300:27:3100:25:3900:31:3803:30:33
#80 80181DFDS Polska Running TeamTadeusz Bartecki Łukasz Jędrzejek Ewelina Kozieł Konrad Tarka Oleksandr Piddubnyi Francois Meurice00:48:4500:47:1600:33:3500:28:5900:29:3800:22:2403:30:37
#81 81224Dachser Team IIAdrian Mielcarek Sławomir Konieczny Joanna Hańczyk Michał Gorzkowski Damian Górecki Piotr Wojna00:54:4700:42:4300:26:0200:27:0700:29:3100:31:0003:31:10
#82 82202mat-fizJakub Pagórski Katarzyna Siemiątkowska Jakub Filarowicz Marcin Idziorek Mariusz Rutkowski Lidia Blaszka00:52:5300:48:5400:22:4600:24:0100:27:1700:35:3103:31:22
#83 83190Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w PoznaniuBłażej Golec Piotr Smudziński Marta Kozłowska Artur Turas Jan Popowski Artur Ginter00:50:2000:44:4800:28:1000:29:0900:28:1700:30:4103:31:25
#84 84162Roche Runners IFabian Wiktorowski Dawid Kamrowski Kornel Lewandowski Lech Hubicki Paweł Nowacki Jakub Gromadzki03:31:29
#85 85213SNOW.DOG ADVENTURERadek Zaworski Bartek Igielski Paweł Szafrański Kamil Degórski Marcel Mierzejewski Piotr Jabłoński00:42:0000:59:0500:26:3700:27:4600:28:1700:27:4703:31:32
#86 86229Pyrland Park LinowyKasia Żebrowska Mateusz Sobczak Magdalena Świętanowska Magdalena Kaszuba Michał Dolata Bartłomiej Sobczak00:48:0000:53:5600:27:2900:30:1600:27:4100:24:3603:31:58
#87 87209PWC Running Team 2Julita Włoszczyna Filip Graczyk Tomek Lewicki Kacper Czapracki Ewa Nowicka Jakub Pietrusiewicz00:55:3400:43:5300:24:2600:28:4000:31:0100:28:2503:31:59
#88 8821Run for ITKrzysztof Majewski Krzysztof Waraczewski Krzysztof Parszuto Katarzyna Liberek-Grajewska Michał Lekarczyk Kamil Pniewski00:51:0100:56:2100:25:3500:29:0000:26:3100:23:3203:32:00
#89 8924BROENAndrzej Mańkowski Jędrzej Binek Jacek Czepczyński Jarosław Czajkowski Grzegorz Gomulec Dawid Dymek00:45:1200:54:0500:24:2500:31:3800:27:4700:28:5703:32:04
#90 9060Ratownicza Liga BiegowaMateusz Grams Kacper Gargasiewicz Monika Tulecka Karolina Biel Karolina Gajda Kuba Gudełajtis00:49:3500:46:2300:29:1700:30:2400:31:3600:24:5003:32:05
#91 91144Panasonic 2Bartosz Grzelak Robert Robaszkiewicz Anna Pawłowska Edyta Hierowska Piotr Nowczewski Maciej Kasprzak00:50:2300:48:4900:29:0200:30:3700:26:4800:26:3003:32:09
#92 92129Uniwersytet Przyrodniczy w PoznaniuNatalia Walczak Radosław Matz Jakub Mazurkiewicz Maciej Augustyn Michał Wożniak Sebastian Kujawiak00:48:3200:56:0100:27:3000:29:3000:25:5100:25:0703:32:31
#93 93137FILIPIAKBABICZ RUN & FUN IPatryk Filipiak Jan Musiałkiewicz Mikołaj Wiza Marzena Rosler-Borakiewicz Paweł Musiałkiewicz Szymon Rajski00:47:4500:49:5900:30:0400:32:5400:24:0600:28:2803:33:16
#94 94165PragmatIQ Kancelaria PrawnaTomasz Bojkowski Aleksander Gałek Tomasz Rutkowski Rafał Szymkowiak Mateusz Buszkiewicz Kamil Ekiert00:49:2200:53:0400:25:2800:26:1000:29:3600:29:3803:33:18
#95 95134ARPOL PoznańŁukasz Łukowicz Maciej Król Piotr Wybieralski Arkadiusz Włoszyński Przemysław Czereba Krzysztof Pietrukiewicz00:45:3100:49:2200:29:0000:23:1900:33:1700:33:1703:33:46
#96 9664EL-CAB Running Team - 1 DRUŻYNAMarcin Grzegorzek Marcin Ratajczak Katarzyna Gałęska Tymoteusz Łukaszyk Paulina Kaczmarek Agata Wyza00:39:4000:58:4900:24:4700:26:1300:31:0200:33:2703:33:58
#97 97240Capgemini 404 not foundMateusz Kaczmarek Jacek Kamiński Paweł Kaptur Michał Kotecki Cezary Konieczny Maciej Jankowski00:44:2101:00:4500:26:2300:28:2400:25:5100:28:3803:34:22
#98 9826Art Team Pegaz 2 Teatr Wielki w PoznaniuBartosz Bardziński Michał Francuzik Piotr Kucharski Stanisław Binek Przemysław Kuczkowski Tomasz Goliński00:50:2900:52:3900:27:5800:27:1500:27:1800:28:5203:34:31
#99 9917Santander Runners TeamFilip Czeluśniak Maria Kopeć Piotr Bodył - Szymala Jakub Kowalczyk Joanna Domosławska Kamil Biedroń00:49:3600:54:3000:28:0100:27:2800:30:4300:24:1903:34:37
#100 10069Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 4Zbigniew Gruźlewski Włodzimierz Adamczyk Mariusz Eckert Mateusz Szkudlarz Jacek Wojciechowski Kamil Andrzejewski00:52:2900:50:1100:27:0800:29:0200:26:5900:28:5903:34:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności