Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 101180Egnyte SparksMichał Wróbel Dominika Dębińska Adam Zawada Adam Jędro Bartosz Jarocki Anatoliy Kucher00:41:4500:59:2300:26:5800:29:2200:28:1800:29:1103:34:57
#2 102147CZIPI plusKonrad Jacek Marcin Jasiński Eugeniusz Pokora Remigiusz Ciemiński Marcin Chmielewski Żaneta Chmielewska00:44:3700:53:1000:27:1900:29:0300:31:5400:28:5603:34:59
#3 10362Viacon2Adam Orzeszek Jakub Ciesielski Daria Mendelewska Marek Surus Jacek Szczepiński Karol Królikowski00:46:2200:54:0300:30:3600:28:0600:30:4500:25:4603:35:38
#4 104102EUROKLIMATMichał Seidel Jan Kokociński Paweł Krzyżański Marcin Gadzikowski Michał Konieczny Andrzej Durkiewicz00:46:2400:51:4700:30:5100:33:1900:25:4300:27:5803:36:02
#5 10550DI XelionIwona Bytniewska Marcin Klorek Katarzyna Dumańska Marcin Mazurek Przemysław Chomik Daniel Parzych00:47:2900:53:4100:24:0000:27:3600:29:2400:34:0903:36:19
#6 106200Kancelaria Brokerska Pawlak-SzubertPaweł Pogorzelski Wiesław Szukała Wojciech Krysiak Arleta Lewandowska Magdalena Szubert Krzysztof Pawlak00:47:2500:54:2900:26:2000:29:4000:29:1500:29:2103:36:30
#7 107194Surge CrawlMateusz Sawastian Antoni Szczepaniak Julita Kozłowska Jacek Spychała Grzegorz Kubik Witold Urbaniak00:48:2900:54:4400:29:5100:26:1600:31:5400:25:2703:36:41
#8 108239Capgemini - Sorry I was on muteRafał Kamiński Karol Linnik Marta Truś Beata Jurgielewicz Jacek Miarzyński Michał Nowicki00:44:1600:52:0100:32:3000:34:4200:26:5900:26:1603:36:44
#9 10999KarlikTeam2Katarzyna Buśko Tomasz Ogrodnik Maciej Brzóstowicz Grzegorz Urbański Jerzy Sobusiak Michał Kubera00:58:1300:50:5300:28:3100:27:2700:26:1300:25:3403:36:51
#10 11097AMICA-WOAFCOAnna Muszyńska Michał Ścigocki Paulina Kubiak Maciej Czosnowski Przemysław Tersa Dawid Ratowski00:45:4800:49:5600:29:3400:29:2000:26:5300:35:2403:36:55
#11 111153NAFDRAPiotr Lizakowski Jacek Chlasta Lidia Urbańska Stanisław Jankiewicz Michał Lesiak Igor Jeremicz00:44:2000:47:1800:36:2900:29:1100:33:5300:25:5603:37:07
#12 11290Charty z CMSWojciech Koczara Mateusz Wosiek Kamil Basicki Patrycja Białko Bartłomiej Wajda Marta Żurkowska00:54:4300:50:0500:25:4400:34:1000:26:0300:26:5303:37:38
#13 1136GiG RunnersMarcin Wichłacz Krzysztof Swornowski Karolina Frąckowiak Katarzyna Nadrowska Łukasz Kałużny Jacek Antkowiak00:40:1400:47:5500:27:4400:35:5800:37:1100:29:0903:38:11
#14 11478SMM LEGAL TEAM 2Rafał Sikorski Krzysztof Urbańczak Daria Gil Arkadiusz Habiera Adrian Rycerski Monika Ratajczak00:49:2800:53:1200:35:2600:27:1800:25:4700:27:1803:38:29
#15 11529Biegające MyszkiRadoslaw Stachowski Tim Oldenburg Malgorzata Stachowska Julia Tritt Marta Stachowska Ricardo Freitas00:52:5000:51:0600:29:1400:31:2200:28:0300:26:0103:38:36
#16 116195INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ NAUCZYCIELEMarcin Lambryczak Paweł Nowak Michał Grabarek Ewa Lambryczak Sławomir Piechocki Monika Polus00:40:0601:01:5000:34:1200:24:4700:26:0900:31:3203:38:36
#17 11714Norek i WspólnicyFranciszek Horała Piotr Pawłowski Bartosz Byczkowski Hubert Norek Agata Pawlak-Jaszczak Tomasz Jaszczak00:55:1300:48:0600:26:5900:31:3300:31:3100:25:2103:38:43
#18 11896KarlikTeam1Łukasz Ginter Krystian Zając Karol Wiśniewski Karolina Puławska Przemysław Gadaliński Anna Nieradka00:48:0800:48:1100:30:3900:38:4900:28:3500:25:0503:39:27
#19 119222Drużyna ZenkaJan Pożywiłko Wojciech Czub Monika Czub Piotr Czub Karol Czub Marian Czub00:48:0000:50:3600:31:0700:33:4700:28:1400:27:5903:39:43
#20 12043Pekabex - dział projektowy 2Jacek Matysiak Oskar Dolny Marcin Sobecki Filip Arencibia Anna Kroehnke Tomasz Rutkowski00:46:2900:57:4600:30:2500:28:4300:25:4400:30:3903:39:46
#21 121142Może dobiegnąAleksander Kurz Paweł Kuznowicz Szymon Sobczak Adrian Michalski Kacper Karbowy Piotr Barczak00:47:2800:57:5600:28:3800:32:3500:25:1900:28:0103:39:57
#22 12213ACO 2Jacek Deja Szymon Nowak Jerzy Feldmann Tomasz Miazek Marcin Kwaśny Marek Nowicki00:51:5700:51:1200:28:2500:32:5600:30:4700:24:5903:40:16
#23 12357IFM PANŁukasz Lindner Adam Ostrowski Iwona Płowaś-Korus Iwona Olejniczak Grzegorz Michałek Tetiana Yevchenko00:49:0500:49:1900:23:4200:30:1300:32:5400:35:2103:40:34
#24 124168Raben SSC 2Magdalena Luch Maciej Jarosz Julia Kasprzyk Adrian Gołębiewski Daria Pelczyk Szymon Dworzyński00:52:3900:45:2300:31:1300:30:1300:30:5100:30:1503:40:34
#25 12579SECURITAS Run 4 FunAndrzej Ławniczak Zdzisław Kazibut Ewa Jakubowska Maja Bereszyńska Anna Jarusz Dominik Grządzielewski00:43:3100:44:3900:35:4000:30:5400:33:5900:32:0403:40:47
#26 126111MikadaMarcin Marek Maciej Szygenda Ewa Marek Marta Wojciechowska Filip Szałek Michał Kamiński00:45:3100:45:3300:29:3500:36:0600:32:0700:32:0303:40:55
#27 12791festina lente Otropedia Dziecięca PoznańMateusz Kozinoga Bartłomiej Gajek Tomasz Kotwicki Paweł Główka Milud Shadi Marek Tomaszewski00:37:5800:58:0200:31:0400:28:5700:34:0800:31:2103:41:30
#28 12866Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 1Arkadiusz Koster Sławomir Kuśmierczak Agata Fiedler-Cyrson Piotr Jędrzejczak Robert Socha Grzegorz Gołąb00:48:5600:50:1300:30:5900:30:4800:28:3800:31:5803:41:32
#29 12935Altvater PiłaAgnieszka Pacholska-Cybulska Paweł Bardziński Daniel Krysztofiak Romuald Stupkiewicz Tomasz Soboń Radosław Marinow00:49:5800:53:0400:29:1700:31:2700:28:4600:29:0403:41:36
#30 130186Babimojski Klub Biegowy BakcylAdam Śledź Patryk Krakowian Andrzej Rudnicki Andrzej Iks Alina Jągowska Dominik Dziku Dzikowski00:47:4900:54:3500:28:4900:25:1700:32:1600:32:5303:41:39
#31 131104SierściuchyPatrycja Goleśniewska Bartosz Mierzejewski Agata Hajdziona Anna Dworzańska - Gul Agnieszka Gronowska Paweł Gul00:55:3300:44:2000:27:4500:34:3400:27:5400:31:3503:41:41
#32 132210Raben Logistics PolskaJarek Ciesielski Kuba Hudak Łukasz Wenda Adam Wróblewski Magda Rosińska Marcelina May00:47:0800:55:0400:29:1100:29:4400:34:3900:25:5603:41:42
#33 133164SZAKALE Z TERMO STUDIOTomasz Kucharski Hubert Stachowiak Rafal Pawlowski Mariusz Kaczor Agnieszka Fałat Tomasz Hencel00:52:4500:56:2200:27:2700:28:2300:31:2400:25:2303:41:44
#34 134219KGHM ZG RUN 4Marek Warchala Rafał Makowski Tomasz Kaczmarek Grzegorz Szlachter Paulina Maćkowiak Monika Małyniak00:47:5600:57:2800:25:3800:25:1700:33:0500:32:2403:41:48
#35 135214PWC Running Team 1Mikołaj Kondej Jacek Lechna Anna Puszcz Joanna Nowakowska Olga Grzempczyńska Ewelina Wilczyńska00:38:3100:52:1300:31:0200:35:5000:32:0200:32:2303:42:01
#36 13639Getinge Infecteam 2Dariusz Leszczak-Phong Agnieszka Rachowska Anna Szczygieł Lidia Buczel Aleksandra Rataj-Żbikowska Tomasz Urbaniak00:46:4600:57:1300:31:0500:30:2200:32:2000:24:2103:42:07
#37 137255ESCRACE02Magda Pieczka Alicja Dembna Aneta Białek Jean-Matthieu Schmerber Loris Dalmasso Paweł Paszek00:50:3900:53:3100:29:3500:28:5700:30:2700:28:5903:42:08
#38 138135KRUSTEAMKrzysztof Sławski Filip Kowalski Beata Łącka Lucyna Pauszek-Substyk Ewelina Krzymińska Katarzyna Berska-Stachnik00:45:0700:49:3000:33:1500:26:3400:31:2500:36:4003:42:31
#39 139227RE/MAX EXPERTSBorys Owczarzak Maciej Gasiński Kinga Michalska Ewa Zboralska Ireneusz Remblewski Filip Błażewicz00:46:1300:55:2800:33:3900:32:0300:28:4500:26:2603:42:34
#40 14059Majda StrzyżewskaPiotr Kęsicki Bartosz Majda Karolina Nowacka Jan Drzewiecki Natasza Jackiewicz Rafał W Ąsowicz00:55:2900:50:4800:30:5900:24:5900:32:2100:28:0403:42:40
#41 141121ARTBIX TEAMMartyna Grzelak Marta Szymanowska Dominika Adamus Dorota Kulig Paulina Cieślak Magdalena Borkowska00:49:2700:54:0600:27:0800:32:5900:29:2600:29:4203:42:48
#42 142252For Run Team IVMarcin Kępiński Rafał Łuczyk Paweł Słomiński Piotr Kuźma Maciej Kostrzewa Mikołaj Stróżniak00:48:0400:53:1400:34:3500:29:1300:29:2100:28:5703:43:24
#43 14351Incoguto TeamMarcin Oleś Kazimierz Dejnak Tomasz Łącki Alicja Jasińska Przemysław Sobieniak Sławomir Błażejczyk00:53:1000:56:3600:29:1200:29:4200:27:5000:27:0103:43:31
#44 14494New face of SecuritasKrzysztof Bartuszek Paweł Dębicki Pawel Bartosiak Pawel Borowski Marcin Wulczynski Tomasz Brandys00:58:3700:58:3800:24:5500:32:1200:24:2400:25:2203:44:08
#45 14518SzwaQ AttackKatarzyna Zalewska Ireneusz Bogusz Bartłomiej Kurowski Bartłomiej Karliński Maksymilian Szwak Maria Ćwiklińska01:08:0000:46:5800:25:2400:27:3800:22:0400:34:0803:44:12
#46 14677SMM LEGAL TEAM 1Przemysław Maciak Tymoteusz Mądry Tomasz Lewandowski Mikołaj Maśliński Damian Michalski Aleksandra Guminiak00:47:4600:58:3100:25:5500:25:3400:32:0500:34:2503:44:16
#47 14715Piękne i BestieMarek Sporny Dominik Nawrocki Agata Dominowska Aleksandra Libera Emilia Wolnowska Katarzyna Gruszka00:47:3100:55:1200:30:0000:26:5600:33:5500:30:4203:44:16
#48 148166INT4 movesUladzimir Sakalenka Konstantinos Tsakalos Krzysztof Łuka Marcin Dzierzgowski Michał Kowalczewski Michał Lubczyński00:45:0100:54:4900:27:3700:36:5303:44:20
#49 1494MACO RUNNERSPiotr Ptak Maksymilian Strzyżewski Agnieszka Ślęzak Paweł Rogowicz Leszek Walszewski Marcin Pieczynski00:45:3000:49:3900:34:2200:32:2100:35:3200:27:0503:44:29
#50 150105Biegając do tyłu robię szumIzabela Ostrowska Emil Witkowski Piotr Kiałka Maksymilian Kiałka Bartosz Kiałka Bartłomiej Adamczewski00:51:1100:52:3900:30:3400:32:5700:30:4400:26:2703:44:32
#51 151261StruśKardio1Weronika Greberska Bartosz Stępa Marek Słomczyński Michał Adamczyk Anna Tomaszewska Bartek Kalawski00:52:2000:54:0500:30:3300:28:5600:30:0900:28:3603:44:39
#52 152184Grupa VerbicomMagdalena Zając Maciej Chojnacki Rafał Ławniczak Jędrzej Młynarczyk Bartosz Kurzawski Kuba Tomaszkiewicz00:53:0900:50:2900:36:0500:28:4500:29:5100:26:4303:45:02
#53 15387SAUERESSIG REPRO POWERMateusz Sammler Tomasz Grzelka Michał Jasiński Małgorzata Skibińska Maciej Kryk Joanna Adamska00:47:1300:48:3100:36:2800:36:5500:27:4500:28:4603:45:38
#54 15481Majorel - ZalandoPrzemysław Budziszewski Marek Dolatowski Weronika Rępalska Agnieszka Głowacka Mateusz Miś Michał Kawka00:51:1100:49:2900:31:0000:36:3800:29:4600:27:4803:45:52
#55 155231Osadkowski RunTeamDawid Grześkowiak Eliza Marcinkowska Marcin Foremny Krzysztof Świerczyński Katarzyna Foremna Wojciech Jasik00:57:0000:56:0300:25:3700:29:0400:30:3100:27:4103:45:56
#56 15612ACO 1Grzegorz Walaszczyk Svitlana Melnychenko Bartosz Waszkowiak Ewa Nowak Sebastian Szaj Mariusz Filip00:49:5701:02:4500:31:4800:26:0500:34:1000:21:1103:45:56
#57 157124POWIAT POZNAŃSKINatalia Siejek Artur Trzepałkowski Tomasz Skupio Joanna Chłysta Joanna Smolińska Karolina Mądrzak00:51:3400:56:2000:28:4800:29:1800:32:1500:28:0003:46:15
#58 15819Prywatna Lecznica CertusKrzysztof Niciejewski Marek Winckiewicz Urszula Żytkiewicz Lesław Pawlak Sławomir Stępniewski Karolina Laskowska00:54:5900:46:1100:37:5100:28:5700:32:3600:25:4103:46:15
#59 160259SUPER-PHARMPaulina Hildebrańska Szymon Więckowski Paulina Kropidłowska Paulina Burdajewicz Przemysław Troczyński Piotr Łęgowski00:49:2600:57:1200:36:2500:29:2400:23:3200:30:3103:46:30
#60 16155PnB Morsy IIIKrzysztof Wewiór Łukasz Krysiak Karolina Kaczmarek Agnieszka Warkocka Małgorzata Leciejewska Anna Wojciechowska00:43:2601:01:2800:29:4800:30:4700:33:3900:27:3103:46:39
#61 1625RCK Biuro InżynierskieMarek Gołębiewski Michał Fiedorowicz Patrycja Krzysztofik Maciej Grobelny Alina Nowicka Ryszard Kowalski00:46:2000:56:5000:36:4800:28:3400:31:0100:27:0803:46:41
#62 16348Szpital LutyckaWłodzimierz Pawłowski Jaromir Furmaniuk Karina Wronka Joanna Kaczmarek-Wiegandt Karolina Klain Maciej Głyda00:55:3800:47:1000:34:2200:31:5400:27:5500:29:4303:46:42
#63 164100Fundacja Niesiemy NadziejęPaweł Koczewski Robert Katafiasz Anna Zrobczyńska Krystyna Bartkowiak Zygmunt Waśkowski Sylwester Białowąs00:49:2501:01:5600:27:4300:30:3500:29:1300:27:5103:46:43
#64 165212EurobankMaciej Walczak Marcin Meloch Alicja Hejdysz Milena Pietrzykowska Paulina Dziasek Łukasz Marciniak00:47:1100:53:1900:27:5300:33:1500:28:4400:36:3103:46:53
#65 16634QUAY IV POZNAŃKrzysztof Otto Krystian Krajewski Rafał Kraszkiewicz Mateusz Bartoszak Maciej Jabłoński Paulina Nowak01:02:4000:48:1800:28:1300:30:1600:26:1200:31:1703:46:56
#66 167189W ścieklEYAgnieszka Janicka Michał Tomczak Bogusz Ochocki Klaudia Leśniak Maksym Lupyekin Michał Golmanowski00:57:5600:56:1600:26:3500:26:2000:30:3600:29:1803:47:01
#67 168273Pfeifer & Langen Marketing - Diamant ProSportMariusz Mądry Paweł Maciejewski Ewa Ciesielska Przemysław Figlarek Wojciech Trafas Bartosz Szałata00:51:3900:54:0500:31:0400:25:1600:31:5600:33:2003:47:20
#68 169138FILIPIAKBABICZ RUN & FUN IIMarcin Barłog Przemysław Szmidt Aleksander Moroz Denis Jankowski Michał Babicz Bartosz Grochal00:52:3100:58:3600:28:4400:27:2700:29:0600:31:1103:47:35
#69 17085FobaroKatarzyna Wojewódzka Aleksander Bromberek Krzysztof Jagodziński Natalia Grzeszkowiak Wojciech Cieślewicz Piotr Siebert00:51:4900:55:4500:31:5000:29:3500:31:2500:27:2903:47:53
#70 171171Chłopcy z MoraskaJędrzej Bekas Mariusz Zaród Andrzej Jarmołowicz Sławek Małecki Łukasz Pestka Krzysztof Kowal00:45:4300:47:5200:28:4700:38:5500:34:5700:31:4903:48:03
#71 17268Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 3Marcin Olejniczak Emil Czaja Natalia Ligmann-Lubczyńska Jacek Krawczyk Michał Ciesielski Damian Chełminiak00:51:2200:52:5700:29:5200:31:1700:32:2700:30:1903:48:14
#72 17373Laboratorium GenMedAdrian Lejman Karolina Borysiak Jakub Śnieć Dominika Nowaczyk Daria Marszałek Zuzanna Kowalewska00:49:2800:56:3500:27:4900:27:0700:29:5200:37:2803:48:19
#73 174131Miller Graphics PolandPatryk Kubiak Bartosz Obrzut Marcin Melosik Rafał Kassner Anna Jaworska Maciej Orchowicz00:47:4001:01:5200:29:2600:25:0100:28:0700:36:2003:48:26
#74 175275Labo sPrintJeroen Bijpost Sebastian Sagan Paweł Niedzielski Bartłomiej Rabsh Maciek Kubla Olek Stępień00:52:4101:03:2200:28:5400:28:3700:25:3700:29:4503:48:56
#75 176103CYBINA TEAM IIPrzemysław Śmichurski Marek Szewczyk Anita Czechowska Krzysztof Czechowski Katarzyna Szumińska Dominik Szumiński00:52:5900:58:3200:29:2300:27:5900:34:0300:26:1203:49:08
#76 177243Stowarzyszenie Księgowych PoznańAgnieszka Matkowska Robert Uzarewicz Anita Skoczylas Katarzyna Cieślewicz-Galas Beata Skorniak Piotr Żakowski00:57:5800:52:3400:33:3400:27:5800:29:1800:27:5503:49:17
#77 17858Czarny Wyszczupla // BENUSDariusz Hantz Tomasz Piatek Paulina Piątek Tomasz Stawniak Arek Jasicki Damian Dudziak00:51:1101:05:2800:26:1600:30:5500:29:1100:26:1803:49:19
#78 17975Torpol Runinng Team 2Dominik Siwa Krzysztof Nieznalski Dawid Banaszak Małgorzata Klimkowska Sebastian Newlin-Łukowicz Sebastian Przygocki00:50:1900:50:4500:28:4800:37:1700:36:0300:26:0903:49:21
#79 180260SUPER-PHARM 2Emil Banasiak Natalia Skowron Natalia Sytek Dorota Szadkowska Patrycja Targoszyńska Justyna Janik00:45:3900:55:4600:34:4100:29:3600:32:4500:30:5703:49:24
#80 1818System-1Piotr Przyborski Dawid Bulczyński Marta Kamińska Helena Nowacka Łukasz Gosieniecki Bartosz Gilwatowski01:00:4400:52:3800:38:5400:26:3800:24:4100:25:5203:49:27
#81 182167Raben SSC 1Beata Bartkowiak Robert Bernat Ewelina Korzeniewska Katarzyna Fiedorowicz Katarzyna Zarębska Joanna Glinkowska00:51:4700:46:0900:31:5100:34:5200:31:4600:33:0703:49:32
#82 183232Take Run 1Bogna Warzycha Bartosz Totleben Magda Totleben Kamila Sikorska- Podyma Kinga Zalejarz Anna Kurcz Kielar00:57:5100:55:1800:25:5600:30:5100:32:2600:27:1503:49:37
#83 184172Dziewczyny z MoraskaMonika Zaród Izabale Janowska-Ścibisz Paula Pestka Maria Pol Paulina Bekas Małgorzata Małecka00:52:0400:57:3400:27:5600:30:2700:30:1500:31:3103:49:47
#84 185112Przebiegli Prawnicy KrotoskiegoKatarzyna Malec Tomasz Fritzkowski Małgorzata Miller Barbara Borkowska Igor Durczyński Wojciech Kruk00:57:2300:51:3900:29:4300:30:1900:32:4100:28:0303:49:48
#85 186220NaviExpertMariusz Perzanowski Kinga Masiarek Jakub Stefaniak Tomasz Hapke Dawid Kałka Nikodem Piechocki00:53:5200:59:5100:31:5200:26:0900:29:1300:29:2203:50:19
#86 187256ESCRACE03Katarzyna Szymańska Marcin Strębski Joanna Brząkowska Kamila Mróz Mateusz Trojanowski David Varela Ucha00:53:0000:51:1400:39:4000:36:0300:25:0200:25:2303:50:22
#87 18872Bejot Team IIJoanna Bojarojć Łukasz Nogaj Agata Durzyńska Ewelina Ubowska Marta Meissner Łukasz Naskręt00:55:2000:55:5100:31:0700:29:1200:31:2900:27:5203:50:51
#88 189196INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ ABSOLWENCIAdam Walid Artur Przybysz Zuzanna Zielińska Karolina Kantor Marta Rymelska Julia Wochna00:51:1100:48:4300:27:2300:40:1300:33:4500:30:3503:51:50
#89 19027Plexitech Running TeamSzymon Wichłacz Agnieszka Bołądź Monika Kałmuczak Agata Moszyńska Tomasz Szymański Ihor Danyliuk00:52:0001:01:5800:29:4300:35:4200:26:5700:26:0403:52:24
#90 191203Damki z pedałamiPiotr Wierzbowski Stanisław Rosada Marek Szczepaniak Wiktor Waltrowski Magdalena Niczke Katarzyna Szablewska00:45:4300:54:5400:29:1000:30:1700:34:5100:37:5203:52:47
#91 19263ViaCon3Łukasz Kończak Adam Czerepak Marta Łuczkowska Artur Pawlak Weronika Nowak Maciej Wiśniewski00:52:4100:57:2900:31:4800:31:2000:30:0100:29:3103:52:50
#92 193257ESCRACE04Małgorzata Wolniak Justyna Muminova Karolina Madajczyk Amparo Moreno Guillermo Portillo Martinez Valery Shatsila00:50:5001:03:0200:28:3700:35:2800:29:1600:25:4103:52:54
#93 194262StruśKardio2Michał Guliński Tomasz Łuczak Paweł Hajkowicz Marcin Majewski Magdalena Polewska Angela Przywarska00:53:0500:53:2000:30:4000:29:1900:36:0500:30:4703:53:16
#94 19525Equi Vet SerwisBeata Antkowiak Miłosz Tomaszewski Joanna Przewoźna Bartek Jankowiak Maciej Przewoźny Aleksandra Bartylak00:54:2500:56:2700:39:0400:28:4200:28:1300:27:3903:54:30
#95 196163MAXIM biegaMaciej Rychter Piotr Ratajczak Małgorzata Gawron Jakub Rabiega Bartosz Odważny Marcin Jędrzejczyk00:48:4401:00:4600:28:1000:36:2000:27:3200:33:3303:55:05
#96 197265Deloitte Adventure Team GazeleJakub Gilgenast Agnieszka Sawicka Jędrzej Siarkowki Natalia Mateja Paweł Pochylski Mateusz Dużyński01:01:0900:58:5100:30:2800:31:2100:25:3500:27:5203:55:16
#97 19833QUAY III POZNAŃAndrzej Morawski Jan Rudzki Katarzyna Kaiser Łukasz Szary Aleksander Barboukov Kamil Przybylski00:46:5200:59:5900:29:0100:29:5100:41:0700:28:4303:55:33
#98 199199Gumisiowy TeamWioletta Kopańska Chomik Łukasz Dropik Anna Janowska Waldemar Janowski Magdalena Kołodziejska Małgorzata Kozicka00:52:4100:54:1500:30:0400:28:3300:32:4200:37:2703:55:42
#99 200201Gang Słodziaków - Diabetologia TeamAnna Duda-Sobczak Agnieszka Gandecka Maciej Pempera Paweł Niedźwiecki Maciej Chudziński Jacek Soska00:51:5000:57:4200:30:2600:31:5500:31:3500:32:1803:55:46
#100 201116PWSZ im. H. Cegielskiego 2Bożena Fromm Sławomir Binkowski Monika Fromm Magdalena Jakubowska Przemysław Gąsiorowski Artur Grześkowiak00:52:1101:03:0000:27:4700:32:2800:34:2100:26:1503:56:02

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności