Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 95134ARPOL PoznańŁukasz Łukowicz Maciej Król Piotr Wybieralski Arkadiusz Włoszyński Przemysław Czereba Krzysztof Pietrukiewicz00:45:3100:49:2200:29:0000:23:1900:33:1700:33:1703:33:46
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !298MANUFAKTURA MIESZKAŃŁukasz Wietecki Adrian Żakowski Piotr Kaźmierczak Tomasz Zegarlicki Paweł Gorzelańczyk Patryk Sobczyk00:33:0100:36:3300:18:3200:19:3700:19:1600:19:0302:26:02
#3 12357IFM PANŁukasz Lindner Adam Ostrowski Iwona Płowaś-Korus Iwona Olejniczak Grzegorz Michałek Tetiana Yevchenko00:49:0500:49:1900:23:4200:30:1300:32:5400:35:2103:40:34
#4 19263ViaCon3Łukasz Kończak Adam Czerepak Marta Łuczkowska Artur Pawlak Weronika Nowak Maciej Wiśniewski00:52:4100:57:2900:31:4800:31:2000:30:0100:29:3103:52:50
#5 62226SzybciEYŁukasz Jędrzejczak Michał Potrawiak Karolina Karczewska Aleksandra Szczepaniak Magdalena Chmielewska Daniel Wiącek00:44:4900:52:1900:26:0100:26:1200:28:2400:27:3303:25:18
#6 11896KarlikTeam1Łukasz Ginter Krystian Zając Karol Wiśniewski Karolina Puławska Przemysław Gadaliński Anna Nieradka00:48:0800:48:1100:30:3900:38:4900:28:3500:25:0503:39:27
#7 49266DSK KancelariaŁukasz Bartochowski Andrzej Jakubczak Michał Jackowski Mateusz Muniak Marcin Palusiński Wojciech Romanowski00:43:0700:46:2700:31:5100:27:0500:26:3800:26:1003:21:18
#8 221238OLX Group Team IIZuzanna Łuszczewska Jacek Kaczmarek Marta Dominiak-Sporna Michał Wiśniewski Adam Anczykowski Mariusz Szerszeniewski00:51:3501:08:3300:32:2900:31:4700:28:4200:28:4204:01:48
#9 217192Pekabex - dział księgowościZuzanna Różalska Justyna Kuras Agnieszka Drogi Angelika Kos Karolina Wójcicka Sławomir Kaczmarek01:08:0400:52:0600:30:1700:27:4300:32:0500:30:3504:00:50
#10 25093Ciastki.pz IIZuzanna Kwiatkowska Agnieszka Klemczak Agnieszka Gabrysz Justyna Rau Matylda Rychlewicz Dorota Łagowska00:55:2300:57:2800:31:1700:36:2900:38:1900:37:2404:16:20
#11 10069Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 4Zbigniew Gruźlewski Włodzimierz Adamczyk Mariusz Eckert Mateusz Szkudlarz Jacek Wojciechowski Kamil Andrzejewski00:52:2900:50:1100:27:0800:29:0200:26:5900:28:5903:34:48
#12 16348Szpital LutyckaWłodzimierz Pawłowski Jaromir Furmaniuk Karina Wronka Joanna Kaczmarek-Wiegandt Karolina Klain Maciej Głyda00:55:3800:47:1000:34:2200:31:5400:27:5500:29:4303:46:42
#13 14271Świat Biegacza Fehlau Run Team IIWojciech Wieczorek Arkadiusz Marchwicki Grzegorz Świątnicki Jarosław Brodowicz Leszek Domań Sławomir Sąsiadek00:39:2100:47:4700:22:0500:21:2000:23:3000:22:0802:56:11
#14 22895Press-Service Monitoring MediówWojciech Majchrzycki Tomasz Krystkowiak Dariusz Paluch Izabela Kaczmarek Kamila Ratajczak Marcin Szczupak00:58:0500:54:3300:25:4400:35:3100:36:5100:32:5804:03:42
#15 11290Charty z CMSWojciech Koczara Mateusz Wosiek Kamil Basicki Patrycja Białko Bartłomiej Wajda Marta Żurkowska00:54:4300:50:0500:25:4400:34:1000:26:0300:26:5303:37:38
#16 1261ViaCon 1Wojciech Janowicz Marcin Czyżewski Mariusz Peronski Mateusz Lubieniec Mateusz Zaleśny Krzysztof Sobór00:38:3800:47:0900:21:4700:24:2900:22:3700:20:2702:55:07
#17 199199Gumisiowy TeamWioletta Kopańska Chomik Łukasz Dropik Anna Janowska Waldemar Janowski Magdalena Kołodziejska Małgorzata Kozicka00:52:4100:54:1500:30:0400:28:3300:32:4200:37:2703:55:42
#18 151261StruśKardio1Weronika Greberska Bartosz Stępa Marek Słomczyński Michał Adamczyk Anna Tomaszewska Bartek Kalawski00:52:2000:54:0500:30:3300:28:5600:30:0900:28:3603:44:39
#19 214133B.free SportWaldek Jankowski Mariusz Kopras Lidia Radeberg Beata Kopras Elżbieta Górniak Szymon Krzywda00:52:2001:00:0000:34:1900:30:5400:30:4600:31:0203:59:21
#20 148166INT4 movesUladzimir Sakalenka Konstantinos Tsakalos Krzysztof Łuka Marcin Dzierzgowski Michał Kowalczewski Michał Lubczyński00:45:0100:54:4900:27:3700:36:5303:44:20
#21 73120XTM TeamTytus Pawlak Tomasz Lewandowski Mateusz Klimorowski Mikołaj Lauer Mateusz Zwolanowski Jakub Ratajski00:51:4200:46:0800:25:5300:30:5300:30:4100:23:0003:28:17
#22 259148Brama PoznaniaTomasz Szczepański Jan Jaszczak Magdalena Osińska Łukasz Bartoszyński Jolanta Łukaszyk Bartosz Balewicz00:50:1501:00:2100:40:5800:36:1200:42:0600:34:5104:24:43
#23 63248PRZYBECCY TEAMTomasz Przybecki Piotr Kotkowski Dariusz Przybecki Karolina Kotkowska Paweł Kalita Damian Maciejewski00:49:4800:42:2700:31:3300:26:2900:26:5900:28:1303:25:29
#24 15193AvengersTomasz Pohl Tomasz Staniszczak Sławomir Woźny Laura Tarsa Zuzanna Cieśla Paulina Tomak00:39:3000:42:1000:22:1300:25:5400:24:3600:22:5502:57:18
#25 133164SZAKALE Z TERMO STUDIOTomasz Kucharski Hubert Stachowiak Rafal Pawlowski Mariusz Kaczor Agnieszka Fałat Tomasz Hencel00:52:4500:56:2200:27:2700:28:2300:31:2400:25:2303:41:44
#26 171612plus2 Międzynarodowa Szkoła MatematykiTomasz Kramski Filip Borowczak Karolina Wojtyś Anita Kraska Bartosz Myszkiewicz Sylwia Roszak - Surków00:36:0800:43:2900:50:2802:59:26
#27 218233FIBARO WybieganiTomasz Konopka Bartłomiej Arcichowski Mirosław Krawczyk Karolina Błaszczyk Jakub Brychcy Gumny Krzysztof00:56:0000:55:0700:36:2200:39:0600:27:3100:26:4704:00:53
#28 18154MANN HUMMEL FT POLAND 2Tomasz Kasperski Marcin Nowak Katarzyna Burdajewicz Hubert Gorynia Bartek Łabędzki Łukasz Skrzypczak00:41:1500:46:2600:25:3900:22:1800:24:4400:22:0003:02:22
#29 2171Bejot Team ITomasz Jakubczak Maciej Skrzypczak Krzysztof Kozłowski Marcin Durzyński Piotr Karman Michał Zygmunt00:47:3900:43:3000:21:4700:23:0600:26:4500:22:4803:05:35
#30 94165PragmatIQ Kancelaria PrawnaTomasz Bojkowski Aleksander Gałek Tomasz Rutkowski Rafał Szymkowiak Mateusz Buszkiewicz Kamil Ekiert00:49:2200:53:0400:25:2800:26:1000:29:3600:29:3803:33:18
#31 208151FSGTomasz Ambroziak Bartłomiej Minorczyk Patrycja Sulej Zuzanna Valirakis Wiśniewska Justyna Wacławek Szymon Chudy00:51:3700:57:4400:33:5400:35:1500:35:0100:24:0203:57:33
#32 80181DFDS Polska Running TeamTadeusz Bartecki Łukasz Jędrzejek Ewelina Kozieł Konrad Tarka Oleksandr Piddubnyi Francois Meurice00:48:4500:47:1600:33:3500:28:5900:29:3800:22:2403:30:37
#33 19027Plexitech Running TeamSzymon Wichłacz Agnieszka Bołądź Monika Kałmuczak Agata Moszyńska Tomasz Szymański Ihor Danyliuk00:52:0001:01:5800:29:4300:35:4200:26:5700:26:0403:52:24
#34 23146Pekabex - miszmaszSzymon Karczewski Wojciech Frącek Emilia Pełszyk Dominika Gąsior Maria Górecki Agnieszka Ławniczak00:55:2600:55:4400:33:0100:31:1800:35:5500:33:0504:04:29
#35 65263EXACTUS Sport TeamSylwia Czarnecka Mariusz Tomczak Maciej Klaus Łukasz Zawadowski Katarzyna Bąk Michalina Matuszczak00:51:1700:53:1600:24:0000:26:1400:26:0500:24:4603:25:38
#36 252886 BarrelsSumit Singh Farid Shumbar Godwin Mafelu Rohit Rafaliya Daryna Bobrovnyk Vaibhav Patel01:08:2700:59:0000:27:1800:31:4300:38:1100:32:0804:16:47
#37 227235Pybaro Dwa ZeroRobert Kuna Juliusz Drygalski Hubert Spych Konrad Szadkowski Emil Spych Adam Wolski00:59:4100:59:4100:33:1300:32:3200:29:5000:28:2104:03:18
#38 40136Fitatu RunnersRobert Gacki Łukasz Domański Adam Lenkowski Marta Kokocińska Małgorzata Dąbrowska Agnieszka Kłapkowska00:39:1100:40:1300:28:4200:31:4800:27:1600:29:1203:16:22
#39 24216Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki w PoznaniuRenata Borowska-Juszczyńska Marian Kulczyński Beata Budkiewicz Andre Kasztelan Agnieszka Szuba Kacper Bardzki00:58:2501:01:3600:34:5700:34:3100:30:1400:30:3804:10:21
#40 2576Art Team Pegaz 4 Teatr Wielki w PoznaniuRemigiusz Strzelczyk Romuald Piechocki Sławomir Heinrychowski Maciej Ogórkiewicz Szymon Pasternak Piotr Furtak00:42:4300:42:3700:23:3600:24:3500:24:1100:29:5803:07:40
#41 19146(nie)dzielna drużynaRafał Ławski Tomasz Kanikowski Michał Augustyniak Marek Buchnat Maciej Wojtkowiak Elżbieta Wojtkowiak00:40:3000:46:2500:25:4500:22:0900:22:4600:26:2703:04:02
#42 11478SMM LEGAL TEAM 2Rafał Sikorski Krzysztof Urbańczak Daria Gil Arkadiusz Habiera Adrian Rycerski Monika Ratajczak00:49:2800:53:1200:35:2600:27:1800:25:4700:27:1803:38:29
#43 42251For Run Team IIIRafał Kowalczyk Andrzej Leśniowski Ksawery Urbańczyk Michał Adamski Dariusz Obuchowicz Bartosz Zawadzki00:43:1600:50:4600:25:4400:27:5500:25:5000:23:2603:16:57
#44 108239Capgemini - Sorry I was on muteRafał Kamiński Karol Linnik Marta Truś Beata Jurgielewicz Jacek Miarzyński Michał Nowicki00:44:1600:52:0100:32:3000:34:4200:26:5900:26:1603:36:44
#45 7567Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 2Radosław Majewski Krzysztof Kozieł Marta Pera Andrzej Osiak Michał Nerka Łukasz Nowak00:46:1200:51:0800:26:1000:33:0100:25:4800:26:3703:28:56
#46 206188engcon teamRadosław Lisek Mikołaj Tepper Maciej Szuman Aleksandra Dyba Jacek Dobrzyński Patryk Hoły00:53:2701:02:3800:35:2800:37:1800:23:5800:23:4303:56:32
#47 20241Szybkie CAPcieRadosław Grzybowski Paweł Zaremba Adam Pająk Frederik Stefanski Tomasz Kaliszuk Michał Burzyński00:41:2700:42:5400:26:2000:26:0700:25:0800:22:4103:04:37
#48 11529Biegające MyszkiRadoslaw Stachowski Tim Oldenburg Malgorzata Stachowska Julia Tritt Marta Stachowska Ricardo Freitas00:52:5000:51:0600:29:1400:31:2200:28:0300:26:0103:38:36
#49 85213SNOW.DOG ADVENTURERadek Zaworski Bartek Igielski Paweł Szafrański Kamil Degórski Marcel Mierzejewski Piotr Jabłoński00:42:0000:59:0500:26:3700:27:4600:28:1700:27:4703:31:32
#50 41101CYBINA TEAMPrzemysław Sznura Marek Pietrzak Piotr Walkowiak Tomasz Dawidziński Marek Kościelniak Oskar Czechowski00:46:2700:55:4500:23:0800:25:3800:22:4700:22:5303:16:38
#51 28123MałomiasteczkowiPrzemysław Suliński Tomasz Zaleski Monika Zaleska Elżbieta Kalińska Magdalena Cycoń Błażej Daracz00:41:1400:43:4800:29:0200:27:1700:22:2900:24:2503:08:15
#52 176103CYBINA TEAM IIPrzemysław Śmichurski Marek Szewczyk Anita Czechowska Krzysztof Czechowski Katarzyna Szumińska Dominik Szumiński00:52:5900:58:3200:29:2300:27:5900:34:0300:26:1203:49:08
#53 14677SMM LEGAL TEAM 1Przemysław Maciak Tymoteusz Mądry Tomasz Lewandowski Mikołaj Maśliński Damian Michalski Aleksandra Guminiak00:47:4600:58:3100:25:5500:25:3400:32:0500:34:2503:44:16
#54 15481Majorel - ZalandoPrzemysław Budziszewski Marek Dolatowski Weronika Rępalska Agnieszka Głowacka Mateusz Miś Michał Kawka00:51:1100:49:2900:31:0000:36:3800:29:4600:27:4803:45:52
#55 232198MIROX Team!Przemysław Augustynowicz Piotr Goryczka Alicja Kaczyńska Agata Szymborska Katarzyna Hubert Danuta Wiloch00:52:5501:02:1600:31:4900:28:1500:35:0900:34:0704:04:31
#56 191203Damki z pedałamiPiotr Wierzbowski Stanisław Rosada Marek Szczepaniak Wiktor Waltrowski Magdalena Niczke Katarzyna Szablewska00:45:4300:54:5400:29:1000:30:1700:34:5100:37:5203:52:47
#57 1494MACO RUNNERSPiotr Ptak Maksymilian Strzyżewski Agnieszka Ślęzak Paweł Rogowicz Leszek Walszewski Marcin Pieczynski00:45:3000:49:3900:34:2200:32:2100:35:3200:27:0503:44:29
#58 1818System-1Piotr Przyborski Dawid Bulczyński Marta Kamińska Helena Nowacka Łukasz Gosieniecki Bartosz Gilwatowski01:00:4400:52:3800:38:5400:26:3800:24:4100:25:5203:49:27
#59 111153NAFDRAPiotr Lizakowski Jacek Chlasta Lidia Urbańska Stanisław Jankiewicz Michał Lesiak Igor Jeremicz00:44:2000:47:1800:36:2900:29:1100:33:5300:25:5603:37:07
#60 14059Majda StrzyżewskaPiotr Kęsicki Bartosz Majda Karolina Nowacka Jan Drzewiecki Natasza Jackiewicz Rafał W Ąsowicz00:55:2900:50:4800:30:5900:24:5900:32:2100:28:0403:42:40
#61 5652PGS TEAMPiotr Kaźmierski Krzysztof Matyśkiewicz Ewelina Kaźmierska Agnieszka Artmańska Joanna Romanko-Sierżant Karol Sierżant00:42:0700:44:3300:28:5600:27:3000:37:4800:23:2403:24:18
#62 39106OCTOPUS - MLEK ROL TEAMPiotr Idzikowski Krzysztof Skrzypczak Grzegorz Walczak Robert Grawon Krzysztof Jezierski Krzysztof Jakuszek00:42:3800:46:1400:29:0900:27:4800:27:4600:22:1903:15:54
#63 251118OBLATANI II Biuro StylPiotr Cidyło Bartosz Skrzypczak Julita Wojciechowska Lidia Szklarz Nina Kromolicka Michał Dąbrowski00:56:1200:55:5300:35:1200:37:1500:38:3000:33:3604:16:38
#64 66237OLX Group TeamPaweł Zoga Marcin Najewski Łukasz Szczygieł Mariola Strzelec Michał Maćkowiak Kamil Banasiewicz00:51:3500:44:4600:25:4400:29:4100:27:1900:26:3503:25:40
#65 16249For Run Team IPaweł Wojciechowski Grzegorz Urbańczyk Magdalena Demel-Wieczorek Małgorzta Bider - Mateusz Borkowski00:36:3000:40:5500:26:0700:25:5900:29:0100:20:5302:59:25
#66 106200Kancelaria Brokerska Pawlak-SzubertPaweł Pogorzelski Wiesław Szukała Wojciech Krysiak Arleta Lewandowska Magdalena Szubert Krzysztof Pawlak00:47:2500:54:2900:26:2000:29:4000:29:1500:29:2103:36:30
#67 164100Fundacja Niesiemy NadziejęPaweł Koczewski Robert Katafiasz Anna Zrobczyńska Krystyna Bartkowiak Zygmunt Waśkowski Sylwester Białowąs00:49:2501:01:5600:27:4300:30:3500:29:1300:27:5103:46:43
#68 23944Pekabex - dział projektowy 3Paweł Bogdanowicz Igor Nawrocki Aleksander Drozd Szymon Wojciechowski Jacek Kuligowski Daniel Orzeł00:58:5001:08:4100:29:5600:29:3100:34:4000:26:5404:08:32
#69 224236Fibaro 1Paulina Rusinek Piotr Skorupiński Błażej Skrzypczak Sebastian Kurek Kamil Stelmach Przemysław Kokorzycki01:02:5500:51:0700:36:5300:27:1600:33:0800:31:2004:02:39
#70 160259SUPER-PHARMPaulina Hildebrańska Szymon Więckowski Paulina Kropidłowska Paulina Burdajewicz Przemysław Troczyński Piotr Łęgowski00:49:2600:57:1200:36:2500:29:2400:23:3200:30:3103:46:30
#71 174131Miller Graphics PolandPatryk Kubiak Bartosz Obrzut Marcin Melosik Rafał Kassner Anna Jaworska Maciej Orchowicz00:47:4001:01:5200:29:2600:25:0100:28:0700:36:2003:48:26
#72 93137FILIPIAKBABICZ RUN & FUN IPatryk Filipiak Jan Musiałkiewicz Mikołaj Wiza Marzena Rosler-Borakiewicz Paweł Musiałkiewicz Szymon Rajski00:47:4500:49:5900:30:0400:32:5400:24:0600:28:2803:33:16
#73 131104SierściuchyPatrycja Goleśniewska Bartosz Mierzejewski Agata Hajdziona Anna Dworzańska - Gul Agnieszka Gronowska Paweł Gul00:55:3300:44:2000:27:4500:34:3400:27:5400:31:3503:41:41
#74 26392Ciastki.pz IOtylia Mańka Agnieszka Niewczas-Stefańska Ewa Łaganowska Zuza Szyc Sławka Olejniczak Edyta Faltyńska01:01:3601:13:2700:31:3900:37:1900:38:3200:38:3104:41:04
#75 24486FSG BiznesOliwier Wegner Łukasz Jaskuła Krzysztof Trzebuniak Mikołaj Dukarski Justyna Połczyńska Michał Barczyński00:58:2000:53:2900:32:4700:36:2500:33:1900:36:3904:10:59
#76 33143Panasonic 1Norbert Hołderny Kamil Miękiszak Marzanna Bartkowiak Eliza Lilley Daria Białobrzewska Piotr Zientalski00:38:0100:51:3500:27:3300:26:1800:27:0600:21:5603:12:29
#77 26556QARSON VNina Węgorowska Daniel Żelazny Lucie Marcotte Maria Molewska Dorota Szturemska Dagmara Stąporek-Sikora01:08:5101:01:1100:40:1200:41:1300:34:0000:39:2304:44:50
#78 92129Uniwersytet Przyrodniczy w PoznaniuNatalia Walczak Radosław Matz Jakub Mazurkiewicz Maciej Augustyn Michał Wożniak Sebastian Kujawiak00:48:3200:56:0100:27:3000:29:3000:25:5100:25:0703:32:31
#79 211174Egnyte SparksNatalia Szwinta Michał Daniluk Maciej Szczepaniak Artur Michna Patryk Karolak Michael Kueh00:54:3000:50:0200:27:0100:33:5500:24:1100:48:2803:58:07
#80 157124POWIAT POZNAŃSKINatalia Siejek Artur Trzepałkowski Tomasz Skupio Joanna Chłysta Joanna Smolińska Karolina Mądrzak00:51:3400:56:2000:28:4800:29:1800:32:1500:28:0003:46:15
#81 68242Allegro RunnersNatalia Lec Dariusz Dubicki Dominika Ciszewska Justyna Salamon Rafał Guźniczak Krzysztof Płatek00:49:5800:52:3000:26:2000:25:3400:27:0100:25:2003:26:43
#82 13109MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2Natalia Janik Karolina Klupczyńska Katarzyna Sokołowska Magdalena Sobczyńska Emanuela Adamczyk Aleksandra Kaczmarek00:42:0900:44:1200:22:4200:23:2300:21:5800:21:3402:55:58
#83 258126OBLATANI V Sklejka EkoNatalia Cegła Kacper Kurczaba Agnieszka Morga-Lisiak Danuta Prusiewicz Tomasz Armanowski Robert Szymański01:12:5800:53:3900:38:4600:40:0100:24:1700:34:1104:23:52
#84 184172Dziewczyny z MoraskaMonika Zaród Izabale Janowska-Ścibisz Paula Pestka Maria Pol Paulina Bekas Małgorzata Małecka00:52:0400:57:3400:27:5600:30:2700:30:1500:31:3103:49:47
#85 135214PWC Running Team 1Mikołaj Kondej Jacek Lechna Anna Puszcz Joanna Nowakowska Olga Grzempczyńska Ewelina Wilczyńska00:38:3100:52:1300:31:0200:35:5000:32:0200:32:2303:42:01
#86 215211wspaniali ASTATuMikołaj Komasiński Tomasz Rzyski Edyta Trawińska Karolina Kurzyk Anna Gawęcka Michał Nowak00:57:0300:59:0000:32:4800:30:2800:29:4800:30:2803:59:35
#87 101180Egnyte SparksMichał Wróbel Dominika Dębińska Adam Zawada Adam Jędro Bartosz Jarocki Anatoliy Kucher00:41:4500:59:2300:26:5800:29:2200:28:1800:29:1103:34:57
#88 51225O-I POLAND HUTA SZKŁA POZNAŃMichał Siekierski Mariusz Witko Marta Wolska Łukasz Szczepaniak Agnieszka Majewicz Artur Gawrych00:45:4400:50:0400:29:2000:23:4000:28:5700:24:3003:22:15
#89 104102EUROKLIMATMichał Seidel Jan Kokociński Paweł Krzyżański Marcin Gadzikowski Michał Konieczny Andrzej Durkiewicz00:46:2400:51:4700:30:5100:33:1900:25:4300:27:5803:36:02
#90 204149BritenetMichał Pogorzelski Łukasz Nienartowicz Olga Kamińska Arkadiusz Patek Krzysztof Małolepszy Dominik Jasiczek01:03:2400:54:5500:28:4000:29:3200:30:0200:29:4703:56:20
#91 4884S.C.REPMichał Lednicki Arkadiusz Szajek Marcin Maciaszek Tomasz Zabłocki Dominika Godzisz Grzegorz Szwarc00:47:5700:48:5400:26:1400:24:4400:27:1800:25:5803:21:05
#92 51Night RunnersMichał Kubiak Michał Stawiński Alicja Radziej Waldemar Konieczny Marcin Giezek Jakub Michalak00:34:3700:40:3500:20:4800:19:1500:19:3800:19:3002:34:23
#93 7853UHY ECAMichał Kołosowski Piotr Woźniak Paweł Mróz Marta Putek Patryk Gajewski Maciej Chwalisz00:44:0300:49:4600:31:0700:30:2500:26:0100:29:0003:30:22
#94 79183EVER Power TeamMichał Kaczmarek Szymon Dembski Piotr Hernik Klaudia Piotrowska Rafał Hernik Marcin Kasierski00:39:5500:57:2700:28:2300:27:3100:25:3900:31:3803:30:33
#95 223234FIBARO-MannschaftMichał Hejmann Krystian Bergmann Dawid Król Bartłomiej Topolski Szymon Ochociński Przemysław Kasiorek00:56:2200:59:5900:33:5100:32:3100:26:1600:33:1904:02:18
#96 194262StruśKardio2Michał Guliński Tomasz Łuczak Paweł Hajkowicz Marcin Majewski Magdalena Polewska Angela Przywarska00:53:0500:53:2000:30:4000:29:1900:36:0500:30:4703:53:16
#97 236204Króliczki PlayBotaMichał Dybowski Antoni Szcześniak Anna Dreger Jolanta Śmigiel Daria Kusiak Łukasz Maciejewski00:54:1700:55:1000:33:5000:35:1700:29:3000:39:1004:07:14
#98 238125OBLATANI IV Sklejka EkoMichał Banaszkiewicz Sławomir Kijański Anna Tomicka Paweł Juszczak Izabela Szczepkowska Jarosław Strzelczyk01:08:4000:54:2100:31:5800:33:3300:35:3600:24:0604:08:14
#99 193257ESCRACE04Małgorzata Wolniak Justyna Muminova Karolina Madajczyk Amparo Moreno Guillermo Portillo Martinez Valery Shatsila00:50:5001:03:0200:28:3700:35:2800:29:1600:25:4103:52:54
#100 21974Torpol Runinng Team 1Małgorzata Stodolna Daria Skrzypczak Monika Olszewska Agnieszka Korytowska Dominika Zaczyńska Alona Ostrowska00:58:4500:58:2700:30:4200:32:1000:30:5800:29:5504:00:57

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności