Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 --04:54:56
#2 24880Można to było zrobić lepiejAdam Nowicki Agnieszka Krzewińska Adrianna Krzywdzik Jakub Dolczewski Anna Rucka Damian Kopiński00:50:0901:11:0000:31:4900:37:0500:34:0100:30:2804:14:32
#3 10362Viacon2Adam Orzeszek Jakub Ciesielski Daria Mendelewska Marek Surus Jacek Szczepiński Karol Królikowski00:46:2200:54:0300:30:3600:28:0600:30:4500:25:4603:35:38
#4 3670Piątkowo na Biegowo IIAdam Ptak Marcin Napierała Dorota Ptak Joanna Ratajczak Magdalena Pakulska Mariusz Kossowski00:39:4700:49:3100:28:2000:25:0200:25:0500:26:4503:14:30
#5 130186Babimojski Klub Biegowy BakcylAdam Śledź Patryk Krakowian Andrzej Rudnicki Andrzej Iks Alina Jągowska Dominik Dziku Dzikowski00:47:4900:54:3500:28:4900:25:1700:32:1600:32:5303:41:39
#6 189196INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ ABSOLWENCIAdam Walid Artur Przybysz Zuzanna Zielińska Karolina Kantor Marta Rymelska Julia Wochna00:51:1100:48:4300:27:2300:40:1300:33:4500:30:3503:51:50
#7 43158Team Transformers LesznoAdam Woźniak Artur Kasprzak Michał Biegajski Patryk Stróżyński Kamil Szczykutowicz Krzysztof Maciuk00:45:3700:46:0200:24:5700:27:2703:17:24
#8 17373Laboratorium GenMedAdrian Lejman Karolina Borysiak Jakub Śnieć Dominika Nowaczyk Daria Marszałek Zuzanna Kowalewska00:49:2800:56:3500:27:4900:27:0700:29:5200:37:2803:48:19
#9 81224Dachser Team IIAdrian Mielcarek Sławomir Konieczny Joanna Hańczyk Michał Gorzkowski Damian Górecki Piotr Wojna00:54:4700:42:4300:26:0200:27:0700:29:3100:31:0003:31:10
#10 233254ESCRACE01Agata Jurewicz Malwina Golicz Marta Mikolajczak Marta Ignasiak Katarzyna Schmidtke Agnieszka Czaja00:54:0600:59:1200:35:1300:32:3500:30:3500:33:0004:04:41
#11 21083MEJDŹOR-EL TERRORAgnieszka Górska Carlos Hilario Navas Montilla Karolina Kononowicz Illia Baihot Valeriia Lytvynenko Artem Pleskachov00:57:3600:49:5100:33:5700:30:2200:37:4500:28:2303:57:54
#12 247139QARSON IIAgnieszka Grajek Marzena Sienkowska Alicja Krzykowska Damian Ciesielczyk Daniel Jawojsz Rémi Horla00:56:5401:15:4800:29:2400:29:1000:29:3900:31:3004:12:25
#13 167189W ścieklEYAgnieszka Janicka Michał Tomczak Bogusz Ochocki Klaudia Leśniak Maksym Lupyekin Michał Golmanowski00:57:5600:56:1600:26:3500:26:2000:30:3600:29:1803:47:01
#14 177243Stowarzyszenie Księgowych PoznańAgnieszka Matkowska Robert Uzarewicz Anita Skoczylas Katarzyna Cieślewicz-Galas Beata Skorniak Piotr Żakowski00:57:5800:52:3400:33:3400:27:5800:29:1800:27:5503:49:17
#15 12935Altvater PiłaAgnieszka Pacholska-Cybulska Paweł Bardziński Daniel Krysztofiak Romuald Stupkiewicz Tomasz Soboń Radosław Marinow00:49:5800:53:0400:29:1700:31:2700:28:4600:29:0403:41:36
#16 53160Drużyna MarzeńAgnieszka Pelc-Wanielista Piotr Wanielista Piotr Żuberek Elżbieta Sztramska Joanna Jura Małgorzata Gilowska00:40:3500:43:1600:25:2400:33:0200:29:0300:32:0603:23:26
#17 234207226km dla FilipaAgnieszka Sobisiak Patryk Kanarkowski Dorota Ceglarska-Kanarkowska Piotr Nowak Marcin Józefowski Łukasz Drożdżyński00:59:4400:51:5600:34:0900:33:5700:33:3900:32:4704:06:12
#18 121142Może dobiegnąAleksander Kurz Paweł Kuznowicz Szymon Sobczak Adrian Michalski Kacper Karbowy Piotr Barczak00:47:2800:57:5600:28:3800:32:3500:25:1900:28:0103:39:57
#19 46264Deloitte Adventure Team OneAleksandra Musiał Karol Ciszak Mateusz Lorych Patryk Kleparski Jakub Giel Artur Szczepaniak00:43:2600:51:0200:28:4700:23:5100:26:0500:26:2503:19:36
#20 8924BROENAndrzej Mańkowski Jędrzej Binek Jacek Czepczyński Jarosław Czajkowski Grzegorz Gomulec Dawid Dymek00:45:1200:54:0500:24:2500:31:3800:27:4700:28:5703:32:04
#21 19833QUAY III POZNAŃAndrzej Morawski Jan Rudzki Katarzyna Kaiser Łukasz Szary Aleksander Barboukov Kamil Przybylski00:46:5200:59:5900:29:0100:29:5100:41:0700:28:4303:55:33
#22 69128Huragan KleczewAndrzej Ślebioda Michał Dryjański Agnieszka Ślebioda Agnieszka Warwas-Trzemkowska Anna Hofman Sebastian Jaszczak00:41:0800:41:2800:27:0500:34:3300:35:0700:27:4403:27:05
#23 12579SECURITAS Run 4 FunAndrzej Ławniczak Zdzisław Kazibut Ewa Jakubowska Maja Bereszyńska Anna Jarusz Dominik Grządzielewski00:43:3100:44:3900:35:4000:30:5400:33:5900:32:0403:40:47
#24 38187ZAWSZE GOTOWIAndrzej Łysiak Leszek Stasik Aleksandra Szczecińska Michał Kędziora Jędrzej Stasik Tomasz Kędziora00:41:0000:47:1300:31:3400:24:5800:25:3400:25:3003:15:49
#25 246228Johnson&Johnson NWAnita Kotlińska Damian Strzępka Aneta Łasocha Karol Pietraszak Marcin Kirszewski Łukasz Zielnik01:07:3500:56:5400:31:2100:28:5000:32:3400:34:1604:11:30
#26 2207PnB MORSY IIAnna Cerańska Maciej Bednarek Katarzyna Karaś Małgorzata Dutkiewicz Andrzej Karaś Przemysław Dutkiewicz00:53:0801:00:4100:29:3600:34:1100:30:5900:33:0204:01:37
#27 200201Gang Słodziaków - Diabetologia TeamAnna Duda-Sobczak Agnieszka Gandecka Maciej Pempera Paweł Niedźwiecki Maciej Chudziński Jacek Soska00:51:5000:57:4200:30:2600:31:5500:31:3500:32:1803:55:46
#28 237150Biegające BelferkiAnna Jarczyńska Magdalena Budzicz Aneta Gicala Joanna Groszak Elżbieta Fudala Roma Błaszczyk00:58:3701:01:4200:31:5700:30:4700:34:3700:30:2704:08:07
#29 26022DUNI EFF 1Anna Kurcius-Smoczyk Don Frederiksen Anna Czarnecka Paweł Woźniak Dominika Rutka Marcin Pawlik01:04:4601:07:0800:34:5700:31:5200:36:1300:29:5404:24:50
#30 11097AMICA-WOAFCOAnna Muszyńska Michał Ścigocki Paulina Kubiak Maciej Czosnowski Przemysław Tersa Dawid Ratowski00:45:4800:49:5600:29:3400:29:2000:26:5300:35:2403:36:55
#31 50132TORNADO KLECZEWAnna Szygenda Sławomir Kamiński Elżbieta Puchalska Lech Hajdrych Zuzanna Hajdrych Marek Jaskólski00:44:5700:47:3700:29:4100:26:5200:26:0900:26:4403:22:00
#32 255122KREJZOLKIAnna Zalewska Daria Żórawik Barbara Malanowska Katarzyna Borowczak Agnieszka Gabor Joanna Czekała01:02:1901:03:0500:29:2700:34:4500:33:5800:35:5504:19:29
#33 23127Słubicka Akademia BiegowaAnna Zielińska Justyna Romej Elżbieta Romej Aleksandra Romej Ewa Kiedrowicz Agata Kiedrowicz00:42:1600:44:4500:24:3900:26:0400:25:1500:23:3103:06:30
#34 226170V&P GroupArek Legoń Rafał Adamczyk Łukasz Urbaniak Eryk Rzeszutek Jakub Połom Monika Jóskowiak01:04:1900:58:1800:25:2200:32:5800:30:4500:31:3404:03:16
#35 12866Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 1Arkadiusz Koster Sławomir Kuśmierczak Agata Fiedler-Cyrson Piotr Jędrzejczak Robert Socha Grzegorz Gołąb00:48:5600:50:1300:30:5900:30:4800:28:3800:31:5803:41:32
#36 9826Art Team Pegaz 2 Teatr Wielki w PoznaniuBartosz Bardziński Michał Francuzik Piotr Kucharski Stanisław Binek Przemysław Kuczkowski Tomasz Goliński00:50:2900:52:3900:27:5800:27:1500:27:1800:28:5203:34:31
#37 7042Pekabex - dział projektowy 1Bartosz Bartkowiak Marcin Luber Ewelina Wetulani Łukasz Meller Łukasz Bola Wawrzyniec Andrzejewski00:47:4200:50:0900:28:5500:25:3500:30:2100:24:3403:27:16
#38 91144Panasonic 2Bartosz Grzelak Robert Robaszkiewicz Anna Pawłowska Edyta Hierowska Piotr Nowczewski Maciej Kasprzak00:50:2300:48:4900:29:0200:30:3700:26:4800:26:3003:32:09
#39 60114FortecBartosz Grzybek Michał Wojtyś Artur Grzybek Jakub Kaźmierczak Bartosz Żbikowski Daniel Gbiorczyk00:47:4900:51:0700:26:3100:30:1900:25:5200:23:1803:24:56
#40 64173Zebrani z przymusuBartosz Koscielniak Marek Szymczak Huber Tabaka Dariusz Gęsikiewicz Katarzyna Szcześniak Michał Horiaczek00:47:1600:43:5100:25:2500:27:0100:35:4400:26:2103:25:38
#41 26197gRUNwald team PoznańBartosz Pyszczak Alina Juskowiak Mariusz Kowalczyk Anna Michałowska Alina Licznierska Mateusz Nowicki00:40:5000:54:4200:22:3500:25:1100:23:2100:21:1003:07:49
#42 19525Equi Vet SerwisBeata Antkowiak Miłosz Tomaszewski Joanna Przewoźna Bartek Jankowiak Maciej Przewoźny Aleksandra Bartylak00:54:2500:56:2700:39:0400:28:4200:28:1300:27:3903:54:30
#43 182167Raben SSC 1Beata Bartkowiak Robert Bernat Ewelina Korzeniewska Katarzyna Fiedorowicz Katarzyna Zarębska Joanna Glinkowska00:51:4700:46:0900:31:5100:34:5200:31:4600:33:0703:49:32
#44 183232Take Run 1Bogna Warzycha Bartosz Totleben Magda Totleben Kamila Sikorska- Podyma Kinga Zalejarz Anna Kurcz Kielar00:57:5100:55:1800:25:5600:30:5100:32:2600:27:1503:49:37
#45 139227RE/MAX EXPERTSBorys Owczarzak Maciej Gasiński Kinga Michalska Ewa Zboralska Ireneusz Remblewski Filip Błażewicz00:46:1300:55:2800:33:3900:32:0300:28:4500:26:2603:42:34
#46 201116PWSZ im. H. Cegielskiego 2Bożena Fromm Sławomir Binkowski Monika Fromm Magdalena Jakubowska Przemysław Gąsiorowski Artur Grześkowiak00:52:1101:03:0000:27:4700:32:2800:34:2100:26:1503:56:02
#47 83190Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w PoznaniuBłażej Golec Piotr Smudziński Marta Kozłowska Artur Turas Jan Popowski Artur Ginter00:50:2000:44:4800:28:1000:29:0900:28:1700:30:4103:31:25
#48 25365EL-CAB Running Team - 2 DRUŻYNADamian Gałęski Natalia Kutzner Agnieszka Wolniewicz Przemysław Majchrzak Karolina Sobańska Natalia Leśna00:47:3501:12:5400:32:5000:29:0200:38:2100:37:1204:17:54
#49 213159Brodex Team SwarzędzDamian Żerko Adam Zawada Andrzej Skubiszak Wiesław Brodziszewski Rafał Narożny Jacek Fajfer00:52:3901:00:5500:34:2400:30:0100:32:4300:28:3503:59:17
#50 17858Czarny Wyszczupla // BENUSDariusz Hantz Tomasz Piatek Paulina Piątek Tomasz Stawniak Arek Jasicki Damian Dudziak00:51:1101:05:2800:26:1600:30:5500:29:1100:26:1803:49:19
#51 13639Getinge Infecteam 2Dariusz Leszczak-Phong Agnieszka Rachowska Anna Szczygieł Lidia Buczel Aleksandra Rataj-Żbikowska Tomasz Urbaniak00:46:4600:57:1300:31:0500:30:2200:32:2000:24:2103:42:07
#52 24117OBLATANI I Biuro StylDawid Dybol Damian Bezak Marcin Krell Sławomir Cieślak Waldemar Lis Tomasz Walęsiak00:39:2600:47:1500:21:5600:27:3800:24:0400:27:0403:07:23
#53 155231Osadkowski RunTeamDawid Grześkowiak Eliza Marcinkowska Marcin Foremny Krzysztof Świerczyński Katarzyna Foremna Wojciech Jasik00:57:0000:56:0300:25:3700:29:0400:30:3100:27:4103:45:56
#54 6123DUNI EFF 2Dawid Jeliński Łukasz Czaczyk Iwona Niska Tomasz Święch Anna Frąckowiak Jakub Adamski00:40:3600:47:0200:28:0700:25:2800:37:2900:26:3003:25:12
#55 599QARSON IDawid Lewczuk Ewelina Kasprzak Izabela Ciesielczyk Tadeusz Rutkowski Karol Konieczny Dominik Ślusarczyk00:47:4800:46:2300:32:2500:25:3800:27:0100:25:2703:24:42
#56 8110Lucky LukiDawid Lipowy Łukasz Stachowiak Monika Rabiega Bogna Jaszczak Ewa Szawelska Szczepan Rabiega00:34:2800:42:1200:24:0000:24:2000:24:5700:21:5802:51:55
#57 76267Porsche Poznań Franowo - salon AudiDominik Fijałkowski Tomasz Stelmach Mikołaj Loba Kajetan Szułczyński Dariusz Pawlak Dawid Tomczak00:47:3000:49:3700:26:4400:29:1800:28:4500:27:1103:29:05
#58 17975Torpol Runinng Team 2Dominik Siwa Krzysztof Nieznalski Dawid Banaszak Małgorzata Klimkowska Sebastian Newlin-Łukowicz Sebastian Przygocki00:50:1900:50:4500:28:4800:37:1700:36:0300:26:0903:49:21
#59 34108Ofix.plDorota Lutomska Marcin Duda Szymon Kępa Janusz Noszczyński Krzysztof Olszański Robert Pietek00:38:5200:46:3400:24:0200:24:3000:30:4200:29:0803:13:48
#60 26610QARSON IIIDorota Rekowska-Klamerek Agnieszka Nowak Anna Ciecierska Iwona
#61 180260SUPER-PHARM 2Emil Banasiak Natalia Skowron Natalia Sytek Dorota Szadkowska Patrycja Targoszyńska Justyna Janik00:45:3900:55:4600:34:4100:29:3600:32:4500:30:5703:49:24
#62 20754PnB MorsyEwa Felkel Robert Sobkowiak Ilona Krzyżaniak Zbigniew Kegel Agnieszka Gizelska Piotr Gizelski00:53:0800:54:5000:32:1100:32:2100:33:3000:31:0403:57:04
#63 84162Roche Runners IFabian Wiktorowski Dawid Kamrowski Kornel Lewandowski Lech Hubicki Paweł Nowacki Jakub Gromadzki03:31:29
#64 9917Santander Runners TeamFilip Czeluśniak Maria Kopeć Piotr Bodył - Szymala Jakub Kowalczyk Joanna Domosławska Kamil Biedroń00:49:3600:54:3000:28:0100:27:2800:30:4300:24:1903:34:37
#65 11714Norek i WspólnicyFranciszek Horała Piotr Pawłowski Bartosz Byczkowski Hubert Norek Agata Pawlak-Jaszczak Tomasz Jaszczak00:55:1300:48:0600:26:5900:31:3300:31:3100:25:2103:38:43
#66 312Prokuratura PoznańGerard Konopka Artur Kaczmarek Michał Kokociński Roman Szymanowski Krzysztof Krysztofiak Grzegorz Gucze00:43:4700:43:2200:24:0000:25:4500:27:3000:25:5603:10:20
#67 4205EDI TEAM ZgorzelecGrzegorz Maciorowski Michał Kuńczak Tomasz Rudnik Janusz Wojnarowicz Sebastian Krawiec Robert Zalewski00:35:0000:38:5500:20:0600:19:2200:19:4600:18:4402:31:53
#68 10217KGHM ZG RUN 2Grzegorz Magiera Remigiusz Przytulski Paweł Piotrowski Mariusz Tazbir Krzysztof Kądziołka Paweł Doliński00:39:0300:46:4200:21:2800:21:2300:22:4800:22:1602:53:40
#69 15612ACO 1Grzegorz Walaszczyk Svitlana Melnychenko Bartosz Waszkowiak Ewa Nowak Sebastian Szaj Mariusz Filip00:49:5701:02:4500:31:4800:26:0500:34:1000:21:1103:45:56
#70 257119OBLATANI III Biuro StylHanna Ławniczak Iwona Matuszczak-Szulc Katarzyna Szymczak Maciej Szwarz Paulina Gospodarek Przemysław Kaźmierczak01:10:1100:59:4000:42:0400:35:2600:27:5900:28:2304:23:43
#71 74208Espeo cheetahsIga Stępniak Piotr Ceranek Michał Kómoch Tomasz Tomalak Svetlana Wojciechowska Filip Chmarzyński00:52:0500:47:1300:26:0800:26:1300:24:5500:32:0503:28:39
#72 52246Twining RunIlona Morawiec Łukasz Błoch Dariusz Wojciechowski Robert Żminkowski Mateusz Gadziński Krzysztof Kołaczkowski00:51:0100:55:1000:24:1900:25:1400:22:2300:24:2503:22:32
#73 10550DI XelionIwona Bytniewska Marcin Klorek Katarzyna Dumańska Marcin Mazurek Przemysław Chomik Daniel Parzych00:47:2900:53:4100:24:0000:27:3600:29:2400:34:0903:36:19
#74 150105Biegając do tyłu robię szumIzabela Ostrowska Emil Witkowski Piotr Kiałka Maksymilian Kiałka Bartosz Kiałka Bartłomiej Adamczewski00:51:1100:52:3900:30:3400:32:5700:30:4400:26:2703:44:32
#75 12213ACO 2Jacek Deja Szymon Nowak Jerzy Feldmann Tomasz Miazek Marcin Kwaśny Marek Nowicki00:51:5700:51:1200:28:2500:32:5600:30:4700:24:5903:40:16
#76 45253SZWLA WO-MENJacek Majewski Adrian Zimny Izabela Świgoń Natalia Kwarciak Magdalena Krukowska Adam Krukowski00:45:0500:45:4500:31:2200:29:0800:25:3600:22:1003:19:06
#77 12043Pekabex - dział projektowy 2Jacek Matysiak Oskar Dolny Marcin Sobecki Filip Arencibia Anna Kroehnke Tomasz Rutkowski00:46:2900:57:4600:30:2500:28:4300:25:4400:30:3903:39:46
#78 71247KB UE PoznańJacek Trębecki Marian Gorynia Waldemar Budner Jan Fazlagic Joanna Świderska Waldemar Rydzak00:49:3800:54:2700:27:5400:25:5100:25:3700:24:0003:27:27
#79 197265Deloitte Adventure Team GazeleJakub Gilgenast Agnieszka Sawicka Jędrzej Siarkowki Natalia Mateja Paweł Pochylski Mateusz Dużyński01:01:0900:58:5100:30:2800:31:2100:25:3500:27:5203:55:16
#80 82202mat-fizJakub Pagórski Katarzyna Siemiątkowska Jakub Filarowicz Marcin Idziorek Mariusz Rutkowski Lidia Blaszka00:52:5300:48:5400:22:4600:24:0100:27:1700:35:3103:31:22
#81 4730Jerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieJakub Pawłowski Jędrzej Jerzmanowski Katarzyna Jerzmanowska Łukasz Ciszewski Michał Walkowiak Maciej Łukaszewicz00:43:1900:47:5100:30:3400:27:1400:27:0900:24:1803:20:25
#82 119222Drużyna ZenkaJan Pożywiłko Wojciech Czub Monika Czub Piotr Czub Karol Czub Marian Czub00:48:0000:50:3600:31:0700:33:4700:28:1400:27:5903:39:43
#83 23547Pekabex - MszczonówekJanusz Kowalski Monika Skowyra Przemysław Krysiak Katarzyna Kurkus Kacper Kucza Krzysztof Sierański00:54:5601:02:1100:33:0200:36:0100:32:4900:27:1804:06:17
#84 132210Raben Logistics PolskaJarek Ciesielski Kuba Hudak Łukasz Wenda Adam Wróblewski Magda Rosińska Marcelina May00:47:0800:55:0400:29:1100:29:4400:34:3900:25:5603:41:42
#85 35179WOŹNIAK TEAMJarosław Redko Piotr Wolny Tomasz Błażejczyk Mariusz Błażejczyk Przemysław Lenartowski Marcin Maćkowiak00:40:0500:47:3400:26:5100:24:3500:26:2600:28:5703:14:28
#86 27230Verocel-PolskaJarosław Woźny Mirosław Serafiński Przemysław Szymczak Tomasz Lubiński Michał Naszko Miłosz Dańczuk00:43:1900:49:5900:23:1400:26:0600:20:3800:24:4803:08:04
#87 171171Chłopcy z MoraskaJędrzej Bekas Mariusz Zaród Andrzej Jarmołowicz Sławek Małecki Łukasz Pestka Krzysztof Kowal00:45:4300:47:5200:28:4700:38:5500:34:5700:31:4903:48:03
#88 175275Labo sPrintJeroen Bijpost Sebastian Sagan Paweł Niedzielski Bartłomiej Rabsh Maciek Kubla Olek Stępień00:52:4101:03:2200:28:5400:28:3700:25:3700:29:4503:48:56
#89 20537CONSTRAVIA2Jerzy Skoryna Hanna Tsapiak Przemysław Baron Weronika Koszyka Mariusz Wdzięczny Marta Majewska00:45:0701:06:4900:30:1400:35:5500:29:0400:29:1103:56:20
#90 22582Paypal'kiJoachim Andrzejewski Michał Nowak Agnieszka Zejdlewicz Joanna Jastrzębska Eduard Budak Robert Junda00:53:1500:49:5000:32:4400:34:3200:41:0300:31:5104:03:15
#91 18872Bejot Team IIJoanna Bojarojć Łukasz Nogaj Agata Durzyńska Ewelina Ubowska Marta Meissner Łukasz Naskręt00:55:2000:55:5100:31:0700:29:1200:31:2900:27:5203:50:51
#92 22272Świat Biegacza Fehlau Run Team IIIJoanna Domań Hanna Jaraszkiewicz Patrycja Grzeszczyk Weronika Hedzielska Kamila Bobińska Ania Szcześniak00:42:5900:46:0800:26:0600:21:4400:23:2400:25:3003:05:51
#93 37115PWSZ im. H. Cegielskiego 1Joanna Stawowa Aleksandra Jankowiak-Bernaciak Agnieszka Tunak-Grześkowiak Mariusz Lemański Marcin Orlikowski Przemysław Orchowski00:41:1400:52:1500:29:4000:29:4500:20:5400:20:4603:14:34
#94 5589MUAY RUNNING TEAMJoanna Walkowiak Monika Antkowiak Agnieszka Bieleń Anita Waszyk Marlena Drajerczak Agata Kwasiżur00:45:3900:51:0400:27:2900:28:2300:27:3800:23:5003:24:03
#95 262107NOVOL 1Julita Kozak Karolina Modzelewska Marta Szady Adrianna Garbarek Sylwia Wawrzyniak Anita Smykowska01:01:1401:18:2200:36:0800:34:4500:28:1900:32:5304:31:41
#96 87209PWC Running Team 2Julita Włoszczyna Filip Graczyk Tomek Lewicki Kacper Czapracki Ewa Nowicka Jakub Pietrusiewicz00:55:3400:43:5300:24:2600:28:4000:31:0100:28:2503:31:59
#97 77206SPORTOPEDICAKacper Dobersztyn Marcin Podwika Martyna Świdurska Małgorzata Kołacka Wojciech Słowiński Marcin Łepski00:49:2200:49:2800:28:2300:23:1700:31:0400:28:0003:29:34
#98 22245Pekabex - LatawceKamil Bednarek Yuliia Ihnatieva Aleksandra Szurgot Bartek Cyszke Katarzyna Sikora Cezary Ambroziak00:48:1401:01:2100:37:4400:28:0100:36:2700:30:1204:01:59
#99 936CONSTRAVIA1Karol Kazikowski Przemysław Kozanecki Adam Byczkowski Krzysztof Jankowiak Michał Gazda Paweł Wieczorek00:34:1800:45:0400:22:5100:23:3000:24:3000:23:2002:53:33
#100 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3216KGHM ZG RUN 1Karol Winniczuk Mateusz Szczepański Grzegorz Jankowski Jerzy Mazurkiewicz Robert Walkowiak Jakub Plewko00:34:5600:38:2300:19:1200:19:1100:19:5600:19:3002:31:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności