Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 230140Konimpex-InvestKarolina Norek Mariusz Olejniczak Anna Stefaniak Michał Bialic Patrycja Lorenc Marzena Zaworska01:02:4700:49:5000:37:0600:29:0200:30:2300:34:4404:03:52
#2 240176Arjo warjoryKarolina Wolińska Aleksander Gilewski Anna Tschich Tomasz Skowronek Dawid Frąckowiak Tomasz Wiśniewski01:01:0000:57:4300:35:0500:29:1900:30:5400:34:5504:08:56
#3 86229Pyrland Park LinowyKasia Żebrowska Mateusz Sobczak Magdalena Świętanowska Magdalena Kaszuba Michał Dolata Bartłomiej Sobczak00:48:0000:53:5600:27:2900:30:1600:27:4100:24:3603:31:58
#4 10999KarlikTeam2Katarzyna Buśko Tomasz Ogrodnik Maciej Brzóstowicz Grzegorz Urbański Jerzy Sobusiak Michał Kubera00:58:1300:50:5300:28:3100:27:2700:26:1300:25:3403:36:51
#5 249250For Run Team IIKatarzyna Izydorska Jakub Adamski Justyna Adamska Bernadeta Szwarc Weronika Jaroszyk Monika Nowak-Jaroszyk00:50:1300:59:0400:35:5000:38:3300:31:0600:40:4204:15:28
#6 185112Przebiegli Prawnicy KrotoskiegoKatarzyna Malec Tomasz Fritzkowski Małgorzata Miller Barbara Borkowska Igor Durczyński Wojciech Kruk00:57:2300:51:3900:29:4300:30:1900:32:4100:28:0303:49:48
#7 241157Arpol WarszawaKatarzyna Pikuła Jarosław Skrzypczak Andrzej Braszak Kamil Obrębski Adrian Ćwik Aleksandra Najmowicz00:57:0601:01:4200:31:4500:36:2800:30:4300:31:4304:09:27
#8 187256ESCRACE03Katarzyna Szymańska Marcin Strębski Joanna Brząkowska Kamila Mróz Mateusz Trojanowski David Varela Ucha00:53:0000:51:1400:39:4000:36:0300:25:0200:25:2303:50:22
#9 17085FobaroKatarzyna Wojewódzka Aleksander Bromberek Krzysztof Jagodziński Natalia Grzeszkowiak Wojciech Cieślewicz Piotr Siebert00:51:4900:55:4500:31:5000:29:3500:31:2500:27:2903:47:53
#10 14518SzwaQ AttackKatarzyna Zalewska Ireneusz Bogusz Bartłomiej Kurowski Bartłomiej Karliński Maksymilian Szwak Maria Ćwiklińska01:08:0000:46:5800:25:2400:27:3800:22:0400:34:0803:44:12
#11 216177Arjo warjotyKinga Pluta Michał Szabatkiewicz Magdalena Paluszkiewicz Maciej Paluch Marek Ratajczak Anna Jakimczyk00:52:1601:00:1800:39:4500:27:2600:24:0000:36:1704:00:02
#12 26411QARSON IVKlaudia Wojtczak Arkadiusz Włoch Kamila Gralak Paulina Lis Agnieszka Goździejewska-Stawowa Maciej Klentak01:06:2301:14:2000:38:5100:38:2300:37:3100:27:1604:42:44
#13 102147CZIPI plusKonrad Jacek Marcin Jasiński Eugeniusz Pokora Remigiusz Ciemiński Marcin Chmielewski Żaneta Chmielewska00:44:3700:53:1000:27:1900:29:0300:31:5400:28:5603:34:59
#14 14494New face of SecuritasKrzysztof Bartuszek Paweł Dębicki Pawel Bartosiak Pawel Borowski Marcin Wulczynski Tomasz Brandys00:58:3700:58:3800:24:5500:32:1200:24:2400:25:2203:44:08
#15 6270Świat Biegacza Fehlau Run TeamKrzysztof Cwalina Tomasz Kobsch Gilles Greiveldinger Adam Szuda Piotr Stachowiak Krzysztof Kacprzak00:37:1200:41:5200:19:5300:20:5500:21:3300:21:5602:43:21
#16 30155MANN HUMMEL FT POLANDKrzysztof Idkowiak Dariusz Frąckowiak Marcin Plackowski Michał Jagodzik Wojciech Feledziak Arkadiusz Chudy00:42:0900:49:4500:26:0400:23:3900:23:3600:24:3703:09:50
#17 245175Arjo :DKrzysztof Kokoć Adam Roznerski Aleksandra Błoch Małgorzata Kuraszkiewicz Mateusz Mróz Jakub Witkowski01:06:3500:49:5700:31:5900:36:4300:30:5600:34:5604:11:06
#18 8821Run for ITKrzysztof Majewski Krzysztof Waraczewski Krzysztof Parszuto Katarzyna Liberek-Grajewska Michał Lekarczyk Kamil Pniewski00:51:0100:56:2100:25:3500:29:0000:26:3100:23:3203:32:00
#19 4440Wiktoria team - Moja MaltaKrzysztof Majorek Kamil Dąbek Jolanta Komornicka - Dąbek Filip Błaszkiewicz Justyna Komornicka Arkadiusz Dąbek00:41:4800:42:3100:33:3500:25:0400:30:5200:25:0803:18:58
#20 15819Prywatna Lecznica CertusKrzysztof Niciejewski Marek Winckiewicz Urszula Żytkiewicz Lesław Pawlak Sławomir Stępniewski Karolina Laskowska00:54:5900:46:1100:37:5100:28:5700:32:3600:25:4103:46:15
#21 16634QUAY IV POZNAŃKrzysztof Otto Krystian Krajewski Rafał Kraszkiewicz Mateusz Bartoszak Maciej Jabłoński Paulina Nowak01:02:4000:48:1800:28:1300:30:1600:26:1200:31:1703:46:56
#22 138135KRUSTEAMKrzysztof Sławski Filip Kowalski Beata Łącka Lucyna Pauszek-Substyk Ewelina Krzymińska Katarzyna Berska-Stachnik00:45:0700:49:3000:33:1500:26:3400:31:2500:36:4003:42:31
#23 16155PnB Morsy IIIKrzysztof Wewiór Łukasz Krysiak Karolina Kaczmarek Agnieszka Warkocka Małgorzata Leciejewska Anna Wojciechowska00:43:2601:01:2800:29:4800:30:4700:33:3900:27:3103:46:39
#24 32218KGHM ZG RUN 3Lucjan Zdobylak Marek Bartosik Andrzej Łuczyński Bogdan Frydrych Tomasz Miller Sławomir Targosiński00:42:3400:49:4900:24:4100:23:2700:25:0100:25:0503:10:37
#25 229145Panasonic 3Maciej Dobek Mateusz Zieliński Jarosław Wiśniewski Przemysław Młyńczak Jakub Wiśniewski Lech Wieliński00:45:4900:55:1900:33:0500:49:5600:28:1400:31:2104:03:44
#26 58113NOVOL 2Maciej Martinek Rafał Młodzikowski Piotr Modzelewski Krystian Stępień Mieszko Piśmienny Witold Siwiński00:48:3000:47:2800:24:5800:30:3100:26:1000:26:5403:24:31
#27 72178PROMAG RUNning TEAMMaciej Muchała Marcin Kaczmarek Sebastian Kopaszewski Rafał Jasiński Mateusz Bejga Grzegorz Banaszkiewicz00:50:5200:49:5700:26:4500:26:5000:25:4200:27:3903:27:45
#28 196163MAXIM biegaMaciej Rychter Piotr Ratajczak Małgorzata Gawron Jakub Rabiega Bartosz Odważny Marcin Jędrzejczyk00:48:4401:00:4600:28:1000:36:2000:27:3200:33:3303:55:05
#29 24332QUAY II POZNAŃMaciej Tyl Grzegorz Nowak Paulina Borowicz Anna Osińska Natalia Rembowska Wojciech Przybylski01:01:3001:07:1900:30:0200:34:4000:28:2500:28:4804:10:44
#30 1131QUAY I POZNAŃMaciej Walczak Dawid Gruchała Krystian Korek Robert Dawidowski Krzysztof Lipiński Artur Lubkowski00:38:2700:45:5000:22:5300:21:3700:23:0300:22:3102:54:21
#31 165212EurobankMaciej Walczak Marcin Meloch Alicja Hejdysz Milena Pietrzykowska Paulina Dziasek Łukasz Marciniak00:47:1100:53:1900:27:5300:33:1500:28:4400:36:3103:46:53
#32 137255ESCRACE02Magda Pieczka Alicja Dembna Aneta Białek Jean-Matthieu Schmerber Loris Dalmasso Paweł Paszek00:50:3900:53:3100:29:3500:28:5700:30:2700:28:5903:42:08
#33 124168Raben SSC 2Magdalena Luch Maciej Jarosz Julia Kasprzyk Adrian Gołębiewski Daria Pelczyk Szymon Dworzyński00:52:3900:45:2300:31:1300:30:1300:30:5100:30:1503:40:34
#34 20320Art Team Pegaz 3 Teatr Wielki w PoznaniuMagdalena Spleśniały Patrycja Muszkieta Maria Pasternak Brygida Binek Aleksandra Gargol Paulina Kostrzewska00:58:2700:50:2400:30:5400:32:2600:32:1700:31:4103:56:09
#35 254185BABKI z MOSTUMagdalena Stasik Karolina Łysiak Katarzyna Rudnicka Marta Kłassen Magda Malojda Sylwia Furman00:47:4900:58:4300:30:1000:41:1400:38:2000:42:0404:18:20
#36 2613KACZMAREK-KOMPONENTYMagdalena Tecław Maciej Kaczmarek Radel Lipiński Agnieszka Matysiak Aleksandra Moczulska Elżbieta Chalimoniuk01:06:5200:56:2900:33:1200:42:2100:35:4800:30:2804:25:10
#37 152184Grupa VerbicomMagdalena Zając Maciej Chojnacki Rafał Ławniczak Jędrzej Młynarczyk Bartosz Kurzawski Kuba Tomaszkiewicz00:53:0900:50:2900:36:0500:28:4500:29:5100:26:4303:45:02
#38 212215MACO RUNNERS 2Malwina Siegień Michał Jóźwiak Manuel Del Pozo Natalia Mazurczak Jakub Idziak Katarzyna Lachman00:56:1101:02:3700:29:1500:36:2300:28:1400:25:5303:58:33
#39 169138FILIPIAKBABICZ RUN & FUN IIMarcin Barłog Przemysław Szmidt Aleksander Moroz Denis Jankowski Michał Babicz Bartosz Grochal00:52:3100:58:3600:28:4400:27:2700:29:0600:31:1103:47:35
#40 57191Schneider Electric EEMarcin Duda Jarosław Szymański Dawid Anderman Grzegorz Jaskulski Maciej Trojnarski Robert Wielicki00:43:3900:54:0700:24:4100:25:0500:29:0400:27:5103:24:27
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1269Centrum Treningowe Świat BiegaczaMarcin Fehlau Grzegorz Michalak Roch Goszczyński Szymon Bytniewski Kacper Kwapiszewski Wiktor Maćkowiak00:33:0700:35:4400:17:2400:18:0200:17:3700:17:5602:19:50
#42 9664EL-CAB Running Team - 1 DRUŻYNAMarcin Grzegorzek Marcin Ratajczak Katarzyna Gałęska Tymoteusz Łukaszyk Paulina Kaczmarek Agata Wyza00:39:4000:58:4900:24:4700:26:1300:31:0200:33:2703:33:58
#43 142252For Run Team IVMarcin Kępiński Rafał Łuczyk Paweł Słomiński Piotr Kuźma Maciej Kostrzewa Mikołaj Stróżniak00:48:0400:53:1400:34:3500:29:1300:29:2100:28:5703:43:24
#44 116195INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ NAUCZYCIELEMarcin Lambryczak Paweł Nowak Michał Grabarek Ewa Lambryczak Sławomir Piechocki Monika Polus00:40:0601:01:5000:34:1200:24:4700:26:0900:31:3203:38:36
#45 126111MikadaMarcin Marek Maciej Szygenda Ewa Marek Marta Wojciechowska Filip Szałek Michał Kamiński00:45:3100:45:3300:29:3500:36:0600:32:0700:32:0303:40:55
#46 17268Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 3Marcin Olejniczak Emil Czaja Natalia Ligmann-Lubczyńska Jacek Krawczyk Michał Ciesielski Damian Chełminiak00:51:2200:52:5700:29:5200:31:1700:32:2700:30:1903:48:14
#47 14351Incoguto TeamMarcin Oleś Kazimierz Dejnak Tomasz Łącki Alicja Jasińska Przemysław Sobieniak Sławomir Błażejczyk00:53:1000:56:3600:29:1200:29:4200:27:5000:27:0103:43:31
#48 1136GiG RunnersMarcin Wichłacz Krzysztof Swornowski Karolina Frąckowiak Katarzyna Nadrowska Łukasz Kałużny Jacek Antkowiak00:40:1400:47:5500:27:4400:35:5800:37:1100:29:0903:38:11
#49 1625RCK Biuro InżynierskieMarek Gołębiewski Michał Fiedorowicz Patrycja Krzysztofik Maciej Grobelny Alina Nowicka Ryszard Kowalski00:46:2000:56:5000:36:4800:28:3400:31:0100:27:0803:46:41
#50 14715Piękne i BestieMarek Sporny Dominik Nawrocki Agata Dominowska Aleksandra Libera Emilia Wolnowska Katarzyna Gruszka00:47:3100:55:1200:30:0000:26:5600:33:5500:30:4203:44:16
#51 134219KGHM ZG RUN 4Marek Warchala Rafał Makowski Tomasz Kaczmarek Grzegorz Szlachter Paulina Maćkowiak Monika Małyniak00:47:5600:57:2800:25:3800:25:1700:33:0500:32:2403:41:48
#52 256221Wolsztyńska Akademia Biegowa RUN FOR FUNMariusz Jakubowski Piotr Piwecki Kinga Pluskota Małgorzata Kubik Dominik Tomiak Magda Jakubowska00:57:5600:47:4300:45:5800:42:4700:26:3100:41:0004:21:55
#53 168273Pfeifer & Langen Marketing - Diamant ProSportMariusz Mądry Paweł Maciejewski Ewa Ciesielska Przemysław Figlarek Wojciech Trafas Bartosz Szałata00:51:3900:54:0500:31:0400:25:1600:31:5600:33:2003:47:20
#54 202223Dachser Team IMariusz Matecki Łukasz Krystkiewicz Agnieszka Małecka Mateusz Adamski Radosław Haenel Piotr Mierzejewski00:55:2601:09:1600:27:0800:29:1800:28:5300:26:0103:56:02
#55 7130Piątkowo na BiegowoMariusz Nowak Mateusz Agaciak Patrycja Kołecka Renata Wojtkowiak Justyna Wysokińska Stefan Wojtkowiak00:34:3700:38:2900:23:3700:24:1400:23:2900:20:5302:45:19
#56 186220NaviExpertMariusz Perzanowski Kinga Masiarek Jakub Stefaniak Tomasz Hapke Dawid Kałka Nikodem Piechocki00:53:5200:59:5100:31:5200:26:0900:29:1300:29:2203:50:19
#57 141121ARTBIX TEAMMartyna Grzelak Marta Szymanowska Dominika Adamus Dorota Kulig Paulina Cieślak Magdalena Borkowska00:49:2700:54:0600:27:0800:32:5900:29:2600:29:4203:42:48
#58 9060Ratownicza Liga BiegowaMateusz Grams Kacper Gargasiewicz Monika Tulecka Karolina Biel Karolina Gajda Kuba Gudełajtis00:49:3500:46:2300:29:1700:30:2400:31:3600:24:5003:32:05
#59 97240Capgemini 404 not foundMateusz Kaczmarek Jacek Kamiński Paweł Kaptur Michał Kotecki Cezary Konieczny Maciej Jankowski00:44:2101:00:4500:26:2300:28:2400:25:5100:28:3803:34:22
#60 12791festina lente Otropedia Dziecięca PoznańMateusz Kozinoga Bartłomiej Gajek Tomasz Kotwicki Paweł Główka Milud Shadi Marek Tomaszewski00:37:5800:58:0200:31:0400:28:5700:34:0800:31:2103:41:30
#61 2938Getinge Infecteam 1Mateusz Maćkowski Krzysztof Bartz Martyna Figaj Filip Pawlik Szymon Olszewski Mateusz Leciej00:45:4200:46:3500:27:0700:22:1800:23:1500:24:1303:09:10
#62 15387SAUERESSIG REPRO POWERMateusz Sammler Tomasz Grzelka Michał Jasiński Małgorzata Skibińska Maciej Kryk Joanna Adamska00:47:1300:48:3100:36:2800:36:5500:27:4500:28:4603:45:38
#63 107194Surge CrawlMateusz Sawastian Antoni Szczepaniak Julita Kozłowska Jacek Spychała Grzegorz Kubik Witold Urbaniak00:48:2900:54:4400:29:5100:26:1600:31:5400:25:2703:36:41
#64 209152Ticon Sp. z o.o.Mateusz Wittke Sławomir Antoniak Joanna Wittke Edyta Giedasz Monika Jankowiak Joanna Zmyślony00:48:5300:57:4800:31:1100:36:4900:30:3500:32:3603:57:52
#65 67169V&P TeamMałgorzata Jackowiak Artur Zawisza Mariusz Kubczak Katarzyna Ciemniak-Urbaniak Mateusz Krawczyk Agnieszka Andrzejczyk00:45:0800:46:2900:24:5000:27:5800:30:2400:31:1603:26:05
#66 54245TAKE RUN 2Małgorzata Jankowska Michał Kaznowski Ewa Syska Wojciech Mytko Krzysztof Owsianowski Robert Paniączyk00:57:0500:47:0200:27:2100:23:4800:25:2600:23:2003:24:02
#67 21974Torpol Runinng Team 1Małgorzata Stodolna Daria Skrzypczak Monika Olszewska Agnieszka Korytowska Dominika Zaczyńska Alona Ostrowska00:58:4500:58:2700:30:4200:32:1000:30:5800:29:5504:00:57
#68 193257ESCRACE04Małgorzata Wolniak Justyna Muminova Karolina Madajczyk Amparo Moreno Guillermo Portillo Martinez Valery Shatsila00:50:5001:03:0200:28:3700:35:2800:29:1600:25:4103:52:54
#69 238125OBLATANI IV Sklejka EkoMichał Banaszkiewicz Sławomir Kijański Anna Tomicka Paweł Juszczak Izabela Szczepkowska Jarosław Strzelczyk01:08:4000:54:2100:31:5800:33:3300:35:3600:24:0604:08:14
#70 236204Króliczki PlayBotaMichał Dybowski Antoni Szcześniak Anna Dreger Jolanta Śmigiel Daria Kusiak Łukasz Maciejewski00:54:1700:55:1000:33:5000:35:1700:29:3000:39:1004:07:14
#71 194262StruśKardio2Michał Guliński Tomasz Łuczak Paweł Hajkowicz Marcin Majewski Magdalena Polewska Angela Przywarska00:53:0500:53:2000:30:4000:29:1900:36:0500:30:4703:53:16
#72 223234FIBARO-MannschaftMichał Hejmann Krystian Bergmann Dawid Król Bartłomiej Topolski Szymon Ochociński Przemysław Kasiorek00:56:2200:59:5900:33:5100:32:3100:26:1600:33:1904:02:18
#73 79183EVER Power TeamMichał Kaczmarek Szymon Dembski Piotr Hernik Klaudia Piotrowska Rafał Hernik Marcin Kasierski00:39:5500:57:2700:28:2300:27:3100:25:3900:31:3803:30:33
#74 7853UHY ECAMichał Kołosowski Piotr Woźniak Paweł Mróz Marta Putek Patryk Gajewski Maciej Chwalisz00:44:0300:49:4600:31:0700:30:2500:26:0100:29:0003:30:22
#75 51Night RunnersMichał Kubiak Michał Stawiński Alicja Radziej Waldemar Konieczny Marcin Giezek Jakub Michalak00:34:3700:40:3500:20:4800:19:1500:19:3800:19:3002:34:23
#76 4884S.C.REPMichał Lednicki Arkadiusz Szajek Marcin Maciaszek Tomasz Zabłocki Dominika Godzisz Grzegorz Szwarc00:47:5700:48:5400:26:1400:24:4400:27:1800:25:5803:21:05
#77 204149BritenetMichał Pogorzelski Łukasz Nienartowicz Olga Kamińska Arkadiusz Patek Krzysztof Małolepszy Dominik Jasiczek01:03:2400:54:5500:28:4000:29:3200:30:0200:29:4703:56:20
#78 104102EUROKLIMATMichał Seidel Jan Kokociński Paweł Krzyżański Marcin Gadzikowski Michał Konieczny Andrzej Durkiewicz00:46:2400:51:4700:30:5100:33:1900:25:4300:27:5803:36:02
#79 51225O-I POLAND HUTA SZKŁA POZNAŃMichał Siekierski Mariusz Witko Marta Wolska Łukasz Szczepaniak Agnieszka Majewicz Artur Gawrych00:45:4400:50:0400:29:2000:23:4000:28:5700:24:3003:22:15
#80 101180Egnyte SparksMichał Wróbel Dominika Dębińska Adam Zawada Adam Jędro Bartosz Jarocki Anatoliy Kucher00:41:4500:59:2300:26:5800:29:2200:28:1800:29:1103:34:57
#81 215211wspaniali ASTATuMikołaj Komasiński Tomasz Rzyski Edyta Trawińska Karolina Kurzyk Anna Gawęcka Michał Nowak00:57:0300:59:0000:32:4800:30:2800:29:4800:30:2803:59:35
#82 135214PWC Running Team 1Mikołaj Kondej Jacek Lechna Anna Puszcz Joanna Nowakowska Olga Grzempczyńska Ewelina Wilczyńska00:38:3100:52:1300:31:0200:35:5000:32:0200:32:2303:42:01
#83 184172Dziewczyny z MoraskaMonika Zaród Izabale Janowska-Ścibisz Paula Pestka Maria Pol Paulina Bekas Małgorzata Małecka00:52:0400:57:3400:27:5600:30:2700:30:1500:31:3103:49:47
#84 258126OBLATANI V Sklejka EkoNatalia Cegła Kacper Kurczaba Agnieszka Morga-Lisiak Danuta Prusiewicz Tomasz Armanowski Robert Szymański01:12:5800:53:3900:38:4600:40:0100:24:1700:34:1104:23:52
#85 13109MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2Natalia Janik Karolina Klupczyńska Katarzyna Sokołowska Magdalena Sobczyńska Emanuela Adamczyk Aleksandra Kaczmarek00:42:0900:44:1200:22:4200:23:2300:21:5800:21:3402:55:58
#86 68242Allegro RunnersNatalia Lec Dariusz Dubicki Dominika Ciszewska Justyna Salamon Rafał Guźniczak Krzysztof Płatek00:49:5800:52:3000:26:2000:25:3400:27:0100:25:2003:26:43
#87 157124POWIAT POZNAŃSKINatalia Siejek Artur Trzepałkowski Tomasz Skupio Joanna Chłysta Joanna Smolińska Karolina Mądrzak00:51:3400:56:2000:28:4800:29:1800:32:1500:28:0003:46:15
#88 211174Egnyte SparksNatalia Szwinta Michał Daniluk Maciej Szczepaniak Artur Michna Patryk Karolak Michael Kueh00:54:3000:50:0200:27:0100:33:5500:24:1100:48:2803:58:07
#89 92129Uniwersytet Przyrodniczy w PoznaniuNatalia Walczak Radosław Matz Jakub Mazurkiewicz Maciej Augustyn Michał Wożniak Sebastian Kujawiak00:48:3200:56:0100:27:3000:29:3000:25:5100:25:0703:32:31
#90 26556QARSON VNina Węgorowska Daniel Żelazny Lucie Marcotte Maria Molewska Dorota Szturemska Dagmara Stąporek-Sikora01:08:5101:01:1100:40:1200:41:1300:34:0000:39:2304:44:50
#91 33143Panasonic 1Norbert Hołderny Kamil Miękiszak Marzanna Bartkowiak Eliza Lilley Daria Białobrzewska Piotr Zientalski00:38:0100:51:3500:27:3300:26:1800:27:0600:21:5603:12:29
#92 24486FSG BiznesOliwier Wegner Łukasz Jaskuła Krzysztof Trzebuniak Mikołaj Dukarski Justyna Połczyńska Michał Barczyński00:58:2000:53:2900:32:4700:36:2500:33:1900:36:3904:10:59
#93 26392Ciastki.pz IOtylia Mańka Agnieszka Niewczas-Stefańska Ewa Łaganowska Zuza Szyc Sławka Olejniczak Edyta Faltyńska01:01:3601:13:2700:31:3900:37:1900:38:3200:38:3104:41:04
#94 131104SierściuchyPatrycja Goleśniewska Bartosz Mierzejewski Agata Hajdziona Anna Dworzańska - Gul Agnieszka Gronowska Paweł Gul00:55:3300:44:2000:27:4500:34:3400:27:5400:31:3503:41:41
#95 93137FILIPIAKBABICZ RUN & FUN IPatryk Filipiak Jan Musiałkiewicz Mikołaj Wiza Marzena Rosler-Borakiewicz Paweł Musiałkiewicz Szymon Rajski00:47:4500:49:5900:30:0400:32:5400:24:0600:28:2803:33:16
#96 174131Miller Graphics PolandPatryk Kubiak Bartosz Obrzut Marcin Melosik Rafał Kassner Anna Jaworska Maciej Orchowicz00:47:4001:01:5200:29:2600:25:0100:28:0700:36:2003:48:26
#97 160259SUPER-PHARMPaulina Hildebrańska Szymon Więckowski Paulina Kropidłowska Paulina Burdajewicz Przemysław Troczyński Piotr Łęgowski00:49:2600:57:1200:36:2500:29:2400:23:3200:30:3103:46:30
#98 224236Fibaro 1Paulina Rusinek Piotr Skorupiński Błażej Skrzypczak Sebastian Kurek Kamil Stelmach Przemysław Kokorzycki01:02:5500:51:0700:36:5300:27:1600:33:0800:31:2004:02:39
#99 23944Pekabex - dział projektowy 3Paweł Bogdanowicz Igor Nawrocki Aleksander Drozd Szymon Wojciechowski Jacek Kuligowski Daniel Orzeł00:58:5001:08:4100:29:5600:29:3100:34:4000:26:5404:08:32
#100 164100Fundacja Niesiemy NadziejęPaweł Koczewski Robert Katafiasz Anna Zrobczyńska Krystyna Bartkowiak Zygmunt Waśkowski Sylwester Białowąs00:49:2501:01:5600:27:4300:30:3500:29:1300:27:5103:46:43

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności