Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 51Night RunnersMichał Kubiak Michał Stawiński Alicja Radziej Waldemar Konieczny Marcin Giezek Jakub Michalak00:34:3700:40:3500:20:4800:19:1500:19:3800:19:3002:34:23
#2 312Prokuratura PoznańGerard Konopka Artur Kaczmarek Michał Kokociński Roman Szymanowski Krzysztof Krysztofiak Grzegorz Gucze00:43:4700:43:2200:24:0000:25:4500:27:3000:25:5603:10:20
#3 2613KACZMAREK-KOMPONENTYMagdalena Tecław Maciej Kaczmarek Radel Lipiński Agnieszka Matysiak Aleksandra Moczulska Elżbieta Chalimoniuk01:06:5200:56:2900:33:1200:42:2100:35:4800:30:2804:25:10
#4 1494MACO RUNNERSPiotr Ptak Maksymilian Strzyżewski Agnieszka Ślęzak Paweł Rogowicz Leszek Walszewski Marcin Pieczynski00:45:3000:49:3900:34:2200:32:2100:35:3200:27:0503:44:29
#5 1625RCK Biuro InżynierskieMarek Gołębiewski Michał Fiedorowicz Patrycja Krzysztofik Maciej Grobelny Alina Nowicka Ryszard Kowalski00:46:2000:56:5000:36:4800:28:3400:31:0100:27:0803:46:41
#6 1136GiG RunnersMarcin Wichłacz Krzysztof Swornowski Karolina Frąckowiak Katarzyna Nadrowska Łukasz Kałużny Jacek Antkowiak00:40:1400:47:5500:27:4400:35:5800:37:1100:29:0903:38:11
#7 2207PnB MORSY IIAnna Cerańska Maciej Bednarek Katarzyna Karaś Małgorzata Dutkiewicz Andrzej Karaś Przemysław Dutkiewicz00:53:0801:00:4100:29:3600:34:1100:30:5900:33:0204:01:37
#8 1818System-1Piotr Przyborski Dawid Bulczyński Marta Kamińska Helena Nowacka Łukasz Gosieniecki Bartosz Gilwatowski01:00:4400:52:3800:38:5400:26:3800:24:4100:25:5203:49:27
#9 599QARSON IDawid Lewczuk Ewelina Kasprzak Izabela Ciesielczyk Tadeusz Rutkowski Karol Konieczny Dominik Ślusarczyk00:47:4800:46:2300:32:2500:25:3800:27:0100:25:2703:24:42
#10 26610QARSON IIIDorota Rekowska-Klamerek Agnieszka Nowak Anna Ciecierska Iwona
#11 26411QARSON IVKlaudia Wojtczak Arkadiusz Włoch Kamila Gralak Paulina Lis Agnieszka Goździejewska-Stawowa Maciej Klentak01:06:2301:14:2000:38:5100:38:2300:37:3100:27:1604:42:44
#12 15612ACO 1Grzegorz Walaszczyk Svitlana Melnychenko Bartosz Waszkowiak Ewa Nowak Sebastian Szaj Mariusz Filip00:49:5701:02:4500:31:4800:26:0500:34:1000:21:1103:45:56
#13 12213ACO 2Jacek Deja Szymon Nowak Jerzy Feldmann Tomasz Miazek Marcin Kwaśny Marek Nowicki00:51:5700:51:1200:28:2500:32:5600:30:4700:24:5903:40:16
#14 11714Norek i WspólnicyFranciszek Horała Piotr Pawłowski Bartosz Byczkowski Hubert Norek Agata Pawlak-Jaszczak Tomasz Jaszczak00:55:1300:48:0600:26:5900:31:3300:31:3100:25:2103:38:43
#15 14715Piękne i BestieMarek Sporny Dominik Nawrocki Agata Dominowska Aleksandra Libera Emilia Wolnowska Katarzyna Gruszka00:47:3100:55:1200:30:0000:26:5600:33:5500:30:4203:44:16
#16 24216Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki w PoznaniuRenata Borowska-Juszczyńska Marian Kulczyński Beata Budkiewicz Andre Kasztelan Agnieszka Szuba Kacper Bardzki00:58:2501:01:3600:34:5700:34:3100:30:1400:30:3804:10:21
#17 9917Santander Runners TeamFilip Czeluśniak Maria Kopeć Piotr Bodył - Szymala Jakub Kowalczyk Joanna Domosławska Kamil Biedroń00:49:3600:54:3000:28:0100:27:2800:30:4300:24:1903:34:37
#18 14518SzwaQ AttackKatarzyna Zalewska Ireneusz Bogusz Bartłomiej Kurowski Bartłomiej Karliński Maksymilian Szwak Maria Ćwiklińska01:08:0000:46:5800:25:2400:27:3800:22:0400:34:0803:44:12
#19 15819Prywatna Lecznica CertusKrzysztof Niciejewski Marek Winckiewicz Urszula Żytkiewicz Lesław Pawlak Sławomir Stępniewski Karolina Laskowska00:54:5900:46:1100:37:5100:28:5700:32:3600:25:4103:46:15
#20 20320Art Team Pegaz 3 Teatr Wielki w PoznaniuMagdalena Spleśniały Patrycja Muszkieta Maria Pasternak Brygida Binek Aleksandra Gargol Paulina Kostrzewska00:58:2700:50:2400:30:5400:32:2600:32:1700:31:4103:56:09
#21 8821Run for ITKrzysztof Majewski Krzysztof Waraczewski Krzysztof Parszuto Katarzyna Liberek-Grajewska Michał Lekarczyk Kamil Pniewski00:51:0100:56:2100:25:3500:29:0000:26:3100:23:3203:32:00
#22 26022DUNI EFF 1Anna Kurcius-Smoczyk Don Frederiksen Anna Czarnecka Paweł Woźniak Dominika Rutka Marcin Pawlik01:04:4601:07:0800:34:5700:31:5200:36:1300:29:5404:24:50
#23 6123DUNI EFF 2Dawid Jeliński Łukasz Czaczyk Iwona Niska Tomasz Święch Anna Frąckowiak Jakub Adamski00:40:3600:47:0200:28:0700:25:2800:37:2900:26:3003:25:12
#24 8924BROENAndrzej Mańkowski Jędrzej Binek Jacek Czepczyński Jarosław Czajkowski Grzegorz Gomulec Dawid Dymek00:45:1200:54:0500:24:2500:31:3800:27:4700:28:5703:32:04
#25 19525Equi Vet SerwisBeata Antkowiak Miłosz Tomaszewski Joanna Przewoźna Bartek Jankowiak Maciej Przewoźny Aleksandra Bartylak00:54:2500:56:2700:39:0400:28:4200:28:1300:27:3903:54:30
#26 9826Art Team Pegaz 2 Teatr Wielki w PoznaniuBartosz Bardziński Michał Francuzik Piotr Kucharski Stanisław Binek Przemysław Kuczkowski Tomasz Goliński00:50:2900:52:3900:27:5800:27:1500:27:1800:28:5203:34:31
#27 19027Plexitech Running TeamSzymon Wichłacz Agnieszka Bołądź Monika Kałmuczak Agata Moszyńska Tomasz Szymański Ihor Danyliuk00:52:0001:01:5800:29:4300:35:4200:26:5700:26:0403:52:24
#28 11529Biegające MyszkiRadoslaw Stachowski Tim Oldenburg Malgorzata Stachowska Julia Tritt Marta Stachowska Ricardo Freitas00:52:5000:51:0600:29:1400:31:2200:28:0300:26:0103:38:36
#29 4730Jerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieJakub Pawłowski Jędrzej Jerzmanowski Katarzyna Jerzmanowska Łukasz Ciszewski Michał Walkowiak Maciej Łukaszewicz00:43:1900:47:5100:30:3400:27:1400:27:0900:24:1803:20:25
#30 1131QUAY I POZNAŃMaciej Walczak Dawid Gruchała Krystian Korek Robert Dawidowski Krzysztof Lipiński Artur Lubkowski00:38:2700:45:5000:22:5300:21:3700:23:0300:22:3102:54:21
#31 24332QUAY II POZNAŃMaciej Tyl Grzegorz Nowak Paulina Borowicz Anna Osińska Natalia Rembowska Wojciech Przybylski01:01:3001:07:1900:30:0200:34:4000:28:2500:28:4804:10:44
#32 19833QUAY III POZNAŃAndrzej Morawski Jan Rudzki Katarzyna Kaiser Łukasz Szary Aleksander Barboukov Kamil Przybylski00:46:5200:59:5900:29:0100:29:5100:41:0700:28:4303:55:33
#33 16634QUAY IV POZNAŃKrzysztof Otto Krystian Krajewski Rafał Kraszkiewicz Mateusz Bartoszak Maciej Jabłoński Paulina Nowak01:02:4000:48:1800:28:1300:30:1600:26:1200:31:1703:46:56
#34 12935Altvater PiłaAgnieszka Pacholska-Cybulska Paweł Bardziński Daniel Krysztofiak Romuald Stupkiewicz Tomasz Soboń Radosław Marinow00:49:5800:53:0400:29:1700:31:2700:28:4600:29:0403:41:36
#35 936CONSTRAVIA1Karol Kazikowski Przemysław Kozanecki Adam Byczkowski Krzysztof Jankowiak Michał Gazda Paweł Wieczorek00:34:1800:45:0400:22:5100:23:3000:24:3000:23:2002:53:33
#36 20537CONSTRAVIA2Jerzy Skoryna Hanna Tsapiak Przemysław Baron Weronika Koszyka Mariusz Wdzięczny Marta Majewska00:45:0701:06:4900:30:1400:35:5500:29:0400:29:1103:56:20
#37 2938Getinge Infecteam 1Mateusz Maćkowski Krzysztof Bartz Martyna Figaj Filip Pawlik Szymon Olszewski Mateusz Leciej00:45:4200:46:3500:27:0700:22:1800:23:1500:24:1303:09:10
#38 13639Getinge Infecteam 2Dariusz Leszczak-Phong Agnieszka Rachowska Anna Szczygieł Lidia Buczel Aleksandra Rataj-Żbikowska Tomasz Urbaniak00:46:4600:57:1300:31:0500:30:2200:32:2000:24:2103:42:07
#39 4440Wiktoria team - Moja MaltaKrzysztof Majorek Kamil Dąbek Jolanta Komornicka - Dąbek Filip Błaszkiewicz Justyna Komornicka Arkadiusz Dąbek00:41:4800:42:3100:33:3500:25:0400:30:5200:25:0803:18:58
#40 7042Pekabex - dział projektowy 1Bartosz Bartkowiak Marcin Luber Ewelina Wetulani Łukasz Meller Łukasz Bola Wawrzyniec Andrzejewski00:47:4200:50:0900:28:5500:25:3500:30:2100:24:3403:27:16
#41 12043Pekabex - dział projektowy 2Jacek Matysiak Oskar Dolny Marcin Sobecki Filip Arencibia Anna Kroehnke Tomasz Rutkowski00:46:2900:57:4600:30:2500:28:4300:25:4400:30:3903:39:46
#42 23944Pekabex - dział projektowy 3Paweł Bogdanowicz Igor Nawrocki Aleksander Drozd Szymon Wojciechowski Jacek Kuligowski Daniel Orzeł00:58:5001:08:4100:29:5600:29:3100:34:4000:26:5404:08:32
#43 22245Pekabex - LatawceKamil Bednarek Yuliia Ihnatieva Aleksandra Szurgot Bartek Cyszke Katarzyna Sikora Cezary Ambroziak00:48:1401:01:2100:37:4400:28:0100:36:2700:30:1204:01:59
#44 23146Pekabex - miszmaszSzymon Karczewski Wojciech Frącek Emilia Pełszyk Dominika Gąsior Maria Górecki Agnieszka Ławniczak00:55:2600:55:4400:33:0100:31:1800:35:5500:33:0504:04:29
#45 23547Pekabex - MszczonówekJanusz Kowalski Monika Skowyra Przemysław Krysiak Katarzyna Kurkus Kacper Kucza Krzysztof Sierański00:54:5601:02:1100:33:0200:36:0100:32:4900:27:1804:06:17
#46 16348Szpital LutyckaWłodzimierz Pawłowski Jaromir Furmaniuk Karina Wronka Joanna Kaczmarek-Wiegandt Karolina Klain Maciej Głyda00:55:3800:47:1000:34:2200:31:5400:27:5500:29:4303:46:42
#47 10550DI XelionIwona Bytniewska Marcin Klorek Katarzyna Dumańska Marcin Mazurek Przemysław Chomik Daniel Parzych00:47:2900:53:4100:24:0000:27:3600:29:2400:34:0903:36:19
#48 14351Incoguto TeamMarcin Oleś Kazimierz Dejnak Tomasz Łącki Alicja Jasińska Przemysław Sobieniak Sławomir Błażejczyk00:53:1000:56:3600:29:1200:29:4200:27:5000:27:0103:43:31
#49 5652PGS TEAMPiotr Kaźmierski Krzysztof Matyśkiewicz Ewelina Kaźmierska Agnieszka Artmańska Joanna Romanko-Sierżant Karol Sierżant00:42:0700:44:3300:28:5600:27:3000:37:4800:23:2403:24:18
#50 7853UHY ECAMichał Kołosowski Piotr Woźniak Paweł Mróz Marta Putek Patryk Gajewski Maciej Chwalisz00:44:0300:49:4600:31:0700:30:2500:26:0100:29:0003:30:22
#51 20754PnB MorsyEwa Felkel Robert Sobkowiak Ilona Krzyżaniak Zbigniew Kegel Agnieszka Gizelska Piotr Gizelski00:53:0800:54:5000:32:1100:32:2100:33:3000:31:0403:57:04
#52 16155PnB Morsy IIIKrzysztof Wewiór Łukasz Krysiak Karolina Kaczmarek Agnieszka Warkocka Małgorzata Leciejewska Anna Wojciechowska00:43:2601:01:2800:29:4800:30:4700:33:3900:27:3103:46:39
#53 26556QARSON VNina Węgorowska Daniel Żelazny Lucie Marcotte Maria Molewska Dorota Szturemska Dagmara Stąporek-Sikora01:08:5101:01:1100:40:1200:41:1300:34:0000:39:2304:44:50
#54 12357IFM PANŁukasz Lindner Adam Ostrowski Iwona Płowaś-Korus Iwona Olejniczak Grzegorz Michałek Tetiana Yevchenko00:49:0500:49:1900:23:4200:30:1300:32:5400:35:2103:40:34
#55 17858Czarny Wyszczupla // BENUSDariusz Hantz Tomasz Piatek Paulina Piątek Tomasz Stawniak Arek Jasicki Damian Dudziak00:51:1101:05:2800:26:1600:30:5500:29:1100:26:1803:49:19
#56 14059Majda StrzyżewskaPiotr Kęsicki Bartosz Majda Karolina Nowacka Jan Drzewiecki Natasza Jackiewicz Rafał W Ąsowicz00:55:2900:50:4800:30:5900:24:5900:32:2100:28:0403:42:40
#57 9060Ratownicza Liga BiegowaMateusz Grams Kacper Gargasiewicz Monika Tulecka Karolina Biel Karolina Gajda Kuba Gudełajtis00:49:3500:46:2300:29:1700:30:2400:31:3600:24:5003:32:05
#58 1261ViaCon 1Wojciech Janowicz Marcin Czyżewski Mariusz Peronski Mateusz Lubieniec Mateusz Zaleśny Krzysztof Sobór00:38:3800:47:0900:21:4700:24:2900:22:3700:20:2702:55:07
#59 10362Viacon2Adam Orzeszek Jakub Ciesielski Daria Mendelewska Marek Surus Jacek Szczepiński Karol Królikowski00:46:2200:54:0300:30:3600:28:0600:30:4500:25:4603:35:38
#60 19263ViaCon3Łukasz Kończak Adam Czerepak Marta Łuczkowska Artur Pawlak Weronika Nowak Maciej Wiśniewski00:52:4100:57:2900:31:4800:31:2000:30:0100:29:3103:52:50
#61 9664EL-CAB Running Team - 1 DRUŻYNAMarcin Grzegorzek Marcin Ratajczak Katarzyna Gałęska Tymoteusz Łukaszyk Paulina Kaczmarek Agata Wyza00:39:4000:58:4900:24:4700:26:1300:31:0200:33:2703:33:58
#62 25365EL-CAB Running Team - 2 DRUŻYNADamian Gałęski Natalia Kutzner Agnieszka Wolniewicz Przemysław Majchrzak Karolina Sobańska Natalia Leśna00:47:3501:12:5400:32:5000:29:0200:38:2100:37:1204:17:54
#63 12866Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 1Arkadiusz Koster Sławomir Kuśmierczak Agata Fiedler-Cyrson Piotr Jędrzejczak Robert Socha Grzegorz Gołąb00:48:5600:50:1300:30:5900:30:4800:28:3800:31:5803:41:32
#64 7567Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 2Radosław Majewski Krzysztof Kozieł Marta Pera Andrzej Osiak Michał Nerka Łukasz Nowak00:46:1200:51:0800:26:1000:33:0100:25:4800:26:3703:28:56
#65 17268Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 3Marcin Olejniczak Emil Czaja Natalia Ligmann-Lubczyńska Jacek Krawczyk Michał Ciesielski Damian Chełminiak00:51:2200:52:5700:29:5200:31:1700:32:2700:30:1903:48:14
#66 10069Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 4Zbigniew Gruźlewski Włodzimierz Adamczyk Mariusz Eckert Mateusz Szkudlarz Jacek Wojciechowski Kamil Andrzejewski00:52:2900:50:1100:27:0800:29:0200:26:5900:28:5903:34:48
#67 3670Piątkowo na Biegowo IIAdam Ptak Marcin Napierała Dorota Ptak Joanna Ratajczak Magdalena Pakulska Mariusz Kossowski00:39:4700:49:3100:28:2000:25:0200:25:0500:26:4503:14:30
#68 2171Bejot Team ITomasz Jakubczak Maciej Skrzypczak Krzysztof Kozłowski Marcin Durzyński Piotr Karman Michał Zygmunt00:47:3900:43:3000:21:4700:23:0600:26:4500:22:4803:05:35
#69 18872Bejot Team IIJoanna Bojarojć Łukasz Nogaj Agata Durzyńska Ewelina Ubowska Marta Meissner Łukasz Naskręt00:55:2000:55:5100:31:0700:29:1200:31:2900:27:5203:50:51
#70 17373Laboratorium GenMedAdrian Lejman Karolina Borysiak Jakub Śnieć Dominika Nowaczyk Daria Marszałek Zuzanna Kowalewska00:49:2800:56:3500:27:4900:27:0700:29:5200:37:2803:48:19
#71 21974Torpol Runinng Team 1Małgorzata Stodolna Daria Skrzypczak Monika Olszewska Agnieszka Korytowska Dominika Zaczyńska Alona Ostrowska00:58:4500:58:2700:30:4200:32:1000:30:5800:29:5504:00:57
#72 17975Torpol Runinng Team 2Dominik Siwa Krzysztof Nieznalski Dawid Banaszak Małgorzata Klimkowska Sebastian Newlin-Łukowicz Sebastian Przygocki00:50:1900:50:4500:28:4800:37:1700:36:0300:26:0903:49:21
#73 2576Art Team Pegaz 4 Teatr Wielki w PoznaniuRemigiusz Strzelczyk Romuald Piechocki Sławomir Heinrychowski Maciej Ogórkiewicz Szymon Pasternak Piotr Furtak00:42:4300:42:3700:23:3600:24:3500:24:1100:29:5803:07:40
#74 14677SMM LEGAL TEAM 1Przemysław Maciak Tymoteusz Mądry Tomasz Lewandowski Mikołaj Maśliński Damian Michalski Aleksandra Guminiak00:47:4600:58:3100:25:5500:25:3400:32:0500:34:2503:44:16
#75 11478SMM LEGAL TEAM 2Rafał Sikorski Krzysztof Urbańczak Daria Gil Arkadiusz Habiera Adrian Rycerski Monika Ratajczak00:49:2800:53:1200:35:2600:27:1800:25:4700:27:1803:38:29
#76 12579SECURITAS Run 4 FunAndrzej Ławniczak Zdzisław Kazibut Ewa Jakubowska Maja Bereszyńska Anna Jarusz Dominik Grządzielewski00:43:3100:44:3900:35:4000:30:5400:33:5900:32:0403:40:47
#77 24880Można to było zrobić lepiejAdam Nowicki Agnieszka Krzewińska Adrianna Krzywdzik Jakub Dolczewski Anna Rucka Damian Kopiński00:50:0901:11:0000:31:4900:37:0500:34:0100:30:2804:14:32
#78 15481Majorel - ZalandoPrzemysław Budziszewski Marek Dolatowski Weronika Rępalska Agnieszka Głowacka Mateusz Miś Michał Kawka00:51:1100:49:2900:31:0000:36:3800:29:4600:27:4803:45:52
#79 22582Paypal'kiJoachim Andrzejewski Michał Nowak Agnieszka Zejdlewicz Joanna Jastrzębska Eduard Budak Robert Junda00:53:1500:49:5000:32:4400:34:3200:41:0300:31:5104:03:15
#80 21083MEJDŹOR-EL TERRORAgnieszka Górska Carlos Hilario Navas Montilla Karolina Kononowicz Illia Baihot Valeriia Lytvynenko Artem Pleskachov00:57:3600:49:5100:33:5700:30:2200:37:4500:28:2303:57:54
#81 4884S.C.REPMichał Lednicki Arkadiusz Szajek Marcin Maciaszek Tomasz Zabłocki Dominika Godzisz Grzegorz Szwarc00:47:5700:48:5400:26:1400:24:4400:27:1800:25:5803:21:05
#82 17085FobaroKatarzyna Wojewódzka Aleksander Bromberek Krzysztof Jagodziński Natalia Grzeszkowiak Wojciech Cieślewicz Piotr Siebert00:51:4900:55:4500:31:5000:29:3500:31:2500:27:2903:47:53
#83 24486FSG BiznesOliwier Wegner Łukasz Jaskuła Krzysztof Trzebuniak Mikołaj Dukarski Justyna Połczyńska Michał Barczyński00:58:2000:53:2900:32:4700:36:2500:33:1900:36:3904:10:59
#84 15387SAUERESSIG REPRO POWERMateusz Sammler Tomasz Grzelka Michał Jasiński Małgorzata Skibińska Maciej Kryk Joanna Adamska00:47:1300:48:3100:36:2800:36:5500:27:4500:28:4603:45:38
#85 252886 BarrelsSumit Singh Farid Shumbar Godwin Mafelu Rohit Rafaliya Daryna Bobrovnyk Vaibhav Patel01:08:2700:59:0000:27:1800:31:4300:38:1100:32:0804:16:47
#86 5589MUAY RUNNING TEAMJoanna Walkowiak Monika Antkowiak Agnieszka Bieleń Anita Waszyk Marlena Drajerczak Agata Kwasiżur00:45:3900:51:0400:27:2900:28:2300:27:3800:23:5003:24:03
#87 11290Charty z CMSWojciech Koczara Mateusz Wosiek Kamil Basicki Patrycja Białko Bartłomiej Wajda Marta Żurkowska00:54:4300:50:0500:25:4400:34:1000:26:0300:26:5303:37:38
#88 12791festina lente Otropedia Dziecięca PoznańMateusz Kozinoga Bartłomiej Gajek Tomasz Kotwicki Paweł Główka Milud Shadi Marek Tomaszewski00:37:5800:58:0200:31:0400:28:5700:34:0800:31:2103:41:30
#89 26392Ciastki.pz IOtylia Mańka Agnieszka Niewczas-Stefańska Ewa Łaganowska Zuza Szyc Sławka Olejniczak Edyta Faltyńska01:01:3601:13:2700:31:3900:37:1900:38:3200:38:3104:41:04
#90 25093Ciastki.pz IIZuzanna Kwiatkowska Agnieszka Klemczak Agnieszka Gabrysz Justyna Rau Matylda Rychlewicz Dorota Łagowska00:55:2300:57:2800:31:1700:36:2900:38:1900:37:2404:16:20
#91 14494New face of SecuritasKrzysztof Bartuszek Paweł Dębicki Pawel Bartosiak Pawel Borowski Marcin Wulczynski Tomasz Brandys00:58:3700:58:3800:24:5500:32:1200:24:2400:25:2203:44:08
#92 22895Press-Service Monitoring MediówWojciech Majchrzycki Tomasz Krystkowiak Dariusz Paluch Izabela Kaczmarek Kamila Ratajczak Marcin Szczupak00:58:0500:54:3300:25:4400:35:3100:36:5100:32:5804:03:42
#93 11896KarlikTeam1Łukasz Ginter Krystian Zając Karol Wiśniewski Karolina Puławska Przemysław Gadaliński Anna Nieradka00:48:0800:48:1100:30:3900:38:4900:28:3500:25:0503:39:27
#94 11097AMICA-WOAFCOAnna Muszyńska Michał Ścigocki Paulina Kubiak Maciej Czosnowski Przemysław Tersa Dawid Ratowski00:45:4800:49:5600:29:3400:29:2000:26:5300:35:2403:36:55
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !298MANUFAKTURA MIESZKAŃŁukasz Wietecki Adrian Żakowski Piotr Kaźmierczak Tomasz Zegarlicki Paweł Gorzelańczyk Patryk Sobczyk00:33:0100:36:3300:18:3200:19:3700:19:1600:19:0302:26:02
#96 10999KarlikTeam2Katarzyna Buśko Tomasz Ogrodnik Maciej Brzóstowicz Grzegorz Urbański Jerzy Sobusiak Michał Kubera00:58:1300:50:5300:28:3100:27:2700:26:1300:25:3403:36:51
#97 164100Fundacja Niesiemy NadziejęPaweł Koczewski Robert Katafiasz Anna Zrobczyńska Krystyna Bartkowiak Zygmunt Waśkowski Sylwester Białowąs00:49:2501:01:5600:27:4300:30:3500:29:1300:27:5103:46:43
#98 41101CYBINA TEAMPrzemysław Sznura Marek Pietrzak Piotr Walkowiak Tomasz Dawidziński Marek Kościelniak Oskar Czechowski00:46:2700:55:4500:23:0800:25:3800:22:4700:22:5303:16:38
#99 104102EUROKLIMATMichał Seidel Jan Kokociński Paweł Krzyżański Marcin Gadzikowski Michał Konieczny Andrzej Durkiewicz00:46:2400:51:4700:30:5100:33:1900:25:4300:27:5803:36:02
#100 176103CYBINA TEAM IIPrzemysław Śmichurski Marek Szewczyk Anita Czechowska Krzysztof Czechowski Katarzyna Szumińska Dominik Szumiński00:52:5900:58:3200:29:2300:27:5900:34:0300:26:1203:49:08

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności