Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !298MANUFAKTURA MIESZKAŃŁukasz Wietecki Adrian Żakowski Piotr Kaźmierczak Tomasz Zegarlicki Paweł Gorzelańczyk Patryk Sobczyk00:33:0100:36:3300:18:3200:19:3700:19:1600:19:0302:26:02
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1269Centrum Treningowe Świat BiegaczaMarcin Fehlau Grzegorz Michalak Roch Goszczyński Szymon Bytniewski Kacper Kwapiszewski Wiktor Maćkowiak00:33:0700:35:4400:17:2400:18:0200:17:3700:17:5602:19:50
#3 936CONSTRAVIA1Karol Kazikowski Przemysław Kozanecki Adam Byczkowski Krzysztof Jankowiak Michał Gazda Paweł Wieczorek00:34:1800:45:0400:22:5100:23:3000:24:3000:23:2002:53:33
#4 8110Lucky LukiDawid Lipowy Łukasz Stachowiak Monika Rabiega Bogna Jaszczak Ewa Szawelska Szczepan Rabiega00:34:2800:42:1200:24:0000:24:2000:24:5700:21:5802:51:55
#5 51Night RunnersMichał Kubiak Michał Stawiński Alicja Radziej Waldemar Konieczny Marcin Giezek Jakub Michalak00:34:3700:40:3500:20:4800:19:1500:19:3800:19:3002:34:23
#6 7130Piątkowo na BiegowoMariusz Nowak Mateusz Agaciak Patrycja Kołecka Renata Wojtkowiak Justyna Wysokińska Stefan Wojtkowiak00:34:3700:38:2900:23:3700:24:1400:23:2900:20:5302:45:19
#7 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3216KGHM ZG RUN 1Karol Winniczuk Mateusz Szczepański Grzegorz Jankowski Jerzy Mazurkiewicz Robert Walkowiak Jakub Plewko00:34:5600:38:2300:19:1200:19:1100:19:5600:19:3002:31:08
#8 4205EDI TEAM ZgorzelecGrzegorz Maciorowski Michał Kuńczak Tomasz Rudnik Janusz Wojnarowicz Sebastian Krawiec Robert Zalewski00:35:0000:38:5500:20:0600:19:2200:19:4600:18:4402:31:53
#9 171612plus2 Międzynarodowa Szkoła MatematykiTomasz Kramski Filip Borowczak Karolina Wojtyś Anita Kraska Bartosz Myszkiewicz Sylwia Roszak - Surków00:36:0800:43:2900:50:2802:59:26
#10 16249For Run Team IPaweł Wojciechowski Grzegorz Urbańczyk Magdalena Demel-Wieczorek Małgorzta Bider - Mateusz Borkowski00:36:3000:40:5500:26:0700:25:5900:29:0100:20:5302:59:25
#11 6270Świat Biegacza Fehlau Run TeamKrzysztof Cwalina Tomasz Kobsch Gilles Greiveldinger Adam Szuda Piotr Stachowiak Krzysztof Kacprzak00:37:1200:41:5200:19:5300:20:5500:21:3300:21:5602:43:21
#12 12791festina lente Otropedia Dziecięca PoznańMateusz Kozinoga Bartłomiej Gajek Tomasz Kotwicki Paweł Główka Milud Shadi Marek Tomaszewski00:37:5800:58:0200:31:0400:28:5700:34:0800:31:2103:41:30
#13 33143Panasonic 1Norbert Hołderny Kamil Miękiszak Marzanna Bartkowiak Eliza Lilley Daria Białobrzewska Piotr Zientalski00:38:0100:51:3500:27:3300:26:1800:27:0600:21:5603:12:29
#14 1131QUAY I POZNAŃMaciej Walczak Dawid Gruchała Krystian Korek Robert Dawidowski Krzysztof Lipiński Artur Lubkowski00:38:2700:45:5000:22:5300:21:3700:23:0300:22:3102:54:21
#15 135214PWC Running Team 1Mikołaj Kondej Jacek Lechna Anna Puszcz Joanna Nowakowska Olga Grzempczyńska Ewelina Wilczyńska00:38:3100:52:1300:31:0200:35:5000:32:0200:32:2303:42:01
#16 1261ViaCon 1Wojciech Janowicz Marcin Czyżewski Mariusz Peronski Mateusz Lubieniec Mateusz Zaleśny Krzysztof Sobór00:38:3800:47:0900:21:4700:24:2900:22:3700:20:2702:55:07
#17 34108Ofix.plDorota Lutomska Marcin Duda Szymon Kępa Janusz Noszczyński Krzysztof Olszański Robert Pietek00:38:5200:46:3400:24:0200:24:3000:30:4200:29:0803:13:48
#18 10217KGHM ZG RUN 2Grzegorz Magiera Remigiusz Przytulski Paweł Piotrowski Mariusz Tazbir Krzysztof Kądziołka Paweł Doliński00:39:0300:46:4200:21:2800:21:2300:22:4800:22:1602:53:40
#19 40136Fitatu RunnersRobert Gacki Łukasz Domański Adam Lenkowski Marta Kokocińska Małgorzata Dąbrowska Agnieszka Kłapkowska00:39:1100:40:1300:28:4200:31:4800:27:1600:29:1203:16:22
#20 14271Świat Biegacza Fehlau Run Team IIWojciech Wieczorek Arkadiusz Marchwicki Grzegorz Świątnicki Jarosław Brodowicz Leszek Domań Sławomir Sąsiadek00:39:2100:47:4700:22:0500:21:2000:23:3000:22:0802:56:11
#21 24117OBLATANI I Biuro StylDawid Dybol Damian Bezak Marcin Krell Sławomir Cieślak Waldemar Lis Tomasz Walęsiak00:39:2600:47:1500:21:5600:27:3800:24:0400:27:0403:07:23
#22 15193AvengersTomasz Pohl Tomasz Staniszczak Sławomir Woźny Laura Tarsa Zuzanna Cieśla Paulina Tomak00:39:3000:42:1000:22:1300:25:5400:24:3600:22:5502:57:18
#23 9664EL-CAB Running Team - 1 DRUŻYNAMarcin Grzegorzek Marcin Ratajczak Katarzyna Gałęska Tymoteusz Łukaszyk Paulina Kaczmarek Agata Wyza00:39:4000:58:4900:24:4700:26:1300:31:0200:33:2703:33:58
#24 3670Piątkowo na Biegowo IIAdam Ptak Marcin Napierała Dorota Ptak Joanna Ratajczak Magdalena Pakulska Mariusz Kossowski00:39:4700:49:3100:28:2000:25:0200:25:0500:26:4503:14:30
#25 79183EVER Power TeamMichał Kaczmarek Szymon Dembski Piotr Hernik Klaudia Piotrowska Rafał Hernik Marcin Kasierski00:39:5500:57:2700:28:2300:27:3100:25:3900:31:3803:30:33
#26 35179WOŹNIAK TEAMJarosław Redko Piotr Wolny Tomasz Błażejczyk Mariusz Błażejczyk Przemysław Lenartowski Marcin Maćkowiak00:40:0500:47:3400:26:5100:24:3500:26:2600:28:5703:14:28
#27 116195INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ NAUCZYCIELEMarcin Lambryczak Paweł Nowak Michał Grabarek Ewa Lambryczak Sławomir Piechocki Monika Polus00:40:0601:01:5000:34:1200:24:4700:26:0900:31:3203:38:36
#28 1136GiG RunnersMarcin Wichłacz Krzysztof Swornowski Karolina Frąckowiak Katarzyna Nadrowska Łukasz Kałużny Jacek Antkowiak00:40:1400:47:5500:27:4400:35:5800:37:1100:29:0903:38:11
#29 19146(nie)dzielna drużynaRafał Ławski Tomasz Kanikowski Michał Augustyniak Marek Buchnat Maciej Wojtkowiak Elżbieta Wojtkowiak00:40:3000:46:2500:25:4500:22:0900:22:4600:26:2703:04:02
#30 53160Drużyna MarzeńAgnieszka Pelc-Wanielista Piotr Wanielista Piotr Żuberek Elżbieta Sztramska Joanna Jura Małgorzata Gilowska00:40:3500:43:1600:25:2400:33:0200:29:0300:32:0603:23:26
#31 6123DUNI EFF 2Dawid Jeliński Łukasz Czaczyk Iwona Niska Tomasz Święch Anna Frąckowiak Jakub Adamski00:40:3600:47:0200:28:0700:25:2800:37:2900:26:3003:25:12
#32 26197gRUNwald team PoznańBartosz Pyszczak Alina Juskowiak Mariusz Kowalczyk Anna Michałowska Alina Licznierska Mateusz Nowicki00:40:5000:54:4200:22:3500:25:1100:23:2100:21:1003:07:49
#33 38187ZAWSZE GOTOWIAndrzej Łysiak Leszek Stasik Aleksandra Szczecińska Michał Kędziora Jędrzej Stasik Tomasz Kędziora00:41:0000:47:1300:31:3400:24:5800:25:3400:25:3003:15:49
#34 69128Huragan KleczewAndrzej Ślebioda Michał Dryjański Agnieszka Ślebioda Agnieszka Warwas-Trzemkowska Anna Hofman Sebastian Jaszczak00:41:0800:41:2800:27:0500:34:3300:35:0700:27:4403:27:05
#35 28123MałomiasteczkowiPrzemysław Suliński Tomasz Zaleski Monika Zaleska Elżbieta Kalińska Magdalena Cycoń Błażej Daracz00:41:1400:43:4800:29:0200:27:1700:22:2900:24:2503:08:15
#36 37115PWSZ im. H. Cegielskiego 1Joanna Stawowa Aleksandra Jankowiak-Bernaciak Agnieszka Tunak-Grześkowiak Mariusz Lemański Marcin Orlikowski Przemysław Orchowski00:41:1400:52:1500:29:4000:29:4500:20:5400:20:4603:14:34
#37 18154MANN HUMMEL FT POLAND 2Tomasz Kasperski Marcin Nowak Katarzyna Burdajewicz Hubert Gorynia Bartek Łabędzki Łukasz Skrzypczak00:41:1500:46:2600:25:3900:22:1800:24:4400:22:0003:02:22
#38 20241Szybkie CAPcieRadosław Grzybowski Paweł Zaremba Adam Pająk Frederik Stefanski Tomasz Kaliszuk Michał Burzyński00:41:2700:42:5400:26:2000:26:0700:25:0800:22:4103:04:37
#39 101180Egnyte SparksMichał Wróbel Dominika Dębińska Adam Zawada Adam Jędro Bartosz Jarocki Anatoliy Kucher00:41:4500:59:2300:26:5800:29:2200:28:1800:29:1103:34:57
#40 4440Wiktoria team - Moja MaltaKrzysztof Majorek Kamil Dąbek Jolanta Komornicka - Dąbek Filip Błaszkiewicz Justyna Komornicka Arkadiusz Dąbek00:41:4800:42:3100:33:3500:25:0400:30:5200:25:0803:18:58
#41 85213SNOW.DOG ADVENTURERadek Zaworski Bartek Igielski Paweł Szafrański Kamil Degórski Marcel Mierzejewski Piotr Jabłoński00:42:0000:59:0500:26:3700:27:4600:28:1700:27:4703:31:32
#42 5652PGS TEAMPiotr Kaźmierski Krzysztof Matyśkiewicz Ewelina Kaźmierska Agnieszka Artmańska Joanna Romanko-Sierżant Karol Sierżant00:42:0700:44:3300:28:5600:27:3000:37:4800:23:2403:24:18
#43 13109MANUFAKTURA MIESZKAŃ 2Natalia Janik Karolina Klupczyńska Katarzyna Sokołowska Magdalena Sobczyńska Emanuela Adamczyk Aleksandra Kaczmarek00:42:0900:44:1200:22:4200:23:2300:21:5800:21:3402:55:58
#44 30155MANN HUMMEL FT POLANDKrzysztof Idkowiak Dariusz Frąckowiak Marcin Plackowski Michał Jagodzik Wojciech Feledziak Arkadiusz Chudy00:42:0900:49:4500:26:0400:23:3900:23:3600:24:3703:09:50
#45 23127Słubicka Akademia BiegowaAnna Zielińska Justyna Romej Elżbieta Romej Aleksandra Romej Ewa Kiedrowicz Agata Kiedrowicz00:42:1600:44:4500:24:3900:26:0400:25:1500:23:3103:06:30
#46 32218KGHM ZG RUN 3Lucjan Zdobylak Marek Bartosik Andrzej Łuczyński Bogdan Frydrych Tomasz Miller Sławomir Targosiński00:42:3400:49:4900:24:4100:23:2700:25:0100:25:0503:10:37
#47 39106OCTOPUS - MLEK ROL TEAMPiotr Idzikowski Krzysztof Skrzypczak Grzegorz Walczak Robert Grawon Krzysztof Jezierski Krzysztof Jakuszek00:42:3800:46:1400:29:0900:27:4800:27:4600:22:1903:15:54
#48 2576Art Team Pegaz 4 Teatr Wielki w PoznaniuRemigiusz Strzelczyk Romuald Piechocki Sławomir Heinrychowski Maciej Ogórkiewicz Szymon Pasternak Piotr Furtak00:42:4300:42:3700:23:3600:24:3500:24:1100:29:5803:07:40
#49 22272Świat Biegacza Fehlau Run Team IIIJoanna Domań Hanna Jaraszkiewicz Patrycja Grzeszczyk Weronika Hedzielska Kamila Bobińska Ania Szcześniak00:42:5900:46:0800:26:0600:21:4400:23:2400:25:3003:05:51
#50 49266DSK KancelariaŁukasz Bartochowski Andrzej Jakubczak Michał Jackowski Mateusz Muniak Marcin Palusiński Wojciech Romanowski00:43:0700:46:2700:31:5100:27:0500:26:3800:26:1003:21:18
#51 42251For Run Team IIIRafał Kowalczyk Andrzej Leśniowski Ksawery Urbańczyk Michał Adamski Dariusz Obuchowicz Bartosz Zawadzki00:43:1600:50:4600:25:4400:27:5500:25:5000:23:2603:16:57
#52 27230Verocel-PolskaJarosław Woźny Mirosław Serafiński Przemysław Szymczak Tomasz Lubiński Michał Naszko Miłosz Dańczuk00:43:1900:49:5900:23:1400:26:0600:20:3800:24:4803:08:04
#53 4730Jerzmanowski i Wspólnicy - biegli w prawieJakub Pawłowski Jędrzej Jerzmanowski Katarzyna Jerzmanowska Łukasz Ciszewski Michał Walkowiak Maciej Łukaszewicz00:43:1900:47:5100:30:3400:27:1400:27:0900:24:1803:20:25
#54 46264Deloitte Adventure Team OneAleksandra Musiał Karol Ciszak Mateusz Lorych Patryk Kleparski Jakub Giel Artur Szczepaniak00:43:2600:51:0200:28:4700:23:5100:26:0500:26:2503:19:36
#55 16155PnB Morsy IIIKrzysztof Wewiór Łukasz Krysiak Karolina Kaczmarek Agnieszka Warkocka Małgorzata Leciejewska Anna Wojciechowska00:43:2601:01:2800:29:4800:30:4700:33:3900:27:3103:46:39
#56 12579SECURITAS Run 4 FunAndrzej Ławniczak Zdzisław Kazibut Ewa Jakubowska Maja Bereszyńska Anna Jarusz Dominik Grządzielewski00:43:3100:44:3900:35:4000:30:5400:33:5900:32:0403:40:47
#57 57191Schneider Electric EEMarcin Duda Jarosław Szymański Dawid Anderman Grzegorz Jaskulski Maciej Trojnarski Robert Wielicki00:43:3900:54:0700:24:4100:25:0500:29:0400:27:5103:24:27
#58 312Prokuratura PoznańGerard Konopka Artur Kaczmarek Michał Kokociński Roman Szymanowski Krzysztof Krysztofiak Grzegorz Gucze00:43:4700:43:2200:24:0000:25:4500:27:3000:25:5603:10:20
#59 7853UHY ECAMichał Kołosowski Piotr Woźniak Paweł Mróz Marta Putek Patryk Gajewski Maciej Chwalisz00:44:0300:49:4600:31:0700:30:2500:26:0100:29:0003:30:22
#60 108239Capgemini - Sorry I was on muteRafał Kamiński Karol Linnik Marta Truś Beata Jurgielewicz Jacek Miarzyński Michał Nowicki00:44:1600:52:0100:32:3000:34:4200:26:5900:26:1603:36:44
#61 111153NAFDRAPiotr Lizakowski Jacek Chlasta Lidia Urbańska Stanisław Jankiewicz Michał Lesiak Igor Jeremicz00:44:2000:47:1800:36:2900:29:1100:33:5300:25:5603:37:07
#62 97240Capgemini 404 not foundMateusz Kaczmarek Jacek Kamiński Paweł Kaptur Michał Kotecki Cezary Konieczny Maciej Jankowski00:44:2101:00:4500:26:2300:28:2400:25:5100:28:3803:34:22
#63 102147CZIPI plusKonrad Jacek Marcin Jasiński Eugeniusz Pokora Remigiusz Ciemiński Marcin Chmielewski Żaneta Chmielewska00:44:3700:53:1000:27:1900:29:0300:31:5400:28:5603:34:59
#64 62226SzybciEYŁukasz Jędrzejczak Michał Potrawiak Karolina Karczewska Aleksandra Szczepaniak Magdalena Chmielewska Daniel Wiącek00:44:4900:52:1900:26:0100:26:1200:28:2400:27:3303:25:18
#65 50132TORNADO KLECZEWAnna Szygenda Sławomir Kamiński Elżbieta Puchalska Lech Hajdrych Zuzanna Hajdrych Marek Jaskólski00:44:5700:47:3700:29:4100:26:5200:26:0900:26:4403:22:00
#66 148166INT4 movesUladzimir Sakalenka Konstantinos Tsakalos Krzysztof Łuka Marcin Dzierzgowski Michał Kowalczewski Michał Lubczyński00:45:0100:54:4900:27:3700:36:5303:44:20
#67 45253SZWLA WO-MENJacek Majewski Adrian Zimny Izabela Świgoń Natalia Kwarciak Magdalena Krukowska Adam Krukowski00:45:0500:45:4500:31:2200:29:0800:25:3600:22:1003:19:06
#68 138135KRUSTEAMKrzysztof Sławski Filip Kowalski Beata Łącka Lucyna Pauszek-Substyk Ewelina Krzymińska Katarzyna Berska-Stachnik00:45:0700:49:3000:33:1500:26:3400:31:2500:36:4003:42:31
#69 20537CONSTRAVIA2Jerzy Skoryna Hanna Tsapiak Przemysław Baron Weronika Koszyka Mariusz Wdzięczny Marta Majewska00:45:0701:06:4900:30:1400:35:5500:29:0400:29:1103:56:20
#70 67169V&P TeamMałgorzata Jackowiak Artur Zawisza Mariusz Kubczak Katarzyna Ciemniak-Urbaniak Mateusz Krawczyk Agnieszka Andrzejczyk00:45:0800:46:2900:24:5000:27:5800:30:2400:31:1603:26:05
#71 8924BROENAndrzej Mańkowski Jędrzej Binek Jacek Czepczyński Jarosław Czajkowski Grzegorz Gomulec Dawid Dymek00:45:1200:54:0500:24:2500:31:3800:27:4700:28:5703:32:04
#72 1494MACO RUNNERSPiotr Ptak Maksymilian Strzyżewski Agnieszka Ślęzak Paweł Rogowicz Leszek Walszewski Marcin Pieczynski00:45:3000:49:3900:34:2200:32:2100:35:3200:27:0503:44:29
#73 95134ARPOL PoznańŁukasz Łukowicz Maciej Król Piotr Wybieralski Arkadiusz Włoszyński Przemysław Czereba Krzysztof Pietrukiewicz00:45:3100:49:2200:29:0000:23:1900:33:1700:33:1703:33:46
#74 126111MikadaMarcin Marek Maciej Szygenda Ewa Marek Marta Wojciechowska Filip Szałek Michał Kamiński00:45:3100:45:3300:29:3500:36:0600:32:0700:32:0303:40:55
#75 43158Team Transformers LesznoAdam Woźniak Artur Kasprzak Michał Biegajski Patryk Stróżyński Kamil Szczykutowicz Krzysztof Maciuk00:45:3700:46:0200:24:5700:27:2703:17:24
#76 5589MUAY RUNNING TEAMJoanna Walkowiak Monika Antkowiak Agnieszka Bieleń Anita Waszyk Marlena Drajerczak Agata Kwasiżur00:45:3900:51:0400:27:2900:28:2300:27:3800:23:5003:24:03
#77 180260SUPER-PHARM 2Emil Banasiak Natalia Skowron Natalia Sytek Dorota Szadkowska Patrycja Targoszyńska Justyna Janik00:45:3900:55:4600:34:4100:29:3600:32:4500:30:5703:49:24
#78 2938Getinge Infecteam 1Mateusz Maćkowski Krzysztof Bartz Martyna Figaj Filip Pawlik Szymon Olszewski Mateusz Leciej00:45:4200:46:3500:27:0700:22:1800:23:1500:24:1303:09:10
#79 171171Chłopcy z MoraskaJędrzej Bekas Mariusz Zaród Andrzej Jarmołowicz Sławek Małecki Łukasz Pestka Krzysztof Kowal00:45:4300:47:5200:28:4700:38:5500:34:5700:31:4903:48:03
#80 191203Damki z pedałamiPiotr Wierzbowski Stanisław Rosada Marek Szczepaniak Wiktor Waltrowski Magdalena Niczke Katarzyna Szablewska00:45:4300:54:5400:29:1000:30:1700:34:5100:37:5203:52:47
#81 51225O-I POLAND HUTA SZKŁA POZNAŃMichał Siekierski Mariusz Witko Marta Wolska Łukasz Szczepaniak Agnieszka Majewicz Artur Gawrych00:45:4400:50:0400:29:2000:23:4000:28:5700:24:3003:22:15
#82 11097AMICA-WOAFCOAnna Muszyńska Michał Ścigocki Paulina Kubiak Maciej Czosnowski Przemysław Tersa Dawid Ratowski00:45:4800:49:5600:29:3400:29:2000:26:5300:35:2403:36:55
#83 229145Panasonic 3Maciej Dobek Mateusz Zieliński Jarosław Wiśniewski Przemysław Młyńczak Jakub Wiśniewski Lech Wieliński00:45:4900:55:1900:33:0500:49:5600:28:1400:31:2104:03:44
#84 7567Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 2Radosław Majewski Krzysztof Kozieł Marta Pera Andrzej Osiak Michał Nerka Łukasz Nowak00:46:1200:51:0800:26:1000:33:0100:25:4800:26:3703:28:56
#85 139227RE/MAX EXPERTSBorys Owczarzak Maciej Gasiński Kinga Michalska Ewa Zboralska Ireneusz Remblewski Filip Błażewicz00:46:1300:55:2800:33:3900:32:0300:28:4500:26:2603:42:34
#86 1625RCK Biuro InżynierskieMarek Gołębiewski Michał Fiedorowicz Patrycja Krzysztofik Maciej Grobelny Alina Nowicka Ryszard Kowalski00:46:2000:56:5000:36:4800:28:3400:31:0100:27:0803:46:41
#87 10362Viacon2Adam Orzeszek Jakub Ciesielski Daria Mendelewska Marek Surus Jacek Szczepiński Karol Królikowski00:46:2200:54:0300:30:3600:28:0600:30:4500:25:4603:35:38
#88 104102EUROKLIMATMichał Seidel Jan Kokociński Paweł Krzyżański Marcin Gadzikowski Michał Konieczny Andrzej Durkiewicz00:46:2400:51:4700:30:5100:33:1900:25:4300:27:5803:36:02
#89 41101CYBINA TEAMPrzemysław Sznura Marek Pietrzak Piotr Walkowiak Tomasz Dawidziński Marek Kościelniak Oskar Czechowski00:46:2700:55:4500:23:0800:25:3800:22:4700:22:5303:16:38
#90 12043Pekabex - dział projektowy 2Jacek Matysiak Oskar Dolny Marcin Sobecki Filip Arencibia Anna Kroehnke Tomasz Rutkowski00:46:2900:57:4600:30:2500:28:4300:25:4400:30:3903:39:46
#91 13639Getinge Infecteam 2Dariusz Leszczak-Phong Agnieszka Rachowska Anna Szczygieł Lidia Buczel Aleksandra Rataj-Żbikowska Tomasz Urbaniak00:46:4600:57:1300:31:0500:30:2200:32:2000:24:2103:42:07
#92 19833QUAY III POZNAŃAndrzej Morawski Jan Rudzki Katarzyna Kaiser Łukasz Szary Aleksander Barboukov Kamil Przybylski00:46:5200:59:5900:29:0100:29:5100:41:0700:28:4303:55:33
#93 132210Raben Logistics PolskaJarek Ciesielski Kuba Hudak Łukasz Wenda Adam Wróblewski Magda Rosińska Marcelina May00:47:0800:55:0400:29:1100:29:4400:34:3900:25:5603:41:42
#94 165212EurobankMaciej Walczak Marcin Meloch Alicja Hejdysz Milena Pietrzykowska Paulina Dziasek Łukasz Marciniak00:47:1100:53:1900:27:5300:33:1500:28:4400:36:3103:46:53
#95 15387SAUERESSIG REPRO POWERMateusz Sammler Tomasz Grzelka Michał Jasiński Małgorzata Skibińska Maciej Kryk Joanna Adamska00:47:1300:48:3100:36:2800:36:5500:27:4500:28:4603:45:38
#96 64173Zebrani z przymusuBartosz Koscielniak Marek Szymczak Huber Tabaka Dariusz Gęsikiewicz Katarzyna Szcześniak Michał Horiaczek00:47:1600:43:5100:25:2500:27:0100:35:4400:26:2103:25:38
#97 106200Kancelaria Brokerska Pawlak-SzubertPaweł Pogorzelski Wiesław Szukała Wojciech Krysiak Arleta Lewandowska Magdalena Szubert Krzysztof Pawlak00:47:2500:54:2900:26:2000:29:4000:29:1500:29:2103:36:30
#98 121142Może dobiegnąAleksander Kurz Paweł Kuznowicz Szymon Sobczak Adrian Michalski Kacper Karbowy Piotr Barczak00:47:2800:57:5600:28:3800:32:3500:25:1900:28:0103:39:57
#99 10550DI XelionIwona Bytniewska Marcin Klorek Katarzyna Dumańska Marcin Mazurek Przemysław Chomik Daniel Parzych00:47:2900:53:4100:24:0000:27:3600:29:2400:34:0903:36:19
#100 76267Porsche Poznań Franowo - salon AudiDominik Fijałkowski Tomasz Stelmach Mikołaj Loba Kajetan Szułczyński Dariusz Pawlak Dawid Tomczak00:47:3000:49:3700:26:4400:29:1800:28:4500:27:1103:29:05

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności