Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 11290Charty z CMSWojciech Koczara Mateusz Wosiek Kamil Basicki Patrycja Białko Bartłomiej Wajda Marta Żurkowska00:54:4300:50:0500:25:4400:34:1000:26:0300:26:5303:37:38
#2 81224Dachser Team IIAdrian Mielcarek Sławomir Konieczny Joanna Hańczyk Michał Gorzkowski Damian Górecki Piotr Wojna00:54:4700:42:4300:26:0200:27:0700:29:3100:31:0003:31:10
#3 23547Pekabex - MszczonówekJanusz Kowalski Monika Skowyra Przemysław Krysiak Katarzyna Kurkus Kacper Kucza Krzysztof Sierański00:54:5601:02:1100:33:0200:36:0100:32:4900:27:1804:06:17
#4 15819Prywatna Lecznica CertusKrzysztof Niciejewski Marek Winckiewicz Urszula Żytkiewicz Lesław Pawlak Sławomir Stępniewski Karolina Laskowska00:54:5900:46:1100:37:5100:28:5700:32:3600:25:4103:46:15
#5 11714Norek i WspólnicyFranciszek Horała Piotr Pawłowski Bartosz Byczkowski Hubert Norek Agata Pawlak-Jaszczak Tomasz Jaszczak00:55:1300:48:0600:26:5900:31:3300:31:3100:25:2103:38:43
#6 18872Bejot Team IIJoanna Bojarojć Łukasz Nogaj Agata Durzyńska Ewelina Ubowska Marta Meissner Łukasz Naskręt00:55:2000:55:5100:31:0700:29:1200:31:2900:27:5203:50:51
#7 25093Ciastki.pz IIZuzanna Kwiatkowska Agnieszka Klemczak Agnieszka Gabrysz Justyna Rau Matylda Rychlewicz Dorota Łagowska00:55:2300:57:2800:31:1700:36:2900:38:1900:37:2404:16:20
#8 23146Pekabex - miszmaszSzymon Karczewski Wojciech Frącek Emilia Pełszyk Dominika Gąsior Maria Górecki Agnieszka Ławniczak00:55:2600:55:4400:33:0100:31:1800:35:5500:33:0504:04:29
#9 202223Dachser Team IMariusz Matecki Łukasz Krystkiewicz Agnieszka Małecka Mateusz Adamski Radosław Haenel Piotr Mierzejewski00:55:2601:09:1600:27:0800:29:1800:28:5300:26:0103:56:02
#10 14059Majda StrzyżewskaPiotr Kęsicki Bartosz Majda Karolina Nowacka Jan Drzewiecki Natasza Jackiewicz Rafał W Ąsowicz00:55:2900:50:4800:30:5900:24:5900:32:2100:28:0403:42:40
#11 131104SierściuchyPatrycja Goleśniewska Bartosz Mierzejewski Agata Hajdziona Anna Dworzańska - Gul Agnieszka Gronowska Paweł Gul00:55:3300:44:2000:27:4500:34:3400:27:5400:31:3503:41:41
#12 87209PWC Running Team 2Julita Włoszczyna Filip Graczyk Tomek Lewicki Kacper Czapracki Ewa Nowicka Jakub Pietrusiewicz00:55:3400:43:5300:24:2600:28:4000:31:0100:28:2503:31:59
#13 16348Szpital LutyckaWłodzimierz Pawłowski Jaromir Furmaniuk Karina Wronka Joanna Kaczmarek-Wiegandt Karolina Klain Maciej Głyda00:55:3800:47:1000:34:2200:31:5400:27:5500:29:4303:46:42
#14 218233FIBARO WybieganiTomasz Konopka Bartłomiej Arcichowski Mirosław Krawczyk Karolina Błaszczyk Jakub Brychcy Gumny Krzysztof00:56:0000:55:0700:36:2200:39:0600:27:3100:26:4704:00:53
#15 212215MACO RUNNERS 2Malwina Siegień Michał Jóźwiak Manuel Del Pozo Natalia Mazurczak Jakub Idziak Katarzyna Lachman00:56:1101:02:3700:29:1500:36:2300:28:1400:25:5303:58:33
#16 251118OBLATANI II Biuro StylPiotr Cidyło Bartosz Skrzypczak Julita Wojciechowska Lidia Szklarz Nina Kromolicka Michał Dąbrowski00:56:1200:55:5300:35:1200:37:1500:38:3000:33:3604:16:38
#17 223234FIBARO-MannschaftMichał Hejmann Krystian Bergmann Dawid Król Bartłomiej Topolski Szymon Ochociński Przemysław Kasiorek00:56:2200:59:5900:33:5100:32:3100:26:1600:33:1904:02:18
#18 247139QARSON IIAgnieszka Grajek Marzena Sienkowska Alicja Krzykowska Damian Ciesielczyk Daniel Jawojsz Rémi Horla00:56:5401:15:4800:29:2400:29:1000:29:3900:31:3004:12:25
#19 155231Osadkowski RunTeamDawid Grześkowiak Eliza Marcinkowska Marcin Foremny Krzysztof Świerczyński Katarzyna Foremna Wojciech Jasik00:57:0000:56:0300:25:3700:29:0400:30:3100:27:4103:45:56
#20 215211wspaniali ASTATuMikołaj Komasiński Tomasz Rzyski Edyta Trawińska Karolina Kurzyk Anna Gawęcka Michał Nowak00:57:0300:59:0000:32:4800:30:2800:29:4800:30:2803:59:35
#21 54245TAKE RUN 2Małgorzata Jankowska Michał Kaznowski Ewa Syska Wojciech Mytko Krzysztof Owsianowski Robert Paniączyk00:57:0500:47:0200:27:2100:23:4800:25:2600:23:2003:24:02
#22 241157Arpol WarszawaKatarzyna Pikuła Jarosław Skrzypczak Andrzej Braszak Kamil Obrębski Adrian Ćwik Aleksandra Najmowicz00:57:0601:01:4200:31:4500:36:2800:30:4300:31:4304:09:27
#23 185112Przebiegli Prawnicy KrotoskiegoKatarzyna Malec Tomasz Fritzkowski Małgorzata Miller Barbara Borkowska Igor Durczyński Wojciech Kruk00:57:2300:51:3900:29:4300:30:1900:32:4100:28:0303:49:48
#24 21083MEJDŹOR-EL TERRORAgnieszka Górska Carlos Hilario Navas Montilla Karolina Kononowicz Illia Baihot Valeriia Lytvynenko Artem Pleskachov00:57:3600:49:5100:33:5700:30:2200:37:4500:28:2303:57:54
#25 183232Take Run 1Bogna Warzycha Bartosz Totleben Magda Totleben Kamila Sikorska- Podyma Kinga Zalejarz Anna Kurcz Kielar00:57:5100:55:1800:25:5600:30:5100:32:2600:27:1503:49:37
#26 256221Wolsztyńska Akademia Biegowa RUN FOR FUNMariusz Jakubowski Piotr Piwecki Kinga Pluskota Małgorzata Kubik Dominik Tomiak Magda Jakubowska00:57:5600:47:4300:45:5800:42:4700:26:3100:41:0004:21:55
#27 167189W ścieklEYAgnieszka Janicka Michał Tomczak Bogusz Ochocki Klaudia Leśniak Maksym Lupyekin Michał Golmanowski00:57:5600:56:1600:26:3500:26:2000:30:3600:29:1803:47:01
#28 177243Stowarzyszenie Księgowych PoznańAgnieszka Matkowska Robert Uzarewicz Anita Skoczylas Katarzyna Cieślewicz-Galas Beata Skorniak Piotr Żakowski00:57:5800:52:3400:33:3400:27:5800:29:1800:27:5503:49:17
#29 22895Press-Service Monitoring MediówWojciech Majchrzycki Tomasz Krystkowiak Dariusz Paluch Izabela Kaczmarek Kamila Ratajczak Marcin Szczupak00:58:0500:54:3300:25:4400:35:3100:36:5100:32:5804:03:42
#30 10999KarlikTeam2Katarzyna Buśko Tomasz Ogrodnik Maciej Brzóstowicz Grzegorz Urbański Jerzy Sobusiak Michał Kubera00:58:1300:50:5300:28:3100:27:2700:26:1300:25:3403:36:51
#31 24486FSG BiznesOliwier Wegner Łukasz Jaskuła Krzysztof Trzebuniak Mikołaj Dukarski Justyna Połczyńska Michał Barczyński00:58:2000:53:2900:32:4700:36:2500:33:1900:36:3904:10:59
#32 24216Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki w PoznaniuRenata Borowska-Juszczyńska Marian Kulczyński Beata Budkiewicz Andre Kasztelan Agnieszka Szuba Kacper Bardzki00:58:2501:01:3600:34:5700:34:3100:30:1400:30:3804:10:21
#33 20320Art Team Pegaz 3 Teatr Wielki w PoznaniuMagdalena Spleśniały Patrycja Muszkieta Maria Pasternak Brygida Binek Aleksandra Gargol Paulina Kostrzewska00:58:2700:50:2400:30:5400:32:2600:32:1700:31:4103:56:09
#34 237150Biegające BelferkiAnna Jarczyńska Magdalena Budzicz Aneta Gicala Joanna Groszak Elżbieta Fudala Roma Błaszczyk00:58:3701:01:4200:31:5700:30:4700:34:3700:30:2704:08:07
#35 14494New face of SecuritasKrzysztof Bartuszek Paweł Dębicki Pawel Bartosiak Pawel Borowski Marcin Wulczynski Tomasz Brandys00:58:3700:58:3800:24:5500:32:1200:24:2400:25:2203:44:08
#36 21974Torpol Runinng Team 1Małgorzata Stodolna Daria Skrzypczak Monika Olszewska Agnieszka Korytowska Dominika Zaczyńska Alona Ostrowska00:58:4500:58:2700:30:4200:32:1000:30:5800:29:5504:00:57
#37 23944Pekabex - dział projektowy 3Paweł Bogdanowicz Igor Nawrocki Aleksander Drozd Szymon Wojciechowski Jacek Kuligowski Daniel Orzeł00:58:5001:08:4100:29:5600:29:3100:34:4000:26:5404:08:32
#38 227235Pybaro Dwa ZeroRobert Kuna Juliusz Drygalski Hubert Spych Konrad Szadkowski Emil Spych Adam Wolski00:59:4100:59:4100:33:1300:32:3200:29:5000:28:2104:03:18
#39 234207226km dla FilipaAgnieszka Sobisiak Patryk Kanarkowski Dorota Ceglarska-Kanarkowska Piotr Nowak Marcin Józefowski Łukasz Drożdżyński00:59:4400:51:5600:34:0900:33:5700:33:3900:32:4704:06:12
#40 1818System-1Piotr Przyborski Dawid Bulczyński Marta Kamińska Helena Nowacka Łukasz Gosieniecki Bartosz Gilwatowski01:00:4400:52:3800:38:5400:26:3800:24:4100:25:5203:49:27
#41 240176Arjo warjoryKarolina Wolińska Aleksander Gilewski Anna Tschich Tomasz Skowronek Dawid Frąckowiak Tomasz Wiśniewski01:01:0000:57:4300:35:0500:29:1900:30:5400:34:5504:08:56
#42 197265Deloitte Adventure Team GazeleJakub Gilgenast Agnieszka Sawicka Jędrzej Siarkowki Natalia Mateja Paweł Pochylski Mateusz Dużyński01:01:0900:58:5100:30:2800:31:2100:25:3500:27:5203:55:16
#43 262107NOVOL 1Julita Kozak Karolina Modzelewska Marta Szady Adrianna Garbarek Sylwia Wawrzyniak Anita Smykowska01:01:1401:18:2200:36:0800:34:4500:28:1900:32:5304:31:41
#44 24332QUAY II POZNAŃMaciej Tyl Grzegorz Nowak Paulina Borowicz Anna Osińska Natalia Rembowska Wojciech Przybylski01:01:3001:07:1900:30:0200:34:4000:28:2500:28:4804:10:44
#45 26392Ciastki.pz IOtylia Mańka Agnieszka Niewczas-Stefańska Ewa Łaganowska Zuza Szyc Sławka Olejniczak Edyta Faltyńska01:01:3601:13:2700:31:3900:37:1900:38:3200:38:3104:41:04
#46 255122KREJZOLKIAnna Zalewska Daria Żórawik Barbara Malanowska Katarzyna Borowczak Agnieszka Gabor Joanna Czekała01:02:1901:03:0500:29:2700:34:4500:33:5800:35:5504:19:29
#47 16634QUAY IV POZNAŃKrzysztof Otto Krystian Krajewski Rafał Kraszkiewicz Mateusz Bartoszak Maciej Jabłoński Paulina Nowak01:02:4000:48:1800:28:1300:30:1600:26:1200:31:1703:46:56
#48 230140Konimpex-InvestKarolina Norek Mariusz Olejniczak Anna Stefaniak Michał Bialic Patrycja Lorenc Marzena Zaworska01:02:4700:49:5000:37:0600:29:0200:30:2300:34:4404:03:52
#49 224236Fibaro 1Paulina Rusinek Piotr Skorupiński Błażej Skrzypczak Sebastian Kurek Kamil Stelmach Przemysław Kokorzycki01:02:5500:51:0700:36:5300:27:1600:33:0800:31:2004:02:39
#50 204149BritenetMichał Pogorzelski Łukasz Nienartowicz Olga Kamińska Arkadiusz Patek Krzysztof Małolepszy Dominik Jasiczek01:03:2400:54:5500:28:4000:29:3200:30:0200:29:4703:56:20
#51 226170V&P GroupArek Legoń Rafał Adamczyk Łukasz Urbaniak Eryk Rzeszutek Jakub Połom Monika Jóskowiak01:04:1900:58:1800:25:2200:32:5800:30:4500:31:3404:03:16
#52 26022DUNI EFF 1Anna Kurcius-Smoczyk Don Frederiksen Anna Czarnecka Paweł Woźniak Dominika Rutka Marcin Pawlik01:04:4601:07:0800:34:5700:31:5200:36:1300:29:5404:24:50
#53 26411QARSON IVKlaudia Wojtczak Arkadiusz Włoch Kamila Gralak Paulina Lis Agnieszka Goździejewska-Stawowa Maciej Klentak01:06:2301:14:2000:38:5100:38:2300:37:3100:27:1604:42:44
#54 245175Arjo :DKrzysztof Kokoć Adam Roznerski Aleksandra Błoch Małgorzata Kuraszkiewicz Mateusz Mróz Jakub Witkowski01:06:3500:49:5700:31:5900:36:4300:30:5600:34:5604:11:06
#55 2613KACZMAREK-KOMPONENTYMagdalena Tecław Maciej Kaczmarek Radel Lipiński Agnieszka Matysiak Aleksandra Moczulska Elżbieta Chalimoniuk01:06:5200:56:2900:33:1200:42:2100:35:4800:30:2804:25:10
#56 246228Johnson&Johnson NWAnita Kotlińska Damian Strzępka Aneta Łasocha Karol Pietraszak Marcin Kirszewski Łukasz Zielnik01:07:3500:56:5400:31:2100:28:5000:32:3400:34:1604:11:30
#57 14518SzwaQ AttackKatarzyna Zalewska Ireneusz Bogusz Bartłomiej Kurowski Bartłomiej Karliński Maksymilian Szwak Maria Ćwiklińska01:08:0000:46:5800:25:2400:27:3800:22:0400:34:0803:44:12
#58 217192Pekabex - dział księgowościZuzanna Różalska Justyna Kuras Agnieszka Drogi Angelika Kos Karolina Wójcicka Sławomir Kaczmarek01:08:0400:52:0600:30:1700:27:4300:32:0500:30:3504:00:50
#59 252886 BarrelsSumit Singh Farid Shumbar Godwin Mafelu Rohit Rafaliya Daryna Bobrovnyk Vaibhav Patel01:08:2700:59:0000:27:1800:31:4300:38:1100:32:0804:16:47
#60 238125OBLATANI IV Sklejka EkoMichał Banaszkiewicz Sławomir Kijański Anna Tomicka Paweł Juszczak Izabela Szczepkowska Jarosław Strzelczyk01:08:4000:54:2100:31:5800:33:3300:35:3600:24:0604:08:14
#61 26556QARSON VNina Węgorowska Daniel Żelazny Lucie Marcotte Maria Molewska Dorota Szturemska Dagmara Stąporek-Sikora01:08:5101:01:1100:40:1200:41:1300:34:0000:39:2304:44:50
#62 257119OBLATANI III Biuro StylHanna Ławniczak Iwona Matuszczak-Szulc Katarzyna Szymczak Maciej Szwarz Paulina Gospodarek Przemysław Kaźmierczak01:10:1100:59:4000:42:0400:35:2600:27:5900:28:2304:23:43
#63 258126OBLATANI V Sklejka EkoNatalia Cegła Kacper Kurczaba Agnieszka Morga-Lisiak Danuta Prusiewicz Tomasz Armanowski Robert Szymański01:12:5800:53:3900:38:4600:40:0100:24:1700:34:1104:23:52
#64 26610QARSON IIIDorota Rekowska-Klamerek Agnieszka Nowak Anna Ciecierska Iwona
#65 --04:54:56
#66 84162Roche Runners IFabian Wiktorowski Dawid Kamrowski Kornel Lewandowski Lech Hubicki Paweł Nowacki Jakub Gromadzki03:31:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności