Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 150105Biegając do tyłu robię szumIzabela Ostrowska Emil Witkowski Piotr Kiałka Maksymilian Kiałka Bartosz Kiałka Bartłomiej Adamczewski00:51:1100:52:3900:30:3400:32:5700:30:4400:26:2703:44:32
#2 226170V&P GroupArek Legoń Rafał Adamczyk Łukasz Urbaniak Eryk Rzeszutek Jakub Połom Monika Jóskowiak01:04:1900:58:1800:25:2200:32:5800:30:4500:31:3404:03:16
#3 141121ARTBIX TEAMMartyna Grzelak Marta Szymanowska Dominika Adamus Dorota Kulig Paulina Cieślak Magdalena Borkowska00:49:2700:54:0600:27:0800:32:5900:29:2600:29:4203:42:48
#4 7567Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 2Radosław Majewski Krzysztof Kozieł Marta Pera Andrzej Osiak Michał Nerka Łukasz Nowak00:46:1200:51:0800:26:1000:33:0100:25:4800:26:3703:28:56
#5 53160Drużyna MarzeńAgnieszka Pelc-Wanielista Piotr Wanielista Piotr Żuberek Elżbieta Sztramska Joanna Jura Małgorzata Gilowska00:40:3500:43:1600:25:2400:33:0200:29:0300:32:0603:23:26
#6 165212EurobankMaciej Walczak Marcin Meloch Alicja Hejdysz Milena Pietrzykowska Paulina Dziasek Łukasz Marciniak00:47:1100:53:1900:27:5300:33:1500:28:4400:36:3103:46:53
#7 104102EUROKLIMATMichał Seidel Jan Kokociński Paweł Krzyżański Marcin Gadzikowski Michał Konieczny Andrzej Durkiewicz00:46:2400:51:4700:30:5100:33:1900:25:4300:27:5803:36:02
#8 238125OBLATANI IV Sklejka EkoMichał Banaszkiewicz Sławomir Kijański Anna Tomicka Paweł Juszczak Izabela Szczepkowska Jarosław Strzelczyk01:08:4000:54:2100:31:5800:33:3300:35:3600:24:0604:08:14
#9 119222Drużyna ZenkaJan Pożywiłko Wojciech Czub Monika Czub Piotr Czub Karol Czub Marian Czub00:48:0000:50:3600:31:0700:33:4700:28:1400:27:5903:39:43
#10 211174Egnyte SparksNatalia Szwinta Michał Daniluk Maciej Szczepaniak Artur Michna Patryk Karolak Michael Kueh00:54:3000:50:0200:27:0100:33:5500:24:1100:48:2803:58:07
#11 234207226km dla FilipaAgnieszka Sobisiak Patryk Kanarkowski Dorota Ceglarska-Kanarkowska Piotr Nowak Marcin Józefowski Łukasz Drożdżyński00:59:4400:51:5600:34:0900:33:5700:33:3900:32:4704:06:12
#12 11290Charty z CMSWojciech Koczara Mateusz Wosiek Kamil Basicki Patrycja Białko Bartłomiej Wajda Marta Żurkowska00:54:4300:50:0500:25:4400:34:1000:26:0300:26:5303:37:38
#13 2207PnB MORSY IIAnna Cerańska Maciej Bednarek Katarzyna Karaś Małgorzata Dutkiewicz Andrzej Karaś Przemysław Dutkiewicz00:53:0801:00:4100:29:3600:34:1100:30:5900:33:0204:01:37
#14 24216Art Team Pegaz 1 Teatr Wielki w PoznaniuRenata Borowska-Juszczyńska Marian Kulczyński Beata Budkiewicz Andre Kasztelan Agnieszka Szuba Kacper Bardzki00:58:2501:01:3600:34:5700:34:3100:30:1400:30:3804:10:21
#15 22582Paypal'kiJoachim Andrzejewski Michał Nowak Agnieszka Zejdlewicz Joanna Jastrzębska Eduard Budak Robert Junda00:53:1500:49:5000:32:4400:34:3200:41:0300:31:5104:03:15
#16 69128Huragan KleczewAndrzej Ślebioda Michał Dryjański Agnieszka Ślebioda Agnieszka Warwas-Trzemkowska Anna Hofman Sebastian Jaszczak00:41:0800:41:2800:27:0500:34:3300:35:0700:27:4403:27:05
#17 131104SierściuchyPatrycja Goleśniewska Bartosz Mierzejewski Agata Hajdziona Anna Dworzańska - Gul Agnieszka Gronowska Paweł Gul00:55:3300:44:2000:27:4500:34:3400:27:5400:31:3503:41:41
#18 24332QUAY II POZNAŃMaciej Tyl Grzegorz Nowak Paulina Borowicz Anna Osińska Natalia Rembowska Wojciech Przybylski01:01:3001:07:1900:30:0200:34:4000:28:2500:28:4804:10:44
#19 108239Capgemini - Sorry I was on muteRafał Kamiński Karol Linnik Marta Truś Beata Jurgielewicz Jacek Miarzyński Michał Nowicki00:44:1600:52:0100:32:3000:34:4200:26:5900:26:1603:36:44
#20 255122KREJZOLKIAnna Zalewska Daria Żórawik Barbara Malanowska Katarzyna Borowczak Agnieszka Gabor Joanna Czekała01:02:1901:03:0500:29:2700:34:4500:33:5800:35:5504:19:29
#21 262107NOVOL 1Julita Kozak Karolina Modzelewska Marta Szady Adrianna Garbarek Sylwia Wawrzyniak Anita Smykowska01:01:1401:18:2200:36:0800:34:4500:28:1900:32:5304:31:41
#22 182167Raben SSC 1Beata Bartkowiak Robert Bernat Ewelina Korzeniewska Katarzyna Fiedorowicz Katarzyna Zarębska Joanna Glinkowska00:51:4700:46:0900:31:5100:34:5200:31:4600:33:0703:49:32
#23 208151FSGTomasz Ambroziak Bartłomiej Minorczyk Patrycja Sulej Zuzanna Valirakis Wiśniewska Justyna Wacławek Szymon Chudy00:51:3700:57:4400:33:5400:35:1500:35:0100:24:0203:57:33
#24 236204Króliczki PlayBotaMichał Dybowski Antoni Szcześniak Anna Dreger Jolanta Śmigiel Daria Kusiak Łukasz Maciejewski00:54:1700:55:1000:33:5000:35:1700:29:3000:39:1004:07:14
#25 257119OBLATANI III Biuro StylHanna Ławniczak Iwona Matuszczak-Szulc Katarzyna Szymczak Maciej Szwarz Paulina Gospodarek Przemysław Kaźmierczak01:10:1100:59:4000:42:0400:35:2600:27:5900:28:2304:23:43
#26 193257ESCRACE04Małgorzata Wolniak Justyna Muminova Karolina Madajczyk Amparo Moreno Guillermo Portillo Martinez Valery Shatsila00:50:5001:03:0200:28:3700:35:2800:29:1600:25:4103:52:54
#27 22895Press-Service Monitoring MediówWojciech Majchrzycki Tomasz Krystkowiak Dariusz Paluch Izabela Kaczmarek Kamila Ratajczak Marcin Szczupak00:58:0500:54:3300:25:4400:35:3100:36:5100:32:5804:03:42
#28 19027Plexitech Running TeamSzymon Wichłacz Agnieszka Bołądź Monika Kałmuczak Agata Moszyńska Tomasz Szymański Ihor Danyliuk00:52:0001:01:5800:29:4300:35:4200:26:5700:26:0403:52:24
#29 135214PWC Running Team 1Mikołaj Kondej Jacek Lechna Anna Puszcz Joanna Nowakowska Olga Grzempczyńska Ewelina Wilczyńska00:38:3100:52:1300:31:0200:35:5000:32:0200:32:2303:42:01
#30 20537CONSTRAVIA2Jerzy Skoryna Hanna Tsapiak Przemysław Baron Weronika Koszyka Mariusz Wdzięczny Marta Majewska00:45:0701:06:4900:30:1400:35:5500:29:0400:29:1103:56:20
#31 1136GiG RunnersMarcin Wichłacz Krzysztof Swornowski Karolina Frąckowiak Katarzyna Nadrowska Łukasz Kałużny Jacek Antkowiak00:40:1400:47:5500:27:4400:35:5800:37:1100:29:0903:38:11
#32 23547Pekabex - MszczonówekJanusz Kowalski Monika Skowyra Przemysław Krysiak Katarzyna Kurkus Kacper Kucza Krzysztof Sierański00:54:5601:02:1100:33:0200:36:0100:32:4900:27:1804:06:17
#33 187256ESCRACE03Katarzyna Szymańska Marcin Strębski Joanna Brząkowska Kamila Mróz Mateusz Trojanowski David Varela Ucha00:53:0000:51:1400:39:4000:36:0300:25:0200:25:2303:50:22
#34 126111MikadaMarcin Marek Maciej Szygenda Ewa Marek Marta Wojciechowska Filip Szałek Michał Kamiński00:45:3100:45:3300:29:3500:36:0600:32:0700:32:0303:40:55
#35 259148Brama PoznaniaTomasz Szczepański Jan Jaszczak Magdalena Osińska Łukasz Bartoszyński Jolanta Łukaszyk Bartosz Balewicz00:50:1501:00:2100:40:5800:36:1200:42:0600:34:5104:24:43
#36 196163MAXIM biegaMaciej Rychter Piotr Ratajczak Małgorzata Gawron Jakub Rabiega Bartosz Odważny Marcin Jędrzejczyk00:48:4401:00:4600:28:1000:36:2000:27:3200:33:3303:55:05
#37 212215MACO RUNNERS 2Malwina Siegień Michał Jóźwiak Manuel Del Pozo Natalia Mazurczak Jakub Idziak Katarzyna Lachman00:56:1101:02:3700:29:1500:36:2300:28:1400:25:5303:58:33
#38 24486FSG BiznesOliwier Wegner Łukasz Jaskuła Krzysztof Trzebuniak Mikołaj Dukarski Justyna Połczyńska Michał Barczyński00:58:2000:53:2900:32:4700:36:2500:33:1900:36:3904:10:59
#39 241157Arpol WarszawaKatarzyna Pikuła Jarosław Skrzypczak Andrzej Braszak Kamil Obrębski Adrian Ćwik Aleksandra Najmowicz00:57:0601:01:4200:31:4500:36:2800:30:4300:31:4304:09:27
#40 25093Ciastki.pz IIZuzanna Kwiatkowska Agnieszka Klemczak Agnieszka Gabrysz Justyna Rau Matylda Rychlewicz Dorota Łagowska00:55:2300:57:2800:31:1700:36:2900:38:1900:37:2404:16:20
#41 15481Majorel - ZalandoPrzemysław Budziszewski Marek Dolatowski Weronika Rępalska Agnieszka Głowacka Mateusz Miś Michał Kawka00:51:1100:49:2900:31:0000:36:3800:29:4600:27:4803:45:52
#42 245175Arjo :DKrzysztof Kokoć Adam Roznerski Aleksandra Błoch Małgorzata Kuraszkiewicz Mateusz Mróz Jakub Witkowski01:06:3500:49:5700:31:5900:36:4300:30:5600:34:5604:11:06
#43 209152Ticon Sp. z o.o.Mateusz Wittke Sławomir Antoniak Joanna Wittke Edyta Giedasz Monika Jankowiak Joanna Zmyślony00:48:5300:57:4800:31:1100:36:4900:30:3500:32:3603:57:52
#44 15387SAUERESSIG REPRO POWERMateusz Sammler Tomasz Grzelka Michał Jasiński Małgorzata Skibińska Maciej Kryk Joanna Adamska00:47:1300:48:3100:36:2800:36:5500:27:4500:28:4603:45:38
#45 24880Można to było zrobić lepiejAdam Nowicki Agnieszka Krzewińska Adrianna Krzywdzik Jakub Dolczewski Anna Rucka Damian Kopiński00:50:0901:11:0000:31:4900:37:0500:34:0100:30:2804:14:32
#46 251118OBLATANI II Biuro StylPiotr Cidyło Bartosz Skrzypczak Julita Wojciechowska Lidia Szklarz Nina Kromolicka Michał Dąbrowski00:56:1200:55:5300:35:1200:37:1500:38:3000:33:3604:16:38
#47 17975Torpol Runinng Team 2Dominik Siwa Krzysztof Nieznalski Dawid Banaszak Małgorzata Klimkowska Sebastian Newlin-Łukowicz Sebastian Przygocki00:50:1900:50:4500:28:4800:37:1700:36:0300:26:0903:49:21
#48 206188engcon teamRadosław Lisek Mikołaj Tepper Maciej Szuman Aleksandra Dyba Jacek Dobrzyński Patryk Hoły00:53:2701:02:3800:35:2800:37:1800:23:5800:23:4303:56:32
#49 26392Ciastki.pz IOtylia Mańka Agnieszka Niewczas-Stefańska Ewa Łaganowska Zuza Szyc Sławka Olejniczak Edyta Faltyńska01:01:3601:13:2700:31:3900:37:1900:38:3200:38:3104:41:04
#50 26411QARSON IVKlaudia Wojtczak Arkadiusz Włoch Kamila Gralak Paulina Lis Agnieszka Goździejewska-Stawowa Maciej Klentak01:06:2301:14:2000:38:5100:38:2300:37:3100:27:1604:42:44
#51 249250For Run Team IIKatarzyna Izydorska Jakub Adamski Justyna Adamska Bernadeta Szwarc Weronika Jaroszyk Monika Nowak-Jaroszyk00:50:1300:59:0400:35:5000:38:3300:31:0600:40:4204:15:28
#52 11896KarlikTeam1Łukasz Ginter Krystian Zając Karol Wiśniewski Karolina Puławska Przemysław Gadaliński Anna Nieradka00:48:0800:48:1100:30:3900:38:4900:28:3500:25:0503:39:27
#53 171171Chłopcy z MoraskaJędrzej Bekas Mariusz Zaród Andrzej Jarmołowicz Sławek Małecki Łukasz Pestka Krzysztof Kowal00:45:4300:47:5200:28:4700:38:5500:34:5700:31:4903:48:03
#54 218233FIBARO WybieganiTomasz Konopka Bartłomiej Arcichowski Mirosław Krawczyk Karolina Błaszczyk Jakub Brychcy Gumny Krzysztof00:56:0000:55:0700:36:2200:39:0600:27:3100:26:4704:00:53
#55 258126OBLATANI V Sklejka EkoNatalia Cegła Kacper Kurczaba Agnieszka Morga-Lisiak Danuta Prusiewicz Tomasz Armanowski Robert Szymański01:12:5800:53:3900:38:4600:40:0100:24:1700:34:1104:23:52
#56 189196INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ ABSOLWENCIAdam Walid Artur Przybysz Zuzanna Zielińska Karolina Kantor Marta Rymelska Julia Wochna00:51:1100:48:4300:27:2300:40:1300:33:4500:30:3503:51:50
#57 26556QARSON VNina Węgorowska Daniel Żelazny Lucie Marcotte Maria Molewska Dorota Szturemska Dagmara Stąporek-Sikora01:08:5101:01:1100:40:1200:41:1300:34:0000:39:2304:44:50
#58 254185BABKI z MOSTUMagdalena Stasik Karolina Łysiak Katarzyna Rudnicka Marta Kłassen Magda Malojda Sylwia Furman00:47:4900:58:4300:30:1000:41:1400:38:2000:42:0404:18:20
#59 2613KACZMAREK-KOMPONENTYMagdalena Tecław Maciej Kaczmarek Radel Lipiński Agnieszka Matysiak Aleksandra Moczulska Elżbieta Chalimoniuk01:06:5200:56:2900:33:1200:42:2100:35:4800:30:2804:25:10
#60 256221Wolsztyńska Akademia Biegowa RUN FOR FUNMariusz Jakubowski Piotr Piwecki Kinga Pluskota Małgorzata Kubik Dominik Tomiak Magda Jakubowska00:57:5600:47:4300:45:5800:42:4700:26:3100:41:0004:21:55
#61 229145Panasonic 3Maciej Dobek Mateusz Zieliński Jarosław Wiśniewski Przemysław Młyńczak Jakub Wiśniewski Lech Wieliński00:45:4900:55:1900:33:0500:49:5600:28:1400:31:2104:03:44
#62 --04:54:56
#63 26610QARSON IIIDorota Rekowska-Klamerek Agnieszka Nowak Anna Ciecierska Iwona
#64 171612plus2 Międzynarodowa Szkoła MatematykiTomasz Kramski Filip Borowczak Karolina Wojtyś Anita Kraska Bartosz Myszkiewicz Sylwia Roszak - Surków00:36:0800:43:2900:50:2802:59:26
#65 84162Roche Runners IFabian Wiktorowski Dawid Kamrowski Kornel Lewandowski Lech Hubicki Paweł Nowacki Jakub Gromadzki03:31:29
#66 148166INT4 movesUladzimir Sakalenka Konstantinos Tsakalos Krzysztof Łuka Marcin Dzierzgowski Michał Kowalczewski Michał Lubczyński00:45:0100:54:4900:27:3700:36:5303:44:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności