Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 14059Majda StrzyżewskaPiotr Kęsicki Bartosz Majda Karolina Nowacka Jan Drzewiecki Natasza Jackiewicz Rafał W Ąsowicz00:55:2900:50:4800:30:5900:24:5900:32:2100:28:0403:42:40
#2 183232Take Run 1Bogna Warzycha Bartosz Totleben Magda Totleben Kamila Sikorska- Podyma Kinga Zalejarz Anna Kurcz Kielar00:57:5100:55:1800:25:5600:30:5100:32:2600:27:1503:49:37
#3 17268Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 3Marcin Olejniczak Emil Czaja Natalia Ligmann-Lubczyńska Jacek Krawczyk Michał Ciesielski Damian Chełminiak00:51:2200:52:5700:29:5200:31:1700:32:2700:30:1903:48:14
#4 246228Johnson&Johnson NWAnita Kotlińska Damian Strzępka Aneta Łasocha Karol Pietraszak Marcin Kirszewski Łukasz Zielnik01:07:3500:56:5400:31:2100:28:5000:32:3400:34:1604:11:30
#5 15819Prywatna Lecznica CertusKrzysztof Niciejewski Marek Winckiewicz Urszula Żytkiewicz Lesław Pawlak Sławomir Stępniewski Karolina Laskowska00:54:5900:46:1100:37:5100:28:5700:32:3600:25:4103:46:15
#6 185112Przebiegli Prawnicy KrotoskiegoKatarzyna Malec Tomasz Fritzkowski Małgorzata Miller Barbara Borkowska Igor Durczyński Wojciech Kruk00:57:2300:51:3900:29:4300:30:1900:32:4100:28:0303:49:48
#7 199199Gumisiowy TeamWioletta Kopańska Chomik Łukasz Dropik Anna Janowska Waldemar Janowski Magdalena Kołodziejska Małgorzata Kozicka00:52:4100:54:1500:30:0400:28:3300:32:4200:37:2703:55:42
#8 213159Brodex Team SwarzędzDamian Żerko Adam Zawada Andrzej Skubiszak Wiesław Brodziszewski Rafał Narożny Jacek Fajfer00:52:3901:00:5500:34:2400:30:0100:32:4300:28:3503:59:17
#9 180260SUPER-PHARM 2Emil Banasiak Natalia Skowron Natalia Sytek Dorota Szadkowska Patrycja Targoszyńska Justyna Janik00:45:3900:55:4600:34:4100:29:3600:32:4500:30:5703:49:24
#10 23547Pekabex - MszczonówekJanusz Kowalski Monika Skowyra Przemysław Krysiak Katarzyna Kurkus Kacper Kucza Krzysztof Sierański00:54:5601:02:1100:33:0200:36:0100:32:4900:27:1804:06:17
#11 12357IFM PANŁukasz Lindner Adam Ostrowski Iwona Płowaś-Korus Iwona Olejniczak Grzegorz Michałek Tetiana Yevchenko00:49:0500:49:1900:23:4200:30:1300:32:5400:35:2103:40:34
#12 134219KGHM ZG RUN 4Marek Warchala Rafał Makowski Tomasz Kaczmarek Grzegorz Szlachter Paulina Maćkowiak Monika Małyniak00:47:5600:57:2800:25:3800:25:1700:33:0500:32:2403:41:48
#13 224236Fibaro 1Paulina Rusinek Piotr Skorupiński Błażej Skrzypczak Sebastian Kurek Kamil Stelmach Przemysław Kokorzycki01:02:5500:51:0700:36:5300:27:1600:33:0800:31:2004:02:39
#14 95134ARPOL PoznańŁukasz Łukowicz Maciej Król Piotr Wybieralski Arkadiusz Włoszyński Przemysław Czereba Krzysztof Pietrukiewicz00:45:3100:49:2200:29:0000:23:1900:33:1700:33:1703:33:46
#15 24486FSG BiznesOliwier Wegner Łukasz Jaskuła Krzysztof Trzebuniak Mikołaj Dukarski Justyna Połczyńska Michał Barczyński00:58:2000:53:2900:32:4700:36:2500:33:1900:36:3904:10:59
#16 20754PnB MorsyEwa Felkel Robert Sobkowiak Ilona Krzyżaniak Zbigniew Kegel Agnieszka Gizelska Piotr Gizelski00:53:0800:54:5000:32:1100:32:2100:33:3000:31:0403:57:04
#17 234207226km dla FilipaAgnieszka Sobisiak Patryk Kanarkowski Dorota Ceglarska-Kanarkowska Piotr Nowak Marcin Józefowski Łukasz Drożdżyński00:59:4400:51:5600:34:0900:33:5700:33:3900:32:4704:06:12
#18 16155PnB Morsy IIIKrzysztof Wewiór Łukasz Krysiak Karolina Kaczmarek Agnieszka Warkocka Małgorzata Leciejewska Anna Wojciechowska00:43:2601:01:2800:29:4800:30:4700:33:3900:27:3103:46:39
#19 189196INNOWACYJNE CZTERNASTELO POZNAŃ ABSOLWENCIAdam Walid Artur Przybysz Zuzanna Zielińska Karolina Kantor Marta Rymelska Julia Wochna00:51:1100:48:4300:27:2300:40:1300:33:4500:30:3503:51:50
#20 111153NAFDRAPiotr Lizakowski Jacek Chlasta Lidia Urbańska Stanisław Jankiewicz Michał Lesiak Igor Jeremicz00:44:2000:47:1800:36:2900:29:1100:33:5300:25:5603:37:07
#21 14715Piękne i BestieMarek Sporny Dominik Nawrocki Agata Dominowska Aleksandra Libera Emilia Wolnowska Katarzyna Gruszka00:47:3100:55:1200:30:0000:26:5600:33:5500:30:4203:44:16
#22 255122KREJZOLKIAnna Zalewska Daria Żórawik Barbara Malanowska Katarzyna Borowczak Agnieszka Gabor Joanna Czekała01:02:1901:03:0500:29:2700:34:4500:33:5800:35:5504:19:29
#23 12579SECURITAS Run 4 FunAndrzej Ławniczak Zdzisław Kazibut Ewa Jakubowska Maja Bereszyńska Anna Jarusz Dominik Grządzielewski00:43:3100:44:3900:35:4000:30:5400:33:5900:32:0403:40:47
#24 26556QARSON VNina Węgorowska Daniel Żelazny Lucie Marcotte Maria Molewska Dorota Szturemska Dagmara Stąporek-Sikora01:08:5101:01:1100:40:1200:41:1300:34:0000:39:2304:44:50
#25 24880Można to było zrobić lepiejAdam Nowicki Agnieszka Krzewińska Adrianna Krzywdzik Jakub Dolczewski Anna Rucka Damian Kopiński00:50:0901:11:0000:31:4900:37:0500:34:0100:30:2804:14:32
#26 176103CYBINA TEAM IIPrzemysław Śmichurski Marek Szewczyk Anita Czechowska Krzysztof Czechowski Katarzyna Szumińska Dominik Szumiński00:52:5900:58:3200:29:2300:27:5900:34:0300:26:1203:49:08
#27 12791festina lente Otropedia Dziecięca PoznańMateusz Kozinoga Bartłomiej Gajek Tomasz Kotwicki Paweł Główka Milud Shadi Marek Tomaszewski00:37:5800:58:0200:31:0400:28:5700:34:0800:31:2103:41:30
#28 15612ACO 1Grzegorz Walaszczyk Svitlana Melnychenko Bartosz Waszkowiak Ewa Nowak Sebastian Szaj Mariusz Filip00:49:5701:02:4500:31:4800:26:0500:34:1000:21:1103:45:56
#29 201116PWSZ im. H. Cegielskiego 2Bożena Fromm Sławomir Binkowski Monika Fromm Magdalena Jakubowska Przemysław Gąsiorowski Artur Grześkowiak00:52:1101:03:0000:27:4700:32:2800:34:2100:26:1503:56:02
#30 237150Biegające BelferkiAnna Jarczyńska Magdalena Budzicz Aneta Gicala Joanna Groszak Elżbieta Fudala Roma Błaszczyk00:58:3701:01:4200:31:5700:30:4700:34:3700:30:2704:08:07
#31 132210Raben Logistics PolskaJarek Ciesielski Kuba Hudak Łukasz Wenda Adam Wróblewski Magda Rosińska Marcelina May00:47:0800:55:0400:29:1100:29:4400:34:3900:25:5603:41:42
#32 23944Pekabex - dział projektowy 3Paweł Bogdanowicz Igor Nawrocki Aleksander Drozd Szymon Wojciechowski Jacek Kuligowski Daniel Orzeł00:58:5001:08:4100:29:5600:29:3100:34:4000:26:5404:08:32
#33 191203Damki z pedałamiPiotr Wierzbowski Stanisław Rosada Marek Szczepaniak Wiktor Waltrowski Magdalena Niczke Katarzyna Szablewska00:45:4300:54:5400:29:1000:30:1700:34:5100:37:5203:52:47
#34 171171Chłopcy z MoraskaJędrzej Bekas Mariusz Zaród Andrzej Jarmołowicz Sławek Małecki Łukasz Pestka Krzysztof Kowal00:45:4300:47:5200:28:4700:38:5500:34:5700:31:4903:48:03
#35 208151FSGTomasz Ambroziak Bartłomiej Minorczyk Patrycja Sulej Zuzanna Valirakis Wiśniewska Justyna Wacławek Szymon Chudy00:51:3700:57:4400:33:5400:35:1500:35:0100:24:0203:57:33
#36 69128Huragan KleczewAndrzej Ślebioda Michał Dryjański Agnieszka Ślebioda Agnieszka Warwas-Trzemkowska Anna Hofman Sebastian Jaszczak00:41:0800:41:2800:27:0500:34:3300:35:0700:27:4403:27:05
#37 232198MIROX Team!Przemysław Augustynowicz Piotr Goryczka Alicja Kaczyńska Agata Szymborska Katarzyna Hubert Danuta Wiloch00:52:5501:02:1600:31:4900:28:1500:35:0900:34:0704:04:31
#38 1494MACO RUNNERSPiotr Ptak Maksymilian Strzyżewski Agnieszka Ślęzak Paweł Rogowicz Leszek Walszewski Marcin Pieczynski00:45:3000:49:3900:34:2200:32:2100:35:3200:27:0503:44:29
#39 238125OBLATANI IV Sklejka EkoMichał Banaszkiewicz Sławomir Kijański Anna Tomicka Paweł Juszczak Izabela Szczepkowska Jarosław Strzelczyk01:08:4000:54:2100:31:5800:33:3300:35:3600:24:0604:08:14
#40 64173Zebrani z przymusuBartosz Koscielniak Marek Szymczak Huber Tabaka Dariusz Gęsikiewicz Katarzyna Szcześniak Michał Horiaczek00:47:1600:43:5100:25:2500:27:0100:35:4400:26:2103:25:38
#41 2613KACZMAREK-KOMPONENTYMagdalena Tecław Maciej Kaczmarek Radel Lipiński Agnieszka Matysiak Aleksandra Moczulska Elżbieta Chalimoniuk01:06:5200:56:2900:33:1200:42:2100:35:4800:30:2804:25:10
#42 23146Pekabex - miszmaszSzymon Karczewski Wojciech Frącek Emilia Pełszyk Dominika Gąsior Maria Górecki Agnieszka Ławniczak00:55:2600:55:4400:33:0100:31:1800:35:5500:33:0504:04:29
#43 17975Torpol Runinng Team 2Dominik Siwa Krzysztof Nieznalski Dawid Banaszak Małgorzata Klimkowska Sebastian Newlin-Łukowicz Sebastian Przygocki00:50:1900:50:4500:28:4800:37:1700:36:0300:26:0903:49:21
#44 194262StruśKardio2Michał Guliński Tomasz Łuczak Paweł Hajkowicz Marcin Majewski Magdalena Polewska Angela Przywarska00:53:0500:53:2000:30:4000:29:1900:36:0500:30:4703:53:16
#45 26022DUNI EFF 1Anna Kurcius-Smoczyk Don Frederiksen Anna Czarnecka Paweł Woźniak Dominika Rutka Marcin Pawlik01:04:4601:07:0800:34:5700:31:5200:36:1300:29:5404:24:50
#46 22245Pekabex - LatawceKamil Bednarek Yuliia Ihnatieva Aleksandra Szurgot Bartek Cyszke Katarzyna Sikora Cezary Ambroziak00:48:1401:01:2100:37:4400:28:0100:36:2700:30:1204:01:59
#47 22895Press-Service Monitoring MediówWojciech Majchrzycki Tomasz Krystkowiak Dariusz Paluch Izabela Kaczmarek Kamila Ratajczak Marcin Szczupak00:58:0500:54:3300:25:4400:35:3100:36:5100:32:5804:03:42
#48 1136GiG RunnersMarcin Wichłacz Krzysztof Swornowski Karolina Frąckowiak Katarzyna Nadrowska Łukasz Kałużny Jacek Antkowiak00:40:1400:47:5500:27:4400:35:5800:37:1100:29:0903:38:11
#49 6123DUNI EFF 2Dawid Jeliński Łukasz Czaczyk Iwona Niska Tomasz Święch Anna Frąckowiak Jakub Adamski00:40:3600:47:0200:28:0700:25:2800:37:2900:26:3003:25:12
#50 26411QARSON IVKlaudia Wojtczak Arkadiusz Włoch Kamila Gralak Paulina Lis Agnieszka Goździejewska-Stawowa Maciej Klentak01:06:2301:14:2000:38:5100:38:2300:37:3100:27:1604:42:44
#51 21083MEJDŹOR-EL TERRORAgnieszka Górska Carlos Hilario Navas Montilla Karolina Kononowicz Illia Baihot Valeriia Lytvynenko Artem Pleskachov00:57:3600:49:5100:33:5700:30:2200:37:4500:28:2303:57:54
#52 5652PGS TEAMPiotr Kaźmierski Krzysztof Matyśkiewicz Ewelina Kaźmierska Agnieszka Artmańska Joanna Romanko-Sierżant Karol Sierżant00:42:0700:44:3300:28:5600:27:3000:37:4800:23:2403:24:18
#53 252886 BarrelsSumit Singh Farid Shumbar Godwin Mafelu Rohit Rafaliya Daryna Bobrovnyk Vaibhav Patel01:08:2700:59:0000:27:1800:31:4300:38:1100:32:0804:16:47
#54 25093Ciastki.pz IIZuzanna Kwiatkowska Agnieszka Klemczak Agnieszka Gabrysz Justyna Rau Matylda Rychlewicz Dorota Łagowska00:55:2300:57:2800:31:1700:36:2900:38:1900:37:2404:16:20
#55 254185BABKI z MOSTUMagdalena Stasik Karolina Łysiak Katarzyna Rudnicka Marta Kłassen Magda Malojda Sylwia Furman00:47:4900:58:4300:30:1000:41:1400:38:2000:42:0404:18:20
#56 25365EL-CAB Running Team - 2 DRUŻYNADamian Gałęski Natalia Kutzner Agnieszka Wolniewicz Przemysław Majchrzak Karolina Sobańska Natalia Leśna00:47:3501:12:5400:32:5000:29:0200:38:2100:37:1204:17:54
#57 251118OBLATANI II Biuro StylPiotr Cidyło Bartosz Skrzypczak Julita Wojciechowska Lidia Szklarz Nina Kromolicka Michał Dąbrowski00:56:1200:55:5300:35:1200:37:1500:38:3000:33:3604:16:38
#58 26392Ciastki.pz IOtylia Mańka Agnieszka Niewczas-Stefańska Ewa Łaganowska Zuza Szyc Sławka Olejniczak Edyta Faltyńska01:01:3601:13:2700:31:3900:37:1900:38:3200:38:3104:41:04
#59 22582Paypal'kiJoachim Andrzejewski Michał Nowak Agnieszka Zejdlewicz Joanna Jastrzębska Eduard Budak Robert Junda00:53:1500:49:5000:32:4400:34:3200:41:0300:31:5104:03:15
#60 19833QUAY III POZNAŃAndrzej Morawski Jan Rudzki Katarzyna Kaiser Łukasz Szary Aleksander Barboukov Kamil Przybylski00:46:5200:59:5900:29:0100:29:5100:41:0700:28:4303:55:33
#61 259148Brama PoznaniaTomasz Szczepański Jan Jaszczak Magdalena Osińska Łukasz Bartoszyński Jolanta Łukaszyk Bartosz Balewicz00:50:1501:00:2100:40:5800:36:1200:42:0600:34:5104:24:43
#62 26610QARSON IIIDorota Rekowska-Klamerek Agnieszka Nowak Anna Ciecierska Iwona
#63 --04:54:56
#64 171612plus2 Międzynarodowa Szkoła MatematykiTomasz Kramski Filip Borowczak Karolina Wojtyś Anita Kraska Bartosz Myszkiewicz Sylwia Roszak - Surków00:36:0800:43:2900:50:2802:59:26
#65 43158Team Transformers LesznoAdam Woźniak Artur Kasprzak Michał Biegajski Patryk Stróżyński Kamil Szczykutowicz Krzysztof Maciuk00:45:3700:46:0200:24:5700:27:2703:17:24
#66 84162Roche Runners IFabian Wiktorowski Dawid Kamrowski Kornel Lewandowski Lech Hubicki Paweł Nowacki Jakub Gromadzki03:31:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności