Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Ekiden PragmatIQ

Wyniki - 9 czerwca 2019, Poznań

Msc
Nr
-
-
-
-
-
-
-
#1 79183EVER Power TeamMichał Kaczmarek Szymon Dembski Piotr Hernik Klaudia Piotrowska Rafał Hernik Marcin Kasierski00:39:5500:57:2700:28:2300:27:3100:25:3900:31:3803:30:33
#2 20320Art Team Pegaz 3 Teatr Wielki w PoznaniuMagdalena Spleśniały Patrycja Muszkieta Maria Pasternak Brygida Binek Aleksandra Gargol Paulina Kostrzewska00:58:2700:50:2400:30:5400:32:2600:32:1700:31:4103:56:09
#3 241157Arpol WarszawaKatarzyna Pikuła Jarosław Skrzypczak Andrzej Braszak Kamil Obrębski Adrian Ćwik Aleksandra Najmowicz00:57:0601:01:4200:31:4500:36:2800:30:4300:31:4304:09:27
#4 171171Chłopcy z MoraskaJędrzej Bekas Mariusz Zaród Andrzej Jarmołowicz Sławek Małecki Łukasz Pestka Krzysztof Kowal00:45:4300:47:5200:28:4700:38:5500:34:5700:31:4903:48:03
#5 22582Paypal'kiJoachim Andrzejewski Michał Nowak Agnieszka Zejdlewicz Joanna Jastrzębska Eduard Budak Robert Junda00:53:1500:49:5000:32:4400:34:3200:41:0300:31:5104:03:15
#6 12866Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. - 1Arkadiusz Koster Sławomir Kuśmierczak Agata Fiedler-Cyrson Piotr Jędrzejczak Robert Socha Grzegorz Gołąb00:48:5600:50:1300:30:5900:30:4800:28:3800:31:5803:41:32
#7 126111MikadaMarcin Marek Maciej Szygenda Ewa Marek Marta Wojciechowska Filip Szałek Michał Kamiński00:45:3100:45:3300:29:3500:36:0600:32:0700:32:0303:40:55
#8 12579SECURITAS Run 4 FunAndrzej Ławniczak Zdzisław Kazibut Ewa Jakubowska Maja Bereszyńska Anna Jarusz Dominik Grządzielewski00:43:3100:44:3900:35:4000:30:5400:33:5900:32:0403:40:47
#9 74208Espeo cheetahsIga Stępniak Piotr Ceranek Michał Kómoch Tomasz Tomalak Svetlana Wojciechowska Filip Chmarzyński00:52:0500:47:1300:26:0800:26:1300:24:5500:32:0503:28:39
#10 53160Drużyna MarzeńAgnieszka Pelc-Wanielista Piotr Wanielista Piotr Żuberek Elżbieta Sztramska Joanna Jura Małgorzata Gilowska00:40:3500:43:1600:25:2400:33:0200:29:0300:32:0603:23:26
#11 252886 BarrelsSumit Singh Farid Shumbar Godwin Mafelu Rohit Rafaliya Daryna Bobrovnyk Vaibhav Patel01:08:2700:59:0000:27:1800:31:4300:38:1100:32:0804:16:47
#12 200201Gang Słodziaków - Diabetologia TeamAnna Duda-Sobczak Agnieszka Gandecka Maciej Pempera Paweł Niedźwiecki Maciej Chudziński Jacek Soska00:51:5000:57:4200:30:2600:31:5500:31:3500:32:1803:55:46
#13 135214PWC Running Team 1Mikołaj Kondej Jacek Lechna Anna Puszcz Joanna Nowakowska Olga Grzempczyńska Ewelina Wilczyńska00:38:3100:52:1300:31:0200:35:5000:32:0200:32:2303:42:01
#14 134219KGHM ZG RUN 4Marek Warchala Rafał Makowski Tomasz Kaczmarek Grzegorz Szlachter Paulina Maćkowiak Monika Małyniak00:47:5600:57:2800:25:3800:25:1700:33:0500:32:2403:41:48
#15 209152Ticon Sp. z o.o.Mateusz Wittke Sławomir Antoniak Joanna Wittke Edyta Giedasz Monika Jankowiak Joanna Zmyślony00:48:5300:57:4800:31:1100:36:4900:30:3500:32:3603:57:52
#16 234207226km dla FilipaAgnieszka Sobisiak Patryk Kanarkowski Dorota Ceglarska-Kanarkowska Piotr Nowak Marcin Józefowski Łukasz Drożdżyński00:59:4400:51:5600:34:0900:33:5700:33:3900:32:4704:06:12
#17 262107NOVOL 1Julita Kozak Karolina Modzelewska Marta Szady Adrianna Garbarek Sylwia Wawrzyniak Anita Smykowska01:01:1401:18:2200:36:0800:34:4500:28:1900:32:5304:31:41
#18 130186Babimojski Klub Biegowy BakcylAdam Śledź Patryk Krakowian Andrzej Rudnicki Andrzej Iks Alina Jągowska Dominik Dziku Dzikowski00:47:4900:54:3500:28:4900:25:1700:32:1600:32:5303:41:39
#19 22895Press-Service Monitoring MediówWojciech Majchrzycki Tomasz Krystkowiak Dariusz Paluch Izabela Kaczmarek Kamila Ratajczak Marcin Szczupak00:58:0500:54:3300:25:4400:35:3100:36:5100:32:5804:03:42
#20 233254ESCRACE01Agata Jurewicz Malwina Golicz Marta Mikolajczak Marta Ignasiak Katarzyna Schmidtke Agnieszka Czaja00:54:0600:59:1200:35:1300:32:3500:30:3500:33:0004:04:41
#21 2207PnB MORSY IIAnna Cerańska Maciej Bednarek Katarzyna Karaś Małgorzata Dutkiewicz Andrzej Karaś Przemysław Dutkiewicz00:53:0801:00:4100:29:3600:34:1100:30:5900:33:0204:01:37
#22 23146Pekabex - miszmaszSzymon Karczewski Wojciech Frącek Emilia Pełszyk Dominika Gąsior Maria Górecki Agnieszka Ławniczak00:55:2600:55:4400:33:0100:31:1800:35:5500:33:0504:04:29
#23 182167Raben SSC 1Beata Bartkowiak Robert Bernat Ewelina Korzeniewska Katarzyna Fiedorowicz Katarzyna Zarębska Joanna Glinkowska00:51:4700:46:0900:31:5100:34:5200:31:4600:33:0703:49:32
#24 95134ARPOL PoznańŁukasz Łukowicz Maciej Król Piotr Wybieralski Arkadiusz Włoszyński Przemysław Czereba Krzysztof Pietrukiewicz00:45:3100:49:2200:29:0000:23:1900:33:1700:33:1703:33:46
#25 223234FIBARO-MannschaftMichał Hejmann Krystian Bergmann Dawid Król Bartłomiej Topolski Szymon Ochociński Przemysław Kasiorek00:56:2200:59:5900:33:5100:32:3100:26:1600:33:1904:02:18
#26 168273Pfeifer & Langen Marketing - Diamant ProSportMariusz Mądry Paweł Maciejewski Ewa Ciesielska Przemysław Figlarek Wojciech Trafas Bartosz Szałata00:51:3900:54:0500:31:0400:25:1600:31:5600:33:2003:47:20
#27 9664EL-CAB Running Team - 1 DRUŻYNAMarcin Grzegorzek Marcin Ratajczak Katarzyna Gałęska Tymoteusz Łukaszyk Paulina Kaczmarek Agata Wyza00:39:4000:58:4900:24:4700:26:1300:31:0200:33:2703:33:58
#28 196163MAXIM biegaMaciej Rychter Piotr Ratajczak Małgorzata Gawron Jakub Rabiega Bartosz Odważny Marcin Jędrzejczyk00:48:4401:00:4600:28:1000:36:2000:27:3200:33:3303:55:05
#29 251118OBLATANI II Biuro StylPiotr Cidyło Bartosz Skrzypczak Julita Wojciechowska Lidia Szklarz Nina Kromolicka Michał Dąbrowski00:56:1200:55:5300:35:1200:37:1500:38:3000:33:3604:16:38
#30 232198MIROX Team!Przemysław Augustynowicz Piotr Goryczka Alicja Kaczyńska Agata Szymborska Katarzyna Hubert Danuta Wiloch00:52:5501:02:1600:31:4900:28:1500:35:0900:34:0704:04:31
#31 14518SzwaQ AttackKatarzyna Zalewska Ireneusz Bogusz Bartłomiej Kurowski Bartłomiej Karliński Maksymilian Szwak Maria Ćwiklińska01:08:0000:46:5800:25:2400:27:3800:22:0400:34:0803:44:12
#32 10550DI XelionIwona Bytniewska Marcin Klorek Katarzyna Dumańska Marcin Mazurek Przemysław Chomik Daniel Parzych00:47:2900:53:4100:24:0000:27:3600:29:2400:34:0903:36:19
#33 258126OBLATANI V Sklejka EkoNatalia Cegła Kacper Kurczaba Agnieszka Morga-Lisiak Danuta Prusiewicz Tomasz Armanowski Robert Szymański01:12:5800:53:3900:38:4600:40:0100:24:1700:34:1104:23:52
#34 246228Johnson&Johnson NWAnita Kotlińska Damian Strzępka Aneta Łasocha Karol Pietraszak Marcin Kirszewski Łukasz Zielnik01:07:3500:56:5400:31:2100:28:5000:32:3400:34:1604:11:30
#35 14677SMM LEGAL TEAM 1Przemysław Maciak Tymoteusz Mądry Tomasz Lewandowski Mikołaj Maśliński Damian Michalski Aleksandra Guminiak00:47:4600:58:3100:25:5500:25:3400:32:0500:34:2503:44:16
#36 230140Konimpex-InvestKarolina Norek Mariusz Olejniczak Anna Stefaniak Michał Bialic Patrycja Lorenc Marzena Zaworska01:02:4700:49:5000:37:0600:29:0200:30:2300:34:4404:03:52
#37 259148Brama PoznaniaTomasz Szczepański Jan Jaszczak Magdalena Osińska Łukasz Bartoszyński Jolanta Łukaszyk Bartosz Balewicz00:50:1501:00:2100:40:5800:36:1200:42:0600:34:5104:24:43
#38 240176Arjo warjoryKarolina Wolińska Aleksander Gilewski Anna Tschich Tomasz Skowronek Dawid Frąckowiak Tomasz Wiśniewski01:01:0000:57:4300:35:0500:29:1900:30:5400:34:5504:08:56
#39 245175Arjo :DKrzysztof Kokoć Adam Roznerski Aleksandra Błoch Małgorzata Kuraszkiewicz Mateusz Mróz Jakub Witkowski01:06:3500:49:5700:31:5900:36:4300:30:5600:34:5604:11:06
#40 12357IFM PANŁukasz Lindner Adam Ostrowski Iwona Płowaś-Korus Iwona Olejniczak Grzegorz Michałek Tetiana Yevchenko00:49:0500:49:1900:23:4200:30:1300:32:5400:35:2103:40:34
#41 11097AMICA-WOAFCOAnna Muszyńska Michał Ścigocki Paulina Kubiak Maciej Czosnowski Przemysław Tersa Dawid Ratowski00:45:4800:49:5600:29:3400:29:2000:26:5300:35:2403:36:55
#42 82202mat-fizJakub Pagórski Katarzyna Siemiątkowska Jakub Filarowicz Marcin Idziorek Mariusz Rutkowski Lidia Blaszka00:52:5300:48:5400:22:4600:24:0100:27:1700:35:3103:31:22
#43 255122KREJZOLKIAnna Zalewska Daria Żórawik Barbara Malanowska Katarzyna Borowczak Agnieszka Gabor Joanna Czekała01:02:1901:03:0500:29:2700:34:4500:33:5800:35:5504:19:29
#44 216177Arjo warjotyKinga Pluta Michał Szabatkiewicz Magdalena Paluszkiewicz Maciej Paluch Marek Ratajczak Anna Jakimczyk00:52:1601:00:1800:39:4500:27:2600:24:0000:36:1704:00:02
#45 174131Miller Graphics PolandPatryk Kubiak Bartosz Obrzut Marcin Melosik Rafał Kassner Anna Jaworska Maciej Orchowicz00:47:4001:01:5200:29:2600:25:0100:28:0700:36:2003:48:26
#46 165212EurobankMaciej Walczak Marcin Meloch Alicja Hejdysz Milena Pietrzykowska Paulina Dziasek Łukasz Marciniak00:47:1100:53:1900:27:5300:33:1500:28:4400:36:3103:46:53
#47 24486FSG BiznesOliwier Wegner Łukasz Jaskuła Krzysztof Trzebuniak Mikołaj Dukarski Justyna Połczyńska Michał Barczyński00:58:2000:53:2900:32:4700:36:2500:33:1900:36:3904:10:59
#48 138135KRUSTEAMKrzysztof Sławski Filip Kowalski Beata Łącka Lucyna Pauszek-Substyk Ewelina Krzymińska Katarzyna Berska-Stachnik00:45:0700:49:3000:33:1500:26:3400:31:2500:36:4003:42:31
#49 148166INT4 movesUladzimir Sakalenka Konstantinos Tsakalos Krzysztof Łuka Marcin Dzierzgowski Michał Kowalczewski Michał Lubczyński00:45:0100:54:4900:27:3700:36:5303:44:20
#50 25365EL-CAB Running Team - 2 DRUŻYNADamian Gałęski Natalia Kutzner Agnieszka Wolniewicz Przemysław Majchrzak Karolina Sobańska Natalia Leśna00:47:3501:12:5400:32:5000:29:0200:38:2100:37:1204:17:54
#51 25093Ciastki.pz IIZuzanna Kwiatkowska Agnieszka Klemczak Agnieszka Gabrysz Justyna Rau Matylda Rychlewicz Dorota Łagowska00:55:2300:57:2800:31:1700:36:2900:38:1900:37:2404:16:20
#52 199199Gumisiowy TeamWioletta Kopańska Chomik Łukasz Dropik Anna Janowska Waldemar Janowski Magdalena Kołodziejska Małgorzata Kozicka00:52:4100:54:1500:30:0400:28:3300:32:4200:37:2703:55:42
#53 17373Laboratorium GenMedAdrian Lejman Karolina Borysiak Jakub Śnieć Dominika Nowaczyk Daria Marszałek Zuzanna Kowalewska00:49:2800:56:3500:27:4900:27:0700:29:5200:37:2803:48:19
#54 191203Damki z pedałamiPiotr Wierzbowski Stanisław Rosada Marek Szczepaniak Wiktor Waltrowski Magdalena Niczke Katarzyna Szablewska00:45:4300:54:5400:29:1000:30:1700:34:5100:37:5203:52:47
#55 26392Ciastki.pz IOtylia Mańka Agnieszka Niewczas-Stefańska Ewa Łaganowska Zuza Szyc Sławka Olejniczak Edyta Faltyńska01:01:3601:13:2700:31:3900:37:1900:38:3200:38:3104:41:04
#56 236204Króliczki PlayBotaMichał Dybowski Antoni Szcześniak Anna Dreger Jolanta Śmigiel Daria Kusiak Łukasz Maciejewski00:54:1700:55:1000:33:5000:35:1700:29:3000:39:1004:07:14
#57 26556QARSON VNina Węgorowska Daniel Żelazny Lucie Marcotte Maria Molewska Dorota Szturemska Dagmara Stąporek-Sikora01:08:5101:01:1100:40:1200:41:1300:34:0000:39:2304:44:50
#58 249250For Run Team IIKatarzyna Izydorska Jakub Adamski Justyna Adamska Bernadeta Szwarc Weronika Jaroszyk Monika Nowak-Jaroszyk00:50:1300:59:0400:35:5000:38:3300:31:0600:40:4204:15:28
#59 256221Wolsztyńska Akademia Biegowa RUN FOR FUNMariusz Jakubowski Piotr Piwecki Kinga Pluskota Małgorzata Kubik Dominik Tomiak Magda Jakubowska00:57:5600:47:4300:45:5800:42:4700:26:3100:41:0004:21:55
#60 254185BABKI z MOSTUMagdalena Stasik Karolina Łysiak Katarzyna Rudnicka Marta Kłassen Magda Malojda Sylwia Furman00:47:4900:58:4300:30:1000:41:1400:38:2000:42:0404:18:20
#61 211174Egnyte SparksNatalia Szwinta Michał Daniluk Maciej Szczepaniak Artur Michna Patryk Karolak Michael Kueh00:54:3000:50:0200:27:0100:33:5500:24:1100:48:2803:58:07
#62 26610QARSON IIIDorota Rekowska-Klamerek Agnieszka Nowak Anna Ciecierska Iwona
#63 --04:54:56
#64 171612plus2 Międzynarodowa Szkoła MatematykiTomasz Kramski Filip Borowczak Karolina Wojtyś Anita Kraska Bartosz Myszkiewicz Sylwia Roszak - Surków00:36:0800:43:2900:50:2802:59:26
#65 43158Team Transformers LesznoAdam Woźniak Artur Kasprzak Michał Biegajski Patryk Stróżyński Kamil Szczykutowicz Krzysztof Maciuk00:45:3700:46:0200:24:5700:27:2703:17:24
#66 84162Roche Runners IFabian Wiktorowski Dawid Kamrowski Kornel Lewandowski Lech Hubicki Paweł Nowacki Jakub Gromadzki03:31:29

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności