Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Solid Mtb Maraton - Mini

Wyniki - 16 czerwca 2019, Przyłęk

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 2791116Adamczak Krzysztof1978M4TORPOL RACING TEAM-2517702:52:206.96
#2 5312Dopierała Marcin1978M42 Koła-501201:08:5017.43
#3 95780Zagórski Maciej1978M4-912501:14:4416.06
#4 129352Kuik Tomasz1978M4EUROROWER.PL-1223801:18:3415.27
#5 141488Przybyła Łukasz1978M4KKFP-1334001:20:1014.97
#6 181112Cieśliński Szymon1978M4MS Road 66-1695201:26:1213.92
#7 241326Nowicki Adam1979M3-2269801:40:1311.97
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6280Kaczmarek Dominik1979M3Galibier Bikefun Team-6201:00:0119.99
#9 20535Perka Przemysław1979M3Nowoczesne Salony Rowerowe NSR-20801:03:4818.81
#10 891239Luty Mariusz1979M3Ruukki-853501:14:1216.17
#11 1041231Dzikowski Dominik1979M3N (4-1004201:15:2415.92
#12 105208Kłobuszyński Sebastian1979M3ITPOK-1014301:15:2515.91
#13 138551Skorupski Maciej1979M3R-TEAM RYDZYNA-1315501:19:2715.10
#14 146701Trojnar Roman1979M3MTB G-TEAM-1385901:20:3514.89
#15 177302Górniak Przemysław1979M3-1657201:25:3714.02
#16 208787Marczak Maciej1979M3Komorniki MTB Team-1968801:31:2013.14
#17 250725Wojewoda Bartłomiej1980M3KOSOX BIKE TEAM-2329901:45:3411.37
#18 259558Pacanowski Andrzej1980M3MORO Team-23910101:50:1710.88
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7901Frąckowiak Przemysław1980M3STREFASPORTU.PL MW INVEST-7301:00:0719.96
#20 15681Wawrowski Marek1980M3SPINKO LESZNO-15601:03:2518.92
#21 19322Kuliberda Piotr1980M3KOSOX BIKE TEAM-19701:03:4718.81
#22 28800Borkowski Bartosz1980M3Polska-271101:04:3318.59
#23 44309Kosicki Bartosz1980M3Grupa Krotoski-Cichy SKS Oborniki-411701:06:5317.94
#24 591093Korbas Sławomir1980M3Road Bikers Poznań-562101:10:0017.14
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !68636Szpulewska-Larek Sylwia1980K3SkS Oborniki4-101:10:4616.96
#26 74393Nowak Maciej1980M3-702601:12:1316.62
#27 8484Dąbrowski Marek1980M3-803001:13:1016.40
#28 134822Fajfer Krystian1980M3HOLZING bike team-1275201:18:5815.20
#29 1431067Figas Filip1980M3golden eggs-1355801:20:2114.93
#30 1541342Witków Marek1980M3-1466401:21:2414.74
#31 1611219Winkel Arkadiusz1980M3Chrustowo-1516701:22:0414.62
#32 1621340Kania Iwona1980K3KOSOX BIKE TEAM11-401:22:0614.62
#33 1701210Kąkol Leszek1980M3RUUKKI-1596901:23:4314.33
#34 1901212Jezierski Krzysztof1980M3Rokietnica-1787901:27:3013.71
#35 1951068Jabłoński Piotr1980M3Aktywny Stęszew-1838101:29:0413.47
#36 20665Ardel Adam1980M3-1948701:30:4313.23
#37 2251197Mstowski Miron1980M3EUROPRINT TEAM MTB-2129301:35:0412.62
#38 230957Majewski Łukasz1980M3Nissens - Training Concept-2179501:35:5312.52
#39 232111Jałoszyńska Anna1980K3PulsBike Team14-501:36:4612.40
#40 121341Krzewina Maciej1981M3Kosox Bike Team-12501:03:0019.05
#41 2721256Flak Anna1981K3Phoenix Contact Wielkopolska N (125-802:19:338.60
#42 2731202Daniec Marlena1981K3N (126-902:20:178.55
#43 25233John Paweł1981M3-251001:04:1818.66
#44 751216Mokrogulski Piotr1981M3DHL Supply Chain-712701:12:2616.57
#45 851200Gumny Michał1981M3NTonBIKE N (2-813101:13:3616.30
#46 102156Hamny Arek1981M3Consdata Supersportowy TEAM-984001:15:1815.94
#47 1211329Szcześniak Grzegorz1981M3brak-1144601:17:0115.58
#48 159660Urbaniak Leszek1981M3OBORNIKI MTB TEAM-1506601:21:5714.64
#49 17860Duda Roman1981M3SUBOKA TEAM-1667301:25:4414.00
#50 201279Kaczmarek Jacek1981M3-1898501:30:0813.31
#51 222753Białas Maciej1981M3Grupa Krotoski-Cichy SKS Oborniki-2099101:34:1812.73
#52 39182Brzozowski Marcin1982M3Spinko Leszno-361401:06:2818.05
#53 62703Wiśniewski Łukasz1982M3-592201:10:2217.05
#54 87319Leciejewski Piotr1982M3Grupa Krotoski-Cichy SKS Oborniki-833301:13:5816.22
#55 8845Andrzejczak Piotr1982M3NTonBIKE N (3-843401:14:0416.20
#56 98702Szeląg Kamil1982M3R-TEAM RYDZYNA-943801:15:0116.00
#57 991111Pajchrowski Szymon1982M3Aktywny Stęszew-953901:15:0315.99
#58 118646Szyszło Jacek1982M3-1114501:16:5615.60
#59 140949Malicki Tomasz1982M3Dolehus Wolsztyn-1325601:20:0914.97
#60 1961168Mikołajczyk Jakub1982M3N (7-1848201:29:0913.46
#61 2241201Nowak Hubert1982M3- N (9-2119201:35:0012.63
#62 264291Bugajewski Adam1983M3-24210201:52:2510.67
#63 2651251Bok Jakub1983M3Bliźniaki N (1-24310301:53:3810.56
#64 41915Stelmaszyk Bartosz1983M3Opalenica Centrum Team-381501:06:4118.00
#65 43137Mikołajczak Bartosz1983M3PRO-FIT-BIKE-401601:06:5317.94
#66 58264Kępa Błażej1983M3RYBCZYŃSKI-BIKES Remmers Team-552001:09:4417.21
#67 691253Leśniak Łukasz1983M3-652301:11:0316.89
#68 72538Pszczółkowski Tomasz1983M3-682501:11:4316.73
#69 1231255Ławiak Paweł1983M3ATLAS RUNNING TEAM-1164701:17:0815.56
#70 124444Malak Piotr1983M3WERNER KENKEL SPORT TEAM-1174801:17:1415.54
#71 164178Andrzejczak Mateusz1983M3Śmigło Osieczna-1536801:22:4114.51
#72 21769Dudziak Rajmund1983M3Ziołolek Team Poznań-2048901:33:0712.89
#73 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5545Podgórski Grzegorz1984M3BIKE ATELIER EOBUWIE URBEX MAXI-5100:59:5920.01
#74 29692Wojciechowski Arkadiusz1984M3SPINKO LESZNO-281201:04:3618.58
#75 97602Małysz Marcin1984M3LS plus RECYCLING TEAM-933701:15:0016.00
#76 103842Zalisz Sebastian1984M3Sulechów-994101:15:2215.92
#77 117874Wołowicz Konrad1984M3NTonBIKE N (5-1104401:16:4515.64
#78 13539Frąckowiak Tomasz1984M3SZOOKROWER-1285301:19:0215.18
#79 137523Ratajczak Przemysław1984M3SPINKO LESZNO-1305401:19:2415.11
#80 151554Potoczny Adam1984M3ECLIPSE-1436101:21:2014.75
#81 1731211Matuszak Piotr1984M3Connector Team-1627001:24:4014.17
#82 1821241Kokociński Michał1984M3Grupa Krotoski-Cichy-1707501:26:1313.92
#83 184653Wolny Błażej1984M3Wschowa-1727601:26:2113.90
#84 240989Dorynek Izabela1985K3TORPOL RACING TEAM15-601:40:0311.99
#85 71640Witek Rafał1985M3OTC Oborniki-672401:11:3016.78
#86 78261Jasiuwian Łukasz1985M3MRÓZROWERY TEAM-742801:12:5316.46
#87 81439Mleczak Michał1985M3-772901:13:0016.44
#88 91869Szober Łukasz1985M3Opalenica Centrum Team-873601:14:2916.11
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !111912Dudzińska-Górka Agnieszka1985K3FTI Racing Team6-201:15:5715.80
#90 153685Szenfeld Bartosz1985M3-1456301:21:2114.75
#91 174170Chudziński Łukasz1985M3-1637101:24:4614.16
#92 187299Ganczarski Albert1985M3-1757701:26:5013.82
#93 202414Marciniak Mariusz1985M3-1908601:30:0813.31
#94 24967Barłóg Elżbieta1986K3NTonBIKE N (118-701:43:3211.59
#95 30347Lipelt Piotr1986M3-291301:04:4718.52
#96 4975Czubak Mateusz1986M3i-Sport Team-461901:07:2917.78
#97 1311209Łukaszewski Marcin1986M3Phoenix Contact Wielkopolska-1245101:18:3915.26
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1601180Korbas Karolina1986K3Road Bikers Poznań10-301:21:5714.64
#99 218670Szatkowski Marcin1986M3AGMAR SERWIS ROWEROWY-2059001:33:0912.88
#100 235157Kmiotek Kajetan1987M3Consdata Supersportowy TEAM-2219701:38:2512.19

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności