Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Pamięci Lotto Poznański Czerwiec ’56

Wyniki - 23 czerwca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1376Lasoń PrzemysławPOZNAŃMKrawczyńska TEAMM1-00:34:0200:34:0100:00:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2223Jankowski DariuszPOZNAŃPGB Sportowa PaczkaM2-00:34:3400:34:3200:00:31
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3930Łucyk MaciejPOKLATKIMaratończyk Poznań / www.maratonczykpomiarczasu.plM3-00:34:5400:34:5400:00:53
#4 4918Kliks PrzemysławPOZNAŃM4-00:35:1000:35:0900:01:08
#5 5589Pluciński RadosławSWARZĘDZAdRunaLine TeamM5-00:36:5000:36:4800:02:47
#6 687Cwalina KrzysztofDĄBRÓWKAFehlau Run TeamM6-00:37:2200:37:2000:03:19
#7 7126El Bah AdamTARNOWO PODGÓRNEM7-00:37:2500:37:2200:03:21
#8 8965Michalski MikołajPOZNAŃM8-00:39:1000:39:0600:05:05
#9 9128Fajfer DamianGRANOWOZabiegani Dobrowolscy TeamM9-00:39:1200:39:1100:05:10
#10 10547Ostoja ArturLUBOŃKB Maniac PoznańM9-00:39:1400:39:1100:05:10
#11 11205Haremza MaciejDASZEWICEDąbrowski TeamM11-00:39:1500:39:1300:05:12
#12 12539Orłowski MarcinPOZNANDąbrowski TEAM OstrołękaM12-00:39:1600:39:1400:05:13
#13 13344Krygier TomaszPOZNAŃEUROCASHM13-00:39:1900:39:1600:05:15
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14444Marczyńska Marta ŁucjaMOSINAUM LubońK-100:39:3800:39:3500:05:34
#15 15995Foks JarekŻYRARDÓWM14-00:39:3900:39:3600:05:35
#16 16898Żehaluk PawełPOZNAŃM15-00:40:3400:39:4800:05:47
#17 17622Rataj RobertPOZNAŃPiątkowo na BiegowoM16-00:40:1300:40:0800:06:07
#18 18410Łukaszewski PiotrPOZNAŃNight RunnersM17-00:40:3300:40:1500:06:14
#19 19832Wieczorek WojciechWIRYDZIDA TEAMM18-00:40:4000:40:3500:06:34
#20 20613Ptak AdamPOZNAŃM19-00:40:4200:40:3700:06:36
#21 21493Murawski PrzemysławWARSZAWAM20-00:41:5900:41:5300:07:52
#22 22106Dolata AndrzejPOZNAŃM21-00:42:0900:41:5800:07:57
#23 23161Gilewski DariuszGÓRKAOBORNICKI KLUB LEKKOATLETYCZNYM22-00:42:1400:42:0800:08:07
#24 24401Łeszyk BartoszPOZNAŃDrużyna Lecha PoznańM23-00:42:1600:42:1100:08:10
#25 25279Kaźmierczak RafałPOZNAŃM24-00:42:2900:42:1300:08:12
#26 26880Zielinski MaksymilianLUBOŃLUBOŃSKI KLUB BIEGACZAM25-00:42:3000:42:1500:08:14
#27 27294Klimczak JacekŻERKÓWFIZJOTERAPIA ,,DLA CIEBIE I RODZINY "" ŻERKÓWM26-00:43:1500:42:2100:08:20
#28 28236Jedrzejek LukaszPOZNANDFDS Polska Running TeamM27-00:42:4900:42:2400:08:23
#29 29385Levchenko KostiantynPOZNAŃM28-00:42:4200:42:3000:08:29
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30398Lutomska DorotaOBORNIKIOfix.pl Bike TeamK-200:42:4500:42:4300:08:42
#31 31451Matuszewski AdamKRZYZ WIELKOPOLSKIM29-00:43:0200:42:5800:08:57
#32 32559Patan KrzysztofOPALENICAOpalenicki Klub BiegaczaM29-00:43:0200:42:5800:08:57
#33 33383Leśniewski DawidPOZNAŃTKKF MPK POZNAŃM31-00:43:1900:43:0600:09:05
#34 34849Własinowicz SebastianŁOMIANKIOSP ŁOMIANKIM32-00:43:1100:43:0800:09:07
#35 35776Szymański DamianPLEWISKADynamo ŚmigaM33-00:43:1700:43:1100:09:10
#36 3660Buczkowski MarcinBRODNICAM34-00:43:1600:43:1200:09:11
#37 37256Kałużny JoachimPOZNAŃM35-00:43:2800:43:1300:09:12
#38 38670Sierżant PawełPLESZEWPrzedsiębiorstwo Komunalne PleszewM36-00:43:3100:43:1500:09:14
#39 39387Lewandowski KrystianNOWE OBORZYSKAMavericksM37-00:43:3000:43:1700:09:16
#40 40316Kondratenko VladyslavTARNOWO PODGÓRNE42.09M38-00:43:2300:43:1800:09:17
#41 41132Fellenberg TomaszPOZNAŃM39-00:44:0300:43:2500:09:24
#42 42101Dawidowicz TomaszPOZNAŃM40-00:43:3700:43:2900:09:28
#43 43198Gurajdowski MichałPOZNAŃM41-00:43:4000:43:3700:09:36
#44 44514Nowak DariuszOTUSZPGB SPORTOWA PACZKAM42-00:44:1100:43:4200:09:41
#45 45186Grupa AndrzejPOZNAŃWilda BiegaM43-00:43:5700:43:5100:09:50
#46 46139Frankowski AndrzejPOZNAŃM44-00:43:5900:43:5200:09:51
#47 47348Kryszewski MaciejPOZNAŃNight RunnersM44-00:43:5600:43:5200:09:51
#48 48140Frankowski ŁukaszCZAPURYM46-00:44:0200:43:5500:09:54
#49 49151Galiśkiewicz MariuszPOZNANPiątkowo na biegowoM47-00:44:0200:43:5700:09:56
#50 50932Zachara TomaszPOZNAŃM48-00:44:3200:44:0300:10:02
#51 51259Kaniewski CezaryJĘDRZEJEWOM49-00:44:1000:44:0700:10:06
#52 52920Tobiasz MaciejKROTOSZYNM50-00:44:3700:44:1000:10:09
#53 53896Żarnowski DawidPOZNAŃHCPM50-00:44:3900:44:1000:10:09
#54 54735Steinke JscekPIŁAM52-00:44:3000:44:1500:10:14
#55 55957Świejkowski RafałPLEWISKAM53-00:44:3500:44:2600:10:25
#56 56363Kuczyński PiotrPOZNAŃM54-00:44:3700:44:2900:10:28
#57 57844Wlaszczyk WiesiekPOBIEDZISKAPobiedziskaM55-00:44:4500:44:3400:10:33
#58 58341Królczyk KrzysztofPLEWISKAM56-00:44:4300:44:3500:10:34
#59 59441Marcinkiewicz FilipRAKOWOM57-00:44:5300:44:3800:10:37
#60 60751Szafranek KrzysztofKUROWOMAVERICKSM58-00:44:5300:44:3900:10:38
#61 61808Urbanowicz MarcinSZCZECINM58-00:44:4900:44:3900:10:38
#62 62754Szczygieł DanielPOZNAŃM60-00:45:1000:44:4300:10:42
#63 63211Ignaszewski MichałPOZNAŃDrużyna SzpikuM61-00:44:5700:44:4800:10:47
#64 64915Guss BartoszPOZNAŃM62-00:44:5800:44:5200:10:51
#65 65961Jaraszkiewicz WojciechKAŹMIERZM63-00:45:4500:44:5300:10:52
#66 6696Czubryt JacekPOZNAŃM64-00:45:2900:44:5800:10:57
#67 67787Tarka AlexOBORNIKIIKANOM65-00:45:0500:44:5900:10:58
#68 68480Miłaszewski PrzemekKOSZALINAmbra PlM66-00:45:0300:45:0100:11:00
#69 6967Cante AlexandreBEAUCHAMPS-SUR-HUILLARDRuntrottersM67-00:45:4100:45:0200:11:01
#70 70296Klota ŁukaszZALASEWOM67-00:45:1100:45:0200:11:01
#71 71829Wewiór KrzysztofPOZNAŃNO FAITH NO LIVEM69-00:45:2300:45:0700:11:06
#72 72755Szefer KrzysztofMOSINA1981 MosinaM70-00:45:2400:45:1100:11:10
#73 73379Lemański GrzegorzPOZNAŃPGB Sportowa Paczka /Hernik TeamM71-00:45:4500:45:1600:11:15
#74 74955Szuta MaciejGnieznoWkurw_teamM72-00:45:5200:45:1900:11:18
#75 75250Kaczor MarcinŚWIĘCIECHOWAADJM73-00:45:3500:45:2500:11:24
#76 76409Łukaszewski PiotrPOZNAŃM74-00:45:4400:45:2800:11:27
#77 77257Kamiński DanielDĘBEKB DębeM75-00:45:4600:45:3100:11:30
#78 78354Krzyżaniak AdamOBORNIKIM76-00:45:4100:45:3500:11:34
#79 79989Kowalski FilipMIELŻYNM77-00:46:2000:45:3800:11:37
#80 80706Sobkowiak SławomirWRONKIPOZNAŃCZYKM78-00:45:5400:45:3900:11:38
#81 81714Sowiński JarosławTULCETERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMIM79-00:46:2600:45:4000:11:39
#82 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 82953Wiśniewska AnnaPoznańHERNIK TEAMK-300:45:4500:45:4100:11:40
#83 83611Przybyła ŁukaszROBAKOWOFyrtel Północ/Kibole w bieguM80-00:45:5000:45:4700:11:46
#84 84436Małyszka KrzysztofPOZNAŃKris Trans MałyszkaM81-00:45:5000:45:4800:11:47
#85 85798Tomys JakubSIEDLECM81-00:45:5900:45:4800:11:47
#86 86323Kosiór MarcinRĄBCZYNZabiegani PTTK WągrowiecM83-00:46:1000:45:4900:11:48
#87 87638Rozmiarek ŁukaszKRAJKOWOWKS GryżynM84-00:46:4400:45:5700:11:56
#88 8898Czyżykowski GrzegorzDĄBROWKAM85-00:46:0700:46:0000:11:59
#89 89629Retkowski DawidPOZNAŃM85-00:47:0800:46:0000:11:59
#90 90506Niemir MaciejPOZNAŃNiemirus biegaM87-00:46:0400:46:0200:12:01
#91 91964Szuszczyńska MałgorzataPOZNANMisiu i KulfonK-400:46:2800:46:0500:12:04
#92 92937Nalepa KrzysztofPOZNAŃSanpol Sport TeamM88-00:46:1100:46:0800:12:07
#93 9397Czyżyk MarcinKRAKÓWITMBW KrakówM89-00:46:1400:46:0900:12:08
#94 9422Bednarkiewicz PatrykPOZNAŃM90-00:46:5000:46:1300:12:12
#95 95199Gzyl MaciejSZAMOTUŁYAktywni KrzyżM91-00:46:4100:46:1400:12:13
#96 96277Kaźmierczak MateuszPOZNAŃM91-00:46:4000:46:1400:12:13
#97 97384Leśniewski GrzegorzKOŁOM91-00:46:5100:46:1400:12:13
#98 98471Migdałek ŁukaszPOZNAŃM91-00:47:1300:46:1400:12:13
#99 99503Nawrot RadekTARNOWO PODGÓRNETarnowo PodgórneM95-00:46:3600:46:1900:12:18
#100 100772Szygenda JarosławPOZNAŃMaratończyk PoznańM96-00:46:3100:46:2100:12:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności