Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Dąbrówka 100

Wyniki - 6 lipca 2019, Dąbrówka

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 61Nieznan(A)Y--
#2 69Nieznan(A)Y--
#3 79Nieznan(A)Y--
#4 86Nieznan(A)Y--
#5 32Nieznan(A)Y--
#6 56Nieznan(A)Y--
#7 100Mariusz Krzysztof NowakVM50-5431.12 %00:47:4671-
#8 98Agnieszka StachowiakSW30-3431.20 %00:47:45-29Maratończyk Poznań
#9 99Maciej KulkaVM55-5932.45 %00:47:4670-Drużyna Szpiku
#10 94Zuzanna RuraSW25-2936.69 %00:40:20-25
#11 95Zdzisława NapierałaVW40-4437.48 %00:41:59-26
#12 89Paweł ŚniegockiVM40-4438.43 %00:35:4769-Tarnowo Podgórne Biega
#13 85Konrad GrzegorzewskiVM35-3940.05 %00:33:5067-
#14 90Monika MaruszczykSW25-2940.57 %00:36:29-21
#15 88Anna RadwanSW25-2941.46 %00:35:42-20
#16 74Wojciech PodleckiVM35-3942.03 %00:31:3460-Rokietnica Biega
#17 64Jacek KarolczakSM30-3442.61 %00:30:2654-
#18 80Marek GrzesiakVM40-4442.63 %00:33:0065-
#19 78Zbigniew KosińskiVM40-4443.37 %00:32:1263-
#20 91Aneta Marciniak - HencVW45-4943.50 %00:36:31-22Night Runners
#21 58Piotr BrychSM30-3443.52 %00:29:4352-
#22 93Anna TyburskaVW45-4944.28 %00:36:35-24
#23 67Piotr ZachwiejaJM15-1744.75 %00:30:3756-Tarnowo Podgórne Biega
#24 81Anna KodymVW35-3945.23 %00:33:03-16
#25 82Anna Maria MilanowskaVW35-3945.23 %00:33:03-17
#26 70Michał SrebroVM45-4946.48 %00:30:5958-
#27 76Ewa AdamskaSW30-3446.56 %00:32:00-15Hernik Team
#28 66Krzysztof ZachwiejaVM45-4947.03 %00:30:3755-
#29 87Dorota KrólikowskaVW45-4947.14 %00:34:22-19
#30 75Sławomir SpychałaVM50-5447.26 %00:31:5961-Hernik Team
#31 73Agnieszka Zakrzewicz-PodleckaSW30-3447.65 %00:31:12-14Rokietnica Biega
#32 53Marcin BrzezińskiVM40-4447.80 %00:28:4649-
#33 55Adrian Diego StanVM45-4948.30 %00:29:2250-
#34 96Anna Walentyna SzymczakVW65-6948.70 %00:44:15-27
#35 51Ireneusz SobczukVM35-3948.96 %00:27:1647-
#36 97Anna Grażyna Pruska-KędziorVW70-7449.01 %00:45:26-28Drużyna Szpiku
#37 83Domicela GeislerVW50-5449.80 %00:33:40-18
#38 49Piotr PerkowskiSM30-3449.87 %00:26:1845-
#39 84Filip GrzegorzewskiJM1050.32 %00:33:4966-
#40 57Anna ŁuczakVW35-3950.34 %00:29:42-6
#41 68Agnieszka Magdalena KąckaVW40-4450.63 %00:30:37-12
#42 54Justyna Anna CzajkoVW35-3951.08 %00:29:22-5
#43 41Przemysław Arkadiusz GrzywaczykSM25-2951.19 %00:25:1238-
#44 62Izabela Zielińska - CzerbniakVW40-4451.32 %00:30:12-9Tarnowo Podgórne Biega
#45 46Kamil SokalskiVM35-3951.35 %00:26:0042-
#46 77Bogdan OkrojVM60-6451.63 %00:32:1162-
#47 59Ewelina Wysocka -BabstVW40-4451.65 %00:29:47-7Luboński Klub Biegacza
#48 52Igor NapierałaJM11-1452.00 %00:27:5348-
#49 63Adriana NapierałaVW45-4952.31 %00:30:22-10
#50 47Maciej ObcowskiVM40-4452.58 %00:26:0943-
#51 43Antoni NapierałaJM15-1752.98 %00:25:2939-
#52 65Roksana ZachwiejaJW11-1453.18 %00:30:37-11Tarnowo Podgórne Biega
#53 60Karolina BuckoVW45-4953.68 %00:29:52-8Tarnowo Podgórne Biega
#54 44Przemysław RosińskiVM40-4454.38 %00:25:4140-
#55 48Jacek GrabiaVM45-4954.93 %00:26:1344-
#56 39Maciej KaczmarekVM40-4455.41 %00:24:4936-
#57 34Jakub KandulskiVM35-3955.69 %00:24:0932-
#58 50Robert OlejniczakVM50-5456.07 %00:27:1046-
#59 31Kamil PałkaSM30-3456.25 %00:23:1929-
#60 40Mikołaj BabstVM45-4956.51 %00:25:0637-Luboński Klub Biegacza
#61 38Tomasz BaczynskiVM40-4456.72 %00:24:4835-
#62 71Alicja Beata Łabędzka-BugajVW50-5456.88 %00:31:00-13KB DęBIEC
#63 24Przemysław BednarekSM25-2957.04 %00:22:3723-
#64 72Franek PodleckiJM1057.11 %00:31:1059-Rokietnica Biega
#65 28Marcin PietschVM35-3958.18 %00:23:0726-
#66 42Paulina ChyćkoSW25-2958.69 %00:25:13-4Maratończyk Poznań
#67 21Damian KujawaSM30-3458.87 %00:22:1021-
#68 45Michał EglerVM50-5458.97 %00:25:5041-Maratończyk Poznań
#69 23Tomasz KrajewskiVM35-3959.29 %00:22:3122-
#70 33Maciej Yahu SznajderVM45-4959.39 %00:24:0331-Grzmot Komorniki
#71 29Sebastian FranekVM40-4459.66 %00:23:1327-MUAY RUNNING TEAM
#72 30Marcin NapierałaVM40-4460.16 %00:23:1328-
#73 25Jasiek KowalskiVM40-4460.18 %00:22:4124-
#74 92Hanna MarciniakVW70-7460.98 %00:36:31-23
#75 14Krzysztof GrabowskiSM30-3461.20 %00:21:0814-Maratończyk Poznań
#76 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 36Magdalena ŚniegockaVW35-3961.71 %00:24:38-3Tarnowo Podgórne Biega
#77 11Michał SchlegelSM25-2961.72 %00:20:5411-TreningSportowy.pl
#78 19Dawid GuzendaVM35-3961.74 %00:21:4719-Aktywny Ostrzeszów
#79 20Szymon Piotr StarkowskiVM40-4461.76 %00:22:0620-
#80 18Sebastian GolczakVM40-4463.68 %00:21:4518-Grzmot Komorniki
#81 12Tymon KaczmarekVM35-3963.90 %00:21:0312-
#82 17Łukasz Damian CzubVM40-4464.05 %00:21:2817-
#83 13Marcin StefańskiVM40-4465.74 %00:21:0413-
#84 27Artur Maciej GrzywaczykVM50-5465.99 %00:23:0525-
#85 9Ariel ImiołekVM35-3966.25 %00:20:099-Maratończyk Poznań
#86 10Łukasz WikierskiVM40-4466.59 %00:20:3010-Wielkopolscy Biegacze
#87 15Mikołaj BućkoVM45-4966.80 %00:21:2315-Tarnowo Podgórne Biega
#88 37Józef NowakVM60-6467.32 %00:24:4134-
#89 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !26Natalia Anna KędzioraVW40-4467.72 %00:22:43-2Luboński Klub Biegacza
#90 4Krzysztof SzulcVM35-3968.09 %00:19:294-
#91 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !22Małgorzata WawrzyniakVW35-3968.47 %00:22:12-1
#92 7Piotr KaźmierczakVM40-4468.71 %00:19:527-Naramowice Biegają
#93 5Daniel JóźwiakVM35-3968.72 %00:19:435-Maratończyk Poznań
#94 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Mieszko MazurekSM20-2468.88 %00:18:481-Maratończyk Poznań
#95 6Artur RzepeckiVM40-4468.88 %00:19:496-
#96 16Leszek KoziczVM50-5469.47 %00:21:2416-Tarnowo Podgórne Biega
#97 35Ryszard Marek RaśVM65-6971.25 %00:24:2833-
#98 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Jakub KoczorowskiVM40-4472.05 %00:19:053-
#99 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Edward KrólikowskiVM45-4976.61 %00:18:572-KB Maniac
#100 8Józef BrandenburgVM60-6482.74 %00:20:058-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności