Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Bieg Arkowca

Wyniki - 7 lipca 2019, Gdynia

Msc
Nr
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1160Kaczmarek AdamM1-GDYNIAARKA GDYNIA OKSYWIE00:06:2118.23
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2439Trzebiatowski JerzyM2-GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:06:2917.85
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 335Bury PawełM3-GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL00:06:3117.76
#4 4205Kulczyk MarcinM4-GDYNIABIGYELLOWFOT ADVENTURE TEM00:06:4916.98
#5 5101Galiński MaciejM5-RUMIA00:06:5316.81
#6 6220Lewandowski MichałM6-MRĄGOWO00:06:5616.69
#7 7269Nowak KamilM7-GDYNIAARKOWCY.PL00:06:5816.61
#8 8469Wilczewski MichałM8-GDYNIAZESPÓL SZKÓŁ EKOLOGICZNO-TRANNSPORTOWE00:07:0116.50
#9 9476Wołosewicz KamilM9-WARSZAWA00:07:0316.42
#10 10309Pelwecki JakubM10-WROCŁAW00:07:0316.42
#11 11293Paruszewski RobertM11-GDYNIABOJANO BIEGA00:07:1016.15
#12 12381Sioma GrzegorzM12-GDYNIAWITOMINO00:07:1416.00
#13 13198Krupski FilipM13-RUMIA00:07:1515.96
#14 14243Marszałek SebastianM14-GDYNIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAM00:07:1615.93
#15 15129Hajduk DariuszM15-GDYNIA00:07:1715.89
#16 1679Drespa PatrykM16-GDYNIALILI TEAM00:07:2515.61
#17 17108Gleinert SzymonM17-ŻUKOWO00:07:2615.57
#18 18501Andrearczyk PatrykM18-GDYNIA00:07:2715.54
#19 1960Dargacz ArturM19-GDYNIA00:07:2815.50
#20 20141Janiak MichałM20-RUMIAARKA GDYNIA00:07:2815.50
#21 21400Szafarz DawidM21-TORUŃ00:07:3015.43
#22 22355Ruczyński MaciejM22-RUMIAPARKRUN RUMIA00:07:3215.36
#23 23386Sowiński ArturM23-GDYNIA00:07:3515.26
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !24204Kulczyk EwaK-1GDYNIABIGYELLOWFOT ADVENTURE TEM00:07:3715.20
#25 25480Wroński WojciechM24-GDYNIA00:07:3915.13
#26 2695Formela MateuszM25-GDYNIA00:07:3915.13
#27 2797Frączyk MateuszM26-GDYNIA00:07:4015.10
#28 28384Smyk KamilM27-RUMIA00:07:4215.03
#29 29146Jantowski ZbigniewM28-REDAMOTYWATORNIA TEAM00:07:4414.97
#30 3041Ciesielski PrzemysławM29-GDYNIA00:07:4414.97
#31 3146Czajkowski MichałM30-GDYNIA00:07:4514.93
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32177Kochanek AgataK-2DĘBOGÓRZEKONTENER FORMY00:07:4714.87
#33 33488Zaluski ArkadiuszM31-BOJANO00:07:5114.74
#34 34162Kaleta KubaM32-GDYNIA00:07:5214.71
#35 35332Radomski KacperM33-GDYNIABRYGADA OKSYWIE00:07:5214.71
#36 36329Pogorzelski PawełM34-GDYNIA00:07:5614.59
#37 37253Mocarski WojciechM35-GDYNIAARKA GDYNIA00:07:5614.59
#38 38334Rapacz AndrzejM36-GDYNIAARKA GDYNIA00:07:5614.59
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39166Kazyaka KatarzynaK-3GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL GDYNIA00:07:5714.56
#40 40473Wiśniewski DominikM37-GDYNIAARKA GDYNIA00:08:0114.44
#41 41181Konarzewski KrzysztofM38-RUMIA00:08:0214.41
#42 42184Konopka BartoszM39-GDYNIAARKA GDYNIA00:08:0314.38
#43 4330Bundz ŁukaszM40-GDYNIA00:08:0414.35
#44 44239Majewski JakubM41-GDYNIA00:08:0714.26
#45 4539Cichocki TomaszM42-GDYNIACETE.COM.PL00:08:0914.20
#46 46262Niemiec MarekM43-GDYNIAACTIV EAGLES PRO00:08:1114.14
#47 47392Stefański KrystianM44-POZNAŃ00:08:1114.14
#48 4829Bulczak Karol AleksanderM45-STRZEPCZ00:08:1214.11
#49 49318Piotrowski KrystianM46-KOSAKOWOULKS SKOCZEK POGORZE00:08:1514.03
#50 50344Robakowski BartoszM47-KOLECZKOWOKKS KOLECZKOWO00:08:1614.00
#51 51236Maciejewki TymoteuszM48-GDYNIA00:08:1614.00
#52 52109Gleinert JakubM49-ŻUKOWO00:08:1913.92
#53 53345Robakowski DariuszM50-GDYNIAKUKAMONGA00:08:1913.92
#54 54372Salewski JanM51-GDYNIAGOOD-TIME00:08:2013.89
#55 55413Szultk Jan SzultkM52-GDYNIAARKA GDYNIA00:08:2113.86
#56 5626Brzeski TomaszM53-GDYNIA00:08:2213.83
#57 5740Cichosz OskarM54-GDYNIARUGBY CLUB ARKA GDYNIA00:08:2513.75
#58 58507Bartnik PatrykM55-GDYNIA00:08:2713.70
#59 5996Formella KarolM56-GRABOWSKA HUTA00:08:2913.64
#60 60263Niewęgłowski MarcinM57-BOJANOARKA GDYNIA00:08:3013.62
#61 61336Reinka DanielM58-GDYNIA00:08:3513.48
#62 62272Nowakowski TomaszM59-PUCK00:08:3713.43
#63 6317Błaszczyk-Parka AnnaK-4GDYNIA00:08:3713.43
#64 6490Feszler AdamM60-GDYNIA00:08:3913.38
#65 6552Czerwionka DariuszM61-GDYNIA00:08:4013.35
#66 66506Bartkowiak MichałM62-WRZEŚNIATRUCHTACZ00:08:4113.33
#67 67170Kleina MichałM63-GDYNIA WITOMINO00:08:4213.30
#68 6815Bieszk GrzegorzM64-RUMIA00:08:4313.28
#69 69185Korytowski JacekM65-GDYNIA00:08:4513.23
#70 70346Rocławski TomaszM66-GDYNIA00:08:4613.20
#71 71191Kowalski PawełM67-GDYNIA00:08:4813.15
#72 72402Szarafiński WiktorM68-GDYNIA00:08:4913.13
#73 73289Paga MarcinM69-POGÓRZE00:08:5013.10
#74 74347Roeske RadosławM70-GDYNIAARKA GDYNIA00:08:5113.08
#75 75335Regliński JakubM71-ŻUKOWO00:08:5313.03
#76 768Behnka MateuszM72-GDYNIA00:08:5413.00
#77 77419Szymerowska JoannaK-5REKOWO GÓRNEELITE TEAM00:08:5413.00
#78 78470Wilczyński JakubM73-GDYNIAARKA GDYNIA00:08:5912.88
#79 7918Błażko MaciejM74-GDYNIATRUCHTACZ - MACIEJ00:09:0112.84
#80 80375Sawicki PatrykM75-KNIEWO00:09:0112.84
#81 81481Wrzesiński AdrianM76-RUMIA192900:09:0412.77
#82 82150Jarmuż JakubM77-KARWIA00:09:0412.77
#83 83471Wilczyński RobertM78-GDYNIAARKA GDYNIA00:09:0612.72
#84 84496Zawalski TomaszM79-GDYNIA00:09:0612.72
#85 85302Pawłowska JolantaK-6RUMIA00:09:0712.70
#86 86352Roman KrzysztofM80-BOLSZEWO00:09:0712.70
#87 87223Lis MichałM81-REDA00:09:0812.67
#88 88255Motyl MarcinM82-REDA00:09:0812.67
#89 89362Rybicki OskarM83-GDYNIADRAGON LORE STATTRAK00:09:0912.65
#90 90127Grzonka MaciejM84-GDYNIA00:09:0912.65
#91 91242Marcinkowski TomaszM85-GDYNIADZIABNIETE ŚWINIE00:09:1012.63
#92 9212Bieliński DominikM86-NOWE00:09:1212.58
#93 93209Kunz MateuszM87-REDA00:09:1412.54
#94 94279Olejniczak PawełM88-GDYNIA00:09:1412.54
#95 95260Niedbała IreneuszM89-WEJHEROWO00:09:1512.51
#96 96367Rzoska TomaszM90-GDYNIA00:09:2112.38
#97 97416Szymanowski MarcinM91-RUMIA00:09:2212.36
#98 98235Machon KrzysztofM92-GDYNIA00:09:2212.36
#99 99121Górkowski MarcinM93-RUMIA00:09:2312.33
#100 100301Pawlicki KacperM94-GDYNIAAP KP GDYNIA00:09:2412.31

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności