Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Wyniki - 7 lipca 2019, Pobiedziska

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 10122Malicki PrzemysławBiskupiceWSZYSTKOOBIEGANIU.PL1976M40289300:49:229801:39:4001:39:34
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 102360Dzięczkowska-NiklewiczMrowinoRokietnica Biega1981K303900:49:5611401:39:5901:39:52
#3 103334Sioma KonradKrzyszkowo19831983M30319400:49:5511101:40:0001:39:52
#4 104408Gibas PawełBogdanowoBTS Budzyń1984M30329500:51:0014301:40:0201:39:51
#5 105567Wika JacekWronki1979M40299600:49:3010601:40:0801:39:47
#6 10699Wiatr DariuszWrześniaKnight Runners Września1972M40309700:49:109601:40:2201:40:08
#7 107448Sawicki EligiuszZłotów1963M5089800:50:2812701:40:3001:40:20
#8 108445Hoffmann TomaszWitkowo1979M40319900:49:5211001:40:4801:40:15
#9 10977Kujawa KrzysztofPobiedziskaPobiedziska Running Team1984M303310000:49:2310001:40:5801:40:46
#10 110403Paliga AntoniSĘPÓLNORun Team Sępólno Krajeńskie1967M50910100:50:2212501:41:0101:40:14
#11 111467Kaczmarek PiotrGNIEZNOŚlęzak Team1973M403210200:50:0912101:41:0201:40:43
#12 112321Przybylski LeszekLubońLeszek Tatry1972M403310300:51:1915001:41:0401:40:51
#13 113539Walkowiak RafałKoninKonin Run1970M403410400:49:3010501:41:1101:41:07
#14 114469Jaroniec MałgorzataZakrzewoBubu Team1985K3041000:50:0511701:41:2101:41:11
#15 11578Gocałek DamianPobiedziska1989M303410500:49:2310101:41:2301:41:21
#16 116415Szymankiewicz MarekSKULSK1984M303510600:49:4610901:41:2501:41:11
#17 117538Gała PawełWschowaEndorfina Wschowa1983M303610700:51:0014601:41:3001:41:20
#18 118337Sobczyk MirosławNosków1984M303710800:50:0711901:41:3401:41:18
#19 119526Krogulecki JacekOstroróg1993M182110900:50:0511601:41:4201:41:22
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !120556Jurkowska DominikaWschowaEndorfinach Wschowa1990K1821100:51:0014501:41:4301:41:33
#21 121387Handl MarcinMurowana GoślinaWolny Wybieg1990M182211000:49:4610801:41:5701:41:52
#22 122581Wiśniewska AnnaPoznańHERNIK TEAM1982K3051200:50:1312201:42:0001:41:52
#23 123452MieszkowskiPaczkowoZmęczeni już przed biegim1963M501011100:50:2912901:42:1201:41:47
#24 12497Zgoliński MarcinWrześnia1980M303811200:49:2410301:42:1401:42:00
#25 125263Podlecki WojciechRokietnicaRokietnica Biega1983M303911300:50:4914001:42:2001:42:03
#26 126203Szarzyński MichałZdziechowa1987M304011400:50:5014201:42:2301:42:13
#27 127420Szymczak TomaszKaliszPratt & Whitney Kalisz1972M403511500:51:2615601:42:3601:42:23
#28 128602Rozmiarek PawełKórnikZiomal1979M403611600:51:4216001:42:4001:42:17
#29 129149Wroniak MaciejPogorzela1981M304111700:50:1712301:42:4401:42:12
#30 130546Walkowiak ŁukaszMiękowo1997M182311800:52:0417301:42:4601:42:40
#31 131518Urbańczyk ZdzisławPoznańSZS WIELKOPOLSKA1957M60411900:50:0511501:42:4701:42:39
#32 132274Skorliński MarcinKostrzynEcho Ziemi Kostrzyńskiej1971M403712000:50:3213201:42:4801:42:39
#33 13311Chojnacki MaciejBiskupice1976M403812100:50:0611801:42:5101:42:45
#34 134464Wiza TomaszSwarzędz1978M403912200:50:2812601:42:5801:42:51
#35 135122Kamiński JerzyObornikiMagdalena1970M404012300:49:239901:43:0101:42:48
#36 136162Matecki MaciejMurowana GoślinaKB Gepard Murowana Goślina1965M501112400:49:5511301:43:0801:43:03
#37 137329Budziszewska SandraWschowaEndorfina Wschowa1989K3061300:51:4516201:43:2701:43:16
#38 138344Torchała SebastianKobylnicaJ&Z TORCH1977M404112500:49:5511201:43:2801:43:21
#39 139248Tuński AdamGniezno19781978M404212600:51:0014401:43:2801:43:22
#40 140238Janusz KrzysztofGniezno1976M404312700:50:3413301:43:3101:43:15
#41 141453Kaczmarek SławomirKościanKościan Team1969M501212800:51:2515301:43:3101:43:18
#42 14244Szczepaniak ŁukaszPobiedziskaPobiedziska Running Team1981M304212900:51:2215101:43:3401:42:57
#43 143250Durzyński MarcinKościanBejot Team1988M304313000:51:4716601:43:4501:43:40
#44 144175Kozber IreneuszWronki1971M404413100:52:4218601:43:4701:43:25
#45 145565Nowak WojciechPoznań19961996M182413200:50:2012401:43:5101:43:20
#46 14653Wlaszczyk WiesławPobiedziskaWolny Strzelec1969M501313300:49:2410201:44:0601:44:01
#47 147201Karasiewicz PrzemysławKiszkowo1980M304413400:53:2520401:44:1301:43:35
#48 148221Kwapiszewski MarcinGnieznoCzesław Gniezno Biega1980M304513500:51:5116901:44:1601:44:07
#49 149271Purczyński KrzysztofBogucin1994M182513600:50:0812001:44:1701:44:11
#50 150449Listopad ArturWrześniaKB Złote Kłosy Kołaczkowo1980M304613700:51:5317001:44:1801:44:03
#51 15193Pawlak SylwesterŚroda Wielkopolska1982M304713800:52:1917601:44:2101:44:08
#52 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !152312Machajewska AnetaŚroda WielkopolskaPolonia Środa1976K4011400:52:1917701:44:2101:44:08
#53 153589Budkiewicz AdrianPoznańNight Runners Poznań1979M404513900:50:2912801:44:2301:44:17
#54 15461Chudy JarosławPobiedziskaGrupa Biegowa Intergen1979M404614000:50:3013101:44:2401:44:11
#55 155251Wilczyński BłażejPoznańnesthorn błażej Wilczyński1978M404714100:51:4716501:44:2601:44:18
#56 15648Kaźmierczak KarolinaPobiedziska1981K3071500:51:2315201:44:2701:44:16
#57 157247Bryński Dariuszzielona góra19631963M501414200:50:4713901:44:3001:44:18
#58 158394Leśniewski GrzegorzKoło1966M501514300:51:4716401:44:3301:44:12
#59 159543Bychowiec JoannaGniezno1985K3081600:51:2615401:44:4601:44:26
#60 16069Mazur PiotrPOBIEDZISKA1964M501614400:51:3815901:44:4801:43:55
#61 161347Trawka MariuszMiejska GórkaŚlęzak Team1975M404814500:50:3613501:44:4901:44:30
#62 162166Nowakowski RyszardPoznań1976M404914600:50:4113801:44:5101:44:36
#63 163316Pigła MichałKaźmierz19811981M304814700:51:2615501:44:5701:44:47
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 164148Ceglarz PatrycjaPoznańDecathlon Swadzim1996K1831700:51:2715701:45:0201:44:52
#65 165285Borucki KrystianGnieznoFundacja Aktywne Trzemeszno1984M304914800:50:4914101:45:0401:44:08
#66 16663Stolarek MichałSiekierki Wielkie1987M305014900:51:4616301:45:2201:44:59
#67 167198Dekiert ArturPoznańCoffee to GO!!1969M501715000:51:3815801:45:2301:44:41
#68 168123Grzywaczyk ArturSuchy Las#BIEGACZE / parkrun Poznań1964M501815100:53:2520601:45:2801:45:09
#69 169588Banaszak GrzegorzKostrzynWalka Kostrzyn1978M405015200:53:4221501:45:3201:45:14
#70 170466Krzyżański RemigiuszKościanKościan Team1962M501915300:51:0614701:45:3801:45:30
#71 17162Gołębiewski EdwardPobiedziskaTKKF Płomień Pobiedziska1950M60515400:51:4516101:45:4201:45:28
#72 172355Kaczmarek PawełKostrzynEcho Ziemi Kostrzyńskiej1977M405115500:51:1414901:45:4601:45:28
#73 173569Górniak JacekDąbrówka1987M305115600:53:4321801:45:4701:45:29
#74 17489Zeńczak TomaszPoznań1981M305215700:53:2320301:45:5201:45:43
#75 175281Chojniak WiesławPoznań1973M405215800:52:3818401:45:5301:45:44
#76 176304Lus TomaszŁowiczwybierz1985M305315900:53:5023201:46:0101:45:49
#77 177523Matysiak AleksandraGrodzisk Wlkp1995K1841800:50:3513401:46:1101:46:00
#78 17838Mroczkowski JakubPobiedziskaAT Computers1984M305416000:50:2913001:46:1501:46:04
#79 179279Błażej MateuszswarzędzKOCIE ŁEBKI1983M305516100:51:4916801:46:2601:46:03
#80 18033Mańkowski PrzemysławPobiedziska1983M305616200:51:4816701:46:2601:46:02
#81 181154Wiśniewski ArturPoznańintro1975M405316300:52:2618001:46:3101:45:57
#82 18287Dębska-Zeńczak AgnieszkaPoznań1984K3091900:53:1920101:46:3301:46:24
#83 183591Dziurka RafalTarmSkaven Danmark/Retro Galleri1976M405416400:53:2920901:46:3601:46:30
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !184157Leporowska AnnaŚroda Wielkopolska1976K4022000:53:0919601:46:4001:46:14
#85 185492Pastusiak RafałKostrzynEcho Ziemi Kostrzyńskiej1970M405516500:52:0917401:46:4501:46:13
#86 186216Kierzek MagdalenaPoznań1993K1852100:52:5818801:47:0001:46:45
#87 187358Krzyżaniak AgnieszkaKamionki1984K30102200:51:5717101:47:0201:46:52
#88 188354Kozajda DamianBolechowo-OsiedleJw15171985M305716600:52:2317801:47:0701:46:24
#89 189590Borowczyk SoniaZalasewo19931993K1862300:53:2620701:47:0901:47:03
#90 190303Jakubowski WojciechUniejówKB Geotermia Uniejów1974M405616700:52:0917501:47:1101:46:43
#91 191512Piekarski PiotrWrocławEBOF Target Team1987M305816800:53:0819501:47:1201:46:31
#92 192338Burzyński ŁukaszBogucinBGC Runners1987M305916900:52:4118501:47:2301:47:16
#93 193425Sołtysiak AdamKleszczewo19791979M405717000:53:5523901:47:3401:47:13
#94 194211Czub ŁukaszKomorniki1978M405817100:52:3718201:47:3501:47:22
#95 195495Kobuszyński ŁukaszKościan1990M182617200:53:1019701:47:3801:47:33
#96 196402Paliga MateuszSĘPÓLNORun Team Sępólno Krajeńskie1995M182717300:52:5318701:47:3901:46:52
#97 197517Talikadze DawidKościanLKS SANA Kościan1985M306017400:53:0219101:47:4701:47:37
#98 198407Ciesielski SebastianPoznańKibole w biegu / Pakieciarze Team1979M405917500:53:4822701:47:4801:47:34
#99 199414Strzódka JędrzejPoznańSiupakabra1985M306117600:51:5817201:47:5301:47:01
#100 200214Bokus EugeniuszKościanKościan Team1963M502017700:53:0219001:47:5701:47:44

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności