Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Wyniki - 7 lipca 2019, Pobiedziska

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 30159Woźniak GrzegorzPobiedziska1970M409826600:56:5530801:55:2501:55:00
#2 302575Dzieciątkowski PiotrPoznańlemonplaza.pl1967M503026700:55:5828801:55:2901:55:10
#3 303192Kucharski JakubGruszczynjku19791979M409926800:58:1133201:55:3101:54:37
#4 304323Michalski HieronimKościanKOŚCIAN TAEM1963M503126900:58:1533601:55:4101:55:02
#5 305129Rzepka AnnaSiekierki WielkieROMA VICTRIX1978K4073600:56:4830601:55:4201:55:14
#6 30679Rzepka LucjanSiekierki Wielkie1970M4010027000:56:4830501:55:4201:55:14
#7 307346Mieszkowski PawełPoznańZmęczeni już przed biegiem1968M503227100:56:1029501:55:4801:55:23
#8 308272Deigsler PrzemysławPoznań1974M4010127200:56:0128901:55:4901:55:39
#9 309462Frąckowiak DominikŚmigielFOGO Orzeł Lipno1988M308927300:53:4922901:55:5001:55:35
#10 310390Tomaszewski PawełKleszczewo1988M309027400:59:1237801:55:5201:55:27
#11 31165Frysiak PatrykPobiedziska1990M183527500:58:5936001:55:5301:55:26
#12 312218Konieczna AngelinaGnieznoSłynni Kenijczycy1985K30193700:56:2329801:55:5401:55:33
#13 313473Smorawski IreneuszWrześnia1981M309127600:57:3232101:55:5901:55:27
#14 31470Panfil TomaszPobiedziska1981M309227700:59:0837001:56:3001:56:00
#15 315227Pawlaczyk TomaszKalisz1975M4010227800:57:1831401:56:3801:56:23
#16 31628Czerwonka PatrykPobiedziska1985M309327900:54:0724401:56:3901:56:21
#17 317458Tonder JakubBUKBukowski Klub Biegacza1990M183628000:53:5824101:56:4601:56:18
#18 318545Szumiłowski PrzemysławLuboń1975M4010328100:58:1333301:56:4801:56:06
#19 31974Kujawski RobertPobiedziska1992M183728200:59:0937101:56:5001:56:21
#20 320397Ratajczak PiotrCzerwonakCzerwonak Biega1960M503328300:55:1027701:56:5101:56:19
#21 321478Kocik AdamBUKSKRA Otusz1977M4010428400:56:2930201:57:0501:56:12
#22 322330Ruks PrzemysławPlewiskaDziki Dzik1988M309428500:59:0536701:57:0801:56:35
#23 323580Nawrot KarolSadySadyści1987M309528600:59:0536601:57:0901:56:34
#24 324335Wieczorek JustynaInowrocławBBL Inowrocław1975K4083800:57:0831101:57:1101:57:04
#25 325573Budniak PrzemysławDąbrówkaENEA - Biegamy Zbieramy Pomagamy1980M309628700:59:0436501:57:1401:56:45
#26 32619Piotrowicz MarcinPobiedziska1981M309728800:59:0937301:57:1901:56:49
#27 327237Zieliński AdamOborniki1966M503428900:59:0536801:57:2901:56:57
#28 328493Połczyński PawełPoznańStalowa Łyda1986M309829000:58:5635601:57:3601:56:39
#29 329536Pietrowski MariuszPoznan1962M503529100:56:2730001:57:4001:57:33
#30 330427Gruchała-Furmaniuk AldonaPoznań1981K30203900:59:1037601:57:4201:57:12
#31 331535Pietrowski KarolPoznań1987M309929200:56:2730101:57:4201:57:35
#32 332527Fojud PiotrPOZNAŃ12 Wielkopolska Brygada Obrony1970M4010529300:54:2925901:57:4301:57:29
#33 33355Wiśniewski KrzysztofPobiedziska1987M3010029400:57:4932701:57:4901:57:22
#34 334392Przybytkowski KrzysztofPoznańDrużynaJezusa1974M4010629500:58:5835901:57:5001:57:09
#35 335126Pawlak AgnieszkaOborniki1986K30214000:59:0036101:57:5401:57:17
#36 336505Strzyżewski MaksymilianPoznanMaco runners1998M183829600:59:1438001:57:5701:57:30
#37 337168Rochowiak GrzegorzGnieznoAltom Gniezno1982M3010129700:58:1033101:57:5901:57:35
#38 338395Bruch KatarzynaŁubowo1983K30224100:58:5635701:57:5901:57:18
#39 33998Szeszuła MichałPoznańNight Runners1975M4010729800:59:5940301:57:5901:57:30
#40 34084Steinke AgataPOZNAŃ1979K4094200:58:2234001:58:0201:57:15
#41 34186Michalska AgnieszkaPoznań1980K30234300:58:2334101:58:0301:57:17
#42 342345Rychłowska MagdalenaPiła1973K40104400:58:0332901:58:0401:57:36
#43 343101Sobczyk KrystianOsiekKościan Team1988M3010229900:58:4234801:58:0401:57:26
#44 344106Przywecki LechKościanKOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ1971M4010830000:58:4134701:58:0401:57:25
#45 345210Rowiński TomaszPromniceCosta Blanca1976M4010930100:59:0636901:58:0701:57:41
#46 346322Czuba RobertPuszczykowoOrange Polska1968M503630200:58:2233901:58:1101:57:58
#47 347553Rudzki JanKoziegłowy19771977M4011030300:59:1237701:58:1401:57:45
#48 348283Pawlak KamilWrześnia1986M3010330400:59:1037401:58:1701:57:48
#49 349550Szmyt SławomirPoznań1974M4011130500:59:1838301:58:2001:58:01
#50 350419Schmidt JacekPoznańPuff and Run1966M503730600:57:3732201:58:2001:57:54
#51 351107Antkowiak MirosławKrosno Odrzańskie1964M503830700:59:2238701:58:2401:57:56
#52 352340Graczyk AnnaKaliszsupermaraton kalisz1983K30244501:00:2240801:58:3001:58:24
#53 35313Wojciechowski PawełKicinPACEMAKER 2:001976M4011230800:59:0937201:58:3301:58:06
#54 35412Śliwicka EwaKoziegłowyPACEMAKER 2:001982K30254600:59:1037501:58:3301:58:06
#55 355167Izydorska KatarzynaLubońFor Run Team1982K30264700:58:1533501:58:4401:58:12
#56 35649Marzec AleksandraPoznań1995K1874800:58:0533001:58:4501:58:29
#57 357504Kulesza GrzegorzGulczewkoKnight Runners Września1967M503930900:58:5235301:59:1201:58:39
#58 358514Górczyński RafałNowy Tomyśl1976M4011331000:58:5635501:59:1301:58:31
#59 359490Mirka RafałPoznańCosta Blanca1977M4011431100:59:0436301:59:2601:58:59
#60 360366Grajek DariuszJanowiec Wlkp.1981M3010431201:01:1242201:59:2901:58:56
#61 361391May MarcelinaPoznańHERNIK TEAM1986K30274900:59:5640101:59:3501:59:12
#62 362161May WiktorPOZNAŃDzW21957M601331300:59:5740201:59:3501:59:12
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !363594Pawlak MonikaGrotniki1965K5015000:57:4632601:59:3701:59:16
#64 36476Wujewski MichałBugaj1992M183931400:58:2934501:59:3901:59:18
#65 365385Rybarski RafałMurowana Goślina1970M4011531500:59:2238601:59:4001:58:51
#66 366507Staszczak PawełKiszkowo19921992M184031600:57:2731601:59:5001:59:30
#67 367333Niewiada BłażejSzamotułyZawodowi Amtorzy1991M184131701:00:3941601:59:5101:59:15
#68 368450Bartoszak MarekPoznań1961M504031801:00:2541001:59:5201:59:30
#69 36932Kwiatkowski TomaszŚroda WielkopolskaPolonia Środa1986M3010531900:59:1538101:59:5901:59:25
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !370582Szewczyk MariaKoscian1954K6015100:59:3939602:00:0901:59:25
#71 371112Kosiorek DarekPoznań1967M504132000:58:4535002:00:1701:59:56
#72 372267Grajkowski MarekGniezno1965M504232100:59:0436402:00:2201:59:46
#73 373579Szymoniak ArturPoznań1982M3010632200:57:3032002:00:3102:00:11
#74 374276Biedalak KrzysztofSwarzędz1984M3010732301:01:2942702:00:4002:00:03
#75 375528Masztalerz BartoszKościanWataha - łączy nas bieganie1988M3010832400:59:1938502:00:4402:00:00
#76 376396Marcińczak ZbigniewKrzepiceZajączki Biegną1963M504332500:58:4234902:00:4802:00:31
#77 377508Mikołajczak ŁukaszRacot1986M3010932600:59:1938402:00:4902:00:04
#78 378481Bartkowska AnetaTrzemesznoBOLT Trzemeszno1991K1885200:58:2033702:00:5302:00:18
#79 379176Kasprzak BogusławPOZNAŃ1961M504432700:57:4232402:01:0202:00:48
#80 380562Trzcinka MarekIwiny1975M4011632800:57:2731502:01:0602:00:58
#81 381597Komorowski StefanLusówko1950M601432900:58:4735202:01:1202:00:30
#82 382273Mendel BartoszRokietnicaRokietnica Biega1973M4011733000:59:1638202:01:1802:00:57
#83 38330Pruchniewska AgnieszkaRokietnicaRokietnica Biega1978K40115300:59:3439302:01:2602:01:10
#84 384294Szykowny MichałGnieznoNight Runners Gniezno1981M3011033100:59:3639402:01:4202:01:06
#85 385183Tomaszewski DawidKomornikiLódDziki Komorniki1976M4011833201:01:0341802:01:4502:01:18
#86 38650Sentemon SergiiPobiedziska1986M3011133300:58:1433402:02:0502:01:26
#87 387373Urbański JarosławPoznań1964M504533400:57:5332802:02:1302:01:55
#88 388555Baraniecki ZbigniewPoznań100Marathon CLUB Poland1958M601533500:59:2939002:02:1402:01:33
#89 389510Góralczyk AndrzejKoziegłowyParkrun Poznań1960M504633600:59:3639502:02:1602:01:52
#90 390253Ratajczak KazimierzKościanKościan Team1956M601633700:58:4735102:02:1702:01:27
#91 391325Baczyński AndrzejJanowiecRodzinaPL1984M3011233801:02:5243802:02:2102:01:46
#92 392111Klaus RafałGorzów Wlkp.MicroMax1962M504733900:57:4532502:02:4502:02:31
#93 393246Szukała SławomirStęszewbrak1982M3011334001:00:1940702:02:4602:02:31
#94 394401Szymańska AnnaKostrzyn-1977K40125400:58:2734202:02:4702:02:30
#95 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !395540Zajączkowska KrystynaBabki1961K5025500:59:0336202:03:1902:02:57
#96 396563Rajska LilianaPoznań1979K40135600:59:2939102:03:2002:02:58
#97 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 397351Akuszewska AgataPuszczykowoKościan Team1965K5035701:00:0040402:03:2702:02:59
#98 398353Kozajda AndrzejKoziełgłowy1962M504834101:00:2841102:03:2902:02:46
#99 399217Wojciechowski JakubPrzeźmierowoST RUNNERS1985M3011434200:58:3834602:03:3802:03:14
#100 400455Szewczyk MarekPoznańCybina Team1955M601734301:01:0842102:03:4002:03:34

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności