Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Wyniki - 7 lipca 2019, Pobiedziska

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 436202Adamkiewicz AnetaPiaski1992K18127001:02:3043502:09:0002:08:42
#2 413293Adamowicz TomaszWarszawa1968M505034901:01:3642802:05:3202:04:49
#3 439422Adamowski TomaszWągrowiecSPEED FREAKS1982M3012036901:04:3745902:09:2102:08:43
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 397351Akuszewska AgataPuszczykowoKościan Team1965K5035701:00:0040402:03:2702:02:59
#5 245441Andrzejewski JacekKOŚCIANKościan Team1966M502321800:56:4630401:50:2301:49:39
#6 48895Antkowiak KlaudiaPoznańanonimowi biegacze1992K18189901:05:5447602:20:2702:19:49
#7 351107Antkowiak MirosławKrosno Odrzańskie1964M503830700:59:2238701:58:2401:57:56
#8 391325Baczyński AndrzejJanowiecRodzinaPL1984M3011233801:02:5243802:02:2102:01:46
#9 80296Balcerek MariuszStęszewDeGaSa Vegerunners Stęszew1986M30257300:48:338101:38:1701:38:05
#10 94339Banasiak AndrzejSzczecin1974M40248600:47:526801:39:2201:39:20
#11 169588Banaszak GrzegorzKostrzynWalka Kostrzyn1978M405015200:53:4221501:45:3201:45:14
#12 388555Baraniecki ZbigniewPoznań100Marathon CLUB Poland1958M601533500:59:2939002:02:1402:01:33
#13 294484Barczykowski GrzegorzPoznań1975M409525900:55:3428201:54:4701:54:30
#14 516332Barełkowska KatarzynaPoznańNight Runners1972K403011101:08:4850302:26:3402:25:42
#15 513378Barszczewski PawełSt Marys1973M4013840401:07:3248902:25:5602:25:41
#16 300206Bartkowiak ArturRuchocice1994M183426500:55:1827801:55:1901:54:59
#17 378481Bartkowska AnetaTrzemesznoBOLT Trzemeszno1991K1885200:58:2033702:00:5302:00:18
#18 368450Bartoszak MarekPoznań1961M504031801:00:2541001:59:5201:59:30
#19 26373Bazułka DamianPobiedziska1988M308123300:55:5328601:51:5101:51:20
#20 21275Bednarek ArturPobiedziskaOriento Expresso Team1983M306618800:53:5624001:48:5201:48:07
#21 204400Bender BartekKiszkowo19871987K30112400:53:4321701:48:0801:47:48
#22 256269Beszczyński KornelToruńParkrun Toruń1978M408222700:54:5827101:51:2001:50:50
#23 490368Białoboki AgnieszkaChodzież1983K304110101:09:5951702:20:3702:19:48
#24 374276Biedalak KrzysztofSwarzędz1984M3010732301:01:2942702:00:4002:00:03
#25 214364Bielecki TadeuszRumiaUKS Siódemka Rumia1974M406418900:54:1324701:48:5801:48:29
#26 25223Bieleń BartoszLubońLucky LUZers1980M3072300:43:052201:28:1201:28:08
#27 293265Biernat MagdalenaInowrocławTG SOKÓŁ GNIEWKOWO1981K30183500:57:0231001:54:2701:54:19
#28 410479Bogusz KarolinaPoznań#Wkurw_Team1998K1896401:00:3041202:04:5902:04:39
#29 496572Bogusz MarekKostrzynWalka Kostrzyn1959M602039401:09:5851602:22:2802:21:43
#30 200214Bokus EugeniuszKościanKościan Team1963M502017700:53:0219001:47:5701:47:44
#31 189590Borowczyk SoniaZalasewo19931993K1862300:53:2620701:47:0901:47:03
#32 165285Borucki KrystianGnieznoFundacja Aktywne Trzemeszno1984M304914800:50:4914101:45:0401:44:08
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !6559Bosy DanielKościanLKS SANA Kościan1989M301600:39:45501:20:5401:20:53
#34 218313Bronikowski MarcinŚwidnicaŚwidnicka Grupa biegową1980M306819300:53:4622001:49:2401:49:09
#35 338395Bruch KatarzynaŁubowo1983K30224100:58:5635701:57:5901:57:18
#36 484132Brungs ViolettaSomerset WestAtlantic Athletic Club1965K5079701:07:2548802:19:5602:19:29
#37 157247Bryński Dariuszzielona góra19631963M501414200:50:4713901:44:3001:44:18
#38 528525Buchwald MagdalenaGniezno1987K305011801:09:5651502:28:4202:27:56
#39 429515Bućko KarolinaKiekrzTarnowo Podgórne Biega1973K40186701:00:4841702:08:2402:08:01
#40 153589Budkiewicz AdrianPoznańNight Runners Poznań1979M404513900:50:2912801:44:2301:44:17
#41 502222Budna IzabelaGłuchowoLucky LUZers1973K402810601:11:0952602:23:2302:22:45
#42 325573Budniak PrzemysławDąbrówkaENEA - Biegamy Zbieramy Pomagamy1980M309628700:59:0436501:57:1401:56:45
#43 480433Budzińska KarolinaPlewiska1976K40249401:06:0547902:18:5502:18:27
#44 137329Budziszewska SandraWschowaEndorfina Wschowa1989K3061300:51:4516201:43:2701:43:16
#45 192338Burzyński ŁukaszBogucinBGC Runners1987M305916900:52:4118501:47:2301:47:16
#46 38349Busher DanInowrocławChichester Runners & AC1987M30143500:46:154401:32:4901:32:45
#47 462229Buśko BartoszKaźmierzBiegam bo mi żona każe :)1983M3012338101:09:4050802:13:5602:13:09
#48 159543Bychowiec JoannaGniezno1985K3081600:51:2615401:44:4601:44:26
#49 33544Bychowiec ŁukaszGniezno1986M30103000:45:303701:31:5101:31:48
#50 179279Błażej MateuszswarzędzKOCIE ŁEBKI1983M305516100:51:4916801:46:2601:46:03
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 164148Ceglarz PatrycjaPoznańDecathlon Swadzim1996K1831700:51:2715701:45:0201:44:52
#52 537380Chlebowska MagdalenaPoznańBiegajnia Poznań1974K403212201:17:3153802:46:0902:45:21
#53 13311Chojnacki MaciejBiskupice1976M403812100:50:0611801:42:5101:42:45
#54 175281Chojniak WiesławPoznań1973M405215800:52:3818401:45:5301:45:44
#55 15461Chudy JarosławPobiedziskaGrupa Biegowa Intergen1979M404614000:50:3013101:44:2401:44:11
#56 500266Chwirot KrystynaLubońLucky LUZers1989K304210501:11:1453302:23:2102:22:47
#57 422298Chłędowski MariuszKostrzynWalka Kostrzyn1989M3011535700:59:2738902:07:1502:06:55
#58 95454Chłopicki MichałGnieznoVelux-Gniezno1981M30298700:48:599201:39:2201:39:13
#59 223482Cichocki RobertPSARSKIE19741974M406919800:54:1925301:49:3401:49:13
#60 208382Cichowlas SylwesterPoznańJeżyce Biegają1975M406318400:53:3021101:48:2401:47:53
#61 30531Cierniak JarosławSłupcaGrupa biegowa Słupca kimkolwiek jesteś1978M4062700:43:562601:30:1701:30:16
#62 198407Ciesielski SebastianPoznańKibole w biegu / Pakieciarze Team1979M405917500:53:4822701:47:4801:47:34
#63 246362Cieślak SebastianŚremNight Runners1988M307521900:54:5727001:50:2501:50:05
#64 445363Cieślicka BasiaPoznań1985K30327301:03:2244602:10:3302:10:01
#65 411169Cieszkiewicz JarosławPoznań1972M4012134701:01:0442002:05:1902:04:40
#66 21577Cieszyński PiotrPoznań1972M4041900:42:551901:27:2101:27:19
#67 433489Cybułka MariuszGrodziskStaś Biega1982M3011836601:03:3144902:08:3402:07:59
#68 464310Czarnecka AgnieszkaKostrzyn19891989K30368301:04:5846602:14:2802:13:44
#69 4955Czarnecki RafałKostrzynPACEMAKER 2:201989M3012939301:09:4150902:21:1002:20:23
#70 31628Czerwonka PatrykPobiedziska1985M309327900:54:0724401:56:3901:56:21
#71 194211Czub ŁukaszKomorniki1978M405817100:52:3718201:47:3501:47:22
#72 346322Czuba RobertPuszczykowoOrange Polska1968M503630200:58:2233901:58:1101:57:58
#73 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16341Dąbrowski DawidMurowana GoślinaCzerwonak Biega1990M1831500:42:451601:25:0301:24:59
#74 526234Dąbrowski PawełPoznańNight Runners1975M4014041001:08:4850402:28:3002:27:39
#75 18287Dębska-Zeńczak AgnieszkaPoznań1984K3091900:53:1920101:46:3301:46:24
#76 249145Deckert BeataKowanówko1983K30142800:53:1920201:50:3601:50:20
#77 308272Deigsler PrzemysławPoznań1974M4010127200:56:0128901:55:4901:55:39
#78 167198Dekiert ArturPoznańCoffee to GO!!1969M501715000:51:3815801:45:2301:44:41
#79 437459Dekowski MarcinWągrowiec1982M3011936701:04:3345702:09:0602:08:48
#80 431480Demczar JacekTrzciankaMechanik Piła1972M4012636401:03:0644002:08:3202:07:59
#81 292165Demel-WieczorekLubońFor Run Team1979K4063400:57:4132301:54:1901:53:47
#82 233225Donaj AdamKościan1974M407420600:55:2828101:49:4901:49:00
#83 52424Donaj ŁukaszKościan1992M18124800:47:235901:35:2201:35:10
#84 289375Donat RobertKaliszPratt & Whitney Kalisz1985M308725700:55:5528701:54:0201:53:38
#85 255463Dorosz MarekTulce1968M502422600:56:5330701:51:1901:51:00
#86 77603Drgas RomanProchyPKO BANK POLSKI1982M30237000:50:4013601:38:0301:37:43
#87 40331Drobnik BłażejOpalenicaPromien Opalenica1987M30153700:45:333801:33:1801:33:11
#88 143250Durzyński MarcinKościanBejot Team1988M304313000:51:4716601:43:4501:43:40
#89 430179Dutkiewicz GrzegorzŚroda Wielkopolska1964M505436301:01:5042902:08:2902:07:49
#90 302575Dzieciątkowski PiotrPoznańlemonplaza.pl1967M503026700:55:5828801:55:2901:55:10
#91 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 102360Dzięczkowska-NiklewiczMrowinoRokietnica Biega1981K303900:49:5611401:39:5901:39:52
#92 183591Dziurka RafalTarmSkaven Danmark/Retro Galleri1976M405416400:53:2920901:46:3601:46:30
#93 506255Dziurleja DariuszDaszewice1984M3013139901:11:1253102:24:0302:23:25
#94 504194Dziurleja PaulinaLubońLucky LUZers1985K304310701:11:1453202:23:2402:22:50
#95 221141Elminowski JacekWągrowiec1976M406719600:54:2625701:49:2601:49:10
#96 259155Fechner IreneuszBorówiec1952M60822900:54:4026401:51:2901:51:08
#97 235121Flens TadeuszMiędzychódKB Wojtuś1958M60720800:54:1124601:49:5401:49:39
#98 332527Fojud PiotrPOZNAŃ12 Wielkopolska Brygada Obrony1970M4010529300:54:2925901:57:4301:57:29
#99 309462Frąckowiak DominikŚmigielFOGO Orzeł Lipno1988M308927300:53:4922901:55:5001:55:35
#100 62560Frąszczak JacekPoznańWICHROWA STOPA1972M40145700:47:296101:36:2301:36:20

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności