Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Wyniki - 7 lipca 2019, Pobiedziska

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 430179Dutkiewicz GrzegorzŚroda Wielkopolska1964M505436301:01:5042902:08:2902:07:49
#2 175281Chojniak WiesławPoznań1973M405215800:52:3818401:45:5301:45:44
#3 177523Matysiak AleksandraGrodzisk Wlkp1995K1841800:50:3513401:46:1101:46:00
#4 4357Majewska FabianaGostyń1993K18116901:03:2244502:09:0002:08:41
#5 18033Mańkowski PrzemysławPobiedziska1983M305616200:51:4816701:46:2601:46:02
#6 436202Adamkiewicz AnetaPiaski1992K18127001:02:3043502:09:0002:08:42
#7 437459Dekowski MarcinWągrowiec1982M3011936701:04:3345702:09:0602:08:48
#8 18287Dębska-Zeńczak AgnieszkaPoznań1984K3091900:53:1920101:46:3301:46:24
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !184157Leporowska AnnaŚroda Wielkopolska1976K4022000:53:0919601:46:4001:46:14
#10 440421Szymczak KatarzynaKalisz1968K5057101:02:3743602:09:5102:09:39
#11 441468Pająk MonikaSkórzewo1982K30317201:02:4443702:10:0102:09:48
#12 186216Kierzek MagdalenaPoznań1993K1852100:52:5818801:47:0001:46:45
#13 187358Krzyżaniak AgnieszkaKamionki1984K30102200:51:5717101:47:0201:46:52
#14 445363Cieślicka BasiaPoznań1985K30327301:03:2244602:10:3302:10:01
#15 44771Kujawa DawidPobiedziska1990M184637301:04:3746002:10:5102:10:15
#16 194211Czub ŁukaszKomorniki1978M405817100:52:3718201:47:3501:47:22
#17 195495Kobuszyński ŁukaszKościan1990M182617200:53:1019701:47:3801:47:33
#18 453491Wróblewska AleksandraSwarzędz1991K18137701:03:2244402:11:3102:11:05
#19 45468Plazińska-WykurzPobiedziska1983K30337801:03:2244302:11:3102:11:06
#20 455460Piechnik MariaTrzemeszno1981K30347901:06:0547802:11:5402:11:41
#21 457144Rybski MarekObrzycko1958M601837701:03:4545302:12:5602:12:18
#22 202308Michalkiewicz AdamPoznań1986M306317900:53:5423701:47:5901:47:39
#23 458171Gadomski PiotrCZERWONAK1970M4013237801:01:2042402:13:0502:12:34
#24 203551Tokarski KarolPoznań1979M406018000:51:0914801:48:0201:47:20
#25 45981Nowicki TomaszDaszewice1969M505537901:03:1844102:13:1402:13:00
#26 460436Wolgetan PaulinaPoznań1996K18148101:03:0243902:13:4102:13:12
#27 461498Włodarczak PawełSZCZECIN1962M505638001:04:0245602:13:4902:13:19
#28 209357Kucharski MichałLuboń1981M306418500:54:1424801:48:3101:48:01
#29 210374Ratajczak RajmundPoznań1962M502118600:52:2317901:48:4401:48:33
#30 468125Pawlak MilenaPrzecław1987K30388701:05:3847102:15:4402:15:07
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 213399Grzybowska Karolinaczermin1978K4032500:53:5123301:48:5301:48:35
#32 472120Grajkowski TomekGniezno1968M505738301:08:0249502:16:5002:15:58
#33 473173Kąkolewska IgaMłodasko1996K18179001:08:1449602:17:2802:16:54
#34 474174Kąkolewska ElżbietaMłodasko1973K40239101:08:1549702:17:2802:16:54
#35 221141Elminowski JacekWągrowiec1976M406719600:54:2625701:49:2601:49:10
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 479139Jasinowska EmiliaMiędzychód1952K6039301:04:4946102:18:4902:18:18
#37 224291Nowacka MałgorzataPoznań1986K30122600:53:4421901:49:3501:49:18
#38 480433Budzińska KarolinaPlewiska1976K40249401:06:0547902:18:5502:18:27
#39 482136Thomas KatarzynaPoznań1986K30409601:07:0448502:19:0602:18:55
#40 227442Pająk MarcinRokietnica1977M407120000:54:0824501:49:4201:49:21
#41 485128Wronka MałgorzataSwarzędz1969K5089801:05:4547302:19:5902:19:11
#42 231297Stempniak KrzysztofInowrocław1971M407320400:53:0619401:49:4701:49:26
#43 487598Koprowski TomaszPoznań1986M3012738901:05:5347502:20:2602:19:48
#44 23246Gocałek DawidPobiedziska1987M307120500:53:4923001:49:4801:49:29
#45 233225Donaj AdamKościan1974M407420600:55:2828101:49:4901:49:00
#46 489336Grajewska DominikaPuszczykowo1996K181910001:05:0346702:20:3302:19:50
#47 234140Klupś MieczysławSuchy Las1959M60620700:55:0327301:49:5001:49:31
#48 490368Białoboki AgnieszkaChodzież1983K304110101:09:5951702:20:3702:19:48
#49 491182Górny KrzysztofJankowo Dolne1956M601939001:06:5548202:20:5302:20:20
#50 492500Kęsy ArletaKostrzyn Wlkp.1979K402510201:05:5947702:20:5302:20:28
#51 23726Frydrychowicz JakubPobiedziska1996M183021000:55:2228001:50:0001:49:41
#52 493100Nowak AndrzejParkowo1968M506039101:07:3449102:21:0302:20:30
#53 238127Zieliński-Wronka DarekSwarzędz1970M407621100:54:1425001:50:0201:49:53
#54 497109Janicka-Tomiak ElizaSulechów1973K402610301:10:0252002:22:5002:22:22
#55 249145Deckert BeataKowanówko1983K30142800:53:1920201:50:3601:50:20
#56 506255Dziurleja DariuszDaszewice1984M3013139901:11:1253102:24:0302:23:25
#57 25388Tomczak ŁukaszKaźmierz1977M408122500:54:1424901:50:5701:50:41
#58 509306Żołnowska MonikaToruń1984K304410901:07:1048702:25:1802:24:30
#59 255463Dorosz MarekTulce1968M502422600:56:5330701:51:1901:51:00
#60 513378Barszczewski PawełSt Marys1973M4013840401:07:3248902:25:5602:25:41
#61 514435Kryślak MałgorzataPoznań1981K304511001:08:5050502:26:1802:25:35
#62 259155Fechner IreneuszBorówiec1952M60822900:54:4026401:51:2901:51:08
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !515147Zawadzki JózefPoznań1949M70+140501:09:4251102:26:1902:25:32
#64 260261Wanatowski DariuszRadziejów1974M408423000:52:2918101:51:3101:51:22
#65 5552Piotrowski AndrzejPszczew2001M18-500:39:59601:20:1901:20:18
#66 26125Wielichowski JarekPobiedziska1973M408523100:55:1827901:51:3501:51:12
#67 517389Kupka ZbigniewŚmigiel1962M506140601:08:2850102:26:4402:25:57
#68 262290Musiński BartoszPoznań1984M308023200:53:0519301:51:4501:51:00
#69 26373Bazułka DamianPobiedziska1988M308123300:55:5328601:51:5101:51:20
#70 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 8348Popiołkiewicz ŁukaszŁęki Wielkie1989M303800:40:13801:21:3401:21:33
#71 520406Górna HalinaJankowo dolne1983K304711401:08:2650002:27:1202:26:29
#72 26551Zakharov ArtemPobiedziska1992M183123500:52:5918901:52:0301:51:51
#73 522189Koch AntoniŚrem1961M506240701:10:1952202:27:2902:26:41
#74 267359Owczarczak Monikapoznań1984K30163100:53:0419201:52:1601:52:06
#75 268209Kłosiński JarosławPoznań1961M502623700:56:1029601:52:2901:52:14
#76 527524Krysztofiak AgnieszkaCielimowo1987K304911701:09:5651402:28:4202:27:56
#77 528525Buchwald MagdalenaGniezno1987K305011801:09:5651502:28:4202:27:56
#78 273561Kozaczuk JanWiórek1961M502724200:54:3426001:52:4401:52:36
#79 530292Nowacka MagdalenaWielichowo1984K305111901:10:4552502:31:3902:30:51
#80 19423Wasiak SławomirPoznań1990M1841700:43:142301:27:1001:27:08
#81 531574Kanak KrzysztofKostrzyn1970M4014141201:10:0151902:31:5702:31:28
#82 20361Miska MateuszPoznań1993M1851800:43:512501:27:1301:27:11
#83 21577Cieszyński PiotrPoznań1972M4041900:42:551901:27:2101:27:19
#84 53320Owocki HubertPobiedziska1994M185041401:09:4551202:34:0202:33:20
#85 22231Głubisz BartoszPoznań1988M3052000:43:252401:27:2501:27:22
#86 278405Koroński TadeuszPoznań1970M409024600:55:4428401:53:0801:52:30
#87 2396Michalski MikołajPoznań1977M4052100:42:541801:27:3501:27:30
#88 279570Koper AdamSkórka1978M409124700:53:4922801:53:1101:52:56
#89 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !535142Kasierska Ewa KatarzynaPoznań1948K70+112101:17:2853702:41:1702:40:29
#90 28039Świerczyński DariuszJerzykowo1964M502924800:53:5323601:53:1401:53:02
#91 536300Kałajak MarekKalisz1969M506441501:18:1753902:42:3702:41:47
#92 281592Szymański AleksanderSwarzędz1972M409224900:57:2931901:53:2001:52:52
#93 283542Groński JanuszKatowice1957M601025100:53:2520501:53:2301:53:16
#94 284379Górny MichałMosina1985M308525200:54:4026301:53:3101:53:23
#95 28772Nejman MikołajPobiedziska1990M183225500:58:2834401:53:5801:53:34
#96 32320Pachowicz MaciejDługa Goślina1977M4082900:44:243001:30:4201:30:30
#97 288232Zdanowski MarianPoznań1956M601125600:55:0927601:54:0001:53:18
#98 33544Bychowiec ŁukaszGniezno1986M30103000:45:303701:31:5101:31:48
#99 34584Mazur RobertMieścisko1990M1863100:45:123501:31:5201:31:46
#100 35548Zbierajewski PawełPoznań1985M30113200:45:504101:31:5501:31:40

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności