Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Wyniki - 7 lipca 2019, Pobiedziska

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 294484Barczykowski GrzegorzPoznań1975M409525900:55:3428201:54:4701:54:30
#2 39307Kukuła SzymonOborniki1994M1873600:45:594201:32:5901:32:56
#3 296190Kaczmarek TomaszWrześnia1978M409626100:56:5930901:54:5801:54:16
#4 300206Bartkowiak ArturRuchocice1994M183426500:55:1827801:55:1901:54:59
#5 45472Wegner AdrianPoznań1991M18104200:45:143601:33:2801:33:18
#6 30159Woźniak GrzegorzPobiedziska1970M409826600:56:5530801:55:2501:55:00
#7 168123Grzywaczyk ArturSuchy Las#BIEGACZE / parkrun Poznań1964M501815100:53:2520601:45:2801:45:09
#8 47191Rataj RobertPoznań#Piątkowo na Biegowo1973M40114400:46:014301:33:5501:33:49
#9 410479Bogusz KarolinaPoznań#Wkurw_Team1998K1896401:00:3041202:04:5902:04:39
#10 415475Nowak PiotrPoznań#Wkurw_Team1992M184235101:00:3141302:06:0702:05:48
#11 467278Mielcuch KamilaPoznań#Wkurw_Team1997K18168601:07:3549202:15:0302:14:14
#12 394401Szymańska AnnaKostrzyn-1977K40125400:58:2734202:02:4702:02:30
#13 403520Sobkowiak EwaPoznań100 Marathon Club Poland1963K5045901:01:0341902:04:0702:03:25
#14 388555Baraniecki ZbigniewPoznań100Marathon CLUB Poland1958M601533500:59:2939002:02:1402:01:33
#15 332527Fojud PiotrPOZNAŃ12 Wielkopolska Brygada Obrony1970M4010529300:54:2925901:57:4301:57:29
#16 157247Bryński Dariuszzielona góra19631963M501414200:50:4713901:44:3001:44:18
#17 266264Mizdrak ArturKielce19671967M502523600:54:4426601:52:1101:51:42
#18 223482Cichocki RobertPSARSKIE19741974M406919800:54:1925301:49:3401:49:13
#19 347553Rudzki JanKoziegłowy19771977M4011030300:59:1237701:58:1401:57:45
#20 139248Tuński AdamGniezno19781978M404212600:51:0014401:43:2801:43:22
#21 236226Muszyński PawełZalasewo19781978M407520900:55:0827501:49:5601:49:24
#22 290288Powałowska DankaGniezno19781978K4053300:56:0229001:54:0401:53:43
#23 193425Sołtysiak AdamKleszczewo19791979M405717000:53:5523901:47:3401:47:13
#24 163316Pigła MichałKaźmierz19811981M304814700:51:2615501:44:5701:44:47
#25 409370Urbaniak AnnaTrzcianka19821982K30306301:02:0443202:04:4402:04:22
#26 103334Sioma KonradKrzyszkowo19831983M30319400:49:5511101:40:0001:39:52
#27 204400Bender BartekKiszkowo19871987K30112400:53:4321701:48:0801:47:48
#28 464310Czarnecka AgnieszkaKostrzyn19891989K30368301:04:5846602:14:2802:13:44
#29 366507Staszczak PawełKiszkowo19921992M184031600:57:2731601:59:5001:59:30
#30 189590Borowczyk SoniaZalasewo19931993K1862300:53:2620701:47:0901:47:03
#31 451566Nowak MarekPoznań19941994M184737501:00:3741502:11:2002:10:49
#32 145565Nowak WojciechPoznań19961996M182413200:50:2012401:43:5101:43:20
#33 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12585Ptashuk KatsiarynaMinskAchiles-Leszno1991K18-100:42:231501:23:3201:23:31
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !74105Wojtaszek AgnieszkaKOŚCIANAgnes Run4Life1990K181700:47:406501:37:4501:37:37
#35 402241Olejniczak KrzysztofGostyńAGROZIÓŁKOWO1967M504934400:59:2438802:04:0502:03:17
#36 219268Guzenda DawidPoznańAktywny Ostrzeszów1980M306919400:53:2720801:49:2501:49:09
#37 337168Rochowiak GrzegorzGnieznoAltom Gniezno1982M3010129700:58:1033101:57:5901:57:35
#38 507413Tanaś AnnaOsiniecAltom Gniezno1979K402910801:10:2452402:24:3802:24:14
#39 508412Tanaś MarekOsiniecAltom Gniezno1970M4013640001:10:2352302:24:3902:24:14
#40 282187Tomczak ZbigniewGnieznoAltom Gniezno1954M60925000:56:2329901:53:2101:52:41
#41 456103Maćkowiak AgnieszkaPoznańanonimowi biegacze1987K30358001:03:2544802:12:0102:11:21
#42 48895Antkowiak KlaudiaPoznańanonimowi biegacze1992K18189901:05:5447602:20:2702:19:49
#43 248102Maćkowiak AdrianPoznańanonimowi biegacze1987M307722100:54:4426501:50:2901:49:47
#44 17838Mroczkowski JakubPobiedziskaAT Computers1984M305416000:50:2913001:46:1501:46:04
#45 484132Brungs ViolettaSomerset WestAtlantic Athletic Club1965K5079701:07:2548802:19:5602:19:29
#46 324335Wieczorek JustynaInowrocławBBL Inowrocław1975K4083800:57:0831101:57:1101:57:04
#47 285131Woźniak SzymonŚremBeat Team Śrem1987M308625300:54:3726201:53:3501:53:13
#48 143250Durzyński MarcinKościanBejot Team1988M304313000:51:4716601:43:4501:43:40
#49 222487Węclewski RobertŚremBest Team Śrem1977M406819700:54:2125401:49:2801:49:06
#50 28576Oracz MateuszZalasewoBez Litości1988M3092500:44:473301:29:0401:29:01
#51 192338Burzyński ŁukaszBogucinBGC Runners1987M305916900:52:4118501:47:2301:47:16
#52 40452Świtała GabrielaGóraBiegacze Juniora - Runners Team1970K40156000:59:5039902:04:1602:03:45
#53 537380Chlebowska MagdalenaPoznańBiegajnia Poznań1974K403212201:17:3153802:46:0902:45:21
#54 462229Buśko BartoszKaźmierzBiegam bo mi żona każe :)1983M3012338101:09:4050802:13:5602:13:09
#55 452163Stachowski MateuszPoznańBiegnę bo chcę.1975M4013137601:02:0343102:11:2102:10:41
#56 378481Bartkowska AnetaTrzemesznoBOLT Trzemeszno1991K1885200:58:2033702:00:5302:00:18
#57 8135Stokowski DariuszGorzkie PoleBorowo Młyn Team1975M40197400:48:087201:38:2201:38:17
#58 47034Kruger IngaBISKUPICEBorowo Młyn Team1986K30398901:03:5845502:16:0902:15:59
#59 8429Stokowski JarosławGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1989M30267700:47:506701:38:5101:38:27
#60 44937Stokowska SylwiaGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1978K40207601:03:1944202:11:0502:10:55
#61 4436Stokowski MariuszPobiedziskaBorowo-Młyn Team1976M4094100:45:454001:33:2501:33:22
#62 393246Szukała SławomirStęszewbrak1982M3011334001:00:1940702:02:4602:02:31
#63 104408Gibas PawełBogdanowoBTS Budzyń1984M30329500:51:0014301:40:0201:39:51
#64 114469Jaroniec MałgorzataZakrzewoBubu Team1985K3041000:50:0511701:41:2101:41:11
#65 317458Tonder JakubBUKBukowski Klub Biegacza1990M183628000:53:5824101:56:4601:56:18
#66 46372Giełda TomaszBukBukowski Klub Morsa1975M40104300:46:455001:33:3101:33:29
#67 38349Busher DanInowrocławChichester Runners & AC1987M30143500:46:154401:32:4901:32:45
#68 167198Dekiert ArturPoznańCoffee to GO!!1969M501715000:51:3815801:45:2301:44:41
#69 345210Rowiński TomaszPromniceCosta Blanca1976M4010930100:59:0636901:58:0701:57:41
#70 359490Mirka RafałPoznańCosta Blanca1977M4011431100:59:0436301:59:2601:58:59
#71 43486Urbaniak PiotrRoszkówCrocodigy1992M1894000:46:334701:33:2201:33:16
#72 400455Szewczyk MarekPoznańCybina Team1955M601734301:01:0842102:03:4002:03:34
#73 320397Ratajczak PiotrCzerwonakCzerwonak Biega1960M503328300:55:1027701:56:5101:56:19
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15377Kędziora RafałKoziegłowyCzerwonak Biega1977M4021400:42:461701:24:5901:24:56
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16341Dąbrowski DawidMurowana GoślinaCzerwonak Biega1990M1831500:42:451601:25:0301:24:59
#76 148221Kwapiszewski MarcinGnieznoCzesław Gniezno Biega1980M304513500:51:5116901:44:1601:44:07
#77 72477Kaczmarek FryderykPoznańDąbrowski Team / WNPiD UAM1997M18186600:48:097301:37:3501:37:32
#78 434164Musiał AnnaPoznańDBL1991K18106801:04:3445802:08:5302:08:13
#79 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 164148Ceglarz PatrycjaPoznańDecathlon Swadzim1996K1831700:51:2715701:45:0201:44:52
#80 80296Balcerek MariuszStęszewDeGaSa Vegerunners Stęszew1986M30257300:48:338101:38:1701:38:05
#81 88135Jedrzejek LukaszPoznanDFDS Polska Running Team1980M30288100:47:386401:39:0201:38:53
#82 471258Skoczylas MarcinPoznańDrużyna Szpiku1982M3012438201:05:5047402:16:1102:15:32
#83 334392Przybytkowski KrzysztofPoznańDrużynaJezusa1974M4010629500:58:5835901:57:5001:57:09
#84 322330Ruks PrzemysławPlewiskaDziki Dzik1988M309428500:59:0536701:57:0801:56:35
#85 362161May WiktorPOZNAŃDzW21957M601331300:59:5740201:59:3501:59:12
#86 191512Piekarski PiotrWrocławEBOF Target Team1987M305816800:53:0819501:47:1201:46:31
#87 132274Skorliński MarcinKostrzynEcho Ziemi Kostrzyńskiej1971M403712000:50:3213201:42:4801:42:39
#88 172355Kaczmarek PawełKostrzynEcho Ziemi Kostrzyńskiej1977M405115500:51:1414901:45:4601:45:28
#89 185492Pastusiak RafałKostrzynEcho Ziemi Kostrzyńskiej1970M405516500:52:0917401:46:4501:46:13
#90 217270Kruszona ZbigniewKostrzynEcho Ziemi Kostrzyńskiej1976M406619200:53:3021001:49:2301:48:50
#91 241151Skorliński KrzysztofKostrzynEcho Ziemi Kostrzyńskiej.1972M407821400:53:3921301:50:1601:50:15
#92 511184Jankowiak SebastianKostrzynEKOTEL Active Team1980M3013240201:05:1546802:25:3902:24:57
#93 117538Gała PawełWschowaEndorfina Wschowa1983M303610700:51:0014601:41:3001:41:20
#94 137329Budziszewska SandraWschowaEndorfina Wschowa1989K3061300:51:4516201:43:2701:43:16
#95 24568Romaniuk BartoszWSCHOWAEndorfina Wschowa1988M3062200:44:052801:27:4301:27:39
#96 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !120556Jurkowska DominikaWschowaEndorfinach Wschowa1990K1821100:51:0014501:41:4301:41:33
#97 325573Budniak PrzemysławDąbrówkaENEA - Biegamy Zbieramy Pomagamy1980M309628700:59:0436501:57:1401:56:45
#98 48431Klimczak JacekŻerkówFIZJOTERAPIA ŻERKÓW1990M18114500:46:244501:34:1101:34:06
#99 309462Frąckowiak DominikŚmigielFOGO Orzeł Lipno1988M308927300:53:4922901:55:5001:55:35
#100 355167Izydorska KatarzynaLubońFor Run Team1982K30264700:58:1533501:58:4401:58:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności