Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXX Bieg Jagiełły Tip Topol Półmaraton Pobiedziska

Wyniki - 7 lipca 2019, Pobiedziska

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !395540Zajączkowska KrystynaBabki1961K5025500:59:0336202:03:1902:02:57
#2 3783Majewski MichałBierzglinekSpin Force Runners1984M30133400:45:113401:32:0001:31:58
#3 10122Malicki PrzemysławBiskupiceWSZYSTKOOBIEGANIU.PL1976M40289300:49:229801:39:4001:39:34
#4 13311Chojnacki MaciejBiskupice1976M403812100:50:0611801:42:5101:42:45
#5 47034Kruger IngaBISKUPICEBorowo Młyn Team1986K30398901:03:5845502:16:0902:15:59
#6 104408Gibas PawełBogdanowoBTS Budzyń1984M30329500:51:0014301:40:0201:39:51
#7 149271Purczyński KrzysztofBogucin1994M182513600:50:0812001:44:1701:44:11
#8 192338Burzyński ŁukaszBogucinBGC Runners1987M305916900:52:4118501:47:2301:47:16
#9 207280Winkel DanielBojaniceNight Runners Gniezno1991M182818300:53:5924201:48:2201:48:08
#10 188354Kozajda DamianBolechowo-OsiedleJw15171985M305716600:52:2317801:47:0701:46:24
#11 259155Fechner IreneuszBorówiec1952M60822900:54:4026401:51:2901:51:08
#12 36476Wujewski MichałBugaj1992M183931400:58:2934501:59:3901:59:18
#13 317458Tonder JakubBUKBukowski Klub Biegacza1990M183628000:53:5824101:56:4601:56:18
#14 321478Kocik AdamBUKSKRA Otusz1977M4010428400:56:2930201:57:0501:56:12
#15 46372Giełda TomaszBukBukowski Klub Morsa1975M40104300:46:455001:33:3101:33:29
#16 4446Nowaczyk GrzegorzChodzieżPACEMAKER 2:101977M4012937201:04:5446202:10:1502:09:41
#17 490368Białoboki AgnieszkaChodzież1983K304110101:09:5951702:20:3702:19:48
#18 24318Grams MarekChodzieżPACEMAKER 1:501975M407921600:53:4722301:50:2301:50:10
#19 527524Krysztofiak AgnieszkaCielimowo1987K304911701:09:5651402:28:4202:27:56
#20 269438Marchlewski TomaszCzarnkówKAMA Run Czarnków1973M408723800:56:0929401:52:3001:52:16
#21 270439Urbanowski PiotrCzarnkówKB Gmina Czarnków1985M308223900:56:0929301:52:3101:52:17
#22 11386Szymkowiak MikołajCzempińHelios Czempiń Team1988M3041100:41:151101:22:3801:22:37
#23 277488Sarbinowska AnnaCzempińKościan Team1980K30173200:54:4726901:52:5501:52:48
#24 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 213399Grzybowska Karolinaczermin1978K4032500:53:5123301:48:5301:48:35
#25 320397Ratajczak PiotrCzerwonakCzerwonak Biega1960M503328300:55:1027701:56:5101:56:19
#26 458171Gadomski PiotrCZERWONAK1970M4013237801:01:2042402:13:0502:12:34
#27 325573Budniak PrzemysławDąbrówkaENEA - Biegamy Zbieramy Pomagamy1980M309628700:59:0436501:57:1401:56:45
#28 173569Górniak JacekDąbrówka1987M305115600:53:4321801:45:4701:45:29
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !71532Grabarczyk MonikaDaszewiceMARKOWI BIEGACZE1981K301600:47:225801:37:1901:37:17
#30 45981Nowicki TomaszDaszewice1969M505537901:03:1844102:13:1402:13:00
#31 506255Dziurleja DariuszDaszewice1984M3013139901:11:1253102:24:0302:23:25
#32 28691Zaradny MarekDębskoSabinkowy Klub Sportowy:)1975M409325400:56:1529701:53:5201:53:30
#33 32320Pachowicz MaciejDługa Goślina1977M4082900:44:243001:30:4201:30:30
#34 424200Pociecha DariuszGaj MałyMAA1970M4012435801:00:2540902:07:2502:07:08
#35 438519Matusiak JarekGarbySOBIE BIEGAM1975M4012836801:01:2242602:09:1602:09:02
#36 87384Kozłów WojciechGdańskLKS Zantyr Sztum1960M5068000:48:348301:38:5801:38:57
#37 312218Konieczna AngelinaGnieznoSłynni Kenijczycy1985K30193700:56:2329801:55:5401:55:33
#38 59284Włodarczyk SebastianGnieznoNight Runners Gniezno1985M30205400:47:175601:36:1001:36:05
#39 337168Rochowiak GrzegorzGnieznoAltom Gniezno1982M3010129700:58:1033101:57:5901:57:35
#40 95454Chłopicki MichałGnieznoVelux-Gniezno1981M30298700:48:599201:39:2201:39:13
#41 111467Kaczmarek PiotrGNIEZNOŚlęzak Team1973M403210200:50:0912101:41:0201:40:43
#42 372267Grajkowski MarekGniezno1965M504232100:59:0436402:00:2201:59:46
#43 384294Szykowny MichałGnieznoNight Runners Gniezno1981M3011033100:59:3639402:01:4202:01:06
#44 139248Tuński AdamGniezno19781978M404212600:51:0014401:43:2801:43:22
#45 140238Janusz KrzysztofGniezno1976M404312700:50:3413301:43:3101:43:15
#46 148221Kwapiszewski MarcinGnieznoCzesław Gniezno Biega1980M304513500:51:5116901:44:1601:44:07
#47 412428Ignaszak PiotrGniezno1971M4012234800:58:5735802:05:2702:05:11
#48 414426Wojciechowski MarekGnieznoNight Runners Gniezno1960M505135001:00:3341402:05:4302:05:08
#49 159543Bychowiec JoannaGniezno1985K3081600:51:2615401:44:4601:44:26
#50 165285Borucki KrystianGnieznoFundacja Aktywne Trzemeszno1984M304914800:50:4914101:45:0401:44:08
#51 432326Tomecki ArkadiuszGnieznoWitkowo Biega1976M4012736501:03:2344702:08:3402:07:53
#52 472120Grajkowski TomekGniezno1968M505738301:08:0249502:16:5002:15:58
#53 251156Matysiak DamianGnieznoVELUX1986M307922300:53:4021401:50:4201:50:34
#54 528525Buchwald MagdalenaGniezno1987K305011801:09:5651502:28:4202:27:56
#55 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 18301Mikołajczyk PrzemysławGnieznoSłynni Kenijczycy1975M4031600:42:562001:26:4101:26:39
#56 282187Tomczak ZbigniewGnieznoAltom Gniezno1954M60925000:56:2329901:53:2101:52:41
#57 33544Bychowiec ŁukaszGniezno1986M30103000:45:303701:31:5101:31:48
#58 290288Powałowska DankaGniezno19781978K4053300:56:0229001:54:0401:53:43
#59 36188Kuske MaciejGnieznoNight Runners Gniezno1988M30123300:44:323201:31:5601:31:52
#60 40452Świtała GabrielaGóraBiegacze Juniora - Runners Team1970K40156000:59:5039902:04:1602:03:45
#61 8135Stokowski DariuszGorzkie PoleBorowo Młyn Team1975M40197400:48:087201:38:2201:38:17
#62 8429Stokowski JarosławGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1989M30267700:47:506701:38:5101:38:27
#63 44937Stokowska SylwiaGorzkie PoleBorowo-Młyn Team1978K40207601:03:1944202:11:0502:10:55
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !17596Paduszyńska WiolettaGorzów WlkpWierzbicki Running Project1985K30-200:42:011301:25:1501:25:15
#65 392111Klaus RafałGorzów Wlkp.MicroMax1962M504733900:57:4532502:02:4502:02:31
#66 402241Olejniczak KrzysztofGostyńAGROZIÓŁKOWO1967M504934400:59:2438802:04:0502:03:17
#67 4357Majewska FabianaGostyń1993K18116901:03:2244502:09:0002:08:41
#68 228239Sobierajski KrzysztofGostyńGOSTYŃ1982M307020100:53:5323501:49:4201:48:53
#69 433489Cybułka MariuszGrodziskStaś Biega1982M3011836601:03:3144902:08:3402:07:59
#70 177523Matysiak AleksandraGrodzisk Wlkp1995K1841800:50:3513401:46:1101:46:00
#71 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !363594Pawlak MonikaGrotniki1965K5015000:57:4632601:59:3701:59:16
#72 303192Kucharski JakubGruszczynjku19791979M409926800:58:1133201:55:3101:54:37
#73 357504Kulesza GrzegorzGulczewkoKnight Runners Września1967M503930900:58:5235301:59:1201:58:39
#74 96501Piotrowski JarosławGułtowygułtowybiegają1972M40258800:49:3810701:39:2401:38:59
#75 502222Budna IzabelaGłuchowoLucky LUZers1973K402810601:11:0952602:23:2302:22:45
#76 24715Górny RobertImielnoPACEMAKER 1:501983M307622000:53:4822401:50:2901:50:16
#77 324335Wieczorek JustynaInowrocławBBL Inowrocław1975K4083800:57:0831101:57:1101:57:04
#78 231297Stempniak KrzysztofInowrocław1971M407320400:53:0619401:49:4701:49:26
#79 293265Biernat MagdalenaInowrocławTG SOKÓŁ GNIEWKOWO1981K30183500:57:0231001:54:2701:54:19
#80 38349Busher DanInowrocławChichester Runners & AC1987M30143500:46:154401:32:4901:32:45
#81 380562Trzcinka MarekIwiny1975M4011632800:57:2731502:01:0602:00:58
#82 491182Górny KrzysztofJankowo Dolne1956M601939001:06:5548202:20:5302:20:20
#83 520406Górna HalinaJankowo dolne1983K304711401:08:2650002:27:1202:26:29
#84 391325Baczyński AndrzejJanowiecRodzinaPL1984M3011233801:02:5243802:02:2102:01:46
#85 44216Nowak TomaszJANOWIEC WLKPPACEMAKER 2:101981M3012137001:04:5446302:10:1502:09:41
#86 360366Grajek DariuszJanowiec Wlkp.1981M3010431201:01:1242201:59:2901:58:56
#87 534114Walesz JoannaJAWORZNOKB MCKiS Jaworzno1975K403112001:15:1453602:36:2902:35:40
#88 28039Świerczyński DariuszJerzykowo1964M502924800:53:5323601:53:1401:53:02
#89 55185Wierzchowska IzabelaKaliszTeam Masters Barracuda1981K30-500:46:374801:35:3901:35:35
#90 315227Pawlaczyk TomaszKalisz1975M4010227800:57:1831401:56:3801:56:23
#91 82186Wierzchowski AdamKalisz1978M40207500:48:458501:38:2301:38:18
#92 352340Graczyk AnnaKaliszsupermaraton kalisz1983K30244501:00:2240801:58:3001:58:24
#93 127420Szymczak TomaszKaliszPratt & Whitney Kalisz1972M403511500:51:2615601:42:3601:42:23
#94 440421Szymczak KatarzynaKalisz1968K5057101:02:3743602:09:5102:09:39
#95 536300Kałajak MarekKalisz1969M506441501:18:1753902:42:3702:41:47
#96 289375Donat RobertKaliszPratt & Whitney Kalisz1985M308725700:55:5528701:54:0201:53:38
#97 416318Kubiak DankaKamieniec1973K40166501:01:1942302:06:2902:05:58
#98 187358Krzyżaniak AgnieszkaKamionki1984K30102200:51:5717101:47:0201:46:52
#99 291245Sarbowski RobertKargowaZIMNOLUBNI1979M409425800:53:4923101:54:1101:53:53
#100 503215Sajnaj AdrianKarłowiceLucky LUZers1996M184839701:11:1053002:23:2402:22:46

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności