Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6 Nocna Recordowa Piątka

Wyniki - 12 lipca 2019, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1941Mateusz LipińskiPOLMUAY RUNNING TEAMSłupsk19991-00:15:2700:15:27
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2901Grzegorz MichalakPOLŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamPoznań19972-00:15:2700:15:27
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3737Adrian ŻakowskiPOLManufaktura Mieszkań/Kalenji TeamGolina K/jarocina19953-00:15:4800:15:48
#4 4865Krystian ZdrojewskiPOLMKL JAROCINWilkowyja19984-00:15:5100:15:51
#5 5115Przemysław LasońPOLPoznań19905-00:15:5300:15:53
#6 6328Michał KubiakPOLNight RunnersPoznan19816-00:16:3900:16:40
#7 7258Przemysław KliksPOLPoznań19817-00:16:4200:16:42
#8 8569Dawid JagłaPOLBiegacze JarocinJarocin19908-00:16:4500:16:45
#9 9701Mariusz NowakPOLPiątkowo na BiegowoRóżanki19899-00:16:4600:16:46
#10 1087Radosław PlucińskiPOLAdRunaLine TeamSwarzędz198910-00:16:4600:16:46
#11 11350Mateusz TyllPOLNowak RunSkoki199911-00:16:4700:16:47
#12 12355Marcin StokowskiPOLStokowski Projekt MaratonPobiedziska199612-00:17:1000:17:10
#13 13732Bartosz ChrząszczPOLBrzeźiński Run ClubPakość199513-00:17:1100:17:12
#14 14646Tomasz SzajdaPOLKarkonosz Running TeamGniezno197914-00:17:1300:17:14
#15 15209Mateusz MaroszczykPOLNatural Born RunnersKorzecznik199315-00:17:1500:17:17
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !16702Malwina MisjanPOLKS Team Baryła GorzówGorzów Wielkopolski1996-100:17:1800:17:18
#17 17858Filip JańczakPOLPolonia ŚrodaŚroda Wielkopolska198916-00:17:2400:17:25
#18 18307Rafał TomowiakPOLSzymanowskiTeamLeszno198417-00:17:2600:17:26
#19 19870Waldek KoniecznyPOLNight RunnersDolsk198918-00:17:2700:17:29
#20 20339Artur ChojnackiPOLBÓG HONOR OJCZYZNAPoznań198119-00:17:3600:17:36
#21 21904Szymon GlapaPOLMKL JarocinŁuszczanów200020-00:17:3900:17:39
#22 22294Marcin ZielińskiPOLPCH _RUNChodzież199121-00:17:4900:17:50
#23 23459Fryderyk KaczmarekPOLDąbrowski Team / WNPiD UAMPoznań199722-00:17:5300:17:54
#24 24243Jakub OsiadłyPOLTeam DraczyńskiNowa Sól199823-00:17:5400:17:55
#25 25902Paweł KwiatkowskiPOLRAJSPORT ACTIVEŁask197424-00:17:5700:17:58
#26 2629Tomasz KoebschPOLFehlau Run TeamPoznań197825-00:18:1300:18:13
#27 27875Adrian DrewsPOLNowak RunPopowo Kościelne199226-00:18:1400:18:15
#28 28207Maciej ZandeckiPOLNie Ma Lipy Swarzędz TeamSwarzędz197127-00:18:1600:18:18
#29 29509Adam PrzybylakPOLNieśmiertelnySwarzedz199128-00:18:1900:18:19
#30 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !30167Alicja RadziejPOLNight Runners PoznańPoznan1991-200:18:2700:18:28
#31 31290Mateusz WalkowiakPOLWalkowiak Team GostyńGostyń199929-00:18:2700:18:30
#32 32429Adrian WegnerPOLPoznan199130-00:18:2800:18:32
#33 33633Radosław KadziszewskiPOLKadziszewscyPoznań198931-00:18:3100:18:33
#34 34636Piotr GałganPOLTEAM Mikołaj Lena Aguś & BonsPoznań198632-00:18:3300:18:35
#35 35766Łukasz SobolewskiPOLTeam Draczyński / www.kredytyzg.plZielona Góra198333-00:18:3400:18:35
#36 36885Dariusz HofmanPOLWolf Team/Wataha WałczWałcz198434-00:18:3600:18:38
#37 37398Mateusz FlaszyńskiPOLWitnica199135-00:18:3900:18:40
#38 38668Marek SkąpskiPOLASMASPrzeźmierowo197436-00:18:4000:18:42
#39 39917Adam SzymańskiPOLTryszczyn198537-00:18:4300:18:46
#40 40681Jarek FoksPOLŻyrardów198038-00:18:3900:18:46
#41 41600Michał GmerekPOLBiegacze JarocinZalesie198939-00:18:4500:18:48
#42 4228Adam SzudaPOLŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamPlewiska198640-00:18:5300:18:53
#43 43635Adrian SzukałaPOLWroniecki klub biegaczaWronki199041-00:18:5200:18:57
#44 4451Krzysztof SwornowskiPOLNaramowice BiegająPoznań197542-00:18:5600:18:57
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 45295Karolina KlupczyńskaPOLDeloitte Adventure TeamPoznań1995-300:18:5800:19:00
#46 46617Krzysztof SznajderPOLNowak RunSkoki198743-00:19:0700:19:08
#47 47542Jakub FurmanPOLGostyń200044-00:19:1000:19:12
#48 48434Mariusz GojtkaPOLMMA DEVIL MIEDZYCHODPszczew199045-00:19:1100:19:13
#49 49430Łukasz PlewaPOLMiędzychód199446-00:19:1000:19:13
#50 50706Łukasz WiśniewskiPOLTeam DraczyńskiZielona Góra198047-00:19:1700:19:19
#51 51299Łukasz MellerPOLWieloOsobowy Kub SportowyLuboń197848-00:19:1800:19:19
#52 525Łukasz WikierskiPOLGB Wielkopolscy BiegaczePoznań197949-00:19:2600:19:28
#53 53951Michał ChmielewskiPOLMetzink TRI / TRIDARKOSzczytniki198250-00:19:3000:19:31
#54 54864Dorota LutomskaPOLOFIX.PL BIKE TEAMOborniki1982-400:19:2900:19:31
#55 55567Sebastian JastrzębskiPOLPRO366Poznań199651-00:19:3000:19:32
#56 56439Przemysław MajorekPOLMiędzychód199452-00:19:2900:19:32
#57 57106Iwona ZydorczakPOLPoznań1984-500:19:3800:19:40
#58 58168Robert GórnyPOLWybite jedynkiImielno198353-00:19:4100:19:41
#59 5932Paweł ParadowskiPOLPoznań198654-00:19:2800:19:45
#60 60944Klaudiusz CzarneckiPOLKOXSwarzędz200155-00:19:4300:19:46
#61 61402Emilia PerzPOLBukowiec1990-600:19:4000:19:46
#62 6220Krzysztof GrabowskiPOLMaratończyk PoznańPoznań198956-00:19:4800:19:51
#63 63720Jarosław BroniszewskiPOLMiekowoMiekowo198057-00:19:5100:19:52
#64 64867Sławomir KnastPOLMogilno TeamMogilno198658-00:19:4900:19:54
#65 65632Maciej KadziszewskiPOLKadziszewscyZłotniki196459-00:19:5300:19:56
#66 66396Jakub BruździakPOLMiędzyrzecz199660-00:19:5700:19:57
#67 67432Piotr RulewiczPOLKamionki198361-00:19:4800:19:58
#68 68466Jakub LechniakPOLKamionki198162-00:19:4700:19:58
#69 6946Joanna DomańPOLŚwiat Biegacza Fehlau Run TeamKiekrz1976-700:19:5600:19:59
#70 70197Krzysztof KuziomkoPOLTeam DraczyńskiZielona Góra197863-00:19:5800:20:00
#71 71826Paweł PiniarskiPOLMogilno TeamMogilno198564-00:19:5700:20:01
#72 72691Jakub MacanderPOLSkierniewice199465-00:19:5800:20:03
#73 7379Piotr DraberPOLBiegacze CelebryciPoznań199166-00:20:0100:20:06
#74 74229Dominik PiaskowskiPOLHernik TeamPoznań198167-00:20:0300:20:06
#75 75119Kamil ZębikPOLGłuszyński BiegaczPoznań198868-00:20:0100:20:07
#76 76530Damian JerzakPOLPoznań199069-00:20:0400:20:10
#77 7793Łukasz FrankowskiPOLCzapury198270-00:20:0800:20:10
#78 78868Arkadiusz BłaszykPOLLeszno199571-00:19:5500:20:11
#79 79433Grzegorz GolańskiPOLZalasewo198472-00:20:0800:20:15
#80 80777Bartosz ZającPOLLOOKSFERA/M-TRONICPoznań198973-00:20:1000:20:17
#81 81412Filip BajaczykPOLPoznań198474-00:20:0500:20:21
#82 8255Wojciech MroszyńskiPOLNight RunnersPoznań198975-00:20:1100:20:21
#83 83779Dagmara KuklaPOL@dagmarunnerPoznań1990-800:20:2100:20:22
#84 84671Łukasz KrukPOLNowak RunSkoki198276-00:20:2800:20:30
#85 85122Michał KaczmarekPOLLUVENAPoznań198977-00:20:2500:20:31
#86 86228Piotr ReszkePOLstokowski projekt maratonKobylnica197278-00:20:3100:20:31
#87 87174Przemysław OsiewiczPOLRun with WNPiD UAM PoznańSwarzędz197979-00:20:3200:20:34
#88 88645Bartosz AndrzejewskiPOLNowak RunMurowana Goślina198580-00:20:3300:20:36
#89 89194Marcin SierotaPOLPomóż TosiRogalinek198081-00:20:2900:20:38
#90 90909Grzegorz PisarczykPOLPoznań198982-00:20:2200:20:39
#91 9194Andrzej FrankowskiPOLPoznań195983-00:20:3600:20:39
#92 92165Maciej KnastPOLPoznań197184-00:20:3600:20:40
#93 93889Anna WiśniewskaPOLHERNIK TEAMPoznań1982-900:20:3700:20:40
#94 94698Krystian AntkowiakPOLDachowa198585-00:20:3800:20:41
#95 95611Sebastian TorchalaPOLJ&Z TORCHKobylnica197786-00:20:3600:20:42
#96 96832Daniel SzczygiełPOLPoznań199787-00:20:3600:20:44
#97 97753Marcin SipińskiPOLCzapury198488-00:20:4000:20:46
#98 98842Grzegorz CzyżykowskiPOLDąbrowka198489-00:20:4100:20:47
#99 99195Paulina PrządkaPOLTeam DraczyńskiZielona Góra1991-1000:20:4500:20:47
#100 100326Bartosz SawickiPOLDZIKIE DZIKI GORZÓWGorzów Wielkopolski199190-00:20:2600:20:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności