Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

City Trail onTour Warszawa

Wyniki - 16 lipca 2019, Warszawa

Msc
Nr
Kat
-
-
#1 298143Kaczor RenataKK401970 WARSZAWA00:30:1300:30:39
#2 65137Smoliński KrzysztofMM401978 WARSZAWA00:20:1300:20:17
#3 53220Kluf ZdzisławMM60AMATORBEŁCHATÓW00:19:3100:19:42
#4 6649Bechta DamianMM20ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁA PODLASKA00:20:2100:20:28
#5 102287Wojciechowski MarekMM30ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOK00:21:3000:21:37
#6 17950Zdrojewski AndrzejMM40ADIDAS RUNNERS WARSAWBIAŁYSTOK00:24:3800:24:55
#7 311455Kaniewska NinaKK30BLIŻYN00:31:2200:31:33
#8 188126Krajnik JonatanMM20BIEGAM BO LUBIĘBRWINÓW00:25:1100:25:23
#9 239174Nowowiejski MichałMM20BYKOWIZNA00:27:1100:27:35
#10 141456Domański HenrykMM50ADIDAS RUNNERS WARSAWCHOSZCZNO00:23:1700:23:23
#11 248286Dobrowolska AnnaKK50CHOTOMÓW00:27:2600:27:42
#12 25279Brzozowski TomaszMM20IM SZYBCIEJ TYM SZYBCIEJCZARNA00:27:3000:27:38
#13 192367Przybysz JanMM40DĘBE WIELKIE00:25:1500:25:39
#14 15531Omielan WojciechMM20ADIDAS RUNNERS WARSAWEŁK00:16:4100:16:42
#15 45293Wasilczyk TomaszMM20EŁKEŁK00:19:1500:19:18
#16 24492Mazek EmiliaKK20SBRT WARSZAWAGARWOLIN00:17:5600:17:58
#17 345528Kyczycki JanMM60GDAŃSK00:45:0900:45:52
#18 245294Jerulank WiesławMM60MARATONKA GRAJEWOGRAJEWO00:27:2400:27:57
#19 29638Paszek KrystynaKK50DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZ00:29:4000:30:17
#20 291281Walac AnnaKK30DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKI00:29:0900:29:34
#21 307526Magdoń SebastianMM40GRODZISK MAZOWIECKI00:30:5600:31:30
#22 137167Walac JacekMM30DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIGRODZISK MAZOWIECKI00:23:0900:23:23
#23 222166Palkowski ŁukaszMM20VEGAN RUNNERSGRODZISK MAZOWIECKI00:26:2900:27:03
#24 243211Orłowska MonikaKK40GRODZISK MAZOWIECKI00:27:1900:27:36
#25 6035Jaworski ArkadiuszMM30IZABELIN00:19:5100:19:58
#26 343241Dobrzyńska AgnieszkaKK30DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIIZABELIN00:38:1900:38:58
#27 15943Stasiak GrażynaKK50IZABELIN00:24:0000:24:10
#28 287204Ochman TomaszMM40JABŁONNA00:29:0600:29:39
#29 125268Bujalski KonradMM20JAKUBIKI00:22:4800:22:55
#30 21844Kunka PiotrMM30TEAM ZABIEGANEDNIJAKUBÓW00:26:2200:26:45
#31 184520Komorowski JakubMM20JEŻEWICE00:24:5700:25:35
#32 33354Kubera PiotrMM40ADIDAS RUNNERS WARSAWJÓZEFÓW00:18:2200:18:25
#33 230198Gierszewski MariuszMM20KAŁUSZYN00:26:5700:27:20
#34 157232Wojtkowski PiotrMM30ZABIEGANY WOŁOMINKOBYŁA00:23:5000:23:58
#35 30386Koczyk ArturMM30KOBYŁKA00:30:1800:30:51
#36 177250Dąbrowski MichałMM30NASUCZAJKOBYŁKA00:24:3400:24:55
#37 199194Śmietanka PiotrMM40KOBYŁKA00:25:2100:25:41
#38 238355Bourich KatarzynaKK30KOBYŁKA00:27:0900:27:36
#39 16183Majewski Wiesław StefanMM40KUŹNIA TRIATHLONUKOMORNIKI00:24:0100:24:23
#40 54491Matuszewski KarolMM30WILKI KOSZALINKOSZALIN00:19:3100:19:34
#41 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1378Jastrzębski KamilMM20ADIDAS RUNNERS WARSAWKRAŚNIK00:14:4500:14:45
#42 165358Legan MartynaKK20KUŹNIA TRIATHLONUKŁODZKO00:24:1000:24:34
#43 329103Pamięta KarolinaKK20LASKI00:33:2600:33:43
#44 304123Steć MariuszMM40SMILEGIONOWO00:30:3200:31:01
#45 143227Kieszek TadeuszMM60DYSTANS LESZNOLESZNO K/ WARSZAWY00:23:1900:23:38
#46 290280Miller DanielMM30MARKI00:29:0700:29:41
#47 56228Stradomski ArturMM40MARKOWI BIEGACZEMARKI00:19:4000:19:42
#48 135169Kossakowski BartoszMM30DZIUBI RUNMARKI00:23:0700:23:48
#49 175141Paciorek PawełMM30BIEGAJ POD OKIEM TRENERAMARKI00:24:3000:24:43
#50 256263Grałek PawełMM50MARKOWI BIEGACZEMARKI00:27:3700:28:05
#51 11471Charlej IreneuszMM40WIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEMIERZYN00:22:1500:22:25
#52 187360Abramowska AgnieszkaKK20MIŃSK MAZOWIECKI00:25:0600:25:10
#53 257321Lisowski PiotrMM40BIEGNIJ Z PROSERVICEMIŃSK MAZOWIECKI00:27:3700:28:01
#54 173122Kamiński StanisławMM60GOS NADARZYNNADARZYN00:24:2500:24:39
#55 197175Piotrowska AnnaKK40NADARZYN00:25:1900:25:35
#56 77108Maluchnik MarekMM40NASIELSK BASZTA TEAMNASIELSK00:20:5100:21:07
#57 338499Olczyk KatarzynaKK50PWPWNOWA IWICZNA00:35:2500:35:53
#58 190208Piekut AndrzejMM60KB JOGGERNOWY DWÓR MAZOWIECKI00:25:1400:25:24
#59 11368Rozmianiec PawełMM30OLSZTYN00:16:2300:16:24
#60 8265Clajot FabianMM20FC GRABOWAOLSZTYN00:20:5600:21:08
#61 7252Mikielski DanielMM20OLSZTYNEK00:16:0300:16:04
#62 107162Sadura MichałMM30OPOLE LUBELSKIE00:21:5200:22:02
#63 202317Kurbiel-Syrocka AleksandraKK30OSTROŁĘKA00:25:3100:26:03
#64 334341Surmacz AnitaKK20OTOMIN00:34:0900:34:18
#65 300337Mikoś RomanMM50OTWOCK00:30:1600:30:45
#66 4969Bielecki MarcinMM30ADIDAS RUNNERS WARSAWOTWOCK00:19:2400:19:28
#67 314338Mikoś TeresaKK50OTWOCK00:31:2900:31:57
#68 319452Jędrzejczyk AnnaKK20ENTER AIR RUNNERS CLUBOTWOCK00:32:3100:33:05
#69 229465Wróblewska WiraKK40OTWOCK00:26:5100:27:12
#70 20158Stankowski RafałMM30SZURAMSOBIEOŻARÓW MAZOWIECKI00:17:3200:17:34
#71 206264Łaszkowski JarosławMM40PASŁĘKA TEAMPELNIK00:25:5200:26:04
#72 24037Pawelec KrystynaKK60DOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPIASTÓW00:27:1100:27:26
#73 16242Skibiński MikołajMM30DUKLANOWSKI TEAM / ADIDAS RUNNERS WARSAWPOZNAŃ00:16:4900:16:50
#74 134224Jaśkowski KrzysztofMM40POZNAŃ00:23:0500:23:32
#75 144466Miedźwiedź ŁukaszMM30SKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMPRUSZKÓW00:23:1900:23:32
#76 22269Brząkalski KrzysiekMM20PŁOCK00:17:4100:17:45
#77 171359Kot KrzysztofMM20SIENNICA00:24:2100:24:26
#78 48331Zych JakubMM20SOBIENIE-JEZIORY00:19:1600:19:23
#79 219348Skorupka CezaryMM50SOKOŁÓW PODLASKI00:26:2400:26:46
#80 155253Owczarczyk PawełMM30STANISŁAWÓW PIERWSZY00:23:4300:24:00
#81 115219Guglas MariuszMM50SULEJÓWEK00:22:1800:22:26
#82 178481Skoroch RobertMM40SŁUBICE00:24:3700:24:59
#83 265262Grałek AleksandraKK20MARKOWI BIEGACZEWARSAW00:27:5500:28:23
#84 301273Dudek BeataKK40WARSAWA00:30:1700:30:37
#85 42Świrgoń AdamMM20TRENERBIEGANIA.PLWARSZAWA00:15:2300:15:24
#86 260128Stykowska BeataKK30ROZPĘDZONEWARSZAWA00:27:4700:27:58
#87 5112Gromek RadoslawMM30WARSZAWA00:15:5300:15:53
#88 261248Michalska KarolinaKK30ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWA00:27:5100:28:13
#89 262517Misiał AnnaKK30TEAM ZABIEGANEDNIWARSZAWA00:27:5300:28:16
#90 26370Kroszka BeataKK40KS STASZEWSCYWARSZAWA00:27:5300:28:18
#91 8479Jabłoński ArturMM30NATIONALE-NEDERLANDENWARSZAWA00:16:0500:16:06
#92 264133Olejarczyk MichałMM20SMIWARSZAWA00:27:5300:28:26
#93 9325Stochmalski PiotrMM30ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWA00:16:1300:16:15
#94 10362Gawron PawełMM20ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWA00:16:1800:16:19
#95 267187Młyńczyk AdrianaKK40WARSZAWA00:27:5800:28:01
#96 12193Bednarz CezaryMM30DECATHLON TARGÓWEKWARSZAWA00:16:2600:16:27
#97 268105Waszczak AgataKK30WARSZAWA00:28:0200:28:27
#98 13369Ługowski DamianMM30ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWA00:16:3000:16:31
#99 26967Ziomek TomaszMM40WARSZAWA00:28:0300:28:32
#100 14451Kania MichałMM20ADIDAS RUNNERS WARSAWWARSZAWA00:16:3800:16:39

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności