Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mila Kusocińskiego

Wyniki - 31 lipca 2019, Warszawa

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 10113Chmielewski PawełM40-49Warszawa (POL)-9500:07:30
#2 10216Ciborski JakubM40-49Warszawa (POL)-9600:07:30
#3 103148Szymanik MikołajM<19Warszawa (POL)-9800:07:31
#4 104166Wiatrowski HubertM<19wiatrowski.pl (POL)-10000:07:31
#5 10570Kupidurski PiotrM40-49Obwodnica Targówek (POL)-9900:07:31
#6 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !106563Mielnik AdrianM30-39(POL)-100:07:32
#7 107294Maluchnik MarekM40-49Nasielsk Baszta Team (POL)-5600:07:32
#8 108165Wiatrowski BłażejM40-49Wiatrowski.pl (POL)-10400:07:32
#9 10926Dziekoński TadeuszM60+Juvenia Białystok (POL)-10300:07:32
#10 110542Belowski ŁukaszM30-39(POL)-500:07:33
#11 1118Braniewski PiotrM20-29Warszawa (POL)-10800:07:33
#12 11271Kupisz KonradM30-39Grodzisk Mazowiecki (POL)-10700:07:33
#13 11394Mostowski ArturM40-49Furious wolves (POL)-10600:07:33
#14 1143Antos DominikM20-29Warszawa (POL)-10900:07:34
#15 115118Potrzuski KamilM30-39AZS UW (POL)-11000:07:37
#16 11642Jadwiński WojciechM40-49KS KANAŁEK (POL)-11100:07:37
#17 117101Olszewska ZuzannaK20-29AZS AWF Warszawa (POL)6-00:07:38
#18 11819Dąbrowski AdamM<19Warszawa (POL)-11200:07:38
#19 119248Kamiński FilipM20-29Włocławek (POL)-6700:07:42
#20 120255Kmiecik ArkadiuszM40-49Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka-6800:07:44
#21 121111Plocienniczak JakubM40-49Dream Run (POL)-11500:07:44
#22 122555Różycki MarekM30-39(POL)-1600:07:45
#23 123228Gołaszewski KonradM30-39Team Zabiegane Dni (POL)-7100:07:46
#24 1245Bloch MaciejM30-39Accenture (POL)-11800:07:46
#25 125125Rutkowski SławomirM60+Warszawa (POL)-11900:07:46
#26 126213Dudek ŁukaszM<19Baniocha (POL)-7400:07:47
#27 12734Głowacki MichałM30-39Gdansk (POL)-12100:07:47
#28 128134Sikora SylwiaK30-39Poczta Polska (POL)7-00:07:47
#29 129138Sowa AnnaK40-49Warszawa (POL)8-00:07:51
#30 130541Wiśniewski KubaM40-49(POL)-2200:07:52
#31 131124Rokita PawełM30-39KS Zielono-Czarni (POL)-12300:07:52
#32 132146Szubert Fso MarcinM30-39KS Zielono-Czarni (POL)-12400:07:53
#33 13384Malesza GrzegorzM40-49Warszawa (POL)-12500:07:53
#34 134459Meliksetjan DawidM20-29Warszawa (POL)-2600:07:54
#35 135187Błaszczyk HubertM20-29Warszawa (POL)-8200:07:54
#36 136127Sadowski PawełM40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)-12700:07:54
#37 13781Madejak SylwiaK40-49Żórawski Team (POL)9-00:07:54
#38 138235Grzegrzółka JoannaK20-29Warsaw (POL)10-00:07:55
#39 13977Lucimiński MarcinM40-49Olej Running Team (POL)-12900:07:55
#40 140284Lipinski PiotrM30-39Warszawa (POL)-8400:07:57
#41 14180Machul EwaK30-39Warszawa (POL)11-00:07:57
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !142518Myszkowska MonikaK30-39(POL)1-00:07:58
#43 143167Wierzbicki TomaszM30-39KS Zielono-Czarni (POL)-13100:07:59
#44 144189Bojar JarosławM30-39Blizne Jasińskiego (POL)-8700:08:00
#45 14544Jambor MaciejM30-39Warszawa (POL)-13200:08:00
#46 146108Pietrzak MariuszM40-49Warszawa (POL)-13400:08:00
#47 147543Jędruszczak PiotrM40-49Trójka (POL)-13500:08:01
#48 14843Jakubowski DariuszM50-59DGW (POL)-13600:08:02
#49 149268Kotwica AndrzejM50-59Wrocławski Klub Biegacza (POL)-9100:08:04
#50 150499Urbanski JakubM30-39Warszawa (POL)-3800:08:06
#51 151251Kinder SebastianM30-39Knurów (POL)-9400:08:06
#52 152171Wójcik KamilM30-39Ożarów Mazowiecki (POL)-13900:08:06
#53 153180Andrzejewski PiotrM30-39Radzymin Run Team (POL)-9500:08:07
#54 154229Gójski MirosławM50-59GKS Grodzisk (POL)-9600:08:08
#55 155370Troska MateuszM20-29Środa Śląska (POL)-9700:08:10
#56 15663Krawczyński KrzysztofM<19Warszawa (POL)-14400:08:10
#57 157450Lukasik FilipM40-49Biegunki Kabackie (POL)-4600:08:11
#58 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !158197Składanek ZuzannaK20-29Ostrów Biega/Następny Krok (POL)1-00:08:11
#59 15958Kiełpsz MikołajM20-29Warszawa (POL)-14500:08:11
#60 160115Poncyliusz RafałM30-39Cookie (POL)-14700:08:11
#61 161395Woźniak MichałM20-29Warszawa (POL)-10200:08:12
#62 16267Krzemien BartoszM40-49Katowice (POL)-14900:08:13
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !163297Mądzik AleksandraK30-39Albatrosy (POL)2-00:08:14
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 164335Redkiewicz AgnieszkaK30-39Psychorun TEAM (POL)3-00:08:15
#65 165200Cempel EwaK20-29Warszawa (POL)4-00:08:15
#66 166221Galocz-Ilkow AgnieszkaK40-49Biegunki Kabackie (POL)5-00:08:17
#67 167327Polak LechosławM50-59Pęcice Małe (POL)-10400:08:18
#68 168238Hanarz JacekM40-49DRUŻYNA SZPIKU (POL)-10500:08:19
#69 169188Boguszewski MichałM30-39Izba Adwokacka w Warszawie (PO-10600:08:19
#70 170339Rybicki PrzemysławM40-49Sklep Biegacza (POL)-10700:08:20
#71 171253Klimek AndrzejM40-49Warszawa (POL)-10900:08:21
#72 172230Górecki BartłomiejM40-49TriWawa (POL)-10800:08:21
#73 173123Robaszewski RajmundM40-4912TRI.PL (POL)-15600:08:22
#74 174207Daniszewski PiotrM40-49Reguły (POL)-11100:08:23
#75 175337Rokicki JakubM20-29Husaria Race Team (POL)-11200:08:24
#76 17620Dobosz UrszulaK40-49Biegunki Kabackie (POL)18-00:08:25
#77 177439Kiszczyc ArturM40-49Otwock (POL)-5900:08:28
#78 178222Gańska-Karamon MonikaK40-49Biegam (POL)8-00:08:28
#79 179147Szubert-Walenczak MagdalenaK40-49Psychorun Team (POL)19-00:08:28
#80 180375Warwas ArturM50-59WKB Piast Wrocław (POL)-11400:08:29
#81 181286Łoś ŁukaszM20-29Bidul Run Team (POL)-11500:08:30
#82 182154Traczyk KazimierzM50-59Hipolitów (POL)-16200:08:31
#83 183465Niewęgłowski MarcinM30-39Borki (POL)-6400:08:32
#84 184227Golaszewska EwaK20-29Konstancin-Jeziorna (POL)9-00:08:32
#85 185287Maj WiesiekM40-49Kuźnia Triathlonu (POL)-11700:08:32
#86 186232Gruszka JakubM30-39Warszawa (POL)-11900:08:32
#87 187225Gierdalski LukaszM40-49Warszawa (POL)-12000:08:33
#88 188320Pawlikowski PawełM30-39Warszawa (POL)-12100:08:34
#89 189136Sokołowski DariuszM40-49Azs Warszawa (POL)-16800:08:35
#90 19086Maron AgnieszkaK40-49Adidas Runners Warsaw (POL)22-00:08:36
#91 191192Borządek AleksandraK<19Legia Run Club (POL)11-00:08:37
#92 192530Bartoszek PiotrM30-39(POL)-6900:08:38
#93 193381Wierzchowski BartekM20-29Strzegowo (POL)-12400:08:39
#94 19495Mrówka MaciejM40-49IRONANT.PL (POL)-17100:08:42
#95 195105Paśko FranekM30-39Warszawa (POL)-17200:08:43
#96 196193Brzoska GosiaK40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)12-00:08:44
#97 197534Franaszek AnnaK20-29Warszawa (POL)13-00:08:45
#98 19872Legan MartynaK20-29Kuźnia Triathlonu (POL)26-00:08:45
#99 199234Grzegrzółka IzabelaK50-59Otwock (POL)27-00:08:45
#100 20050Jońca JanM<19Nocne Piłowanie Agrykoli (POL)-17300:08:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności