Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mila Kusocińskiego

Wyniki - 31 lipca 2019, Warszawa

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 402418Cieszkowski DominikM30-39Warszawa (POL)-17400:11:33
#2 150499Urbanski JakubM30-39Warszawa (POL)-3800:08:06
#3 151251Kinder SebastianM30-39Knurów (POL)-9400:08:06
#4 407324Piołunowicz MaciejM30-39Bractwo Biegowe BGK (POL)-17600:11:39
#5 152171Wójcik KamilM30-39Ożarów Mazowiecki (POL)-13900:08:06
#6 153180Andrzejewski PiotrM30-39Radzymin Run Team (POL)-9500:08:07
#7 413217Fabisiak PatrtkM30-39Warszawa (POL)-23200:11:46
#8 160115Poncyliusz RafałM30-39Cookie (POL)-14700:08:11
#9 169188Boguszewski MichałM30-39Izba Adwokacka w Warszawie (PO-10600:08:19
#10 425480Rydzyński PawełM30-39Fundacja StwardnienieRozsiane.inf-18100:12:10
#11 437554Kowalski JanM30-39(POL)-18400:12:28
#12 183465Niewęgłowski MarcinM30-39Borki (POL)-6400:08:32
#13 440311Nowak MichałM30-39Warszawa (POL)-23900:12:53
#14 186232Gruszka JakubM30-39Warszawa (POL)-11900:08:32
#15 188320Pawlikowski PawełM30-39Warszawa (POL)-12100:08:34
#16 192530Bartoszek PiotrM30-39(POL)-6900:08:38
#17 195105Paśko FranekM30-39Warszawa (POL)-17200:08:43
#18 452525Rudzki DominikM30-39Warszawa (POL)-18900:13:59
#19 455551Dymek RafalM30-39(POL)-19100:14:16
#20 459546Szatan RafałM30-39(POL)-19300:14:30
#21 205372Ufnal GrzegorzM30-39Warszawa (POL)-13100:08:48
#22 209259Konarski ŁukaszM30-39Krav Maga Mokotów (POL)-13400:08:52
#23 212343Siarnecki GrzegorzM30-39Warszawa (POL)-13600:08:54
#24 473441Kłosiński GrzegorzM30-39Warszawa (POL)-19600:18:30
#25 220312Nowakowski MariuszM30-39Warszawa (POL)-14200:09:01
#26 222396Wróblewski KrystianM30-39Warszawa (POL)-14300:09:01
#27 224243Jabłoński TomaszM30-39GREEN GOBLINS GOCŁAW (POL)-14500:09:05
#28 225326Piotrowski ArkadiuszM30-39Warszawa (POL)-14600:09:05
#29 233262Kopczyk MarcinM30-39Warszawa (POL)-15100:09:09
#30 236342Seliga PawełM30-39Warszawa (POL)-15400:09:11
#31 237249Kamiński KamilM30-39SEDICO International (POL)-15500:09:11
#32 239299Milczarek TomaszM30-39Warszawa (POL)-15700:09:12
#33 242309Nogal RobertM30-39Iłża (POL)-16000:09:15
#34 247380Wieloch WojciechM30-39Warszawa (POL)-16200:09:17
#35 248351Stachelski RobertM30-39Józefów (POL)-16100:09:17
#36 256528Rembacz MarcinM30-39(POL)-11300:09:22
#37 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117Czerwiński AdamM30-39Max-Fliz Ekspedycja (POL)-100:05:24
#38 5520Rozmianiec PawełM30-39(POL)-500:05:39
#39 261504Witaszek MichałM30-39Warszawa (POL)-11500:09:26
#40 793Mitrofaniuk MarekM30-39Yulo Run Team Siedlce (POL)-700:05:50
#41 824Dukała PiotrM30-39Kalenji by Decathlon (POL)-800:05:51
#42 925Duszyński SebastianM30-39Rawa Mazowiecka (POL)-900:05:55
#43 265100Noworyta KamilM30-39Warszawa (POL)-21700:09:26
#44 266430Hartman ŁukaszM30-39Off-Road Runners Benefit Systems-11900:09:27
#45 12109Piliszek GrzegorzM30-39Lemiesz Team (POL)-1200:06:12
#46 268204Chudio MarcinM30-39Warszawa (POL)-17200:09:27
#47 13106Pawski WawrzyniecM30-39Olaf Woźniak Team (POL)-1300:06:14
#48 269349Smoczyk HubertM30-39Warszawski Zaułek (POL)-17500:09:28
#49 16131Sałamacha JarosławM30-39Żórawski Team (POL)-1600:06:17
#50 18600Sowa MichałM30-39Albatrosy (POL)-1800:06:21
#51 276236Grzeszczak ArekM30-39Wolne Żarty (POL)-17600:09:33
#52 2191Mielniczuk MirosławM40-49Warszawa (POL)-2100:06:28
#53 282363Śmigielski RobertM40-49Lechici Zielonka (POL)-17900:09:38
#54 2785Małek MariuszM40-49V Max Adamów (POL)-2700:06:35
#55 286195Buda MichałM40-49Warszawa (POL)-18000:09:42
#56 3211Burdach DariuszM40-49Jack Team (POL)-3100:06:40
#57 3397Nafalski RajmundM40-49Team Karas (POL)-3200:06:41
#58 290289Majek AdamM40-49Biegunki Kabackie (POL)-18200:09:44
#59 37513Żebryk KrzysztofM40-49Mirsk (POL)-3600:06:45
#60 297331Pyrzak PiotrM40-49Warszawa (POL)-18600:09:48
#61 298261Konwalik PiotrM40-49Warszawa (POL)-18700:09:50
#62 299348Sknadaj DariuszM40-49Warsyawz (POL)-18800:09:50
#63 4482Maj PiotrM40-49Trinergy Team (POL)-4200:06:50
#64 4645Jambor MichałM40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)-4300:06:51
#65 302506Wydra RobertM40-49Warszawa (POL)-13600:09:54
#66 305421Dycha MarcinM40-49Warszawa (POL)-13700:09:55
#67 5148Jaśkiewicz JakubM40-49Ostrów Wielkopolski (POL)-4900:06:58
#68 5265Król ArkadiuszM40-49Giża Team / Warsaw Run Club (PO-5100:06:59
#69 58523Ptasznik MaciejM40-49Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)-5600:07:04
#70 60155Trzaskowski RafałM40-49Legia Run Club (POL)-5800:07:05
#71 6198Napiórkowski GrzegorzM40-49Łomiankowska Grupa Biegowa (PO-6000:07:06
#72 6735Gradowski PiotrekM40-49P-Śl (POL)-6500:07:10
#73 324392Wojtowicz PiotrM40-49Warszawa (POL)-19800:10:09
#74 325215Dziel AndrzejM40-49Długosiodło (POL)-19900:10:10
#75 7579Łysiak KrzysztofM40-49Kotlet Power Team (POL)-7200:07:16
#76 331237Hałaj MarcinM40-49Warszawa (POL)-20200:10:15
#77 79119Pypłacz KrystianM40-49FMW Runners (POL)-7600:07:18
#78 82102Opadczuk PiotrM40-49Warszawa (POL)-7800:07:19
#79 84149Szymanik PawełM40-49Warszawa (POL)-8100:07:20
#80 89104Pagas RafałM40-49T-mobile Running Team (POL)-8500:07:24
#81 9447Jarmoszko MarianM40-49TRIWAWA (POL)-8800:07:27
#82 9575Liberka TomaszM40-49Warszawa (POL)-9200:07:28
#83 97126Sabat NorbertM40-49Warszawa (POL)-9100:07:28
#84 354244Janiszewski AleksanderM40-49Warszawa (POL)-20900:10:36
#85 10113Chmielewski PawełM40-49Warszawa (POL)-9500:07:30
#86 10216Ciborski JakubM40-49Warszawa (POL)-9600:07:30
#87 359330Przybysz KrzysztofM40-49Biegamy z Radością (POL)-21100:10:39
#88 10570Kupidurski PiotrM40-49Obwodnica Targówek (POL)-9900:07:31
#89 107294Maluchnik MarekM40-49Nasielsk Baszta Team (POL)-5600:07:32
#90 108165Wiatrowski BłażejM40-49Wiatrowski.pl (POL)-10400:07:32
#91 367398Zakrzewski DariuszM40-49Warszawa (POL)-21700:10:45
#92 11394Mostowski ArturM40-49Furious wolves (POL)-10600:07:33
#93 11642Jadwiński WojciechM40-49KS KANAŁEK (POL)-11100:07:37
#94 374550Mikusek MarcinM40-49(POL)-16500:10:54
#95 120255Kmiecik ArkadiuszM40-49Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka-6800:07:44
#96 121111Plocienniczak JakubM40-49Dream Run (POL)-11500:07:44
#97 378201Chołuj JacekM40-49Happy Runners (POL)-22100:10:58
#98 379382Wikło MarcinM40-49Warszawa (POL)-22200:10:58
#99 130541Wiśniewski KubaM40-49(POL)-2200:07:52
#100 13384Malesza GrzegorzM40-49Warszawa (POL)-12500:07:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności