Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mila Kusocińskiego

Wyniki - 31 lipca 2019, Warszawa

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 31557Zgoda MateuszM20-29(POL)-3000:06:39
#2 36522Łyżwiński TomaszM(POL)-3400:06:43
#3 314524Olszak MariettaK40-49(POL)60-00:09:59
#4 333553Bielawski IgaK30-39(POL)73-00:10:17
#5 344516Dec KrzysztofM(POL)-15400:10:26
#6 346515Złotkowska LuizaK30-39(POL)81-00:10:26
#7 361540Socha MałgorzataK40-49(POL)92-00:10:43
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !106563Mielnik AdrianM30-39(POL)-100:07:32
#9 362517Nałęcz RobertM(POL)-16000:10:43
#10 110542Belowski ŁukaszM30-39(POL)-500:07:33
#11 374550Mikusek MarcinM40-49(POL)-16500:10:54
#12 122555Różycki MarekM30-39(POL)-1600:07:45
#13 381535Zalewska AdriannaK30-39(POL)100-00:11:03
#14 130541Wiśniewski KubaM40-49(POL)-2200:07:52
#15 394562Paszkiel KatarzynaK30-39(POL)112-00:11:24
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !142518Myszkowska MonikaK30-39(POL)1-00:07:58
#17 409558Bancerz TomaszM50-59(POL)-17700:11:40
#18 417537Kosiaty JarosławM40-49(POL)-17900:11:57
#19 437554Kowalski JanM30-39(POL)-18400:12:28
#20 192530Bartoszek PiotrM30-39(POL)-6900:08:38
#21 455551Dymek RafalM30-39(POL)-19100:14:16
#22 456552Krzewińska DorotaK30-39(POL)154-00:14:17
#23 458545Kurdej-Szatan BarbaraK30-39(POL)155-00:14:30
#24 459546Szatan RafałM30-39(POL)-19300:14:30
#25 462538Dudek TomaszM<19(POL)-19400:14:46
#26 246527Jakubowska OlgaK30-39(POL)29-00:09:17
#27 254533Gajewski KarolM40-49(POL)-11200:09:21
#28 256528Rembacz MarcinM30-39(POL)-11300:09:22
#29 5520Rozmianiec PawełM30-39(POL)-500:05:39
#30 646Borucki MaciekM20-29- (POL)-6200:07:07
#31 310323Pietrzak SylwiaK30-3912tri (POL)58-00:09:56
#32 173123Robaszewski RajmundM40-4912TRI.PL (POL)-15600:08:22
#33 1055Kania MichałM20-29@arkenya_team (POL)-1000:05:56
#34 1245Bloch MaciejM30-39Accenture (POL)-11800:07:46
#35 59128Sadurski IreneuszM30-39Adidas Runners Warsaw (POL)-5700:07:04
#36 6687Maron JacekM50-59Adidas Runners Warsaw (POL)-6400:07:10
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7149Jaworska WioletaK20-29Adidas Runners Warsaw (POL)3-00:07:13
#38 380422Dzyr JoannaK20-29Adidas Runners Warsaw (POL)102-00:11:03
#39 19086Maron AgnieszkaK40-49Adidas Runners Warsaw (POL)22-00:08:36
#40 445288Majcher IzabelaK30-39Aktywna Warszawa (POL)148-00:13:05
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !163297Mądzik AleksandraK30-39Albatrosy (POL)2-00:08:14
#42 18600Sowa MichałM30-39Albatrosy (POL)-1800:06:21
#43 423483Sikorska WioletaK30-39Aleksandrów (POL)133-00:12:05
#44 293239Helman ArturM30-39Arczi Team (POL)-18400:09:45
#45 117101Olszewska ZuzannaK20-29AZS AWF Warszawa (POL)6-00:07:38
#46 115118Potrzuski KamilM30-39AZS UW (POL)-11000:07:37
#47 189136Sokołowski DariuszM40-49Azs Warszawa (POL)-16800:08:35
#48 460Kovalchuk OlehM<19AZS-AWF Warszawa (UKR)-400:05:34
#49 126213Dudek ŁukaszM<19Baniocha (POL)-7400:07:47
#50 228212Dudek DariuszM50-59Baniocha (POL)-14900:09:07
#51 181286Łoś ŁukaszM20-29Bidul Run Team (POL)-11500:08:30
#52 251285Łoś JakubM20-29BIDUL run team (POL)-16300:09:19
#53 352233Grymulska WeronikaK<19Bieg z radością (POL)86-00:10:35
#54 178222Gańska-Karamon MonikaK40-49Biegam (POL)8-00:08:28
#55 360366Tkaczyk BartłomiejM30-39Biegamy z Radością (PCN)-21200:10:40
#56 358252Kleszczewska MajaK40-49Biegamy z Radością (POL)90-00:10:39
#57 359330Przybysz KrzysztofM40-49Biegamy z Radością (POL)-21100:10:39
#58 290289Majek AdamM40-49Biegunki Kabackie (POL)-18200:09:44
#59 7730Galocz MichałM20-29Biegunki Kabackie (POL)-7400:07:17
#60 341290Majek DanaK40-49Biegunki Kabackie (POL)77-00:10:24
#61 157450Lukasik FilipM40-49Biegunki Kabackie (POL)-4600:08:11
#62 166221Galocz-Ilkow AgnieszkaK40-49Biegunki Kabackie (POL)5-00:08:17
#63 17620Dobosz UrszulaK40-49Biegunki Kabackie (POL)18-00:08:25
#64 231291Majek MaksymilianM<19Biegunki Kabackie (POL)-15000:09:08
#65 235321Perycz HubertM40-49Biegunki Kabackie (POL)-15300:09:10
#66 240438Jatczak EwaK40-49Biegunki Kabackie (POL)26-00:09:13
#67 144189Bojar JarosławM30-39Blizne Jasińskiego (POL)-8700:08:00
#68 9661Kowalski PiotrM30-39BMWP (POL)-9300:07:28
#69 183465Niewęgłowski MarcinM30-39Borki (POL)-6400:08:32
#70 294397Wysocka AgnieszkaK40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)52-00:09:47
#71 300275Kudzia KatarzynaK20-29Bractwo Biegowe BGK (POL)54-00:09:51
#72 4645Jambor MichałM40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)-4300:06:51
#73 320373Walaszczyk PaulinaK20-29Bractwo Biegowe BGK (POL)65-00:10:03
#74 8012Ceglarz WojciechM30-39Bractwo Biegowe BGK (POL)-7700:07:19
#75 347210Dobrzyńska TamaraK20-29Bractwo Biegowe BGK (POL)79-00:10:26
#76 136127Sadowski PawełM40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)-12700:07:54
#77 407324Piołunowicz MaciejM30-39Bractwo Biegowe BGK (POL)-17600:11:39
#78 436276Kula JoannaK30-39Bractwo Biegowe BGK (POL)141-00:12:24
#79 196193Brzoska GosiaK40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)12-00:08:44
#80 201132Sasin MarlenaK20-29Bractwo Biegowe BGK (POL)28-00:08:46
#81 461273Krysińska BeataK50-59Bractwo Biegowe BGK (POL)156-00:14:42
#82 273389Wojciechowska MagdalenaK30-39Bractwo Biegowe BGK (POL)40-00:09:31
#83 234295Markiewicz RadosławM20-29Bravehearts Legionowo (POL)-15200:09:09
#84 442539Tomczak JoannaK50-59Brwinów (POL)145-00:12:53
#85 281280Lach OskarM20-29Brzeg (POL)-17800:09:37
#86 219181Animisięśni JanM40-49CF Running Team (POL)-14000:09:00
#87 301406Żebrowski SebastianM20-29Ciechanów (POL)-18900:09:51
#88 363198Carvalho MiguelM30-39CITI (PRT)-21300:10:43
#89 85114Poncyliusz MonikaK30-39Cookie (POL)4-00:07:20
#90 160115Poncyliusz RafałM30-39Cookie (POL)-14700:08:11
#91 14843Jakubowski DariuszM50-59DGW (POL)-13600:08:02
#92 58523Ptasznik MaciejM40-49Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)-5600:07:04
#93 121111Plocienniczak JakubM40-49Dream Run (POL)-11500:07:44
#94 168238Hanarz JacekM40-49DRUŻYNA SZPIKU (POL)-10500:08:19
#95 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !47254Kłudkiewicz TomaszM30-39Dystans Leszno (POL)-100:06:55
#96 467495Tokarska MariaK40-49Dystans Leszno (POL)161-00:15:00
#97 325215Dziel AndrzejM40-49Długosiodło (POL)-19900:10:10
#98 371361Szyszka MiroslawM60+FCS SUPERSZYCHA TEAM (POL)-21800:10:51
#99 50156Trzciński KamilM30-39FMW Runners (POL)-4800:06:57
#100 79119Pypłacz KrystianM40-49FMW Runners (POL)-7600:07:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności