Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mila Kusocińskiego

Wyniki - 31 lipca 2019, Warszawa

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !47254Kłudkiewicz TomaszM30-39Dystans Leszno (POL)-100:06:55
#2 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !106563Mielnik AdrianM30-39(POL)-100:07:32
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117Czerwiński AdamM30-39Max-Fliz Ekspedycja (POL)-100:05:24
#4 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2177Zięba SzymonM20-29UKS Tiki Taka Kolbuszowa (POL)-200:05:26
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3178Żochowski DanielM20-29Żórawski TEAM (POL)-300:05:27
#6 460Kovalchuk OlehM<19AZS-AWF Warszawa (UKR)-400:05:34
#7 110542Belowski ŁukaszM30-39(POL)-500:07:33
#8 5520Rozmianiec PawełM30-39(POL)-500:05:39
#9 664Krochmal PawełM20-29Pawko Runner Team (POL)-600:05:47
#10 793Mitrofaniuk MarekM30-39Yulo Run Team Siedlce (POL)-700:05:50
#11 824Dukała PiotrM30-39Kalenji by Decathlon (POL)-800:05:51
#12 925Duszyński SebastianM30-39Rawa Mazowiecka (POL)-900:05:55
#13 1055Kania MichałM20-29@arkenya_team (POL)-1000:05:56
#14 1166Krygier KrzysztofM20-29Spieszsiepowoli.pl (POL)-1100:06:04
#15 12109Piliszek GrzegorzM30-39Lemiesz Team (POL)-1200:06:12
#16 13106Pawski WawrzyniecM30-39Olaf Woźniak Team (POL)-1300:06:14
#17 1432Głodowski MichałM20-29Żórawski Team (POL)-1400:06:16
#18 1538Horosz JakubM20-29Warszawiaky (POL)-1500:06:16
#19 122555Różycki MarekM30-39(POL)-1600:07:45
#20 16131Sałamacha JarosławM30-39Żórawski Team (POL)-1600:06:17
#21 1756Karczewski KarolM<19Legia Warszawa sekcja łyżwiarska (-1700:06:20
#22 18600Sowa MichałM30-39Albatrosy (POL)-1800:06:21
#23 19133Sawicki DariuszM40-49Warszawa (POL)-1900:06:23
#24 2015Chudziaszek MateuszM20-29Słowacki Squad (POL)-2000:06:27
#25 2191Mielniczuk MirosławM40-49Warszawa (POL)-2100:06:28
#26 22145Szczepłek JasiekM30-39Lemiesz Team (POL)-2200:06:28
#27 130541Wiśniewski KubaM40-49(POL)-2200:07:52
#28 25172Wójcik PiotrM30-39Żórawski Team (POL)-2300:06:30
#29 72341Sałata KarolM20-29Niemojki (POL)-2300:07:14
#30 24170Wójcik DariuszM50-59OK!Sport (POL)-2400:06:30
#31 2678Łukasiewicz MaciejM30-39Legia Run Club (POL)-2500:06:32
#32 2839Horoszko MichałM30-39Warszawa (POL)-2600:06:35
#33 134459Meliksetjan DawidM20-29Warszawa (POL)-2600:07:54
#34 2785Małek MariuszM40-49V Max Adamów (POL)-2700:06:35
#35 29175Zalewski DominikM20-29Warszawa (POL)-2800:06:36
#36 3037Grochowski MaciejM30-39Warszawa (POL)-2900:06:38
#37 31557Zgoda MateuszM20-29(POL)-3000:06:39
#38 3211Burdach DariuszM40-49Jack Team (POL)-3100:06:40
#39 3397Nafalski RajmundM40-49Team Karas (POL)-3200:06:41
#40 34162Walkowski KonradM20-29Reebok Run Crew (POL)-3300:06:41
#41 36522Łyżwiński TomaszM(POL)-3400:06:43
#42 38142Straszak PiotrM30-39Warszawa (POL)-3500:06:45
#43 37513Żebryk KrzysztofM40-49Mirsk (POL)-3600:06:45
#44 39163Waszczak BartoszM30-39Warszawa (POL)-3700:06:46
#45 40137Sokołowski ŁukaszM30-39Ordoniaki (POL)-3800:06:48
#46 150499Urbanski JakubM30-39Warszawa (POL)-3800:08:06
#47 4222Dudela AdrianM30-39MBC Team (POL)-3900:06:48
#48 41130Sałach MichałM20-29Warszawa (POL)-4000:06:48
#49 4390Michalski RobertM30-39Nocne Piłowanie Agrykoli (POL)-4100:06:49
#50 4482Maj PiotrM40-49Trinergy Team (POL)-4200:06:50
#51 4645Jambor MichałM40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)-4300:06:51
#52 93338Rokicki KacperM20-29KU AZS Uniwersytetu Warszawskie-4300:07:27
#53 454Bieniek PiotrM30-39PKP Intercity Running Team (POL)-4400:06:51
#54 4818Data MarekM20-29Kuguar Xtreme Runners (POL)-4500:06:55
#55 49117Poseniak KrzysztofM20-29Warszawa (POL)-4600:06:55
#56 157450Lukasik FilipM40-49Biegunki Kabackie (POL)-4600:08:11
#57 50156Trzciński KamilM30-39FMW Runners (POL)-4800:06:57
#58 5148Jaśkiewicz JakubM40-49Ostrów Wielkopolski (POL)-4900:06:58
#59 5329Foryś AdrianM20-29Ks Zielono-Czarni Mińsk Mazowiec-5000:06:59
#60 5265Król ArkadiuszM40-49Giża Team / Warsaw Run Club (PO-5100:06:59
#61 100314Ogonowski ŁukaszM20-29Klub Biegacza T2/4 (POL)-5100:07:30
#62 5428Fijałkowski AdamM20-29Poznań (POL)-5200:07:00
#63 55150Szymanowski MichałM30-39MMS.BIO (POL)-5300:07:01
#64 5662Kowalski TomekM30-39TRINERGY (POL)-5400:07:02
#65 5769Kućmierz JakubM<19UKS MTE Milanówek (POL)-5500:07:03
#66 58523Ptasznik MaciejM40-49Dogoń Grodzisk Mazowiecki (POL)-5600:07:04
#67 107294Maluchnik MarekM40-49Nasielsk Baszta Team (POL)-5600:07:32
#68 59128Sadurski IreneuszM30-39Adidas Runners Warsaw (POL)-5700:07:04
#69 60155Trzaskowski RafałM40-49Legia Run Club (POL)-5800:07:05
#70 62107Piecka KrzysztofM<19Warszawa (POL)-5900:07:06
#71 177439Kiszczyc ArturM40-49Otwock (POL)-5900:08:28
#72 6198Napiórkowski GrzegorzM40-49Łomiankowska Grupa Biegowa (PO-6000:07:06
#73 63158Turek ŁukaszM30-39Latające Ho(L)endry (POL)-6100:07:07
#74 646Borucki MaciekM20-29- (POL)-6200:07:07
#75 6583Majewski KamilM30-39Warszawa (POL)-6300:07:08
#76 6687Maron JacekM50-59Adidas Runners Warsaw (POL)-6400:07:10
#77 183465Niewęgłowski MarcinM30-39Borki (POL)-6400:08:32
#78 6735Gradowski PiotrekM40-49P-Śl (POL)-6500:07:10
#79 6952Juszt MaciekM20-29Legionovia (POL)-6600:07:11
#80 6859Kołodziejczyk EmilM20-29SKS Feniks (POL)-6700:07:11
#81 119248Kamiński FilipM20-29Włocławek (POL)-6700:07:42
#82 70169Własinowicz SebastianM20-29Obłuski Running Team (POL)-6800:07:12
#83 120255Kmiecik ArkadiuszM40-49Fundacja Morsy Wołomin-Kobyłka-6800:07:44
#84 192530Bartoszek PiotrM30-39(POL)-6900:08:38
#85 73110Piotrowicz SławekM30-39RuunerDeaf (POL)-7000:07:14
#86 74144Sułkowski MichałM20-29Legia Run Club (POL)-7100:07:15
#87 123228Gołaszewski KonradM30-39Team Zabiegane Dni (POL)-7100:07:46
#88 7579Łysiak KrzysztofM40-49Kotlet Power Team (POL)-7200:07:16
#89 7857Kądziołka JarosławM30-39Warszawa (POL)-7300:07:17
#90 7730Galocz MichałM20-29Biegunki Kabackie (POL)-7400:07:17
#91 126213Dudek ŁukaszM<19Baniocha (POL)-7400:07:47
#92 7614Chromiec MateuszM30-39Legionowo (POL)-7500:07:17
#93 79119Pypłacz KrystianM40-49FMW Runners (POL)-7600:07:18
#94 8012Ceglarz WojciechM30-39Bractwo Biegowe BGK (POL)-7700:07:19
#95 82102Opadczuk PiotrM40-49Warszawa (POL)-7800:07:19
#96 8127Dziumak JakubM20-29Warszawa (POL)-7900:07:19
#97 83159Urbaniak AleksanderM30-39Warszawa (POL)-8000:07:20
#98 84149Szymanik PawełM40-49Warszawa (POL)-8100:07:20
#99 87141Stolarczyk RadekM30-39Warszawa (POL)-8200:07:22
#100 135187Błaszczyk HubertM20-29Warszawa (POL)-8200:07:54

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności