Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mila Kusocińskiego

Wyniki - 31 lipca 2019, Warszawa

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 902Abramowicz RóżaK<19UKS Herkules Sulejówek (POL)5-00:07:24
#2 1143Antos DominikM20-29Warszawa (POL)-10900:07:34
#3 454Bieniek PiotrM30-39PKP Intercity Running Team (POL)-4400:06:51
#4 1245Bloch MaciejM30-39Accenture (POL)-11800:07:46
#5 646Borucki MaciekM20-29- (POL)-6200:07:07
#6 1118Braniewski PiotrM20-29Warszawa (POL)-10800:07:33
#7 2779Broniarek KatarzynaK30-39Jora Wielka (POL)55-00:09:33
#8 3211Burdach DariuszM40-49Jack Team (POL)-3100:06:40
#9 8012Ceglarz WojciechM30-39Bractwo Biegowe BGK (POL)-7700:07:19
#10 10113Chmielewski PawełM40-49Warszawa (POL)-9500:07:30
#11 7614Chromiec MateuszM30-39Legionowo (POL)-7500:07:17
#12 2015Chudziaszek MateuszM20-29Słowacki Squad (POL)-2000:06:27
#13 10216Ciborski JakubM40-49Warszawa (POL)-9600:07:30
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !117Czerwiński AdamM30-39Max-Fliz Ekspedycja (POL)-100:05:24
#15 4818Data MarekM20-29Kuguar Xtreme Runners (POL)-4500:06:55
#16 11819Dąbrowski AdamM<19Warszawa (POL)-11200:07:38
#17 17620Dobosz UrszulaK40-49Biegunki Kabackie (POL)18-00:08:25
#18 4222Dudela AdrianM30-39MBC Team (POL)-3900:06:48
#19 824Dukała PiotrM30-39Kalenji by Decathlon (POL)-800:05:51
#20 925Duszyński SebastianM30-39Rawa Mazowiecka (POL)-900:05:55
#21 10926Dziekoński TadeuszM60+Juvenia Białystok (POL)-10300:07:32
#22 8127Dziumak JakubM20-29Warszawa (POL)-7900:07:19
#23 5428Fijałkowski AdamM20-29Poznań (POL)-5200:07:00
#24 5329Foryś AdrianM20-29Ks Zielono-Czarni Mińsk Mazowiec-5000:06:59
#25 7730Galocz MichałM20-29Biegunki Kabackie (POL)-7400:07:17
#26 1432Głodowski MichałM20-29Żórawski Team (POL)-1400:06:16
#27 12734Głowacki MichałM30-39Gdansk (POL)-12100:07:47
#28 6735Gradowski PiotrekM40-49P-Śl (POL)-6500:07:10
#29 3037Grochowski MaciejM30-39Warszawa (POL)-2900:06:38
#30 1538Horosz JakubM20-29Warszawiaky (POL)-1500:06:16
#31 2839Horoszko MichałM30-39Warszawa (POL)-2600:06:35
#32 36540Jabłonowski JanuszM50-59Rącze Ślimaki (POL)-26200:10:44
#33 8641Jadczyszyn MichałM20-29Warszawa (POL)-8300:07:22
#34 11642Jadwiński WojciechM40-49KS KANAŁEK (POL)-11100:07:37
#35 14843Jakubowski DariuszM50-59DGW (POL)-13600:08:02
#36 14544Jambor MaciejM30-39Warszawa (POL)-13200:08:00
#37 4645Jambor MichałM40-49Bractwo Biegowe BGK (POL)-4300:06:51
#38 9447Jarmoszko MarianM40-49TRIWAWA (POL)-8800:07:27
#39 5148Jaśkiewicz JakubM40-49Ostrów Wielkopolski (POL)-4900:06:58
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7149Jaworska WioletaK20-29Adidas Runners Warsaw (POL)3-00:07:13
#41 20050Jońca JanM<19Nocne Piłowanie Agrykoli (POL)-17300:08:45
#42 6952Juszt MaciekM20-29Legionovia (POL)-6600:07:11
#43 8854Kajetanowicz KrzysztofM30-39Triclub / valuepartner.pl (POL)-8400:07:23
#44 1055Kania MichałM20-29@arkenya_team (POL)-1000:05:56
#45 1756Karczewski KarolM<19Legia Warszawa sekcja łyżwiarska (-1700:06:20
#46 7857Kądziołka JarosławM30-39Warszawa (POL)-7300:07:17
#47 15958Kiełpsz MikołajM20-29Warszawa (POL)-14500:08:11
#48 6859Kołodziejczyk EmilM20-29SKS Feniks (POL)-6700:07:11
#49 460Kovalchuk OlehM<19AZS-AWF Warszawa (UKR)-400:05:34
#50 9661Kowalski PiotrM30-39BMWP (POL)-9300:07:28
#51 5662Kowalski TomekM30-39TRINERGY (POL)-5400:07:02
#52 15663Krawczyński KrzysztofM<19Warszawa (POL)-14400:08:10
#53 664Krochmal PawełM20-29Pawko Runner Team (POL)-600:05:47
#54 5265Król ArkadiuszM40-49Giża Team / Warsaw Run Club (PO-5100:06:59
#55 1166Krygier KrzysztofM20-29Spieszsiepowoli.pl (POL)-1100:06:04
#56 16267Krzemien BartoszM40-49Katowice (POL)-14900:08:13
#57 20868Krzepkowski RadosławM40-49Warszawa (POL)-17900:08:51
#58 5769Kućmierz JakubM<19UKS MTE Milanówek (POL)-5500:07:03
#59 10570Kupidurski PiotrM40-49Obwodnica Targówek (POL)-9900:07:31
#60 11271Kupisz KonradM30-39Grodzisk Mazowiecki (POL)-10700:07:33
#61 19872Legan MartynaK20-29Kuźnia Triathlonu (POL)26-00:08:45
#62 28073Lewandowska AnnaK30-39Warszawa (POL)57-00:09:35
#63 20674Liberadzka MagdalenaK40-49Reebok Run Żoliborz (POL)29-00:08:49
#64 9575Liberka TomaszM40-49Warszawa (POL)-9200:07:28
#65 13977Lucimiński MarcinM40-49Olej Running Team (POL)-12900:07:55
#66 2678Łukasiewicz MaciejM30-39Legia Run Club (POL)-2500:06:32
#67 7579Łysiak KrzysztofM40-49Kotlet Power Team (POL)-7200:07:16
#68 14180Machul EwaK30-39Warszawa (POL)11-00:07:57
#69 13781Madejak SylwiaK40-49Żórawski Team (POL)9-00:07:54
#70 4482Maj PiotrM40-49Trinergy Team (POL)-4200:06:50
#71 6583Majewski KamilM30-39Warszawa (POL)-6300:07:08
#72 13384Malesza GrzegorzM40-49Warszawa (POL)-12500:07:53
#73 2785Małek MariuszM40-49V Max Adamów (POL)-2700:06:35
#74 19086Maron AgnieszkaK40-49Adidas Runners Warsaw (POL)22-00:08:36
#75 6687Maron JacekM50-59Adidas Runners Warsaw (POL)-6400:07:10
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2388Mazek EmiliaK20-29Wilga Garwolin / Sklep Biegacza (P1-00:06:29
#77 4390Michalski RobertM30-39Nocne Piłowanie Agrykoli (POL)-4100:06:49
#78 2191Mielniczuk MirosławM40-49Warszawa (POL)-2100:06:28
#79 32292Mikielski PawełM30-39MNIEJ MYŚL WIĘCEJ ŻYJ (POL)-24300:10:05
#80 793Mitrofaniuk MarekM30-39Yulo Run Team Siedlce (POL)-700:05:50
#81 11394Mostowski ArturM40-49Furious wolves (POL)-10600:07:33
#82 19495Mrówka MaciejM40-49IRONANT.PL (POL)-17100:08:42
#83 9896Naczas ŁukaszM30-39Warszawa (POL)-9000:07:28
#84 3397Nafalski RajmundM40-49Team Karas (POL)-3200:06:41
#85 6198Napiórkowski GrzegorzM40-49Łomiankowska Grupa Biegowa (PO-6000:07:06
#86 265100Noworyta KamilM30-39Warszawa (POL)-21700:09:26
#87 117101Olszewska ZuzannaK20-29AZS AWF Warszawa (POL)6-00:07:38
#88 82102Opadczuk PiotrM40-49Warszawa (POL)-7800:07:19
#89 89104Pagas RafałM40-49T-mobile Running Team (POL)-8500:07:24
#90 195105Paśko FranekM30-39Warszawa (POL)-17200:08:43
#91 13106Pawski WawrzyniecM30-39Olaf Woźniak Team (POL)-1300:06:14
#92 62107Piecka KrzysztofM<19Warszawa (POL)-5900:07:06
#93 146108Pietrzak MariuszM40-49Warszawa (POL)-13400:08:00
#94 12109Piliszek GrzegorzM30-39Lemiesz Team (POL)-1200:06:12
#95 73110Piotrowicz SławekM30-39RuunerDeaf (POL)-7000:07:14
#96 121111Plocienniczak JakubM40-49Dream Run (POL)-11500:07:44
#97 92113Podleśny ArturM20-29Wołomin (POL)-8600:07:26
#98 85114Poncyliusz MonikaK30-39Cookie (POL)4-00:07:20
#99 160115Poncyliusz RafałM30-39Cookie (POL)-14700:08:11
#100 49117Poseniak KrzysztofM20-29Warszawa (POL)-4600:06:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności