Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Mila Kusocińskiego

Wyniki - 31 lipca 2019, Warszawa

Msc
Nr
Kat
K
M
-
#1 331237Hałaj MarcinM40-49Warszawa (POL)-20200:10:15
#2 332409Aleksandrowicz MichałM30-39Warszawa (POL)-14900:10:17
#3 333553Bielawski IgaK30-39(POL)73-00:10:17
#4 334494Świstak PiotrM30-39Warszawa (POL)-15000:10:18
#5 335271Krawczykiewicz MagdaK40-49Żórawski team (POL)73-00:10:19
#6 336247Kalisz-Wiśniewska DianaK40-49Warszawa (POL)74-00:10:20
#7 337460Melion IzabelaK20-29Łączka (POL)76-00:10:21
#8 338456Marszałek JerzyM60+Warszawa (POL)-15100:10:21
#9 339473Przybylska SandraK20-29Warszawa (POL)76-00:10:22
#10 340549Choma KrzysztofM20-29Warszawa (POL)-20600:10:22
#11 341290Majek DanaK40-49Biegunki Kabackie (POL)77-00:10:24
#12 342301Moeglich JarosławM30-39Warszawa (POL)-20700:10:24
#13 343490Strzemieczna BarbaraK30-39Grodzisk Mazowiecki (POL)79-00:10:26
#14 344516Dec KrzysztofM(POL)-15400:10:26
#15 345491Strzemieczna KatarzynaK20-29Grodzisk Mazowiecki (POL)82-00:10:26
#16 346515Złotkowska LuizaK30-39(POL)81-00:10:26
#17 347210Dobrzyńska TamaraK20-29Bractwo Biegowe BGK (POL)79-00:10:26
#18 348431Holopiak EwaK50-59Warszawa (POL)83-00:10:28
#19 349308Nogal AgnieszkaK30-39Iłża (POL)83-00:10:32
#20 350408Achinger MarlenaK20-29Warszawa (POL)85-00:10:34
#21 351186Bindek MartaK30-39Warszawa (POL)85-00:10:34
#22 352233Grymulska WeronikaK<19Bieg z radością (POL)86-00:10:35
#23 353531Stefańska AmeliaK<19Warszawa (POL)88-00:10:36
#24 354244Janiszewski AleksanderM40-49Warszawa (POL)-20900:10:36
#25 355424Gabryszewska SoniaK20-29Toruń (POL)89-00:10:38
#26 356313Ochijewicz MichałM20-29Pozory Szybkości (POL)-21000:10:38
#27 357367Tolak MartaK40-49TN Biegówki Wesoła (POL)89-00:10:38
#28 358252Kleszczewska MajaK40-49Biegamy z Radością (POL)90-00:10:39
#29 359330Przybysz KrzysztofM40-49Biegamy z Radością (POL)-21100:10:39
#30 360366Tkaczyk BartłomiejM30-39Biegamy z Radością (PCN)-21200:10:40
#31 361540Socha MałgorzataK40-49(POL)92-00:10:43
#32 362517Nałęcz RobertM(POL)-16000:10:43
#33 363198Carvalho MiguelM30-39CITI (PRT)-21300:10:43
#34 364463Mrówka JakubM<19IRONANT.PL (POL)-16100:10:44
#35 36540Jabłonowski JanuszM50-59Rącze Ślimaki (POL)-26200:10:44
#36 366265Kos KingaK40-49Warszawa (POL)92-00:10:44
#37 367398Zakrzewski DariuszM40-49Warszawa (POL)-21700:10:45
#38 368263Koper KatarzynaK30-39Warszawa (POL)93-00:10:48
#39 369457Materska MartaK30-39IPPON Team (POL)96-00:10:50
#40 370168Wiśniewska KatarzynaK40-49Indywidualistka (POL)106-00:10:50
#41 371361Szyszka MiroslawM60+FCS SUPERSZYCHA TEAM (POL)-21800:10:51
#42 372151Szymańska JoannaK30-39Warszawa (POL)108-00:10:52
#43 373205Cygan AgnieszkaK30-39Warszawa (POL)97-00:10:53
#44 374550Mikusek MarcinM40-49(POL)-16500:10:54
#45 375328Polak-Szewczyk KlaudiaK40-49Studio Blok (POL)98-00:10:55
#46 376224Gasik MartaK20-29Husaria Race Team (POL)99-00:10:55
#47 377199Celiński-Janowicz ŁukaszM30-39Warszawa (POL)-22000:10:57
#48 378201Chołuj JacekM40-49Happy Runners (POL)-22100:10:58
#49 379382Wikło MarcinM40-49Warszawa (POL)-22200:10:58
#50 380422Dzyr JoannaK20-29Adidas Runners Warsaw (POL)102-00:11:03
#51 381535Zalewska AdriannaK30-39(POL)100-00:11:03
#52 382383Wilińska OlgaK40-49Happy Runners (POL)102-00:11:10
#53 383374Walendzik JoannaK30-39PSYCHORUN TEAM (POL)103-00:11:12
#54 384487Slawinska AdrianaK40-49vod.pl (POL)106-00:11:14
#55 385365Teterycz AgnieszkaK20-29Tomaszów Lubelski (POL)104-00:11:14
#56 386472Postrożna AsiaK20-29VOD.PL (POL)107-00:11:15
#57 387433Jakubczyk SylwiaK30-39Warsaw (POL)108-00:11:16
#58 388478Rokicka MagdaK20-29Warszawa (POL)110-00:11:18
#59 389316Osmólska AgnieszkaK50-59Józefosław (POL)108-00:11:18
#60 390436Jarmoszko AnnaK30-39TRIWAWA (POL)111-00:11:20
#61 391479Rydz AdrianM30-39Wola Łaszewska (POL)-16900:11:22
#62 392410Bajkiewicz BeataK20-29Piaseczno (POL)112-00:11:22
#63 393423Franckowski RobertM40-49Warszawa (POL)-17000:11:24
#64 394562Paszkiel KatarzynaK30-39(POL)112-00:11:24
#65 395329Prygiel KarolinaK30-39Warszawa (POL)113-00:11:24
#66 396420Dolecki KubaM<19Warszawa (POL)-17100:11:26
#67 397511Warciak MichalinaK30-39Warszawa (POL)114-00:11:28
#68 398462Misztal AgaK20-29Warszawa (POL)116-00:11:30
#69 399507Zakrzewska AgnieszkaK40-49Wolica (POL)117-00:11:31
#70 400400Zarzycki PiotrM30-39Warszawa (POL)-22600:11:32
#71 401304Mróz SebastianM40-49Komorów (POL)-22700:11:32
#72 402418Cieszkowski DominikM30-39Warszawa (POL)-17400:11:33
#73 403264Korbas SławomiraK40-49TN Biegówki Wesoła (POL)117-00:11:36
#74 404444Kowalska-Bojar MonikaK40-49Warszawa (POL)119-00:11:38
#75 405532Bella AidaK30-39Totalizator Sportowy (POL)120-00:11:38
#76 407324Piołunowicz MaciejM30-39Bractwo Biegowe BGK (POL)-17600:11:39
#77 408434Janiszewska AnnaK40-49Jabłonna (POL)121-00:11:40
#78 409558Bancerz TomaszM50-59(POL)-17700:11:40
#79 410378Wichulska MałgorzataK<19Warszawa (POL)121-00:11:41
#80 411452Łada MonikaK30-39Fundacja StwardnienieRozsiane.inf123-00:11:43
#81 412427Glasenapp MartaK20-29Marta nie biega (POL)124-00:11:44
#82 413217Fabisiak PatrtkM30-39Warszawa (POL)-23200:11:46
#83 414216Fabisiak AgnieszkaK30-39Warszawa (POL)124-00:11:47
#84 415426Gilewicz JoannaK30-39Warszawa (POL)126-00:11:49
#85 416482Sierzputowska IwonaK40-49Sie Biega (POL)127-00:11:53
#86 417537Kosiaty JarosławM40-49(POL)-17900:11:57
#87 418179Adamczyk JacekM40-49Goodwill Idea (POL)-23400:12:00
#88 419272Krupa KatarzynaK30-39Góra Kalwaria (POL)127-00:12:00
#89 420481Sawicka AgnieszkaK40-49IPPON Team (POL)129-00:12:02
#90 421505Wojcieska AnetaK20-29SRS (POL)131-00:12:03
#91 422296Markowicz PatrycjaK20-29Warszawa (POL)129-00:12:03
#92 423483Sikorska WioletaK30-39Aleksandrów (POL)133-00:12:05
#93 424143Sulik AgnieszkaK30-39Warsaw Masters Team (POL)143-00:12:05
#94 425480Rydzyński PawełM30-39Fundacja StwardnienieRozsiane.inf-18100:12:10
#95 426437Jaskiewicz JolantaK40-49Warszawa (POL)134-00:12:11
#96 427475Raczyńska AgnieszkaK30-39Łęczyca (POL)135-00:12:11
#97 428432Jakóbowska KarolinaK30-39Toruń (POL)136-00:12:11
#98 429260Konkol MichałM20-29Gdynia (POL)-23600:12:13
#99 430496Trawińska KatarzynaK30-39KOLIBER TEAM (POL)137-00:12:14
#100 431486Skłucka AnnaK30-39Wołomin (POL)139-00:12:15

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności