Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 3 sierpnia 2019, Szczecin

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 86Cejko Dawid1BALTIC SEALSElite Mężczyzn3507:3000:58:0700:58:0700:19:1000:09:41
#2 261Rębacz Krzysztof2BALTIC SEALSElite Masters Mężczyzn1107:3001:11:3101:11:3100:32:3400:11:55
#3 293Brandt Arkadiusz3BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn1207:3001:12:5601:12:5600:33:5900:12:09
#4 221Jakubczak Marcin4BEST BEASTSElite Mężczyzn6207:3001:09:2001:09:2000:30:2300:11:33
#5 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 78Machtyl Zygmunt5BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn307:3000:57:1000:57:1000:18:1300:09:31
#6 12Burdzy Daniel6BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn1007:3000:46:2900:46:2900:07:3200:07:44
#7 150Chmielorz Józef7CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn5107:3001:04:1001:04:1000:25:1300:10:41
#8 1913Skwarek Tomasz8CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn100807:3002:06:1202:06:1201:27:1500:21:02
#9 459Szklarski Przemysław10CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn7307:3001:20:2801:20:2800:41:3100:13:24
#10 1368Drozdowski Piotr11DIRTY SPARROWSOpen Masters Mężczyzn11607:3001:44:5601:44:5601:06:0000:17:29
#11 125Jeska Tomasz12DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn607:3001:02:2801:02:2800:23:3100:10:24
#12 135Kowalewski Kasper13DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn4907:3001:03:0801:03:0800:24:1100:10:31
#13 48Pielatowski Adam14DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn2907:3000:53:3600:53:3600:14:3900:08:56
#14 145Uldynowicz Bartosz15DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn5007:3001:03:4901:03:4900:24:5200:10:38
#15 151Żołnierek Wojciech16DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn5207:3001:04:1401:04:1400:25:1700:10:42
#16 117Janiszewski Grzegorz17DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn507:3001:01:2201:01:2200:22:2500:10:13
#17 1307Mizgalski Jacek18DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn11207:3001:43:4501:43:4501:04:4800:17:17
#18 2048Jachira Krzysztof19GRYF TEAMElite Mężczyzn9307:3004:20:5304:20:5303:41:5600:43:28
#19 62Basiak Michał21HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn3107:3000:55:2800:55:2800:16:3100:09:14
#20 64Kilimnik Tomasz22HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn2407:3000:55:3100:55:3100:16:3400:09:15
#21 43Kolibabski Radosław23HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn2807:3000:53:3100:53:3100:14:3400:08:55
#22 1975Piętka Marcin24HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn103307:3002:16:2602:16:2601:37:2900:22:44
#23 1098Sewerynowicz Michał25HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn63107:3001:39:1401:39:1401:00:1800:16:32
#24 1999Cichy Łukasz26HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn104607:3002:20:3902:20:3901:41:4200:23:26
#25 1429Goerig Michał27HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn80007:3001:46:2901:46:2901:07:3200:17:44
#26 163Klonowski Kamil28HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn5407:3001:05:3101:05:3100:26:3400:10:55
#27 94Kozłowski Artur29HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4007:3000:58:5800:58:5800:20:0100:09:49
#28 11Krawczyk Tomasz30HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn907:3000:45:5700:45:5700:07:0000:07:39
#29 1674Płażalski Przemysław31HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn90707:3001:54:2301:54:2301:15:2600:19:03
#30 1998Pokorski Rafał32HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn15907:3002:20:3802:20:3801:41:4100:23:26
#31 201Różański Rafal33HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn807:3001:08:0001:08:0000:29:0300:11:20
#32 497Rurkowski Adrian34HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn28607:3001:21:1901:21:1900:42:2200:13:33
#33 1723Szczęsny Andrzej35HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn93707:3001:55:5301:55:5301:16:5600:19:18
#34 998Dyszkiewicz Grzegorz36KONIUCHY OCRElite Mężczyzn8307:3001:37:1001:37:1000:58:1300:16:11
#35 1985Morawski Grzegorz37KONIUCHY OCRElite Mężczyzn9107:3002:19:5202:19:5201:40:5500:23:18
#36 97Szyszka Kacper38KONIUCHY OCRElite Mężczyzn4207:3000:59:0700:59:0700:20:1000:09:51
#37 16Wasielewski Michał39KONIUCHY OCRElite Mężczyzn1307:3000:47:1300:47:1300:08:1600:07:52
#38 100Chaieb Sebastian40LEMON TEAMElite Mężczyzn4307:3000:59:2900:59:2900:20:3300:09:54
#39 350Antczak Marcin41NEXTREMEElite Mężczyzn7007:3001:15:4201:15:4200:36:4500:12:37
#40 73Dmuch Jakub42NEXTREMEElite Mężczyzn3307:3000:56:3100:56:3100:17:3400:09:25
#41 143Maruszewski Marcin43NEXTREMEOpen Mężczyzn7607:3001:03:4401:03:4400:24:4700:10:37
#42 28Serafiński Maciej44NEXTREMEElite Mężczyzn1907:3000:51:3500:51:3500:12:3800:08:35
#43 9Tomasik Alan45NEXTREMEElite Mężczyzn707:3000:45:2600:45:2600:06:2900:07:34
#44 32Urbański Kamil46NEXTREMEElite Mężczyzn2207:3000:52:0100:52:0100:13:0400:08:40
#45 13Jagodziński Karol47POWER TRAININGElite Mężczyzn1107:3000:46:3200:46:3200:07:3500:07:45
#46 2026Kapica Wojciech48POWER TRAININGOpen Mężczyzn105307:3002:39:5502:39:5502:00:5900:26:39
#47 302Mierzicki Marcel49POWER TRAININGOpen Mężczyzn17107:3001:13:1201:13:1200:34:1500:12:12
#48 87Sadowski Michał50POWER TRAININGElite Mężczyzn3607:3000:58:2300:58:2300:19:2600:09:43
#49 1945Szkurłat Tomasz51POWER TRAININGElite Mężczyzn8807:3002:09:3302:09:3301:30:3600:21:35
#50 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23Budzisz Krzysztof52SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn107:3000:49:5800:49:5800:11:0100:08:19
#51 170Fabian Marcel53SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn5607:3001:06:1201:06:1200:27:1500:11:02
#52 24Filip Bartosz54SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1707:3000:50:1400:50:1400:11:1700:08:22
#53 8Jastrzębski Piotr55SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn607:3000:45:0300:45:0300:06:0600:07:30
#54 6Kałużny Adam56SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn407:3000:44:1800:44:1800:05:2100:07:23
#55 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Król Piotr57SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn207:3000:39:2000:39:2000:00:2300:06:33
#56 2043Maciejewski Łukasz58SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn9207:3003:09:4803:09:4802:30:5100:31:38
#57 91Oślizło Marek59SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn3707:3000:58:4500:58:4500:19:4800:09:47
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Selianin Dmytro60SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn307:3000:40:0200:40:0200:01:0500:06:40
#59 206Zieliński Tomasz61WARCHLAKI ADELAJDYElite Mężczyzn6107:3001:08:0501:08:0500:29:0800:11:20
#60 179Jaciów Paweł62WATAHAElite Mężczyzn5907:3001:06:4001:06:4000:27:4300:11:06
#61 187Jańczuk Przemysław63WATAHAElite Mężczyzn6007:3001:07:1701:07:1700:28:2000:11:12
#62 10Mędygrał Krystian64WATAHAElite Mężczyzn807:3000:45:4700:45:4700:06:5000:07:37
#63 636Czapran Marek65XRUNNERSElite Mężczyzn7907:3001:25:5501:25:5500:46:5800:14:19
#64 93Danielkiewicz Tomasz66XRUNNERSElite Mężczyzn3907:3000:58:5500:58:5500:19:5800:09:49
#65 160Dobrzyński Tomasz67XRUNNERSElite Mężczyzn5307:3001:04:5601:04:5600:25:5900:10:49
#66 14Kalinin Jarosław68XRUNNERSElite Mężczyzn1207:3000:46:5400:46:5400:07:5700:07:49
#67 605Knop Marcin69XRUNNERSElite Mężczyzn7807:3001:24:5901:24:5900:46:0200:14:09
#68 39Lejk Beniamin70XRUNNERSElite Mężczyzn2607:3000:52:5700:52:5700:14:0000:08:49
#69 92Madejski Krzysztof71XRUNNERSElite Mężczyzn3807:3000:58:5500:58:5500:19:5800:09:49
#70 648Pupkowski Kamil72XRUNNERSElite Mężczyzn8207:3001:26:3001:26:3000:47:3300:14:25
#71 306Szymczak Marek73XRUNNERSOpen Mężczyzn17407:3001:13:1801:13:1800:34:2100:12:13
#72 42Trapkowski Przemysław74XRUNNERSElite Mężczyzn2707:3000:53:1800:53:1800:14:2100:08:53
#73 37Wałdowski Dominik75XRUNNERSElite Mężczyzn2407:3000:52:1500:52:1500:13:1800:08:42
#74 31Wojtyszyn Wojciech76XRUNNERSElite Mężczyzn2107:3000:51:4800:51:4800:12:5100:08:38
#75 580Stec Jakub77BEST BEASTSElite Mężczyzn7707:3001:24:3301:24:3300:45:3600:14:05
#76 1994Czyżewski Bartłomiej78AROOOpen Mężczyzn104307:4002:20:0302:20:0301:41:0600:23:20
#77 442Bengier Kamil79BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn1507:4001:19:4101:19:4100:40:4400:13:16
#78 1980Duda Grzegorz80BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn1807:4002:17:5502:17:5501:38:5800:22:59
#79 274Bonisławski Tomasz81BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn6907:4001:12:1201:12:1200:33:1500:12:02
#80 252Grzech Mateusz82BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn6607:4001:11:1301:11:1300:32:1600:11:52
#81 270Maciejewski Krystian83BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn6707:4001:12:0201:12:0200:33:0500:12:00
#82 65Warzecha Filip84CF KUŹ NIA DAMIANAElite Mężczyzn3207:4000:55:3800:55:3800:16:4200:09:16
#83 338Krawiec Robert85CROSS TEAM SZCZECINEKElite Masters Mężczyzn1307:4001:15:0301:15:0300:36:0600:12:30
#84 136Handzlik Tomasz86DENISTEAMElite Masters Mężczyzn707:4001:03:0901:03:0900:24:1200:10:31
#85 1577Grzeszczak Maksym87DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn8607:4001:51:2101:51:2101:12:2400:18:33
#86 479Kałużny Michał88DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn7507:4001:20:4901:20:4900:41:5300:13:28
#87 124Miodek Adrian89DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn4707:4001:02:2701:02:2700:23:3000:10:24
#88 572Zieliński Bartosz91DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn7607:4001:24:1301:24:1300:45:1600:14:02
#89 821Schmidt Paweł92DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn7007:4001:32:2301:32:2300:53:2600:15:23
#90 1590Tuwalski Bernard93DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn1607:4001:51:5201:51:5201:12:5600:18:38
#91 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !57Kowalczuk Artur94DZIKIE DZIKI GORZÓWElite Masters Mężczyzn207:4000:54:3200:54:3200:15:3500:09:05
#92 35Prażanowski Grzegorz95DZIKIE DZIKI GORZÓWElite Mężczyzn2307:4000:52:1200:52:1200:13:1500:08:42
#93 219Dyko Bartosz96ELECTROLUX Ś WIDNICAOpen Mężczyzn11707:4001:09:1601:09:1600:30:1900:11:32
#94 1853Moksik Jan97FIT & MORE RYBNIKElite Masters Mężczyzn1707:4002:02:4402:02:4401:23:4800:20:27
#95 1972Gumiela Adam98GRYF TEAMOpen Mężczyzn103007:4002:15:3702:15:3701:36:4000:22:36
#96 388Chmielewski Mateusz99HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn7207:4001:17:4201:17:4200:38:4500:12:57
#97 167Lech Mateusz100HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn5507:4001:05:4601:05:4600:26:4900:10:57
#98 95Gębusia Grzegorz101HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4107:4000:58:5900:58:5900:20:0200:09:49
#99 1974Hanusiak Leszek102HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn103207:4002:16:2402:16:2401:37:2800:22:44
#100 1025Koszczyc Rafał103HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn8407:4001:37:3801:37:3800:58:4100:16:16

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności