Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Runmageddon Rekrut

Wyniki - 3 sierpnia 2019, Szczecin

Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 221Jakubczak Marcin4BEST BEASTSElite Mężczyzn6207:3001:09:2001:09:2000:30:2300:11:33
#2 998Dyszkiewicz Grzegorz36KONIUCHY OCRElite Mężczyzn8307:3001:37:1001:37:1000:58:1300:16:11
#3 2026Kapica Wojciech48POWER TRAININGOpen Mężczyzn105307:3002:39:5502:39:5502:00:5900:26:39
#4 497Rurkowski Adrian34HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn28607:3001:21:1901:21:1900:42:2200:13:33
#5 2043Maciejewski Łukasz58SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn9207:3003:09:4803:09:4802:30:5100:31:38
#6 2048Jachira Krzysztof19GRYF TEAMElite Mężczyzn9307:3004:20:5304:20:5303:41:5600:43:28
#7 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Kowalczyk Dawid134Elite Mężczyzn107:3000:38:5600:38:5600:06:29
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Król Piotr57SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn207:3000:39:2000:39:2000:00:2300:06:33
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Selianin Dmytro60SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn307:3000:40:0200:40:0200:01:0500:06:40
#10 261Rębacz Krzysztof2BALTIC SEALSElite Masters Mężczyzn1107:3001:11:3101:11:3100:32:3400:11:55
#11 6Kałużny Adam56SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn407:3000:44:1800:44:1800:05:2100:07:23
#12 8Jastrzębski Piotr55SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn607:3000:45:0300:45:0300:06:0600:07:30
#13 9Tomasik Alan45NEXTREMEElite Mężczyzn707:3000:45:2600:45:2600:06:2900:07:34
#14 10Mędygrał Krystian64WATAHAElite Mężczyzn807:3000:45:4700:45:4700:06:5000:07:37
#15 11Krawczyk Tomasz30HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn907:3000:45:5700:45:5700:07:0000:07:39
#16 12Burdzy Daniel6BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn1007:3000:46:2900:46:2900:07:3200:07:44
#17 13Jagodziński Karol47POWER TRAININGElite Mężczyzn1107:3000:46:3200:46:3200:07:3500:07:45
#18 14Kalinin Jarosław68XRUNNERSElite Mężczyzn1207:3000:46:5400:46:5400:07:5700:07:49
#19 16Wasielewski Michał39KONIUCHY OCRElite Mężczyzn1307:3000:47:1300:47:1300:08:1600:07:52
#20 20Prykowski Tomasz190XRUNNERSElite Mężczyzn1607:3000:48:3200:48:3200:09:3500:08:05
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !23Budzisz Krzysztof52SOCIOS SILESIAElite Masters Mężczyzn107:3000:49:5800:49:5800:11:0100:08:19
#22 24Filip Bartosz54SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn1707:3000:50:1400:50:1400:11:1700:08:22
#23 1307Mizgalski Jacek18DZIADY OCROpen Masters Mężczyzn11207:3001:43:4501:43:4501:04:4800:17:17
#24 28Serafiński Maciej44NEXTREMEElite Mężczyzn1907:3000:51:3500:51:3500:12:3800:08:35
#25 31Wojtyszyn Wojciech76XRUNNERSElite Mężczyzn2107:3000:51:4800:51:4800:12:5100:08:38
#26 32Urbański Kamil46NEXTREMEElite Mężczyzn2207:3000:52:0100:52:0100:13:0400:08:40
#27 37Wałdowski Dominik75XRUNNERSElite Mężczyzn2407:3000:52:1500:52:1500:13:1800:08:42
#28 293Brandt Arkadiusz3BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn1207:3001:12:5601:12:5600:33:5900:12:09
#29 39Lejk Beniamin70XRUNNERSElite Mężczyzn2607:3000:52:5700:52:5700:14:0000:08:49
#30 42Trapkowski Przemysław74XRUNNERSElite Mężczyzn2707:3000:53:1800:53:1800:14:2100:08:53
#31 43Kolibabski Radosław23HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn2807:3000:53:3100:53:3100:14:3400:08:55
#32 302Mierzicki Marcel49POWER TRAININGOpen Mężczyzn17107:3001:13:1201:13:1200:34:1500:12:12
#33 48Pielatowski Adam14DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn2907:3000:53:3600:53:3600:14:3900:08:56
#34 306Szymczak Marek73XRUNNERSOpen Mężczyzn17407:3001:13:1801:13:1800:34:2100:12:13
#35 62Basiak Michał21HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn3107:3000:55:2800:55:2800:16:3100:09:14
#36 64Kilimnik Tomasz22HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn2407:3000:55:3100:55:3100:16:3400:09:15
#37 580Stec Jakub77BEST BEASTSElite Mężczyzn7707:3001:24:3301:24:3300:45:3600:14:05
#38 73Dmuch Jakub42NEXTREMEElite Mężczyzn3307:3000:56:3100:56:3100:17:3400:09:25
#39 1098Sewerynowicz Michał25HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn63107:3001:39:1401:39:1401:00:1800:16:32
#40 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 78Machtyl Zygmunt5BEST BEASTSElite Masters Mężczyzn307:3000:57:1000:57:1000:18:1300:09:31
#41 86Cejko Dawid1BALTIC SEALSElite Mężczyzn3507:3000:58:0700:58:0700:19:1000:09:41
#42 87Sadowski Michał50POWER TRAININGElite Mężczyzn3607:3000:58:2300:58:2300:19:2600:09:43
#43 1368Drozdowski Piotr11DIRTY SPARROWSOpen Masters Mężczyzn11607:3001:44:5601:44:5601:06:0000:17:29
#44 91Oślizło Marek59SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn3707:3000:58:4500:58:4500:19:4800:09:47
#45 92Madejski Krzysztof71XRUNNERSElite Mężczyzn3807:3000:58:5500:58:5500:19:5800:09:49
#46 93Danielkiewicz Tomasz66XRUNNERSElite Mężczyzn3907:3000:58:5500:58:5500:19:5800:09:49
#47 605Knop Marcin69XRUNNERSElite Mężczyzn7807:3001:24:5901:24:5900:46:0200:14:09
#48 94Kozłowski Artur29HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn4007:3000:58:5800:58:5800:20:0100:09:49
#49 350Antczak Marcin41NEXTREMEElite Mężczyzn7007:3001:15:4201:15:4200:36:4500:12:37
#50 97Szyszka Kacper38KONIUCHY OCRElite Mężczyzn4207:3000:59:0700:59:0700:20:1000:09:51
#51 100Chaieb Sebastian40LEMON TEAMElite Mężczyzn4307:3000:59:2900:59:2900:20:3300:09:54
#52 106Arusztowicz Bartosz192HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYElite Mężczyzn4507:3001:00:1801:00:1800:21:2100:10:03
#53 117Janiszewski Grzegorz17DZIADY OCRElite Masters Mężczyzn507:3001:01:2201:01:2200:22:2500:10:13
#54 629Pokrzywiński Zbigniew185XRUNNERSOpen Mężczyzn35907:3001:25:3901:25:3900:46:4200:14:16
#55 1913Skwarek Tomasz8CARBON OCR RACING TEAMOpen Mężczyzn100807:3002:06:1202:06:1201:27:1500:21:02
#56 636Czapran Marek65XRUNNERSElite Mężczyzn7907:3001:25:5501:25:5500:46:5800:14:19
#57 125Jeska Tomasz12DIRTY SPARROWSElite Masters Mężczyzn607:3001:02:2801:02:2800:23:3100:10:24
#58 135Kowalewski Kasper13DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn4907:3001:03:0801:03:0800:24:1100:10:31
#59 648Pupkowski Kamil72XRUNNERSElite Mężczyzn8207:3001:26:3001:26:3000:47:3300:14:25
#60 1674Płażalski Przemysław31HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn90707:3001:54:2301:54:2301:15:2600:19:03
#61 143Maruszewski Marcin43NEXTREMEOpen Mężczyzn7607:3001:03:4401:03:4400:24:4700:10:37
#62 145Uldynowicz Bartosz15DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn5007:3001:03:4901:03:4900:24:5200:10:38
#63 1429Goerig Michał27HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn80007:3001:46:2901:46:2901:07:3200:17:44
#64 150Chmielorz Józef7CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn5107:3001:04:1001:04:1000:25:1300:10:41
#65 151Żołnierek Wojciech16DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn5207:3001:04:1401:04:1400:25:1700:10:42
#66 1945Szkurłat Tomasz51POWER TRAININGElite Mężczyzn8807:3002:09:3302:09:3301:30:3600:21:35
#67 160Dobrzyński Tomasz67XRUNNERSElite Mężczyzn5307:3001:04:5601:04:5600:25:5900:10:49
#68 163Klonowski Kamil28HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn5407:3001:05:3101:05:3100:26:3400:10:55
#69 170Fabian Marcel53SOCIOS SILESIAElite Mężczyzn5607:3001:06:1201:06:1200:27:1500:11:02
#70 179Jaciów Paweł62WATAHAElite Mężczyzn5907:3001:06:4001:06:4000:27:4300:11:06
#71 1975Piętka Marcin24HARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYOpen Mężczyzn103307:3002:16:2602:16:2601:37:2900:22:44
#72 187Jańczuk Przemysław63WATAHAElite Mężczyzn6007:3001:07:1701:07:1700:28:2000:11:12
#73 1723Szczęsny Andrzej35HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn93707:3001:55:5301:55:5301:16:5600:19:18
#74 1985Morawski Grzegorz37KONIUCHY OCRElite Mężczyzn9107:3002:19:5202:19:5201:40:5500:23:18
#75 201Różański Rafal33HUSARIA RACE TEAMElite Masters Mężczyzn807:3001:08:0001:08:0000:29:0300:11:20
#76 459Szklarski Przemysław10CARBON OCR RACING TEAMElite Mężczyzn7307:3001:20:2801:20:2800:41:3100:13:24
#77 206Zieliński Tomasz61WARCHLAKI ADELAJDYElite Mężczyzn6107:3001:08:0501:08:0500:29:0800:11:20
#78 1998Pokorski Rafał32HUSARIA RACE TEAMOpen Masters Mężczyzn15907:3002:20:3802:20:3801:41:4100:23:26
#79 1999Cichy Łukasz26HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn104607:3002:20:3902:20:3901:41:4200:23:26
#80 208Kubiszyn Tadeusz135Elite Masters Mężczyzn907:4001:08:0901:08:0900:29:1200:11:21
#81 219Dyko Bartosz96ELECTROLUX Ś WIDNICAOpen Mężczyzn11707:4001:09:1601:09:1600:30:1900:11:32
#82 479Kałużny Michał88DIRTY SPARROWSElite Mężczyzn7507:4001:20:4901:20:4900:41:5300:13:28
#83 228Oleśniewicz Szymon140Open Masters Mężczyzn2107:4001:09:4701:09:4700:30:5000:11:37
#84 2023Cieślak Sebastian130Open Mężczyzn105207:4002:32:2902:32:2901:53:3200:25:24
#85 234Laskowski Tomasz113PI ĘKNI I BESTIEElite Mężczyzn6307:4001:09:5401:09:5400:30:5700:11:39
#86 235Dubis Jarosław191Elite Masters Mężczyzn1007:4001:09:5801:09:5800:31:0100:11:39
#87 237Bartels Andy129Elite Mężczyzn6407:4001:10:0401:10:0400:31:0700:11:40
#88 243Broda Mateusz117RMF4RT GLADIATORSElite Mężczyzn6507:4001:10:3401:10:3400:31:3700:11:45
#89 252Grzech Mateusz82BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn6607:4001:11:1301:11:1300:32:1600:11:52
#90 764Sobota Kamil183HUSARIA RACE TEAMOpen Mężczyzn44907:4001:30:0401:30:0400:51:0700:15:00
#91 1025Koszczyc Rafał103HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn8407:4001:37:3801:37:3800:58:4100:16:16
#92 7Brzozowski Filip181HUSARIA RACE TEAMElite Mężczyzn507:4000:44:3100:44:3100:05:3400:07:25
#93 270Maciejewski Krystian83BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn6707:4001:12:0201:12:0200:33:0500:12:00
#94 17Rynkiewicz Mateusz110NEXTREMEElite Mężczyzn1407:4000:47:2800:47:2800:08:3200:07:54
#95 273Fiedler Tommy132Elite Mężczyzn6807:4001:12:1001:12:1000:33:1300:12:01
#96 274Bonisławski Tomasz81BESTIE OCR LEGIONOWOElite Mężczyzn6907:4001:12:1201:12:1200:33:1500:12:02
#97 19Burbul Przemysław111NIE W SZCZEPIONK Ę TEAMElite Mężczyzn1507:4000:47:4600:47:4600:08:4900:07:57
#98 25Łuczak Tomasz108MAD RUNNERS WAŁBRZYCHOpen Mężczyzn707:4000:50:3300:50:3300:11:3600:08:25
#99 27Moroń Bartłomiej116POWER TRAININGElite Mężczyzn1807:4000:50:4900:50:4900:11:5200:08:28
#100 29Byrczek Michał125WATAHAElite Mężczyzn2007:4000:51:4500:51:4500:12:4800:08:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności