Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chudy Wawrzyniec

Wyniki - 10 sierpnia 2019, Rajcza – Ujsoły

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !195Łukasz FlisińskiM1981SOSNOWIECPOLSKA00:59:0403:30:0904:21:2105:03:071-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24Rafał KlechaM1987ZAKOPANEPOLSKASALCO GARMIN TEAM01:04:2703:30:5304:22:1105:05:102-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3162Mateusz ŻorniakM1989SIENIAWAPOLSKAMEGA FASON SIENIAWA00:59:0203:36:3904:35:4705:18:473-
#4 4130Tomasz BaranowM1976PLATERÓWPOLSKA01:01:5203:41:5704:37:5705:19:324-
#5 5191Bartosz CeberakM1988LUBARTÓWPOLSKA00:59:0003:29:1104:40:2705:24:515-
#6 679Artur BaranM1986DOBRAPOLSKA01:01:4703:47:5304:45:3505:28:366-
#7 7593Maciej KucharczykM1976CHOSZCZNOPOLSKAMARCIN SWIERC TEAM01:00:4303:29:2804:36:5905:29:357-
#8 8545Tomasz KopcewiczM1984STAWIGUDAPOLSKA01:01:2103:50:2504:51:0405:35:138-
#9 927Łukasz BelowskiM1982WARSZAWAPOLSKANATURAL BORN RUNNERS01:04:4903:51:0404:50:4605:35:389-
#10 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !101Ewa MajerK1982DOBCZYCEPOLSKA01:05:3103:53:2104:50:4305:35:56-1
#11 11429Andrzej ŁukasikM1986JANÓW LUBELSKIPOLSKAPOLAR TEAM00:59:1503:46:4904:51:0505:35:5710-
#12 12596Didzis GlušnevsM1991R?GAŁOTWARIEKSTI00:55:1303:20:2505:36:0611-
#13 13264Paweł PerykaszaM1981KRAKÓWPOLSKAGRUPALUKTRANS.PL01:05:5403:56:0904:55:4905:41:0512-
#14 14186Miłosz BikM1988CZĘSTOCHOWAPOLSKA00:59:5003:46:4004:53:5205:42:1513-
#15 15163Łukasz SzaporówM1981PROSZOWICEPOLSKAINFINITY-GYM01:04:4703:51:1304:54:5405:44:5314-
#16 16233Dariusz ŚwieradM1985KRAKÓWPOLSKAASICS FRONTRUNNER POLAND / CAMELBAK POLSKA01:09:0003:58:2804:55:5105:51:3015-
#17 17425Adam CzerniawskiM1990WARSZAWAPOLSKA01:04:3303:52:4805:05:3705:55:4316-
#18 1872Jacek BrzozowskiM1977OPOLEPOLSKA01:11:0004:04:4405:05:3305:56:3617-
#19 19727Łukasz SoblikM1985RUDA ŚLĄSKAPOLSKA01:06:4904:02:5405:05:3505:56:5518-
#20 2057Marek GrycmanM1979TURZA ŚLĄSKAPOLSKAŻONA POZWOLIŁA TO CISNĘ01:04:3203:58:5105:06:0605:59:1819-
#21 217Mirosław KuczokM1972WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLSKAFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI/MARARONY POLSKIE01:06:2404:00:5905:06:0605:59:1820-
#22 22217Tomasz KorpalskiM1981GDAŃSKPOLSKABIEGAJ Z GŁOWĄ01:13:0304:13:5205:13:5905:59:5821-
#23 23654Valery MarchukM1990KAMIENIECBIAŁORUŚOC BNTU01:05:2903:52:1404:56:2706:02:4822-
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !24603Anna SawickaK1985WARSZAWAPOLSKADREAM RUN01:10:3604:11:4305:16:0406:05:46-2
#25 25452Łukasz FormelaM1975KARTUZYPOLSKA01:09:3004:08:5905:14:4106:06:0123-
#26 26388Krzysztof BiałożytM1971KAMESZNICAPOLSKA01:14:2704:13:5805:19:4706:07:4624-
#27 27183Tomek RopelewskiM1991POZNAŃPOLSKA01:09:5004:06:3705:10:5006:07:5625-
#28 28361Mateusz PielaM1990UJSOŁYPOLSKASZTURM01:06:0704:08:4505:17:5606:10:0126-
#29 2911Marcin MarćM1990KRAKÓWPOLSKAGRUPALUKTRANS.PL01:09:4604:13:1705:22:0406:11:4927-
#30 30685Maciej MichalakM1990KRAKÓWPOLSKA KPRZEWODNIKÓW TATRZAŃSKICH IM. MACIEJA SIECZKI W KRAKOWIE01:01:3004:08:0305:18:2706:14:3828-
#31 31736Marcin KępowiczM1977ŻABIA WOLAPOLSKAPASIEKA KEMPI01:09:2204:11:5205:20:1406:14:4329-
#32 32703Paweł HankusM1977ŻYWIECPOLSKA01:11:1904:13:0605:20:2506:15:0130-
#33 33680Marcin TopolskiM1976JADOWNIKIPOLSKACZŁOWIEK KTÓRY NIE BOI SIĘ CHUCKA NORRISA01:09:1304:13:0605:21:5306:16:1931-
#34 34262Ryszard BorówkaM1975GDYNIAPOLSKA01:07:1704:12:0705:22:0506:16:2232-
#35 35637Łukasz HankusM1981ŻYWIECPOLSKA01:09:2004:14:2905:23:5706:24:0833-
#36 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 36432Anna KapelanK1984PRZEMYŚLPOLSKAPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA / FITNESS Z PASJĄ01:13:4104:30:3905:35:2906:26:58-3
#37 37462Dominik StasicaM1992WIEPRZPOLSKA01:09:3604:17:5605:34:2306:28:1734-
#38 38486Szymon StańczakM1977SKOCZÓWPOLSKASCI GÓRSCY ENTUZJAŚCI01:09:5804:22:0705:34:4906:29:4135-
#39 39400Dariusz KlimaM1984SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKABYLE DO PRZODU01:10:4704:22:0805:37:1206:31:0436-
#40 40660Karolina TraczykiewiczK1993SZCZEBRZESZYNPOLSKASKOCZYLIWLASY.PL / STAY INSANE01:10:2504:17:5805:41:1306:31:19-4
#41 41173Jakub GeppertM1984POZNAŃPOLSKAADRUNALINE RUNNING TEAM01:13:2404:22:0205:43:0806:32:3037-
#42 42560Dariusz SzkodaM1980RUDA ŚLĄSKAPOLSKASOCIOS SILESIA01:07:4204:08:5605:42:0006:35:3338-
#43 43348Piotr DobrzynieckiM1983CHORZÓWPOLSKA01:10:3704:22:0405:37:1306:35:4439-
#44 44634Andrzej KaszubaM1978JANOWICEPOLSKAKASZUB TEAM01:13:5004:19:3905:36:5206:35:5740-
#45 45531Marcin GawronM1981BŁAŻOWAPOLSKAROOKSTEAM01:06:5904:21:3005:37:5706:37:5241-
#46 4675Szymon PabisM1989KARNIOWICEPOLSKAELITESPORTSTEAM01:13:3304:31:1705:44:0306:37:5542-
#47 47430Ewa MachulK1985WARSZAWAPOLSKADREAM RUN01:13:4604:31:1505:43:2006:38:42-5
#48 4889Kuba PawlakM1983WARSZAWAPOLSKA12TRI.PL01:10:3304:14:0505:42:5406:39:5343-
#49 49668Grzegorz BednarekM1987WOŁCZYNPOLSKA01:08:1804:24:5105:45:1706:40:5644-
#50 50696Anna ZalewskaK1978ZDUŃSKA WOLAPOLSKABBL ZDUŃSKA WOLA01:15:2504:44:4705:51:1306:40:59-6
#51 51597Arkadiusz WaldowskiM1989CHORZOWPOLSKAMR01:10:3004:23:4405:44:2706:42:0645-
#52 52601Jędrzej JosypenkoM1986WARSZAWAPOLSKADREAM RUN01:02:1704:11:4205:40:0806:42:1446-
#53 53602Bożena JosypenkoK1978WARSZAWAPOLSKADREAM RUN01:13:5104:29:5405:43:1906:42:14-7
#54 54439Marzena Ogierman-DykasK1983ORZESZEPOLSKAWATAHA01:25:5904:38:2305:46:5806:42:35-8
#55 55599Marzena ButanowiczK1986SUSZECPOLSKAFANTASTIC TEAM01:25:5904:38:2805:46:5806:42:35-9
#56 5678Jakub PałkowskiM1994KRAKÓWPOLSKA01:06:2004:38:5605:45:3306:43:2247-
#57 57507Mateusz RóżańskiM1981KATOWICEPOLSKA01:14:5504:30:1005:43:5806:44:0548-
#58 58513Alexey GaluskinM1983TARNOWSKIE GÓRYPOLSKAGRUPA NOMAX01:17:2904:39:3405:51:4206:44:2249-
#59 59682Maciej GajewskiM1995CZANIECPOLSKAHIT THE TRAIL-TOMASZ KLISZ RUNNING TEAM01:13:5604:39:3805:49:0006:44:5450-
#60 60763Janusz SkowrońskiM1976OLEŚNICAPOLSKA01:16:2604:29:1105:52:5506:45:1751-
#61 61222Krzysztof GramsM1981ŁÓDŹPOLSKA01:18:3704:42:4105:51:1306:45:3252-
#62 62357Patryk WalczakM1989KONINPOLSKAXRUNNERS01:10:0704:30:4505:51:1106:46:0353-
#63 636Andrzej OlszanowskiM1979CHLUDOWOPOLSKA01:13:3104:32:3705:44:4406:46:3254-
#64 6482Tymoteusz MajchrzakM1976KATOWICEPOLSKAZAPIERDALACZE01:15:2804:38:2205:50:5606:47:2655-
#65 65209Paulina Prugar FukowskaK1983WARSZAWAPOLSKADREAM RUN01:13:5504:29:0905:53:0006:47:35-10
#66 6654Tomasz ZimnyM1956SZCZECINPOLSKAŚRUNDUNIA SZCZECIN01:14:2204:38:0105:54:2006:47:3756-
#67 67656Michał TrzcinkaM1983ŁÓDŹPOLSKASUPER TEAM01:07:3104:14:0005:56:1906:47:4457-
#68 68605Anna PiotrowskaK1985WARSZAWAPOLSKADREAM RUN01:17:0404:39:2805:51:0806:49:28-11
#69 69569Radoslaw GolaM1980ZABIERZÓWPOLSKADD500K01:19:3104:38:4805:51:0706:49:4358-
#70 70595Uldis RaipalisM1986RIGAŁOTWAGENTLEMEN'S CLUB01:03:1403:56:2805:53:0606:49:5359-
#71 71415Piotr LewandowskiM1991JELENIA GÓRAPOLSKA01:14:4304:31:0305:50:3606:50:1360-
#72 72714Tomasz WasztylM1969BIELSKO - BIAŁAPOLSKA196901:09:5604:09:3105:32:1306:50:2161-
#73 73749Łukasz DziadowiecM1990TYCHYPOLSKA01:14:3604:35:0905:51:2406:50:3562-
#74 74532Tomasz ZiomekM1987TARNÓWPOLSKADECATHLON BIELSKO-BIAŁA01:08:1704:22:2405:47:3706:52:4763-
#75 75561Mariusz NykielM1989MYSLOWICEPOLSKASOCIOS SILESIA01:13:1804:43:0006:03:0506:54:0264-
#76 76199Patryk PrzybylskiM1979TORUŃPOLSKA01:14:4704:29:3305:49:2106:54:2365-
#77 77638Paweł KowalczykM1974KĘTYPOLSKAKĘCKIE HARPAGANY01:09:1204:20:0905:53:3106:54:2766-
#78 7830Adam TyszeckiM1987BIELSKO-BIAŁAPOLSKAGOPR BESKIDY/ KAGB GOPR01:15:0804:40:1906:00:3606:54:4967-
#79 7990Marcin MajchrzakM1978SWARZĘDZPOLSKADELOITTE ADVENTURE TEAM01:10:5104:29:0005:50:4606:54:5868-
#80 8067Grzegorz BanaszczykM1987SZYDŁOWIECPOLSKAENDORFINA SZYDŁOWIEC01:05:5004:30:4305:51:5906:55:2669-
#81 8129Rafał BielawaM1973WROCŁAWPOLSKAINOV-8 POLSKA01:03:5804:08:5405:54:1406:56:5370-
#82 8228Krzysztof DołęgowskiM1979WARSZAWAPOLSKAINOV-8 TEAM01:23:2104:40:3305:55:2706:56:5371-
#83 83235Marcin LasockiM1979WARSZAWAPOLSKAPIG-PIB01:11:2804:30:2805:55:2706:56:5372-
#84 84367Filip KolasaM1979LESZNOPOLSKA04:32:5805:54:1406:57:2573-
#85 85625Piotr KopyraM1983KIELCEPOLSKA01:15:3104:31:5405:53:4706:58:5474-
#86 86182Michał WięcławskiM1982KRAKÓWPOLSKAWAGA CIĘŻKA01:10:1304:31:2005:54:2506:58:5975-
#87 87542Paweł MoczyńskiM1985CHMIELÓWPOLSKAOSTROBIEC01:16:2404:53:1106:04:4406:59:2076-
#88 88394Mariusz MałachowskiM1977RADOMSKOPOLSKARUNDOMSKO01:17:0504:47:5006:06:5506:59:4577-
#89 89676Zbigniew MoltzanM1976TORUŃPOLSKACROSSFIT TORUŃ01:16:4104:42:0706:00:5207:01:1578-
#90 9062Magdalena Moltzan-MałkowskaK1975TORUŃPOLSKAKM UMK/RRC TORUŃ01:16:5804:43:4506:01:3907:01:16-12
#91 91257Arkadiusz KałużaM1973BIERUŃPOLSKAINŻYNIERIA BIEGANIA TEAM01:17:2104:46:2106:05:1507:02:0079-
#92 92269Adam MadejskiM1992KATOWICEPOLSKASNAILS OF DOOM01:22:2704:36:5005:58:5507:02:1880-
#93 9337Dominik BartkówM1984BIELSKO-BIAŁAPOLSKABARAN TRIAL RACE01:05:5504:41:4706:01:3707:02:4881-
#94 94705Bartłomiej ZalewskiM1979ZDUŃSKA WOLAPOLSKABBL ZDUŃSKA WOLA01:15:4804:49:3806:06:0607:06:0382-
#95 95295Maciej ŻołnaczM1984NOWE MIASTO NAD PILICĄPOLSKA01:26:4804:48:2406:03:5807:07:4583-
#96 96284Piotr DrochomireckiM1993DĘBNOPOLSKANETTO GRUPA BIEGOWA 42.195 DĘBNO01:32:3305:04:3206:11:5407:07:5184-
#97 97280Dariusz PrzedwojskiM1973MANSFIELDKA BRYTANIAPOLSKI BIEGACZ01:18:2204:48:2306:03:5307:08:0285-
#98 98370Damian KozikM1986ŻORYPOLSKAHRMAX ŻORY01:15:2404:42:4706:01:2507:08:3586-
#99 99588Marcin PochrońM1992MOKRSKOPOLSKA01:18:3104:43:2306:03:2207:09:0787-
#100 100454Adam JarzębowiczM1975KATOWICEPOLSKAKATOWICE01:22:1304:51:1606:14:0207:09:4188-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności