Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Chudy Wawrzyniec - Mała Rycerzowa

Wyniki - 10 sierpnia 2019, Rajcza – Ujsoły

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11010Kamil LeśniakM1993TORUŃPOLSKASALCO GARMIN TEAM01:05:2101:37:161-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21007Marcin KubicaM1999BIELSKO - BIAŁAPOLSKAINOV-8 TEAM01:06:2601:40:232-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31005Piotr BiernawskiM1977NOWY TARGPOLSKAATTIQ TEAM/SALMING01:10:4301:46:183-
#4 41001Kacper KościelniakM1996RABA NIŻNAPOLSKASALCO GARMIN TEAM01:14:3301:48:534-
#5 51270Tomasz OkroskowiczM1979RADZIONKÓWPOLSKATOURSPORT RUNNING TEAM01:16:1901:56:325-
#6 61044Marcin KaraśM1981MAKÓW PODHALAŃSKIPOLSKA01:19:3401:56:486-
#7 71150Michał KitaM1975WROCŁAWPOLSKAPĘDZĄCY W MIEJSCU01:18:4201:58:007-
#8 81229Paweł KliszM1992BIELSKO - BIAŁAPOLSKAHIT THE TRAIL01:21:5202:00:288-
#9 91174Przemysław KopiecM1990TYCHYPOLSKA01:22:0702:01:309-
#10 101188Oleg OpalevM1984MYTISCHYROSJAFIZTEH02:01:5510-
#11 111238Arkadiusz PawłowskiM1984WARSZAWAPOLSKAROCK&RUN01:21:5302:02:4611-
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !121002Agnieszka Gortel-MaciukK1977CHORZÓWPOLSKANEVER TOO LATE01:23:1202:02:47-1
#13 131014Dawid StreitM1985BIELSKO-BIAŁAPOLSKASBRT BIELSKO-BIAŁA01:23:1302:06:4112-
#14 141211Nico WaleskaM1997LUBOSZYCEPOLSKA01:26:2902:06:4213-
#15 151209Artur DługoszM1991DOBRZEŃ WIELKIPOLSKA01:26:3302:07:1814-
#16 161359Zbigniew SzatanikM1968UJSOŁYPOLSKA01:24:0502:07:5715-
#17 171013Adam ŁączyńskiM1984ŁÓDŹPOLSKAKS ALASKA01:24:3802:08:2116-
#18 181393Marcel FabianM1998PYSKOWICEPOLSKASOCIOS SILESIA01:27:3402:08:5117-
#19 191344Krzysztof BanekM1984RADZIONKÓWPOLSKATOURSPORT RUNNING TEAM01:24:0602:10:2418-
#20 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !201106Joanna SzmitK1994ŁABUNIEPOLSKAKS AGROS ZAMOŚĆ01:27:0402:10:31-2
#21 211054Tomasz DataM1972ŻORYPOLSKAHRMAX ŻORY01:29:1002:10:5919-
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 221096Aneta SzecówkaK1979BISKUPICEPOLSKA01:28:5802:11:15-3
#23 231314Mateusz ModerhakM1983GDAŃSKPOLSKA01:25:0702:11:3120-
#24 241394Bogusław FabianM1971PYSKOWICEPOLSKALEMONBIKE.EU01:24:2602:13:2221-
#25 251221Łukasz DudzikM1984KAMIENICAPOLSKAGÓRAL BIEGA01:29:4702:13:3022-
#26 261375Adam BaduraM1978RYBNIKPOLSKAFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI01:27:5002:14:4323-
#27 271396Kacper KwiecieńM1994KRAKÓWPOLSKATEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA01:28:5802:15:4324-
#28 281185Katarzyna FrączystaK1988KOŚCIELISKOPOLSKA01:33:4902:17:49-4
#29 291004Łukasz ZdanowskiM1990SIEDLCEPOLSKA01:21:3002:18:0025-
#30 301289Weronika KoziołK1994KROSNOPOLSKATEAM MOUNTAIN FUEL POLSKA01:33:4202:18:18-5
#31 311009Jarosław ProkopM1971RUDA ŚLĄSKAPOLSKAKAGB GOPR01:30:1002:18:2226-
#32 321124Krzysiek BrząkalskiM1991PŁOCKPOLSKA01:30:2002:18:5727-
#33 331192Marian MorańskiM1975ZABRZEPOLSKA01:32:5702:20:3928-
#34 341190Robert SobczakM1982ŁÓDŹPOLSKAWIERZĘ W JEZUSA01:36:2002:23:4129-
#35 351205Marcin GrzywaczM1974CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKAJOHNNIERUNNERTEAM01:33:1202:24:2530-
#36 361144Tomasz KozikM1981BRZUŚNIKPOLSKASPRINTEX TEAM01:34:1402:25:1731-
#37 371048Wojciech KostrzewaM1982OSWIECIMPOLSKAOLD SCHOOL TRAIL RUNNING STAFF01:37:4102:25:2532-
#38 381155Łukasz RóżanowskiM1985BIELSKO BIAŁAPOLSKA01:36:2902:26:0733-
#39 391366Tomasz PorwolikM1975BYTOMPOLSKA01:33:1502:26:4434-
#40 401197Krzysztof KrzemieńM1977BRZESZCZEPOLSKAKRZEMIEN RUNNING TEAM01:36:3302:26:4635-
#41 411082Monika KornobisK1993KRAKÓWPOLSKAGOAPTIV! / KAWIKRUNNINGTEAM01:39:5802:27:11-6
#42 421324Jacek HibnerM1972ŁÓDŹPOLSKA01:36:4402:28:3836-
#43 431325Przemysław PyrekM1994OŚWIĘCIMPOLSKATRAINING BY PP01:38:0302:28:5037-
#44 441206Jean MalissardM1990BYSTRAFRANCJA01:39:2702:29:0838-
#45 451175Oli OrkwiszewskaK1986BIERUŃPOLSKASCARPA TEAM POLSKA01:38:0802:29:14-7
#46 461385Adrian FirekM1985BIELSKO-BIAŁAPOLSKAHIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ01:37:0602:29:3839-
#47 471236Marcin DondziakM1985KONOPNICAPOLSKAMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWA02:29:4340-
#48 481203Krzysztof RogowskiM1985KATOWICEPOLSKA01:38:1402:30:1141-
#49 491151Arkadiusz MalecM1990BIELSKO-BIAŁAPOLSKA01:37:3902:30:3342-
#50 501304Anna LulisK1980WROCŁAWPOLSKACENTRUM TRENINGOWE RETRO02:30:35-8
#51 511134Tomasz KotyrbaM1986KATOWICEPOLSKAK_T_R_B01:41:3202:31:0743-
#52 521018Mirosław ŚwiąderM1970KOLBUDYPOLSKAINTEL RUNNERS/RUN-PASSION.PL TEAM01:37:3902:31:1044-
#53 531043Jarosław ZającM1991KRAKÓWPOLSKA01:43:1302:31:5545-
#54 541234Angelika NogaK1994KOZYPOLSKAKĘCKIE HARPAGANY01:42:3002:31:56-9
#55 551194Joanna Jachym DrewniakK1986KRAKÓWPOLSKAJJFIT01:42:2802:32:07-10
#56 561363Arkadzi KarahodaM1991KAMIANIECBIAŁORUŚOC BNTU01:41:0902:32:5446-
#57 571347Grzegorz KuśM1972OLKUSZPOLSKAOSOBA PRYWATNA01:42:2502:33:3647-
#58 581177Sebastian MaciołM1976BIERUŃPOLSKATTA BIERUŃ01:39:5002:33:5048-
#59 591267Łukasz SuskaM1984BIERUŃPOLSKA01:39:3102:34:0249-
#60 601084Jan SutkowskiM1979GLIWICEPOLSKAGWARDZIŚCI01:45:1302:34:1550-
#61 611017Mateusz KiecM1994BIERUŃPOLSKA01:42:3702:34:1751-
#62 621016Joanna StencelK1991ŻUKOWOPOLSKAINTEL RUNNERS01:41:5402:34:20-11
#63 631285Adam BudnyM1986CZECHOWICE-DZIEDZICEPOLSKA02:35:0052-
#64 641377Wojtek CzajkowskiM1980WARSZAWAPOLSKAADIDAS RUNNERS WARSAW01:43:4002:36:0353-
#65 651266Katarzyna MagdaK1978RZESZÓWPOLSKARUN FOR FUN01:47:2102:36:05-12
#66 661045Grzegorz KańdułaM1981POZNAŃPOLSKANEST TEAM01:46:4502:36:3854-
#67 671217Jagoda KubiakK1985WEJHEROWOPOLSKA01:46:3502:37:01-13
#68 681148Tomasz WiaterM1979CHORZÓWPOLSKACHACHARY Z CHORZOWA01:41:3902:37:2955-
#69 691129Jacek WięcławM1965KRAKÓWPOLSKA01:44:1802:38:2656-
#70 701246Zofia AdamskaK1989ZŁOTNIKIPOLSKARUNTHEEVENT01:46:4902:39:30-14
#71 711308Wojciech PytlikM1989KRAKÓWPOLSKAHEINEKEN KRAKÓW RUNNING CLUB01:43:0502:40:1657-
#72 721033Bartłomiej MonczyńskiM1979POZNAŃPOLSKAREMMERS RUNNING TEAM / #OWOCBIEGA01:51:4502:40:3958-
#73 731019Maciej CetlinM1976WARSZAWAPOLSKASBRT WARSZAWA01:47:2302:41:1959-
#74 741400Dariusz KastelikM1977PIETRZYKOWICEPOLSKASPRINTEX TEAM01:45:1902:42:3260-
#75 751247Agnieszka RyłkoK1987KRAKÓWPOLSKAITMBW KRAKÓW01:47:2002:43:17-15
#76 761250Dominik SuchanekM1994BĘDZIESZYNAPOLSKAITMBW KRAKÓW01:47:2202:43:1961-
#77 771392Michał MatlęgaM1991SKOCZÓWPOLSKA01:47:0502:43:2162-
#78 781288Magdalena SzotaK1977MIKOŁÓWPOLSKA01:49:4502:43:29-16
#79 791198Szymon NawrockiM1974MIKOŁÓWPOLSKA01:48:3002:43:2963-
#80 801305Jan ZboruckiM1983KRAKOWPOLSKA01:47:1602:44:2464-
#81 811272Marcin JanikM1975PRZYBĘDZAPOLSKAWORST EPIDEMICS TRAIL RUNNING TEAM01:46:5402:44:2865-
#82 821365Piotr JastrzębskiM1988ZABRZEPOLSKASOCIOS SILESIA01:43:2802:44:3266-
#83 831118Kornel MilbrantM1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKAADS MASNA01:46:5902:44:3467-
#84 841286Paweł BojdysM1991BIELSKO-BIAŁAPOLSKA01:51:0802:44:5168-
#85 851323Joanna DziadowiecK1992TYCHYPOLSKA01:49:1502:45:06-17
#86 861398Iwona FirekK1985BIELSKO-BIAŁAPOLSKAHIT THE TRAIL TOMASZ KLISZ01:50:0602:45:33-18
#87 871028Małgorzata PlebanK1992GŁOSKÓWPOLSKA01:50:5502:45:56-19
#88 881207Tomasz KandzioraM1994RUDA ŚLĄSKAPOLSKA01:46:3102:45:5669-
#89 891113Robert WienerM1970LEŚNICAPOLSKAMULTIFIT01:50:5202:46:1670-
#90 901261Jakub IdziakM1995POZNAŃPOLSKA01:52:0402:46:2471-
#91 911193Mateusz MatrasM1989JAWORZNOPOLSKA01:46:5502:46:4172-
#92 921208Mateusz MastalerzM1994KATOWICEPOLSKA01:46:4702:46:4573-
#93 931227Bartłomiej MurynM1973KRAKÓWPOLSKASBG PODBIEG01:49:5802:46:4874-
#94 941391Anna JablonkaK1983CZESTOCHOWAPOLSKA01:48:5502:47:20-20
#95 951295Adrian WoźnicaM1987WOŹNIKIPOLSKAGRUPA NOMAX01:52:0102:47:4275-
#96 961262Karol KrawczykM1986JAWORZNOPOLSKA01:45:1402:49:0476-
#97 971032Tomasz KlajnertM1982CHEŁMPOLSKA8 BALL CROSS GYM CHEŁM01:49:0702:49:0977-
#98 981339Grzegorz GórakM1975KRAKÓWPOLSKABIEGAM BO LUBIĘ WYZWANIA01:50:2202:49:1378-
#99 991189Krzysztof SmolińskiM1978WARSZAWAPOLSKA197801:53:1802:49:1379-
#100 1001051Żenia DorokhovaK1993WARSZAWAPOLSKA01:50:4802:49:14-21

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności