Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew 171

Wyniki - 24 sierpnia 2019, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Jakub CieklińskiSM18-1971.52 %00:18:261-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Tomasz TobiańskiVM45-4971.54 %00:19:582-BIEGAJĄCY TCZEW
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Nikodem KosieckiJM15-1767.99 %00:20:093-
#4 4Adam DepkaVM35-3966.64 %00:20:204-Reebok Run Crew Tczew
#5 5Mark TitleyVM50-5474.13 %00:20:335-Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
#6 6Janusz JarońskiVM35-3965.78 %00:20:366-
#7 7Marek MichalakVM40-4467.95 %00:20:427-
#8 8Marcin ZarembaVM40-4465.00 %00:21:008-Blue Media Team
#9 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9Halina DubielaVW55-5986.29 %00:21:16-1
#10 10Mateusz NowakowskiSM25-2960.09 %00:21:289-PRESS GLASS – Sport and Support
#11 11Jarosław KlinkoszVM50-5468.94 %00:21:4410-
#12 12Mariusz ŻurawskiVM40-4463.68 %00:21:4511-Team Tapflo
#13 13Wiesław MarkowskiVM50-5467.15 %00:21:5812-BIEGAJĄCY TCZEW
#14 14Aleksander CiskowskiJM11-1465.07 %00:22:1713-
#15 15Jarosław SosnowskiVM45-4963.48 %00:22:3014-BIEGAJĄCY TCZEW
#16 16Stanisław SkwiotVM45-4964.65 %00:22:3815-Taka RYBA
#17 17Piotr ChorążewskiVM35-3958.10 %00:22:5016-
#18 18Dawid CzechowskiVM40-4461.29 %00:22:5717-
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !19Justyna ŁuczakVW35-3965.94 %00:23:03-2
#20 20Zygfryd LibanVM75-7982.15 %00:23:0418-BIEGAJĄCY TCZEW
#21 21Andrzej ŚcisłowskiVM60-6469.91 %00:23:0919-BIEGAJĄCY TCZEW
#22 22Krzysztof PeplińskiVM40-4460.33 %00:23:0920-
#23 23Krzysztof Wojciech KoszykVM45-4962.17 %00:23:2121-BIEGAJĄCY TCZEW
#24 24Damian WalasVM35-3957.44 %00:23:2522-
#25 25Łukasz MilewskiVM35-3957.70 %00:23:2923-
#26 26Karol JanczynskiVM35-3955.94 %00:23:3424-
#27 27David DysarzSM25-2953.68 %00:24:0225-
#28 28Grzegorz NowakVM35-3954.82 %00:24:1226-
#29 29Mateusz SteinkaSM20-2452.98 %00:24:2127-Team Tapflo
#30 30Karol WalkiewiczSM30-3453.76 %00:24:2428-
#31 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31Natalia PiórkowskaSW30-3460.64 %00:24:26-3
#32 32Jan KulasVM60-6466.64 %00:24:2929-
#33 33Aleksandra KarczewskaVW40-4462.45 %00:24:30-4
#34 34Rafał BładzikowskiVM40-4456.04 %00:24:4330-
#35 35Adam SzcześniakVM60-6465.17 %00:24:5031-Eaton Running Team
#36 36Mariusz MurawskiSM30-3452.64 %00:24:5532-
#37 37Anita Turek-LizakowskaSW30-3459.18 %00:25:04-5
#38 38Dorota CzechowskaVW40-4462.26 %00:25:05-6
#39 39Dominik Belecki ZsbioSM18-1952.98 %00:25:1033-
#40 40Jacek RichterVM40-4454.02 %00:25:1634-
#41 41Martyna CzapiewskaSW30-3458.71 %00:25:16-7
#42 42Marcin MrozekVM40-4455.56 %00:25:1935-BIEGAJĄCY TCZEW
#43 43Maciej ZielińskiVM40-4455.53 %00:25:2036-
#44 44Dariusz UrbanowskiVM45-4956.38 %00:25:2037-BIEGAJĄCY TCZEW
#45 45Mateusz KrzemińskiJM15-1753.22 %00:25:2238-
#46 46Aleksandra DąbkowskaVW35-3959.54 %00:25:25-8Taka RYBA
#47 47Mikołaj KrzemińskiJM11-1455.62 %00:25:3039-
#48 48Sebastian ZimnyVM35-3952.40 %00:25:4040-PRESS GLASS – Sport and Support
#49 49Lucyna GibasSW30-3457.21 %00:25:54-9
#50 50Filip TarnowskiJM11-1454.48 %00:26:0241-
#51 51Wojciech RakJM11-1454.17 %00:26:1142-
#52 52Tomasz BakułaVM40-4453.59 %00:26:1543-
#53 53Maria PióroVW45-4962.75 %00:26:24-10BIEGAJĄCY TCZEW
#54 54Ryszard MiąsekVM40-4451.95 %00:26:2844-
#55 55Mariusz SzwindowskiVM40-4452.74 %00:26:2945-
#56 56Sławomir DworskiVM55-5959.96 %00:26:3146-BIEGAJĄCY TCZEW
#57 57Lesław NiespodzińskiVM55-5957.95 %00:26:3147-BIEGAJĄCY TCZEW
#58 58Martyna MąkosaSW25-2955.78 %00:26:32-11BIEGAJĄCY TCZEW
#59 59Łukasz KargólVM35-3949.94 %00:26:3448-
#60 60Mirosław ŁosiakVM40-4451.72 %00:26:3549-
#61 61Janusz Lech KukułaVM55-5959.16 %00:26:3950-BIEGAJĄCY TCZEW
#62 62Sławomir WierzbickiVM40-4451.53 %00:26:4151-
#63 63Konrad DromaSM25-2948.25 %00:26:4452-
#64 64Katarzyna FilareckaSW25-2955.16 %00:26:50-12
#65 65Dariusz MajSM30-3448.27 %00:27:0253-BIEGAJĄCY TCZEW
#66 66Krzysztof WróblewskiVM40-4451.60 %00:27:0454-PRESS GLASS – Sport and Support
#67 67Viktoria KornienkoSW20-2454.65 %00:27:05-13PRESS GLASS – Sport and Support
#68 68Dmytro BondarSM30-3447.88 %00:27:0555-PRESS GLASS – Sport and Support
#69 69Bohdan HorbachSM25-2947.60 %00:27:0656-
#70 70Szymon MarkowskiVM40-4451.87 %00:27:0757-
#71 71Tomasz KornackiVM50-5455.26 %00:27:0758-
#72 72Andrzej Tomasz FrankiewiczVM45-4952.58 %00:27:1059-BIEGAJĄCY TCZEW
#73 73Żaneta Anna FrankiewiczVW40-4457.81 %00:27:13-14
#74 74Monika RekowskaSW30-3454.47 %00:27:14-15
#75 75Paulina JaskulskaSW30-3454.40 %00:27:16-16
#76 76Bożena ŻywieckaVW45-4959.38 %00:27:17-17
#77 77Natalia NajdaSW25-2954.15 %00:27:20-18
#78 78Dorota SerafinVW40-4456.30 %00:27:32-19BIEGAJĄCY TCZEW
#79 79Mikołaj ŻywieckiSM18-1947.85 %00:27:3360-
#80 80Łukasz MaciejewskiVM35-3948.37 %00:27:3661-
#81 81Dominik BrzozowskiSM20-2447.17 %00:27:3862-
#82 82Tomasz ChabowskiVM40-4450.06 %00:27:4063-
#83 83Daria SiadakSW20-2453.27 %00:27:47-20
#84 84Mariusz ZawadkaVM40-4449.49 %00:27:5964-
#85 85Sebastian PestkaVM35-3948.04 %00:28:0065-
#86 86Nikodem CyrzonJM15-1749.23 %00:28:1666-
#87 87Karolina AbryszyńskaSW25-2952.36 %00:28:16-21CrossElite Tczew
#88 88Antoni SobolewskiVM65-6960.81 %00:28:2267-BIEGAJĄCY TCZEW
#89 89Bożena SosnowskaVW45-4957.08 %00:28:23-22BIEGAJĄCY TCZEW
#90 90Katarzyna KoszykVW40-4454.29 %00:28:33-23BIEGAJĄCY TCZEW
#91 91Marta WierzbickaVW40-4453.59 %00:28:33-24
#92 92Monika UbowskaVW40-4454.64 %00:28:35-25
#93 93Magdalena KupryciukVW40-4453.50 %00:28:36-26
#94 94Kazimierz,Andrzej RekowskiVM60-6456.55 %00:28:3768-BIEGAJĄCY TCZEW
#95 95Mirosław DywelskiVM60-6457.48 %00:28:3969-BIEGAJĄCY TCZEW
#96 96Dariusz SerafinVM45-4949.83 %00:28:4070-
#97 97Daniel ŚwiderJM11-1450.32 %00:28:4971-
#98 98Aleksandra Maria GarskaJW15-1752.31 %00:28:54-27
#99 99Nieznan(A)Y--
#100 100Sławomir BeleckiVM40-4448.53 %00:28:5973-

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności