Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

10. Bieg Siedleckiego Jacka

Wyniki - 25 sierpnia 2019, Siedlce

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 101198Osińska MonikaŁUKÓWPOLBIEGACZE POMAGACZE FUNDACJA CEGIEŁKOWO774K413-00:21:4600:06:11
#2 102461Komorzycki JanuszMIŃSK MAZOWIECKIPOL7820M4-8900:21:4900:06:13
#3 103490Wołosiak MateuszHOŁUBLAPOLG4 SIEDLCE9520M2-9000:21:5000:06:15
#4 104554Adamczyk PawełCHODÓWPOL9221M2-9100:21:5400:06:18
#5 10523Cymborska JolantaWARSZAWAPOLWARSAW RUN CLUB817K314-00:21:5700:06:21
#6 106306Malka MarcinMIŃSK MAZOWIECKIPOL7621M4-9200:21:5800:06:22
#7 10722Olszak ZenonWARSZAWAPOLWARSAW RUN CLUB649M5-9300:21:5900:06:23
#8 108569Koźluk ArturŁOSICEPOL7822M4-9400:22:0100:06:26
#9 109533Zawadzki JarosławGARWOLINPOLNEFCZI BAKU8334M3-9500:22:0300:06:27
#10 11064Karwowski PawełTRZEBIESZÓWPOLGRUPA BIEGOWA TABUN9322M2-9600:22:0300:06:28
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !111355Wiercioch IzabelaCYGANKAPOLRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.-115-00:22:0900:06:34
#12 112613Kłosiński RafałDĘBE WIELKIEPOLRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.7223M4-9700:22:1200:06:36
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11395Delekta JoannaMOKOBODYPOL1216-00:22:1300:06:37
#14 114217Łobodowski MarcinSIENNICAPOLRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.8135M3-9800:22:1400:06:38
#15 115531Michalik RafałGARWOLINPOLTRUCHTACZ.PL8536M3-9900:22:1500:06:39
#16 116612Widelska EwelinaBEŁŻYCEPOLLUBELSKIBIEGACZ.PL TEAM838K317-00:22:1700:06:41
#17 117491Wieczorek TomaszBIAŁA PODLASKAPOL7224M4-10000:22:2500:06:50
#18 118360Ignaciuk AndrzejSOKOŁÓW PODLASKIPOL9023M2-10100:22:2600:06:50
#19 119451Marciniuk DariuszSIEDLCEPOLBIEGAM BO LUBIĘ7225M4-10200:22:2900:06:53
#20 120598Nowosielska WioletaSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE839K318-00:22:3000:06:54
#21 121201Sitek ŁukaszMIŃSK MAZOWIECKIPOL8637M3-10300:22:3000:06:55
#22 122299Pazuła EwaWYSZKÓWPOLKB WYSZKÓW8810K319-00:22:3100:06:56
#23 123392Oleksiak IwonaWILKOWYJAPOLVICTUS RĘBKÓW904K220-00:22:3800:07:03
#24 124626Jędraś ŁukaszWARSZAWAPOL8338M3-10400:22:4000:07:05
#25 12584Kamiński WiesławWARSZAWAPOLNASIELSK BASZTA TEAM6710M5-10500:22:4200:07:06
#26 126250Krzymowski AndrzejSIEDLCEPOL-8539M3-10600:22:4200:07:07
#27 127114Matacz JakubŁUKÓWPOLBRAK8640M3-10700:22:4600:07:10
#28 12889Traczyk JakubHIPOLITÓWPOLTT TRACZYK TEAM-10-10800:22:4700:07:11
#29 129331Saczuk AndrzejBIAŁA PODLSAKAPOLBŁOTNE OGRY7526M4-10900:22:4900:07:13
#30 130606Nowaczyński MarcinSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8641M3-11000:22:4900:07:13
#31 131356Wiercioch BożenaCYGANKAPOLRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.785K421-00:22:5500:07:20
#32 132305Bartoszuk GabrysiaSARNAKIPOL8-22-00:22:5500:07:20
#33 13355Hordejuk-Gryczka AleksandraBIAŁA PODLASKAPOLKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA726K423-00:22:5800:07:23
#34 134462Aleksiuk MarcinSIEDLCEPOLKOCHAM MONIKĘ ALEKSIUK8642M3-11100:22:5900:07:23
#35 135447Hołubiec AgnieszkaSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE777K424-00:23:0100:07:25
#36 13653Chróst MarcinMIŃSK MAZOWIECKIPOLZIELONO-CZARNI8043M3-11200:23:0100:07:26
#37 13787Mieścicki WojciechSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8744M3-11300:23:0400:07:28
#38 138311Sitek ArkadiuszWĘGRÓWPOLAKTYWNI WĘGRÓW7627M4-11400:23:0900:07:33
#39 13942Pasikowski SewerynŁASKPOL6911M5-11500:23:1000:07:34
#40 140224Duda JacekPRUSZKÓWPOL-8145M3-11600:23:1100:07:36
#41 141450Strzyżewski MaciejŁAZYPOLKB V-MAX ADAMÓW8046M3-11700:23:1300:07:38
#42 142572Kuzmin VasiliBRESTBLRBREST KIDS RUN8547M3-11800:23:1400:07:38
#43 143264Kulik KarolSIEDLCEPOL7628M4-11900:23:1600:07:40
#44 144315Markiewicz KrzysztofSIEDLCEPOL-7729M4-12000:23:1800:07:42
#45 145187Żebrowska GrażynaTRZEBIESZÓWPOL8611K325-00:23:1800:07:43
#46 14619Markowski JaroslawSIEDLCEPOLOZŻW WARSZAWA8548M3-12100:23:1900:07:43
#47 147385Nowak MarekPIASECZNOPOLNIEZRZESZONY8849M3-12200:23:2000:07:44
#48 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !148377Korniluk BogdanBIAŁA PODLASKAPOLKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA541M6-12300:23:2200:07:47
#49 14968Bagiński ZbigniewMIŃSK MAZOWIECKIPOL8550M3-12400:23:2700:07:51
#50 150240Bujalski KonradKOSÓW LACKIPOLFARMACJA TARCHOMIN9924M2-12500:23:2900:07:54
#51 151422Sosnówka ArturSTRZAŁAPOL8751M3-12600:23:3000:07:55
#52 15281Koziorowski MariuszSIEDLCEPOL8152M3-12700:23:3100:07:55
#53 153617Grabowski ŁukaszPOL9025M2-12800:23:3100:07:55
#54 154423Saczuk MartynaWORCESTERGBRVEGAN RUNNERS UK975K226-00:23:3200:07:56
#55 155185Hertman MarzenaŻELKÓW-KOLONIAPOLCROSSFIT SIEDLCE8512K327-00:23:3300:07:57
#56 156441Hajduk TomekSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE7530M4-12900:23:3300:07:57
#57 157297Andrzejkiewicz KamilKAŁUSZYNPOL9226M2-13000:23:3300:07:58
#58 158591Zareba KatarzynaSIEDLCEPOL-8413K328-00:23:3300:07:58
#59 159609Wałecki PawełBIAŁA PODLASKAPOL-7731M4-13100:23:3400:07:58
#60 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !160412Sałamacha StanisławBIAŁA PODLASKAPOLKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA562M6-13200:23:3400:07:58
#61 161340Rejniak LeszekSIEDLCEPOL8253M3-13300:23:3400:07:59
#62 162213Pydanowski RafałSIEDLCEPOL8054M3-13400:23:3400:07:59
#63 163584Dziewulski TomaszSIEDLCEPOL8155M3-13500:23:3500:07:59
#64 1641012Kubaś MartaSKÓRZEC (SIEDLECKIPOL768K429-00:23:3500:07:59
#65 165440Gorgol EmiliaPIETRUSYPOLPĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE946K230-00:23:3700:08:01
#66 166138Mikołajczuk AdrianGOŁĄBEKPOLGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA411-13600:23:4100:08:05
#67 16773Zawodnik AnonimowyPOL--32M4-13700:23:4100:08:06
#68 168439Przygodzki BartoszSUCHOŻEBRYPOL712-13800:23:4400:08:08
#69 169291Karwowska EdytaSIEDLCEPOLSIEDLCE769K431-00:23:4400:08:09
#70 170463Przygodzki TomaszSUCHOŻEBRYPOL7633M4-13900:23:4500:08:09
#71 17175Konarski SławomirSIEDLCEPOLALIOR RUNNING TEAM8756M3-14000:23:4600:08:10
#72 172536Adamczyk TomaszSIEDLCEPOLG4 SIEDLCE7934M4-14100:23:4600:08:10
#73 173458Szustak DariuszRASZYNPOL6912M5-14200:23:4700:08:12
#74 174157Kowalewski MariuszSIEDLCEPOL7835M4-14300:23:4800:08:13
#75 175425Janas KarolSIEDLCEPOL8757M3-14400:23:4900:08:14
#76 176348Krakowski KarolSOKOŁÓW PODLASKIPOLPĘDZĄCE LENIWCE7336M4-14500:23:4900:08:14
#77 177134Szczypiorska WiolettaKOTUŃPOLGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA917K232-00:23:5000:08:14
#78 178564Pachnik KarolSIEDLCEPOL8458M3-14600:23:5100:08:15
#79 17957Chełstowska MałgorzataWARSZAWAPOL8014K333-00:23:5200:08:17
#80 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18025Bakalarska MariolaWARSZAWAPOLWARSAW RUN CLUB681K534-00:23:5300:08:17
#81 18140Traczyk KazimierzHIPOLITÓWPOLTT TRACZYK TEAM6713M5-14700:23:5300:08:17
#82 182396Wierzbicki TomaszMIŃSK MAZOWIECKIPOLKS ZIELONO-CZARNI8559M3-14800:23:5300:08:17
#83 18341Hyckowska AleksandraSIEDLCEPOL8715K335-00:23:5300:08:17
#84 184341Kochanowski JerzyOSTRÓWPOLOSTRÓW BIEGA7237M4-14900:23:5500:08:20
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 185402Kuźma MirosławSIEDLCEPOLPSSE SIEDLCE573M6-15000:23:5500:08:20
#86 186442Wysocki KarolWĘGRÓWPOL-9727M2-15100:23:5800:08:23
#87 187594Cydejko FilipSIEDLCEPOL-13-15200:23:5800:08:23
#88 188495Fijołek AndrzejBYCHAWAPOL-554M6-15300:23:5900:08:23
#89 189420Jedyński DamianWARSZAWAPOL-414-15400:24:0200:08:26
#90 190233Błażejczyk MariuszSIEDLCEPOLHOTEL ALEKSANDRIA8760M3-15500:24:0300:08:27
#91 191535Pacek MarcinSIEDLCEPOLSIEDLCE8461M3-15600:24:0400:08:28
#92 192149Burdach AnnaŁUKÓWPOLJACK TEAM , V-MAX ADAMÓW7410K436-00:24:0400:08:29
#93 19370Michaluk DamianŁOSICEPOLSHA-LE-NI7938M4-15700:24:0400:08:29
#94 194215Pydanowski PatrykSIEDLCEPOL115-15800:24:0700:08:31
#95 195342Wolski KamilSIEDLCEPOL8462M3-15900:24:0700:08:31
#96 196638Cabaj FilipSIEDLCEPOLDZIABAJE616-16000:24:1200:08:36
#97 197156Vasilevich SiarheiMALADZIECHNABLRVICTORIA6514M5-16100:24:1200:08:37
#98 19826Urban AndrzejSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE8563M3-16200:24:1500:08:40
#99 199336Przestrzelski ErnestWÓLKA LEŚNAPOL617-16300:24:1700:08:41
#100 20014Kulik MaciejBIAŁA PODLASKAPOL7939M4-16400:24:1800:08:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności