Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

10. Bieg Siedleckiego Jacka

Wyniki - 25 sierpnia 2019, Siedlce

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 201508Zając PawełSIEDLCEPOL7840M4-16500:24:2200:08:46
#2 202448Hołubiec PawełSIEDLCEPOL7641M4-16600:24:2200:08:47
#3 203629Szczygieł MichałSTRZYŻÓWPOL9128M2-16700:24:2400:08:48
#4 20459Myszkiewicz AgnieszkaWARSZAWAPOLPZU SPORT TEAM8216K337-00:24:2500:08:50
#5 205633Krasuski ŁukaszSTOK LACKIPOLZSP 2 SIEDLCE218-16800:24:2600:08:50
#6 206321Policińska-Koczkodaj WioletaRYCZYCAPOL8117K338-00:24:2800:08:53
#7 207237Wentykier BeataPIASECZNOPOL7811K439-00:24:2900:08:53
#8 208230Nicewicz JacekMOKOBODYPOLBK TEAM7842M4-16900:24:3300:08:57
#9 209265Zdanowska EwelinaSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8518K340-00:24:3400:08:59
#10 21050Woźny MarcinWARSZAWAPOLENTRE RUNNIG8064M3-17000:24:3500:08:59
#11 211621Głuchowski MarcinSIEDLCEPOL8665M3-17100:24:3700:09:02
#12 212625Kokoszka AleksandraSKÓRZECPOLCRAZY DENTIST958K241-00:24:3900:09:03
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !213287Żebrowska JolantaPUŁAWYPOLPOTRENUJEMY? / CHEMIK NOXY PUŁAWY / UMCS BIEGA692K542-00:24:4000:09:05
#14 214548Zelent ArkadiuszSIEDLCEPOLNIEZRZESZONY7543M4-17200:24:4100:09:05
#15 215525Krupa WojciechMOKOBODYPOLBSAC MOKOBODY7644M4-17300:24:4200:09:06
#16 21691Szubka KrzysztofWOŁOMINPOLZABIEGANY WOŁOMIN6315M5-17400:24:4200:09:06
#17 217223Olszewski PiotrSIEDLCEPOLTEAM 14318066M3-17500:24:4200:09:06
#18 218477Bagłaj MarekBIAŁA PODLASKAPOL7945M4-17600:24:4600:09:10
#19 219166Stankiewicz TomaszWARSZAWAPOLKSSSN URSYNÓW WARSZAWA8167M3-17700:24:4600:09:10
#20 220334Norwa SylwesterPATKÓWPOLJET SET PATKÓW7246M4-17800:24:4600:09:11
#21 221506Kędzierski WojciechZBUCZYNPOLZBUCKI RUCH319-17900:24:5100:09:16
#22 222469Świderski MarcinSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE7847M4-18000:24:5600:09:20
#23 223376Kokot EdwardBORNE SULINOWOPOLORŁY BORNEGO8368M3-18100:24:5700:09:22
#24 224370Grzechnik RenataMIŃSK MAZOWIECKIPOL-7412K443-00:24:5800:09:23
#25 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 225430Gwiazdecka WiktoriaSIEDLCEPOL6344-00:25:0000:09:24
#26 226196Czyżewski SzymonSIEDLCEPOL520-18200:25:0000:09:24
#27 227302Lipinski DariuszSIEDLCEPOLMADARBABY6716M5-18300:25:0000:09:25
#28 228453Karpiński MarianSKÓRZECPOLKLUB AKTYWNY PARKRUN SKÓRZEC7448M4-18400:25:0000:09:25
#29 22992Węgłowski WitoldSIEDLCEPOL-7849M4-18500:25:0100:09:25
#30 230400Komor BogdanSIEDLCEPOL7850M4-18600:25:0100:09:26
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !231541Gańko AleksanderWARSZAWA WESOŁAPOLBEZ KLUBU491M7-18700:25:0300:09:27
#32 232429Kowalczuk AdamSIEDLCEPOLMOPR6017M5-18800:25:0300:09:28
#33 233127Maciejewicz KrzysztofWARSZAWAPOL8969M3-18900:25:0400:09:29
#34 234349Remiszewski PawełSIEDLCEPOLBRAK8670M3-19000:25:0600:09:31
#35 235207Skulimowski MateuszSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE9129M2-19100:25:0800:09:32
#36 236475Maksymowicz KatarzynaWARSZAWAPOLTEAM ZABIEGANEDNI8019K345-00:25:1100:09:35
#37 237172Niedziółka MagdalenaSIEDLCEPOLGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA8520K346-00:25:1100:09:36
#38 238624Głuchowska AgnieszkaSIEDLCEPOL8821K347-00:25:1300:09:37
#39 239517Wieliczko JacekSIEDLCEPOLZSP NR 1 W SIEDLCACH121-19200:25:1300:09:38
#40 240284Wróbel KamilSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8471M3-19300:25:1400:09:38
#41 241353Baptiste MarechalWARSZAWAFRA9530M2-19400:25:1500:09:39
#42 24233Boruta JarosławSIEDLCEPOL8272M3-19500:25:1600:09:40
#43 243421Sosnówka MałgorzataSTRZAŁAPOL8722K348-00:25:2000:09:44
#44 244411Peciak DanielSIEDLCEPOL8173M3-19600:25:2500:09:50
#45 245567Maciołek SzymonSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM7951M4-19700:25:2700:09:51
#46 246244Obercich AnnaSIEDLCEPOLSP 116449-00:25:2900:09:53
#47 247562Taraszkiewicz MonikaŁOSICEPOLPĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE8623K350-00:25:3100:09:55
#48 248167Symanowicz IgnacySIEDLCEPOLBRAK8474M3-19800:25:3100:09:56
#49 24915Adamczyk IlonaBIAŁA PODLASKAPOLKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA7913K451-00:25:3100:09:56
#50 250611Stokłosa JacekPODNIEŚNOPOL7652M4-19900:25:3200:09:56
#51 251276Szczepanik SzymonSIEDLCEPOLBRAK422-20000:25:3400:09:59
#52 25232Piwko AleksanderSIEDLCEPOL8975M3-20100:25:3400:09:59
#53 25318Zbieć AngelikaSIEDLCEPOLDARFIK TEAM8424K352-00:25:3500:10:00
#54 254113Miszta GrzegorzBOROWIEPOL8076M3-20200:25:3700:10:02
#55 255179Kudlak PiotrCZARNÓWKAPOL7653M4-20300:25:3700:10:02
#56 256262Sierociński RobertSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE7654M4-20400:25:4100:10:06
#57 257514Tomczyk MarcinRADZYŃ PODLASKIPOLREZERWOWE PSY8277M3-20500:25:4100:10:06
#58 25886Toczyska AnnaNIWISKIPOL-8525K353-00:25:4300:10:08
#59 259274Grelewski KrzysztofMIŃSK MAZOWIECKIPOL-7555M4-20600:25:4400:10:08
#60 26011Wiosek WojciechSIEDLCEPOL9031M2-20700:25:4400:10:09
#61 26151Liwiński AndrzejŁÓDŹPOL1ON18778M3-20800:25:4500:10:09
#62 262364Młynarczyk UrszulaWIŚNIEWPOL7914K454-00:25:4600:10:10
#63 263484Gryczka MarcinBIAŁA PODLASKAPOLKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA7556M4-20900:25:4600:10:10
#64 264144Krzewniak LidiaPRZYGODYPOL7815K455-00:25:4600:10:11
#65 26545Cymerman AdrianSIEDLCEPOL8879M3-21000:25:4600:10:11
#66 266410Żebrowska JustynaJANÓW PODLASKIPOLJANÓW PODLASKI TEAM8826K356-00:25:4700:10:12
#67 267170Radzikowska JoannaSIEDLCEPOLSLOW JOGGING SIEDLCE7516K457-00:25:4800:10:13
#68 268532Maksymiuk DianaSIEDLCEPOLDRUŻYNA MWM979K258-00:25:5100:10:16
#69 269559Ilczuk RafalSIEDLCEPOL8480M3-21100:25:5500:10:20
#70 270272Mamcarz KatarzynaLUBLINPOLT-MOBILE SPORT TEAM7917K459-00:25:5500:10:20
#71 271426Solecki DariuszPUŁAWYPOLBO JAK NIE MY TO KTO?6518M5-21200:25:5600:10:21
#72 272369Perczyński MariuszSIEDLCEPOLBYLE DO METY :8481M3-21300:25:5700:10:21
#73 27347Skorupka CezarySOKOŁÓW PODLASKIPOLBBKTS6119M5-21400:25:5700:10:22
#74 274590Cydejko SławomirSIEDLCEPOL7457M4-21500:25:5800:10:22
#75 275526Chybowski GrzegorzSIEDLCEPOL8882M3-21600:25:5900:10:23
#76 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !276238Siwik HenryksSIEDLCEPOL581K660-00:26:0200:10:27
#77 277289Kusak AdamSKÓRZECPOLKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZEC8283M3-21700:26:0300:10:27
#78 27890Matłacz ŁukaszSIEDLCEPOL8184M3-21800:26:0400:10:29
#79 279329Kozłowski MarcinPRZYGODYPOLOSP SUCHOŻEBRY7758M4-21900:26:0500:10:30
#80 28080Radzka SylwiaSIEDLCEPOL7518K461-00:26:0500:10:30
#81 28127Sapryk PiotrWĘGRÓWPOLAKTYWNI WĘGRÓW7959M4-22000:26:0600:10:30
#82 282327Stańczuk BartoszSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8985M3-22100:26:0600:10:31
#83 283261Sierocinska MonikaSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE7619K462-00:26:0800:10:32
#84 284359Cabaj MarcinDOMANICEPOL123-22200:26:1100:10:35
#85 285635Kukla MagdalenaSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8727K363-00:26:1200:10:37
#86 286404Krupniewski PawełOTWOCKPOLOTWOCK BIEGA7460M4-22300:26:1300:10:38
#87 287203Sitek ZuzannaMIŃSK MAZOWIECKIPOL2564-00:26:1400:10:38
#88 288225Supeł MaciejŻELKÓW-KOLONIAPOLPŁONĄCE KONARY9032M2-22400:26:1500:10:39
#89 289604Krasuska-Błachnio EwaSIEDLCEPOLTRIATHLON SIEDLCE CLUB8528K365-00:26:1600:10:40
#90 290326Kruszewska AnetaWYSZKÓWPOLKB WYSZKÓW8229K366-00:26:1600:10:40
#91 291263Zdanowski AdamTRZEBIESZÓWPOLCROSSFIT SIEDLCE8486M3-22500:26:1600:10:40
#92 292521Wentykier PiotrPIASECZNOPOL7761M4-22600:26:1700:10:41
#93 293271Kluch KarolLUBLINPOLNAJWIĘKSZA ARMIA ŚWIATA8887M3-22700:26:1800:10:42
#94 294186Okninska PaulinaTRZEBIESZOWPOLGRUPA BIEGOWA TABUN8930K367-00:26:1900:10:44
#95 295501Rytel TomaszNOWE OPOLEPOL7962M4-22800:26:1900:10:44
#96 296141Końca KacperKOTUŃPOLGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA424-22900:26:2200:10:47
#97 297168Konopka JustynaWARSZAWAPOL9110K268-00:26:2300:10:47
#98 298112Gierszewski MariuszKAŁUSZYNPOL9033M2-23000:26:2300:10:47
#99 29999Okuniewski GrzegorzMIŃSK MAZOWIECKIPOLALIOR RUNNING TEAM8188M3-23100:26:2300:10:48
#100 300118Dziekanowski WojciechSIEDLCEPOLWOJCIECH DZIEKANOWSKI7863M4-23200:26:2600:10:50

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności