Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

10. Bieg Siedleckiego Jacka

Wyniki - 25 sierpnia 2019, Siedlce

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 301205Ługowski TomaszSIEDLCEPOL8989M3-23300:26:2700:10:51
#2 30262Pawlak AdamSIEDLCEPOLTRIATHLON SIEDLCE CLUB525-23400:26:3100:10:55
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !303208Belniak MirosławaŁUKÓWPOL592K669-00:26:3200:10:56
#4 304362Wiszniewska ElizaNORTHAMPTONGBR8331K370-00:26:3200:10:57
#5 305481Krawczak KamilSIEDLCEPOL8390M3-23500:26:3500:10:59
#6 306578Adamiak DamianSIEDLCEPOLWIPASZ AKTYWNI8391M3-23600:26:3600:11:00
#7 307301Sternicki PawełMIŃSK MAZOWIECKIPOL-6520M5-23700:26:4000:11:05
#8 30835Marchel MałgorzataSIEDLCEPOLKLUB BIEGACZA PROVIDENT7520K471-00:26:4500:11:09
#9 309537Butnicki RadosławWĘGRÓWPOL9034M2-23800:26:4500:11:10
#10 310146Kuźma DorotaSKÓRZECPOLGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA7621K472-00:26:4500:11:10
#11 311133Jagodzińska EdytaSUCHOŻEBRYPOLCHODZIARZE SUCHOŻEBRY8532K373-00:26:4600:11:10
#12 312248Kubiszyn MartaSIEDLCEPOL7522K474-00:26:4600:11:11
#13 313273Kołtun AnnaPODNIEŚNOPOLCHODZIARZE SUCHOŻEBRY7723K475-00:26:4600:11:11
#14 3141016Rytel PiotrSIEDLCEPOL626-23900:26:4800:11:12
#15 315320Giereło PawełSIEDLCEPOL427-24000:26:5100:11:15
#16 316391Bieniek AleksandraSIEDLCEPOLPIGUŁA9111K276-00:26:5400:11:19
#17 317455Mikołajczuk AndrzejSIEDLCEPOLANDRZEJ_616121M5-24100:26:5500:11:20
#18 318332Chęcel RadosławSUCHOŻEBRYPOL9235M2-24200:26:5600:11:21
#19 319219Stosio ŁukaszSIEDLCEPOLPŁONĄCE KONARY8992M3-24300:26:5800:11:22
#20 32069Newel AdamSIEDLCEPOL8293M3-24400:26:5800:11:22
#21 321603Wrzosek TomaszSIEDLCEPOLDRUŻYNA MWM7864M4-24500:26:5900:11:24
#22 322434Baranowski PawełSIEDLCEPOL-8894M3-24600:27:0000:11:25
#23 323344Krupniewska JoannaOTWOCKPOLOTWOCK BIEGA7324K477-00:27:0100:11:25
#24 32449Kowalczyk GrażynaOSTRÓWPOLOSTRÓW BIEGA7025K478-00:27:0100:11:25
#25 325435Gwiazdecki GrzegorzSIEDLCEPOL7565M4-24700:27:0300:11:27
#26 326278Czapińska HannaSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE4679-00:27:0300:11:27
#27 327115Szklarz ŁukaszSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE7866M4-24800:27:0300:11:27
#28 328383Kopeć DanielKOTUŃPOLARCHE8295M3-24900:27:0300:11:28
#29 32931Demiańczuk MichałSIEDLCEPOL7567M4-25000:27:0400:11:28
#30 330600Mokrzecki JarosławSIEDLCEPOL7868M4-25100:27:0400:11:29
#31 331337Konasiuk PiotrMORDYPOL18 DYWIZJA ZMECHANIZOWANA9336M2-25200:27:0500:11:30
#32 332468Szymański MarekZBUCZYNPOLZBUCKI RUCH7569M4-25300:27:0600:11:31
#33 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !333303Sosiński JerzyHALINÓWPOLZABIEGANI PO USZY482M7-25400:27:0700:11:31
#34 334296Chróściel ŁukaszSIEDLCEPOL9137M2-25500:27:0800:11:32
#35 335159Kordylas GrzegorzSIEDLCEPOL-7470M4-25600:27:0900:11:34
#36 336449Podsiadłowski SylwesterWIŚNIEWPOL7771M4-25700:27:0900:11:34
#37 337260Pietrusiak MarcinSIEDLCEPOLPIETRUSIAK RUNNING TEAM :-7572M4-25800:27:1000:11:34
#38 338154Kasko MarynaMINSKBLRVICTORIA8133K380-00:27:1000:11:34
#39 339482Muszyński AndrzejWYSOKAPOL---------------7473M4-25900:27:1000:11:34
#40 340222Szaniawski SewerynSIEDLCEPOL7374M4-26000:27:1200:11:36
#41 34163Naumiuk MariuszSIEDLCEPOL9138M2-26100:27:1200:11:36
#42 342379Butor ArkadiuszMAŁKINIA GÓRNAPOLOSTRÓW BIEGA/NASTĘPNY KROK7675M4-26200:27:1400:11:38
#43 343290Król RyszardLUBLINPOLLUBLIN BIEGA6622M5-26300:27:1400:11:38
#44 344505Andrzejewski RobertSTERDYŃPOL7676M4-26400:27:1700:11:41
#45 345193Kordecka DorotaSIEDLCEPOLGOLICE TEAM7326K481-00:27:2100:11:45
#46 34682Staręga PaulinaSIEDLCEPOL9712K282-00:27:2200:11:46
#47 347140Antos DominikWARSZAWAPOL9539M2-26500:27:2200:11:47
#48 348503Rojek KrystianSIEDLCEPOL228-26600:27:2300:11:47
#49 349136Olszewski CzarekSKÓRZECPOLGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA429-26700:27:2300:11:48
#50 35096Patra MirosławPRZASNYSZPOL-9640M2-26800:27:3000:11:54
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 351368Ostrowska DorotaSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE623K583-00:27:3100:11:56
#52 352309Montewka De Valle JowitaCHODÓWPOLKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZEC8034K384-00:27:3200:11:56
#53 353161Romejko DariuszKOMOROWOPOLOSTRÓW BIEGA7577M4-26900:27:3400:11:58
#54 354117Kurpiel JarosławSIEDLCEPOL7978M4-27000:27:3400:11:59
#55 355460Kasprowicz AleksandraSIEDLCEPOL9213K285-00:27:3400:11:59
#56 356605Skolimowski HubertPRZESMYKIPOLTAKO9841M2-27100:27:3500:12:00
#57 357540Wrzosek MałgorzataSIEDLCEPOL-7727K486-00:27:3700:12:01
#58 358599Wysokiński PrzemysławWIŚNIEWPOLTAKO9842M2-27200:27:3700:12:01
#59 359100Salapura SviatlanaBRESTBLRCAPARUN7828K487-00:27:3800:12:02
#60 360279Witkowski WojciechSIEDLCEPOLPSZS SIEDLCE595M6-27300:27:4100:12:06
#61 36144Kosyl MarekSIEDLCEPOLUKS 9 JUDO SIEDLCE6223M5-27400:27:4700:12:11
#62 362373Patoleta MarcinSIEDLCEPOLSIEDLCE7679M4-27500:27:4800:12:12
#63 363178Remiszewski StanisławSIEDLCEPOLZAKLAD REMONTOWO-BUDOWLANY REMISZEWSKI STANISLAW586M6-27600:27:4800:12:13
#64 36497Ratyńska OlgaWĘGRÓWPOLAKTYWNI WĘGRÓW7929K488-00:27:5100:12:15
#65 365480Pszkit PiotrSIEDLCEPOLZRYW BETLEJEM8296M3-27700:27:5300:12:17
#66 36656Miros EdytaEMÓWPOLEMÓW TEAM7530K489-00:27:5400:12:19
#67 367307Malka KatarzynaMIŃSK MAZOWIECKIPOL7631K490-00:27:5500:12:20
#68 368534Nieczyporuk MaciejSIEDLCEPOLSP4 SIEDLCE630-27800:27:5600:12:20
#69 369489Trzaskowska KarolinaŁASKARZEWPOL-8535K391-00:27:5700:12:22
#70 370474Proczka MaciejBOROWIEPOLKLUB SPORTOWY SASKA KĘPA9943M2-27900:27:5800:12:23
#71 371338Mroczek KonradCHODÓWPOL8097M3-28000:27:5900:12:24
#72 372292Abolina TatjanaTALSILATMARATONA KLUBS7632K492-00:28:0000:12:24
#73 37317Ring UrszulaWARSZAWAPOL8736K393-00:28:0800:12:33
#74 374494Okninski TomaszWISNIEWPOLV MAX ADAMÓW7480M4-28100:28:0900:12:34
#75 375246Gembala EmiliaSIEDLCEPOLBRAK8237K394-00:28:0900:12:34
#76 376335Solnica AlicjaSIEDLCEPOLKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZEC8338K395-00:28:1100:12:36
#77 377486Chudzik JacekBIAŁA PODLASKAPOL8498M3-28200:28:1200:12:36
#78 37830Ratyński DanielSOKOŁÓW PODLASKIPOL9344M2-28300:28:1600:12:41
#79 379546Bardadyn PrzemysławWĘGRÓWPOL-8899M3-28400:28:1700:12:42
#80 38038Sysik TomaszSIEDLCEPOL83100M3-28500:28:1900:12:44
#81 381511Wojtyra MartaWĘGRÓWPOLAKTYWNI WĘGRÓW8439K396-00:28:2200:12:47
#82 382395Kozaczuk KatarzynaSOKOŁÓW PODLASKIPOLPĘDZĄCE LENIWCE7733K497-00:28:2300:12:47
#83 383212Wytrykus AlbertDOBREPOL88101M3-28600:28:2300:12:47
#84 384197Woźnica MartaSIEDLCEPOLGOLICE TEAM7834K498-00:28:2600:12:51
#85 385227Kociszewska PaulinaWARSZAWAPOL8240K399-00:28:2700:12:51
#86 386109Wasiluk IreneuszMIŃSK MAZOWIECKIPOL7881M4-28700:28:2700:12:52
#87 387419Sakowicz MarcinSIEDLCEPOL83102M3-28800:28:2800:12:53
#88 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !388129Żywek TeresaWARSZAWAPOLTRIPOWER471K7100-00:28:2800:12:53
#89 389163Staruch AndrzejDĘBE WIELKIEPOL577M6-28900:28:3000:12:54
#90 390346Lewandowska JoannaWARSZAWAPOLWARSAW RUN CLUB7235K4101-00:28:3100:12:55
#91 391573Kuzmina YuliyaBRESTBLRBREST KIDS RUN8641K3102-00:28:3100:12:55
#92 392126Oleszczuk LidiaSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE7236K4103-00:28:3300:12:58
#93 393401Żabczynska-Komor AnitaSIEDLCEPOL7937K4104-00:28:3400:12:59
#94 39485Murawska EdytaOTWOCKPOL7638K4105-00:28:3800:13:02
#95 395160Misterska-Zasowska DominikaSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE7939K4106-00:28:4000:13:04
#96 396363Strukowicz MarcinSIEDLCEPOL7982M4-29000:28:4100:13:06
#97 397393Kowalska AnnaMIŃSK MAZOWIECKIPOLRACEFIGHTER GOSIR DĘBE WLK.8342K3107-00:28:4600:13:10
#98 398472Złoch IzabelaSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE7840K4108-00:28:4700:13:12
#99 399524Świder PrzemysławSIEDLCEPOLMOSTOSTAL SIEDLCE7883M4-29100:28:5100:13:16
#100 400322Mądry PawełŁUKÓWPOL7884M4-29200:28:5300:13:17

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności