Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

10. Bieg Siedleckiego Jacka

Wyniki - 25 sierpnia 2019, Siedlce

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 547130Trushko AliyonaBRESTBLR8281K3197-00:33:3900:18:03
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 74153Malinouskaya NatalliaMINSKBLRVICTORIA733K410-00:20:5000:05:15
#3 338154Kasko MarynaMINSKBLRVICTORIA8133K380-00:27:1000:11:34
#4 359100Salapura SviatlanaBRESTBLRCAPARUN7828K487-00:27:3800:12:02
#5 391573Kuzmina YuliyaBRESTBLRBREST KIDS RUN8641K3102-00:28:3100:12:55
#6 142572Kuzmin VasiliBRESTBLRBREST KIDS RUN8547M3-11800:23:1400:07:38
#7 404596Zdzitavetskaya IrynaBRESTBLRH&Z RUNNERS8043K3110-00:28:5800:13:23
#8 436155Karazhan NatalliaMINSKBLRVICTORIA7446K4129-00:29:5600:14:21
#9 447574Anisevich YahorBRESTBLRBREST KIDS RUN432-31300:30:1600:14:41
#10 197156Vasilevich SiarheiMALADZIECHNABLRVICTORIA6514M5-16100:24:1200:08:37
#11 241353Baptiste MarechalWARSZAWAFRA9530M2-19400:25:1500:09:39
#12 304362Wiszniewska ElizaNORTHAMPTONGBR8331K370-00:26:3200:10:57
#13 154423Saczuk MartynaWORCESTERGBRVEGAN RUNNERS UK975K226-00:23:3200:07:56
#14 550293&#256Boli&#325Š MarkussLOTVALATMARATONA KLUBS9754M2-35200:33:4200:18:06
#15 372292Abolina TatjanaTALSILATMARATONA KLUBS7632K492-00:28:0000:12:24
#16 205633Krasuski ŁukaszSTOK LACKIPOLZSP 2 SIEDLCE218-16800:24:2600:08:50
#17 461637Breard GuillaumeSIEDLCEPOL-83109M3-32000:30:3500:14:59
#18 206321Policińska-Koczkodaj WioletaRYCZYCAPOL8117K338-00:24:2800:08:53
#19 462579Mitura AgataPOL9119K2142-00:30:3700:15:01
#20 207237Wentykier BeataPIASECZNOPOL7811K439-00:24:2900:08:53
#21 463242Sadowy IzabelaRADZYŃ PODLASKIPOL7849K4143-00:30:3700:15:02
#22 208230Nicewicz JacekMOKOBODYPOLBK TEAM7842M4-16900:24:3300:08:57
#23 464280Soćko KonradGRABIANÓWPOLSP 3 SIEDLCE533-32100:30:3900:15:03
#24 209265Zdanowska EwelinaSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8518K340-00:24:3400:08:59
#25 465295Zawodnik AnonimowyPOL-97M4-32200:30:4000:15:04
#26 21050Woźny MarcinWARSZAWAPOLENTRE RUNNIG8064M3-17000:24:3500:08:59
#27 466415Jastrzębska PaulinaSTARE OPOLEPOL-9220K2144-00:30:4000:15:04
#28 211621Głuchowski MarcinSIEDLCEPOL8665M3-17100:24:3700:09:02
#29 467406Rejniak KatarzynaSIEDLCEPOLBIEGAM BO LUBIĘ8257K3145-00:30:4200:15:06
#30 212625Kokoszka AleksandraSKÓRZECPOLCRAZY DENTIST958K241-00:24:3900:09:03
#31 468371Dyć AngelikaSIEDLCEPOLBRAK8558K3146-00:30:4200:15:06
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !213287Żebrowska JolantaPUŁAWYPOLPOTRENUJEMY? / CHEMIK NOXY PUŁAWY / UMCS BIEGA692K542-00:24:4000:09:05
#33 469119Cibor NataliaSIEDLCEPOL8959K3147-00:30:4200:15:07
#34 214548Zelent ArkadiuszSIEDLCEPOLNIEZRZESZONY7543M4-17200:24:4100:09:05
#35 470319Bolesta MichałSIEDLCEPOL89110M3-32300:30:4900:15:13
#36 215525Krupa WojciechMOKOBODYPOLBSAC MOKOBODY7644M4-17300:24:4200:09:06
#37 471438Janeczko TomaszSIEDLCEPOL7898M4-32400:30:4900:15:13
#38 21691Szubka KrzysztofWOŁOMINPOLZABIEGANY WOŁOMIN6315M5-17400:24:4200:09:06
#39 472177Grzegorczyk MariaWARSZAWAPOL511148-00:30:5000:15:14
#40 217223Olszewski PiotrSIEDLCEPOLTEAM 14318066M3-17500:24:4200:09:06
#41 473405Czeczko SylwiaSIEDLCEPOL-7750K4149-00:30:5000:15:14
#42 218477Bagłaj MarekBIAŁA PODLASKAPOL7945M4-17600:24:4600:09:10
#43 474389Małas MonikaSIEDLCEPOL8360K3150-00:30:5800:15:22
#44 219166Stankiewicz TomaszWARSZAWAPOLKSSSN URSYNÓW WARSZAWA8167M3-17700:24:4600:09:10
#45 475403Chróścik PiotrBIAŁYSTOKPOL6525M5-32500:31:0000:15:24
#46 220334Norwa SylwesterPATKÓWPOLJET SET PATKÓW7246M4-17800:24:4600:09:11
#47 476631Kaska MarekSIENNICAPOL86111M3-32600:31:0300:15:28
#48 221506Kędzierski WojciechZBUCZYNPOLZBUCKI RUCH319-17900:24:5100:09:16
#49 477632Domański MarcinSIENNICAPOL80112M3-32700:31:0400:15:29
#50 222469Świderski MarcinSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE7847M4-18000:24:5600:09:20
#51 478500Kędzierski JacekZBUCZYNPOLZBUCKI RUCH7899M4-32800:31:1100:15:35
#52 223376Kokot EdwardBORNE SULINOWOPOLORŁY BORNEGO8368M3-18100:24:5700:09:22
#53 479229Zańko EwaSKÓRZECPOLKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZEC8161K3151-00:31:1100:15:36
#54 224370Grzechnik RenataMIŃSK MAZOWIECKIPOL-7412K443-00:24:5800:09:23
#55 480507Kędzierska JoannaZBUCZYNPOLZBUCKI RUCH7751K4152-00:31:1200:15:37
#56 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 225430Gwiazdecka WiktoriaSIEDLCEPOL6344-00:25:0000:09:24
#57 481164Pasikowski KonradSIEDLCEPOL9150M2-32900:31:1300:15:37
#58 226196Czyżewski SzymonSIEDLCEPOL520-18200:25:0000:09:24
#59 482221Korbel JadwigaSIEDLCEPOL612153-00:31:1300:15:38
#60 227302Lipinski DariuszSIEDLCEPOLMADARBABY6716M5-18300:25:0000:09:25
#61 483595Nowicki ŁukaszSIEDLCEPOL83113M3-33000:31:1600:15:40
#62 228453Karpiński MarianSKÓRZECPOLKLUB AKTYWNY PARKRUN SKÓRZEC7448M4-18400:25:0000:09:25
#63 484251Marciniak MalwinaNOWE OPOLEPOLOSP NOWE OPOLE413154-00:31:1600:15:40
#64 22992Węgłowski WitoldSIEDLCEPOL-7849M4-18500:25:0100:09:25
#65 485220Korbel PiotrSIEDLCEPOL74100M4-33100:31:1700:15:41
#66 230400Komor BogdanSIEDLCEPOL7850M4-18600:25:0100:09:26
#67 486258Stańska SylwiaSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8562K3155-00:31:1700:15:41
#68 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !231541Gańko AleksanderWARSZAWA WESOŁAPOLBEZ KLUBU491M7-18700:25:0300:09:27
#69 487111Grzegorczyk MarekSIEDLCEPOL6926M5-33200:31:1800:15:43
#70 232429Kowalczuk AdamSIEDLCEPOLMOPR6017M5-18800:25:0300:09:28
#71 48837Nowińska KarolinaSIEDLCEPOL9021K2156-00:31:1800:15:43
#72 233127Maciejewicz KrzysztofWARSZAWAPOL8969M3-18900:25:0400:09:29
#73 489515Dobosz JoannaWĘGRÓWPOL7352K4157-00:31:1800:15:43
#74 234349Remiszewski PawełSIEDLCEPOLBRAK8670M3-19000:25:0600:09:31
#75 490255Oryszczak JustynaSIEDLCEPOL8763K3158-00:31:2700:15:52
#76 235207Skulimowski MateuszSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE9129M2-19100:25:0800:09:32
#77 491324Wrzosek AgnieszkaSIEDLCEPOL7653K4159-00:31:3300:15:57
#78 236475Maksymowicz KatarzynaWARSZAWAPOLTEAM ZABIEGANEDNI8019K345-00:25:1100:09:35
#79 49243Mruczyńska-Pietruczanis KatarzynaWĘGRÓWPOLWKURW_TEAM / AKTYWNI WĘGRÓW7654K4160-00:31:3400:15:58
#80 237172Niedziółka MagdalenaSIEDLCEPOLGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGA8520K346-00:25:1100:09:36
#81 493565Soszyńska DominikaMOKOBODYPOL8164K3161-00:31:3500:16:00
#82 238624Głuchowska AgnieszkaSIEDLCEPOL8821K347-00:25:1300:09:37
#83 494473Radzikowska MartynaSIEDLCEPOL8765K3162-00:31:3700:16:01
#84 239517Wieliczko JacekSIEDLCEPOLZSP NR 1 W SIEDLCACH121-19200:25:1300:09:38
#85 495432Sarniak KrystianWARSZAWAPOL9551M2-33300:31:3700:16:02
#86 240284Wróbel KamilSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8471M3-19300:25:1400:09:38
#87 496433Dorosz EwelinaSIEDLCEPOL9722K2163-00:31:3700:16:02
#88 49777Sala RadosławŁUKÓWPOL85114M3-33400:31:3800:16:02
#89 24233Boruta JarosławSIEDLCEPOL8272M3-19500:25:1600:09:40
#90 498499Ryś AgnieszkaSIEDLCEPOL8266K3164-00:31:3900:16:03
#91 243421Sosnówka MałgorzataSTRZAŁAPOL8722K348-00:25:2000:09:44
#92 499587Chmielewski BogdanSIEDLCEPOL78101M4-33500:31:3900:16:04
#93 244411Peciak DanielSIEDLCEPOL8173M3-19600:25:2500:09:50
#94 500173Szymczak GrzegorzSIEDLCEPOL-83115M3-33600:31:4300:16:08
#95 245567Maciołek SzymonSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM7951M4-19700:25:2700:09:51
#96 501174Szymczak MałgorzataSIEDLCEPOL8667K3165-00:31:4400:16:08
#97 246244Obercich AnnaSIEDLCEPOLSP 116449-00:25:2900:09:53
#98 50213Kucharska MartaSIEDLCEPOL8668K3166-00:31:4800:16:12
#99 247562Taraszkiewicz MonikaŁOSICEPOLPĘDZĄCE ŚLIMAKI ŁOSICE8623K350-00:25:3100:09:55
#100 503496Grelewska JoannaMIŃSK MAZOWIECKIPOL7555K4167-00:31:4800:16:12

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności