Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

10. Bieg Siedleckiego Jacka

Wyniki - 25 sierpnia 2019, Siedlce

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !151Jagielska EwaWYSZKÓWPOLLŁKS PREFBET ŚNIADOWO ŁOMŻA822K33-00:16:5600:01:21
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !64Mitrofaniuk MarekSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE832M3-600:15:5600:00:21
#3 355Wysocki RafałSIEDLCEPOLSIEDLECKI KLUB SPORTOWY FENIKS908M2-3100:18:4400:03:09
#4 526Kosieradzki ŁukaszSIEDLCEPOLMKS POGOŃ SIEDLCE9113M2-4700:19:5500:04:19
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18Młynarz KamilŁĘCZNOWOLAPOLSKB KRAŚNIK901M2-100:15:3500:00:00
#6 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 79Czyżkowski PawełMIŃSK MAZOWIECKIPOLMKB DREPTAK853M3-700:15:5900:00:24
#7 1910Korzeniowski TomaszSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE858M3-1600:17:0900:01:34
#8 26011Wiosek WojciechSIEDLCEPOL9031M2-20700:25:4400:10:09
#9 50213Kucharska MartaSIEDLCEPOL8668K3166-00:31:4800:16:12
#10 20014Kulik MaciejBIAŁA PODLASKAPOL7939M4-16400:24:1800:08:42
#11 24915Adamczyk IlonaBIAŁA PODLASKAPOLKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA7913K451-00:25:3100:09:56
#12 59116Romańczyk IwonaSIEDLCEPOLRUN 4 FUN - L`ORÉAL RUNNING TEAM7967K4228-00:38:4200:23:06
#13 37317Ring UrszulaWARSZAWAPOL8736K393-00:28:0800:12:33
#14 25318Zbieć AngelikaSIEDLCEPOLDARFIK TEAM8424K352-00:25:3500:10:00
#15 14619Markowski JaroslawSIEDLCEPOLOZŻW WARSZAWA8548M3-12100:23:1900:07:43
#16 5420Bechta DamianBIAŁA PODLASKAPOLADIDAS RUNNERS WARSAW9314M2-4900:19:5700:04:21
#17 8321Zbieć DariuszSIEDLCEPOLDARFIK TEAM8226M3-7300:21:0800:05:33
#18 10722Olszak ZenonWARSZAWAPOLWARSAW RUN CLUB649M5-9300:21:5900:06:23
#19 10523Cymborska JolantaWARSZAWAPOLWARSAW RUN CLUB817K314-00:21:5700:06:21
#20 57424Dziewulska MartaZBUCZYNPOLZBUCKI RUCH7665K4216-00:35:4500:20:09
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18025Bakalarska MariolaWARSZAWAPOLWARSAW RUN CLUB681K534-00:23:5300:08:17
#22 19826Urban AndrzejSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE8563M3-16200:24:1500:08:40
#23 28127Sapryk PiotrWĘGRÓWPOLAKTYWNI WĘGRÓW7959M4-22000:26:0600:10:30
#24 52828Chabucka PaulinaPONIATOWAPOL9723K2184-00:32:4600:17:11
#25 52429Błażewicz PawełPARCZEWPOL9352M2-34200:32:4500:17:09
#26 37830Ratyński DanielSOKOŁÓW PODLASKIPOL9344M2-28300:28:1600:12:41
#27 32931Demiańczuk MichałSIEDLCEPOL7567M4-25000:27:0400:11:28
#28 25232Piwko AleksanderSIEDLCEPOL8975M3-20100:25:3400:09:59
#29 24233Boruta JarosławSIEDLCEPOL8272M3-19500:25:1600:09:40
#30 9434Czapski KacperGOLICEPOLEMILKRÓLTEAM19-8200:21:3700:06:01
#31 30835Marchel MałgorzataSIEDLCEPOLKLUB BIEGACZA PROVIDENT7520K471-00:26:4500:11:09
#32 6036Dzięcielski AleksanderMIŃSK MAZOWIECKIPOLDTZ57-5200:20:1700:04:42
#33 48837Nowińska KarolinaSIEDLCEPOL9021K2156-00:31:1800:15:43
#34 38038Sysik TomaszSIEDLCEPOL83100M3-28500:28:1900:12:44
#35 18140Traczyk KazimierzHIPOLITÓWPOLTT TRACZYK TEAM6713M5-14700:23:5300:08:17
#36 18341Hyckowska AleksandraSIEDLCEPOL8715K335-00:23:5300:08:17
#37 13942Pasikowski SewerynŁASKPOL6911M5-11500:23:1000:07:34
#38 49243Mruczyńska-Pietruczanis KatarzynaWĘGRÓWPOLWKURW_TEAM / AKTYWNI WĘGRÓW7654K4160-00:31:3400:15:58
#39 36144Kosyl MarekSIEDLCEPOLUKS 9 JUDO SIEDLCE6223M5-27400:27:4700:12:11
#40 26545Cymerman AdrianSIEDLCEPOL8879M3-21000:25:4600:10:11
#41 55846Kożuchowska AleksandraSIEDLCEPOLSIEDLCE8285K3204-00:34:5000:19:15
#42 27347Skorupka CezarySOKOŁÓW PODLASKIPOLBBKTS6119M5-21400:25:5700:10:22
#43 50748Kowalczyk SławomirOSTRÓWPOLOSTRÓW BIEGA6427M5-33800:32:0100:16:25
#44 32449Kowalczyk GrażynaOSTRÓWPOLOSTRÓW BIEGA7025K478-00:27:0100:11:25
#45 21050Woźny MarcinWARSZAWAPOLENTRE RUNNIG8064M3-17000:24:3500:08:59
#46 26151Liwiński AndrzejŁÓDŹPOL1ON18778M3-20800:25:4500:10:09
#47 4752Horoszko MichałWARSZAWAPOL8718M3-4200:19:2600:03:51
#48 13653Chróst MarcinMIŃSK MAZOWIECKIPOLZIELONO-CZARNI8043M3-11200:23:0100:07:26
#49 9354Wysocki MateuszSKÓRZECPOLKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZEC9518M2-8100:21:3700:06:01
#50 13355Hordejuk-Gryczka AleksandraBIAŁA PODLASKAPOLKLUB BIEGACZA BIAŁA BIEGA726K423-00:22:5800:07:23
#51 36656Miros EdytaEMÓWPOLEMÓW TEAM7530K489-00:27:5400:12:19
#52 17957Chełstowska MałgorzataWARSZAWAPOL8014K333-00:23:5200:08:17
#53 20459Myszkiewicz AgnieszkaWARSZAWAPOLPZU SPORT TEAM8216K337-00:24:2500:08:50
#54 54660Sadkowska MagdalenaEMÓWPOLEMÓW TEAM8280K3196-00:33:3000:17:55
#55 6561Bańkowski ArkadiuszSIEDLCEPOL779M4-5700:20:2900:04:53
#56 30262Pawlak AdamSIEDLCEPOLTRIATHLON SIEDLCE CLUB525-23400:26:3100:10:55
#57 34163Naumiuk MariuszSIEDLCEPOL9138M2-26100:27:1200:11:36
#58 11064Karwowski PawełTRZEBIESZÓWPOLGRUPA BIEGOWA TABUN9322M2-9600:22:0300:06:28
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !6965Gudanis IzabelaWYSZKÓWPOLKB WYSZKÓW752K49-00:20:4200:05:07
#60 7166Mróz AdamSIEDLCEPOLSIEDLCE7412M4-6200:20:4400:05:09
#61 14968Bagiński ZbigniewMIŃSK MAZOWIECKIPOL8550M3-12400:23:2700:07:51
#62 32069Newel AdamSIEDLCEPOL8293M3-24400:26:5800:11:22
#63 19370Michaluk DamianŁOSICEPOLSHA-LE-NI7938M4-15700:24:0400:08:29
#64 2672Skraburski TomaszSTYRZYNIECPOLKS STYRZYNIEC8612M3-2300:18:0500:02:29
#65 16773Zawodnik AnonimowyPOL--32M4-13700:23:4100:08:06
#66 7974Piotrowski PawełWARSZAWAPOL9316M2-6900:21:0300:05:27
#67 17175Konarski SławomirSIEDLCEPOLALIOR RUNNING TEAM8756M3-14000:23:4600:08:10
#68 55576Konopacki PiotrEMÓWPOLEMÓW TEAM78104M4-35400:34:2400:18:48
#69 49777Sala RadosławŁUKÓWPOL85114M3-33400:31:3800:16:02
#70 9979Jarzynka KrzysztofLUBLINPOLNIEZRZESZONY688M5-8700:21:4500:06:10
#71 28080Radzka SylwiaSIEDLCEPOL7518K461-00:26:0500:10:30
#72 15281Koziorowski MariuszSIEDLCEPOL8152M3-12700:23:3100:07:55
#73 34682Staręga PaulinaSIEDLCEPOL9712K282-00:27:2200:11:46
#74 54283Pietrusiak MałgorzataSIEDLCEPOLPIETRUSIAK RUNNING TEAM :-8277K3193-00:33:1900:17:43
#75 12584Kamiński WiesławWARSZAWAPOLNASIELSK BASZTA TEAM6710M5-10500:22:4200:07:06
#76 39485Murawska EdytaOTWOCKPOL7638K4105-00:28:3800:13:02
#77 25886Toczyska AnnaNIWISKIPOL-8525K353-00:25:4300:10:08
#78 13787Mieścicki WojciechSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8744M3-11300:23:0400:07:28
#79 43288Ługowski PiotrSIEDLCEPOL9048M2-30600:29:5200:14:16
#80 12889Traczyk JakubHIPOLITÓWPOLTT TRACZYK TEAM-10-10800:22:4700:07:11
#81 27890Matłacz ŁukaszSIEDLCEPOL8184M3-21800:26:0400:10:29
#82 21691Szubka KrzysztofWOŁOMINPOLZABIEGANY WOŁOMIN6315M5-17400:24:4200:09:06
#83 22992Węgłowski WitoldSIEDLCEPOL-7849M4-18500:25:0100:09:25
#84 4294Kander LeszekSIEDLCEPOLYULO RUN TEAM SIEDLCE775M4-3700:18:5600:03:21
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11395Delekta JoannaMOKOBODYPOL1216-00:22:1300:06:37
#86 35096Patra MirosławPRZASNYSZPOL-9640M2-26800:27:3000:11:54
#87 36497Ratyńska OlgaWĘGRÓWPOLAKTYWNI WĘGRÓW7929K488-00:27:5100:12:15
#88 4498Niedziółka WojciechLEGIONOWOPOLCENTRUM SZKOLENIA POLICJI W LEGIONOWIE8317M3-3900:19:1600:03:40
#89 29999Okuniewski GrzegorzMIŃSK MAZOWIECKIPOLALIOR RUNNING TEAM8188M3-23100:26:2300:10:48
#90 359100Salapura SviatlanaBRESTBLRCAPARUN7828K487-00:27:3800:12:02
#91 595101Janczewska JoannaWARSZAWAPOL-88100K3232-00:46:1000:30:35
#92 98102Maksymowicz MarcinGÓRASZKAPOLTEAM ZABIEGANEDNI7818M4-8600:21:4400:06:09
#93 518103Gątarczyk AnetaSIEDLCEPOLDZIKIE GRUBASY SZATANA7758K4178-00:32:2400:16:48
#94 421105Komar KingaWIELICZKAPOL-9416K2122-00:29:3300:13:58
#95 32107Abramowski MateuszKAŁUSZYNPOLMIASTO KAŁUSZYN967M2-2800:18:2100:02:45
#96 78108Giereło JacekSIEDLCEPOLKLUB AKTYWNYCH PARKRUN SKÓRZEC7915M4-6800:21:0000:05:24
#97 386109Wasiluk IreneuszMIŃSK MAZOWIECKIPOL7881M4-28700:28:2700:12:52
#98 587110Furmańska EwaSIEDLCEPOLCROSSFIT SIEDLCE8397K3224-00:37:2600:21:51
#99 487111Grzegorczyk MarekSIEDLCEPOL6926M5-33200:31:1800:15:43
#100 298112Gierszewski MariuszKAŁUSZYNPOL9033M2-23000:26:2300:10:47

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności