Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Tczew 174

Wyniki - 14 września 2019, Tczew

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Tomasz TobiańskiVM45-4974.26 %00:19:141-BIEGAJĄCY TCZEW
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Oskar MakowskiSM18-1965.36 %00:20:242-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Tomasz KunowskiJM11-1469.60 %00:20:503-
#4 4Kacper KoitkaJM15-1765.71 %00:20:514-
#5 5Łukasz KunowskiVM40-4465.47 %00:20:515-
#6 6Wiesław MarkowskiVM50-5469.74 %00:21:096-BIEGAJĄCY TCZEW
#7 7Łukasz WojtarowiczSM25-2960.00 %00:21:307-
#8 8Krzysztof PeplińskiVM40-4464.17 %00:21:468-
#9 9Aleksander LiegmannJM15-1763.89 %00:21:479-UKLO Tczew
#10 10Łukasz ParasiakVM35-3961.51 %00:21:5210-BIEGAJĄCY TCZEW
#11 11Patryk SowińskiSM20-2458.95 %00:21:5311-PRESS GLASS – Sport and Support
#12 12Patryk NiewiadomskiSM25-2958.64 %00:22:0012-BIEGAJĄCY TCZEW
#13 13Łukasz MilewskiVM35-3961.36 %00:22:0513-
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Maria PióroVW50-5475.36 %00:22:15-1BIEGAJĄCY TCZEW
#15 15Andrzej ZakrzewskiVM50-5467.34 %00:22:1514-BIEGAJĄCY TCZEW
#16 16Piotr ChorążewskiVM35-3958.88 %00:22:3215-
#17 17Darosław ZielińskiVM40-4461.01 %00:22:4216-
#18 18Bartosz KosmaczewskiSM30-3456.93 %00:22:5017-
#19 19Paweł LitwińskiJM11-1466.14 %00:23:0818-
#20 20Jarosłąw MamcarzVM50-5464.63 %00:23:1119-
#21 21Dawid Chojnacki ZsbioJM15-1758.15 %00:23:1320-
#22 22Mariusz SzczyglakVM40-4459.53 %00:23:1621-CrossElite Tczew
#23 23Nikodem CyrzonJM15-1759.77 %00:23:1722-
#24 24Masciej Szwindowski Sp11JM11-1463.85 %00:23:1723-
#25 25Mateusz NowakowskiSM25-2955.29 %00:23:2024-PRESS GLASS – Sport and Support
#26 26Mariusz LiegmannVM45-4960.95 %00:23:2625-
#27 27Karol WalkiewiczSM30-3455.93 %00:23:2726-
#28 28Marek CzapiewskiVM55-5967.24 %00:23:2727-
#29 29Marcel KresinJM15-1757.85 %00:23:4128-
#30 30Grzegorz NowakVM35-3955.90 %00:23:4429-
#31 31Karol PuczyńskiSM30-3455.11 %00:23:4830-
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !32Izabela Maria MajVW35-3962.75 %00:24:07-2
#33 33Michał FryszkaVM35-3955.36 %00:24:0731-
#34 34Michał Łukasz KosseckiVM35-3954.82 %00:24:1232-
#35 35Michał StruczyńskiVM40-4457.48 %00:24:1833-
#36 36Wojciech DomachowskiSM18-1954.50 %00:24:2834-
#37 37Mirosław ŁosiakVM40-4456.12 %00:24:3035-
#38 38Oliwier Aftka Sp11JM11-1460.31 %00:24:3936-
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 39Anita Turek-LizakowskaSW30-3460.09 %00:24:41-3
#40 40Jan PiekarskiJM11-1457.08 %00:24:5137-BIEGAJĄCY TCZEW
#41 41Anna PiekarskaVW40-4461.53 %00:24:52-4BIEGAJĄCY TCZEW
#42 42Przemysław PiekarskiVM35-3954.49 %00:24:5238-BIEGAJĄCY TCZEW
#43 43Maciej GołyńskiJM15-1753.96 %00:25:0139-
#44 44Max Łukasz Maj Sp 11JM11-1461.08 %00:25:0340-
#45 45Krzysztof WróblewskiVM40-4455.72 %00:25:0441-PRESS GLASS – Sport and Support
#46 46Michał JarugaSM25-2951.36 %00:25:0742-
#47 47Sławomir KelszVM40-4454.67 %00:25:0943-
#48 48Piotr Zbigniew WillmaVM50-5458.92 %00:25:1444-
#49 49Michał LiegmannJM15-1753.18 %00:25:2345-UKLO Tczew
#50 50Jerzy Radosław ChrzanSM18-1952.53 %00:25:2346-
#51 51Sławomir DworskiVM55-5962.60 %00:25:2447-BIEGAJĄCY TCZEW
#52 52Anna Klein-Szwindowska Sp 11VW35-3958.79 %00:25:36-5
#53 53Bożena LiegmannVW40-4460.61 %00:25:46-6
#54 54Kamil MajchrzakJM11-1459.11 %00:25:5348-
#55 55Mariusz SzwindowskiVM40-4453.82 %00:25:5749-
#56 56Jarosław KolbergVM45-4955.91 %00:25:5850-
#57 57Borys BoryckiJM11-1455.73 %00:26:0151-
#58 58Filip TocewiczJM11-1454.45 %00:26:0352-
#59 59Karol ZiółekSM20-2449.46 %00:26:0553-
#60 60Anna MichalskaSW25-2956.45 %00:26:13-7
#61 61Dariusz UrbanowskiVM45-4954.24 %00:26:2054-BIEGAJĄCY TCZEW
#62 62Grażyna HulewiczVW40-4457.74 %00:26:30-8
#63 63Przemysław HulewiczVM35-3951.07 %00:26:3255-
#64 64Tomasz SmykowskiSM30-3448.93 %00:26:3456-
#65 65Sławomir BeleckiVM40-4452.85 %00:26:3757-
#66 66Viktoria KornienkoSW20-2455.53 %00:26:39-9PRESS GLASS – Sport and Support
#67 67Bohdan HorbachSM25-2948.38 %00:26:4058-
#68 68Agnieszka DeptulskaVW45-4960.52 %00:26:46-10Tczewskie Stowarzyszenie Radioorientacji Sportowej
#69 69Bożena ŻywieckaVW45-4960.49 %00:26:47-11
#70 70Marek ŻywieckiVM45-4952.87 %00:27:0159-
#71 71Remigiusz KomorowskiJM1058.17 %00:27:0860-CrossElite Tczew
#72 72Aleksandra KarczewskaVW40-4456.39 %00:27:08-12BIEGAJĄCY TCZEW
#73 73Emil NarlochSM25-2947.37 %00:27:1461-Team Tapflo
#74 74Nikola ModzelewskaJW11-1459.76 %00:27:15-13
#75 75Zofia SzymkiewiczJW11-1458.41 %00:27:20-14
#76 76Żaneta Anna FrankiewiczVW40-4457.53 %00:27:21-15
#77 77Paulina JaskulskaSW30-3454.10 %00:27:25-16
#78 78Sebastian Freda Zsbio TczewSM18-1948.11 %00:27:4362-
#79 79Aleksandra CzochórVW40-4455.72 %00:27:49-17
#80 80Sandra GórskaJW11-1456.06 %00:28:02-18
#81 81Oskar ŻmijewskiJM1056.07 %00:28:0963-
#82 82Mirosław DywelskiVM60-6458.15 %00:28:1964-BIEGAJĄCY TCZEW
#83 83Olivier ŻurawskiJM1057.37 %00:28:3065-Team Tapflo
#84 84Mariusz ŻurawskiVM40-4448.60 %00:28:3066-Team Tapflo
#85 85Maja OrmińskaJW11-1455.96 %00:28:32-19
#86 86Marek CzarneckiSM30-3445.74 %00:28:3267-Team Tapflo
#87 87Joanna Grębosz-StopaVW35-3952.14 %00:28:52-20
#88 88Krzysztof StopaVM45-4949.88 %00:28:5268-
#89 89Karol MarcińskiJM1056.51 %00:28:5669-SP nr 12 Tczew
#90 90Dorota CzechowskaVW40-4453.79 %00:29:02-21
#91 91Dawid CzechowskiVM40-4448.45 %00:29:0270-
#92 92Zuzanna MalikJW1058.75 %00:29:03-22SP nr 11 Tczew
#93 93Natalia Ząbek Sp 11JW11-1455.99 %00:29:05-23
#94 94Kacper RohdaJM11-1451.09 %00:29:0671-
#95 95Aleksander PestkaJM1054.21 %00:29:0772-
#96 96Viktor BoryckiJM11-1452.55 %00:29:0773-
#97 97Adam RudkoJM11-1451.03 %00:29:0874-
#98 98Sebastian PestkaVM35-3946.17 %00:29:0875-
#99 99Weronika PustkowskaJW11-1456.93 %00:29:13-24
#100 100Wojciech StańczykVM50-5450.88 %00:29:1376-BIEGAJĄCY TCZEW

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności