Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Witkowska Dycha

Wyniki - 22 września 2019, Witkowo

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Nr
Kat
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Dariusz Morzyński503Powidz33 Baza Lotnictwa Transportowego PowidzM100:16:5500:16:55
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Roman Kłosowski504BiałężyceNight Runners WrześniaM200:17:3100:17:30
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3Martyna Galant620WitkowoK100:18:1200:18:11
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4Hubert Kisiel558TrzemesznoM300:18:1500:18:14
#5 5Norbert Hołderny572KołaczkowoAltom GnieznoM400:18:4500:18:43
#6 6Patryk Ziółkowski506WitkowoWitkowo BiegaM500:18:5200:18:52
#7 7Michał Wasztyl619CharbinM600:19:4000:19:38
#8 8Michał Kwapich579WitkowoEXTREME HOBBY TEAMM700:20:5000:20:47
#9 9Tomasz Grzęda578Szydłowiec / GnieznoLENIWCE TEAM / 3 SLTrM800:21:1600:21:11
#10 10Piotr Jankowski552WągrowiecM900:21:3200:21:21
#11 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !11Żaneta Obara536NeklaUKS Szybki Lopes NeklaK200:21:3700:21:33
#12 12Sebastian Krzewiński540PoznańM1000:21:3900:21:36
#13 13Jerzy Frydrychowicz602Małachowo WierzbiczanyM1100:21:5600:21:29
#14 14Mateusz Kropidłowski548OwieczkiWKS OWIECZKIM1200:22:0800:22:05
#15 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15Wioletta Sobczyk573WitkowoWitkowo BiegaK300:22:2400:22:21
#16 16Monika Sterling516WitkowoWitkowo BiegaK400:22:3800:22:34
#17 17Łukasz Marek509WitkowoM1300:22:4200:22:29
#18 18Piotr Wysocki539ŻninM1400:22:4900:22:39
#19 19Daniel Winkel547KłeckoNIGHT RUNNERS GnieznoM1500:22:5400:22:47
#20 20Tomasz Czaplicki583PoznańM1600:22:5700:22:52
#21 21Mateusz Tobera600ZasutowoMKS ZasutowoM1700:23:0700:23:07
#22 22Łukasz Bolewski590ŁubowoM1800:23:1400:22:59
#23 23Jacek Wojas511WitkowoWitkowo BiegaM1900:23:2100:23:17
#24 24Przemysław Andrzejewski562CzerniejewoM2000:23:2800:23:21
#25 25Radek Andryszak521RąbczynRąbczynM2100:23:3600:23:13
#26 26Konrad Grabowski613KłeckoWitkowo BiegaM2200:23:4500:23:41
#27 27Jakub Parzęcki592CzapuryemiteteamM2300:24:0600:23:53
#28 28Damian Hołderny556WitkowoM2400:24:1000:24:04
#29 29Sławomir Śmidowicz581StrzałkowoNight Runners WrześniaM2500:24:2700:24:11
#30 30Bartosz Ratajszczak614WitkowoM2600:24:3600:24:31
#31 31Jakub Bolewski609SokolnikiFC SokolnikiM2700:24:3800:24:23
#32 32Sebastian Stachowiak617KosewoKolka Team KosewoM2800:24:4300:24:34
#33 33Sebastian Pawela618KosewoKolka Team KosewoM2900:24:4500:24:37
#34 34Weronika Piniarska555WitkowoWitkowo BiegaK500:24:5500:24:52
#35 35Andrzej Caputa538StrzelnoStrzelno BiegaM3000:25:1000:24:59
#36 36Radosław Prus524StrzałkowoNight Runners WrześniaM3100:25:2100:25:05
#37 37Bartłomiej Łopatka523WrześniaM3200:25:2300:25:14
#38 38Damian Góralski623WitkowoM3300:25:4800:25:36
#39 39Bartosz Chmielewski522WitkowoM3400:26:0800:25:57
#40 40Andrzej Bolewski598SokolnikiFC SokolnikiM3500:26:1200:25:57
#41 41Łukasz Matuszyński526GnieznoM3600:26:2400:25:58
#42 42Marek Budzik561WitkowoM3700:26:2700:26:21
#43 43Paulina Frąckowiak574WitkowoK600:26:3500:26:22
#44 44Marcin Duszyński577GnieznoM3800:26:4300:26:32
#45 45Izabela Wochna622GnieznoLechita KłeckoK700:27:0600:26:56
#46 46Tomasz Modelski502PoznańSPECKABLEM3900:27:0700:26:55
#47 47Monika Modelska501PoznańSPECKABLEK800:27:0900:26:57
#48 48Izabela Staszkiewicz542NiechanowoK900:27:1900:27:09
#49 49Bogumiła Walczak508WitkowoK1000:27:2500:27:19
#50 50Marek Wiatrowski525WitkowoM4000:27:3600:27:27
#51 51Teresa Staszkiewicz576MiroszkaK1100:27:3700:27:25
#52 52Maciej Kędzierski545KoninM4100:27:4200:27:37
#53 53Marek Podlewski569GnieznoM4200:27:4900:27:23
#54 54Mateusz Knast529WitkowoM4300:27:5000:27:35
#55 55Anna Gadzińska549WitkowoK1200:28:2000:28:14
#56 56Honorata Bolewska589ŁubowoK1300:28:2000:28:05
#57 57Robert Parzęcki591CzapuryemiteteamM4400:28:4200:28:27
#58 58Monika Moskal571WitkowoK1400:28:4600:28:38
#59 59Karolina Włodarczyk557WitkowoK1500:28:5500:28:49
#60 60Kamilla Stefaniak570WitkowoURBIS GnieznoK1600:29:0200:28:42
#61 61Przemysław Kryszak621RuchocinM4500:29:1900:29:10
#62 62Magdalena Zawieja532WitkowoWitkowo BiegaK1700:29:3400:29:14
#63 63Jan Andryszak519ZalasewoM4600:29:4700:29:24
#64 64Maciej Kłuczyński527CzerniejewoCzerniejewo BiegaM4700:29:4900:29:35
#65 65Kamila Krysińska586Zielona GóraK1800:29:5000:29:27
#66 66Halina Górna582GnieznoK1900:29:5900:29:44
#67 67Mariusz Kapela603GnieznoM4800:30:1500:29:54
#68 68Ewelina Czwójdak Przybyszewska565WitkowoK2000:30:2100:29:59
#69 69Jacek Derengowski564OstrowiteM4900:30:2100:29:58
#70 70Anita Zielińska510WitkowoK2100:30:3400:30:15
#71 71Krystian Górecki550StrzałkowoM5000:31:0200:30:46
#72 72Karol Kral515WitkowoKarolekM5100:31:2600:31:15
#73 73Lidia Milaimi-Pilipcuk588DalkiK2200:31:2700:31:12
#74 74Julia Grabowiecka566WrześniaDruzyna SzpikuK2300:31:4000:31:22
#75 75Renata Szczudlak606ZieliniecNight Runners WrześniaK2400:31:4900:31:30
#76 76Marta Chmielewska615PoznańSPECKABLEK2500:31:5200:31:32
#77 77Renata Czasak531WitkowoK2600:31:5500:31:35
#78 78Bartosz Pieczyński587InowrocławM5200:32:0700:31:42
#79 79Joanna Andrzejewska567WitkowoK2700:32:1700:32:03
#80 80Jakub Krzyśkowiak551WitkowoM5300:32:3600:32:28
#81 81Kinga Sosnowska608Krzywa GóraK2800:32:3700:32:17
#82 82Małgosia Andryszak518ZalasewoK2900:32:5700:32:35
#83 83Sławek Andryszak517ZalasewoM5400:32:5700:32:35
#84 84Roman Szambelan610WincentowoM5500:33:0200:32:45
#85 85Grzegorz Czasak512WitkowoWitkowo BiegaM5600:33:1400:32:53
#86 86Arkadiusz Dominiak514WrześniaNight Runners WrześniaM5700:33:2500:33:16
#87 87Arkadiusz Kownacki530WitkowoM5800:33:2600:33:03
#88 88Agnieszka Welter596WitkowoK3000:33:2600:33:07
#89 89Karolina Góralska546GnieznoK3100:33:3100:33:09
#90 90Katarzyna Beling534GnieznoK3200:33:4100:33:17
#91 91Zbigniew Beling533GnieznoM5900:33:5500:33:31
#92 92Łukasz Galor584CiążeńM6000:34:0900:33:45
#93 93Marta Stachowiak607GnieznoK3300:34:0900:33:49
#94 94Barbara Szczudlak605Grabowo KrólewskieNight Runners WrześniaK3400:34:1400:33:55
#95 95Anna Milarska624WitkowoK3500:34:1500:33:52
#96 96Bartek Andryszak537RąbczynRąbczynM6100:34:5400:34:31
#97 97Urszula Caputa585StrzelnoStrzelno BiegaK3600:34:5400:34:43
#98 98Michał Dworacki604GnieznoM6200:34:5600:34:35
#99 99Katarzyna Kobielak593WrześniaK3700:35:5800:35:40
#100 100Aneta Siuba601WincentowoK3800:35:5900:35:40

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności