Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

Wyniki - 28 września 2019, Grudziądz

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 301249Kornacki JarekM40Dragacz (POL)-2619300:25:3730700:51:20
#2 302363Mączewska MarzenaK50Parkrun Grudziądz (POL) D (84),G (94)41-400:24:4225200:51:20
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !303413Osowska MagdalenaK16Świecie (POL)42-100:25:2028700:51:22
#4 304140Grodek KrzysztofM50KurczakPiskleRUN (POL) G (95)-2623300:25:4731900:51:23
#5 305612Wolski RobertM40Kwidzyn (POL)-2639400:24:5125900:51:26
#6 3061Adamczyk JanM50baz (POL) G (96)-2643400:25:3530400:51:27
#7 307341Makowski PiotrM50Świecie (POL)-2653500:25:2128900:51:29
#8 308462Reetz AndrzejM60+Bydgoszcz (POL)-2661000:25:0327400:51:30
#9 309165Jabłoński PiotrM40ABCzersk (POL) D (85),-2679500:24:1222900:51:42
#10 310519Szatkowski MaciejM30Gdynia (POL)-2688300:25:5532600:51:46
#11 311374Migdalski PiotrM30Ciechocinek (POL)-2698400:26:4737600:51:50
#12 312615Wróblewski KrzysztofM40Grudziądz (POL)-2709600:25:4832200:51:53
#13 313103Dywel BogdanM50ABCzersk (POL) D (86),-2713600:25:5732900:51:53
#14 314208Kargiński AdamM40Klub Sportowy Tęcza prezesa Rysz G (97)-2729700:25:3229800:51:53
#15 31528Bąkowski DawidM301982 (POL)-2738500:25:4231300:51:53
#16 316456Rachoń JacekM30Kravmaga_Fighter (POL)-2748600:25:3229900:51:54
#17 317347Małkińska-Bięga DorotaK30Bydgoszcz (POL)43-1300:25:4331400:51:54
#18 318207Karbowski MichałM30Gdańsk (POL)-2758700:26:0033400:51:58
#19 319415Otowski KamilM20Olsztyn (POL)-2763600:26:3035700:52:01
#20 320554Topolewski ZbigniewM40Rakowiec (POL)-2779800:26:3035600:52:03
#21 32111Bakaluk ZdzisławM50Iława (POL) D (87),-2783700:26:3135800:52:04
#22 322427Pawlik MateuszM302Lazy2Run (POL)-2798800:27:5241400:52:04
#23 323654Rybacki PawełM40Grudziądz (POL)-2809900:25:3430300:52:05
#24 32414Banaszewski MichałM40Parkrun Grudziądz (POL) D (88),G (98)-28110000:25:1328300:52:06
#25 325364Mejka MirosławM50- (POL)-2823800:25:4731800:52:10
#26 326306Langowska KatarzynaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (89),G (99)44-1400:26:0333800:52:11
#27 327642Żuchowski GrzegorzM50Delfin Run (POL)-2833900:26:1134200:52:14
#28 328422Pawlak AgnieszkaK30Brodnica (POL)45-1400:25:5733000:52:15
#29 329597Wiśniewski MichałM40Drunk Runners Team, Syty Kaban D (90),G (100)-28410100:24:5426700:52:16
#30 33038Bogusz MateuszM30Traktor Team Gmina Kwidzyn (POL D (91),-2858900:24:5125800:52:18
#31 331186Jeliński AdamM40Grudziądz (POL) G (101)-28610200:26:1734500:52:20
#32 332384Mrozowski AdamM40Kwidzyn Biega (POL)-28710300:26:2235200:52:21
#33 333125Gołach DanielM302Lazy2Run Team (POL)-2889000:26:0033300:52:22
#34 334633Zimmermann TomaszM40Sosnówka (POL)-28910400:26:0334000:52:25
#35 335573Walczak JacekM40Parkrun Grudziądz (POL) D (92),-29010500:25:5733100:52:27
#36 336618Wydrych BarbaraK30Parkrun Grudziądz (POL) D (93),G (102)46--1500:26:2034700:52:29
#37 337635Ziuziakowska KatarzynaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (94),47-1500:26:2034800:52:30
#38 338576Wardulińska WiolettaK30Grudziądz (POL)48-1600:26:1334300:52:38
#39 339277Kremska AgnieszkaK40Inowrocław (POL)49-1600:26:2134900:52:39
#40 340290Kulikowski TomaszM20Świecie (POL)-2913700:26:2535300:52:39
#41 341551Tomaszek MaritaK20Otłowiec (POL) D (95),50-1200:25:2829600:52:41
#42 34232Bielak PawełM30Grudziądz (POL) G (103)-2929100:25:4731700:52:47
#43 343199Kaczerzewski SebastianM30Toruń (POL)-2939200:26:4637500:52:47
#44 344127Gontowski ArkadiuszM40Gać (POL)-29410600:25:2829500:52:51
#45 345568Tymiński PrzemysławM30LA RIVE TEAM (POL) D (96),G (104)-2959300:25:3330100:52:53
#46 346297Kwiatkowski DanielM30Parkrun Grudziądz (POL) D (97),G (105)-2969400:25:4631600:52:55
#47 347315Lewandowski KrzysztofM30Toruń (POL)-2979500:26:3736600:52:58
#48 348533Szymborski ŁukaszM30Toruń (POL)-2989600:26:3636400:52:58
#49 34993Domian KrzysztofM302Lazy2Run Team (POL)-2999700:26:0033500:53:05
#50 350621Zaborski MirosławM30Parkrun Grudziądz (POL) D (98),G (106)-3009800:26:4337200:53:08
#51 351373Mięsikowski RobertM50Grudziadz (POL)-3014000:26:2735400:53:10
#52 352414Osuch MirosławaK50Grudziądz (POL) G (107)51-500:26:0434100:53:24
#53 353592Wiśniewska JoannaK20Grudziądz (POL)52-1300:25:4231200:53:28
#54 354337Magdowska AgnieszkaK30Grudziądz (POL)53-1700:26:0133700:53:29
#55 355287Krzyżykowski TomaszM30Piaski (POL)-3029900:25:5632700:53:33
#56 356390Neumann PatrykM20Lodz (POL)-3033800:26:2135000:53:38
#57 357154Guzowski ArkadiuszM40Grudziądz (POL) G (108)-30410700:26:1534400:53:39
#58 358141Gronek JanuszM40Posejdon (POL) G (109)-30510800:26:4137100:53:42
#59 359246Konrad ŁukaszM30Toruń (POL)-30610000:26:4036900:53:42
#60 360479Rumocki JózekM60+SPORT I REKREACJA DELFIN (POL) G (110)-3071100:26:5037800:53:44
#61 361530Szygowski MariuszM50H2O TEAM (POL) D (99),G (111)-3084100:26:3236000:53:45
#62 362211Karpiński AndrzejM50Świecie (POL)-3094200:26:5238000:53:45
#63 363212Karpiński MarekM20Świecie (POL)-3103900:26:5238100:53:45
#64 364535Ścisłowska AleksandraK30Parpary (POL)54-1800:26:0133600:53:47
#65 365128Goska DanielM50Zawda (POL)-3114300:25:2429100:53:47
#66 366451Pudlewski PiotrM30Grudziądz (POL)-31210100:27:3740600:53:48
#67 367661Topoliński KamilM30(POL)-31310200:27:3940700:53:49
#68 368399Okonek ŁukaszM30Grudziądz (POL)-31410300:26:2235100:53:53
#69 369303Lachowicz AgnieszkaK40Sport i Rekreacja Delfin (POL) G (112)55-1700:26:0333900:53:54
#70 370455Pyżewski GrzegorzM40ABCzersk (POL) D (100),-31510900:26:5738400:53:55
#71 371509Sowińska JustynaK40Spójnia Białe Błota (POL)56-1800:26:3936800:53:56
#72 372320Lipowski DanielM40SP 7 (POL) G (113)-31611000:27:1439300:53:59
#73 373634Ziółkowski KrzysztofM30Nie pałam zapałem (POL) G (114)-31710400:30:2851100:53:59
#74 374442Podsiadły BartoszM20OSP Dragacz (POL)-3184000:26:2935500:54:04
#75 375563Turowski SławomirM40Motocykliczni Grudziądz (POL)-31911100:26:5738300:54:06
#76 376395Nowacka GabrielaK50Grudziądz (POL) G (115)57-600:26:4437300:54:10
#77 377457Radacki PrzemekM30Grudziądz (POL)-32010500:26:3836700:54:10
#78 378417Palczewski MarekM40Grudziądz (POL)-32111200:24:0722500:54:19
#79 379111Frej PatrycjaK30Parkrun Grudziądz (POL) D (101),58-1900:26:5037900:54:21
#80 380555Tracka-Sobocińska UrszulaK50Biegam bo lubię (POL)59-7-00:54:24
#81 381637Zwierkowski PiotrM40Toruń (POL)-32211300:27:5641900:54:24
#82 382607Wojtowicz KarolinaK30Toruń (POL)60-2000:27:0338700:54:26
#83 383121Gładysz KrzysztofM40Gładziorki (POL)-32311400:26:3636500:54:27
#84 384581Wieczorek MarcinM40Parkrun Toruń (POL)-32411500:27:0138600:54:28
#85 38558Cerk TomaszM30Grudziądz (POL) G (116)-32510600:25:4732100:54:32
#86 386504Sławska GabrielaK40Gmina Gardeja Biega (POL)61-1900:27:2840400:54:33
#87 387616Wszelak DariuszM50Grudziądz (POL)-3264400:26:5738200:54:34
#88 388532Szymański TomaszM40Poseł na Sejm RP (POL) D (102),G (117)-32711600:26:4437400:54:37
#89 38969Ciechanowska AgnieszkaK40Brodnica (POL)62-2000:25:5732800:54:41
#90 390423Pawlak ŁukaszM40Brodnica (POL)-32811700:25:5733200:54:44
#91 391367Michałkowska WiolettaK20Grudziądz (POL) G (118)63-1400:26:1934600:54:45
#92 3925Albekier KarolinaK30Parkrun Grudziądz (POL) D (103),64-2100:27:0939200:54:48
#93 393157Hernik MarcinM30Parkrun Grudziądz (POL) D (104),G (119)-32910700:27:0939100:54:48
#94 394600Witkowski WojciechM50Grudziądz (POL)-3304500:27:0438800:54:51
#95 395617Wtorek KrzysztofM40Parkrun Grudziądz (POL) D (105),-33111800:26:4037000:54:56
#96 396575Wardacki TomaszM30Grudziądz (POL)-33210800:26:3336100:54:56
#97 397598Wiśniewski PrzemysławM30Grudziądz (POL) G (120)-33310900:26:3336200:54:57
#98 398608Wojtowicz WojciechM30Toruń (POL)-33411000:26:4737700:54:57
#99 399234Knak MagdalenaK20Grudziądz (POL) G (121)65-1500:26:3135900:55:02
#100 400481Rutkowska SylwiaK30Grudziądz (POL) G (122)66-2200:26:5838500:55:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności