Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

Wyniki - 28 września 2019, Grudziądz

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 401470Rogoziński AleksanderM30Bydgoszcz (POL)-33511100:27:4340800:55:19
#2 40210Babiarz MalgorzataK40Dragacz (POL)67-2100:27:2140100:55:21
#3 40374Cyrankowska AleksandraK30H2O TEAM (POL)68-2300:27:1639600:55:25
#4 40459Chelkowski HenrykM40Akademia Biegania Grudziądz (POD (106),G (123)-33611900:28:2243700:55:36
#5 40535Blachowski ZbigniewM50GKS Fabianki (POL) D (107),-3374600:28:0642500:55:37
#6 406454Pyżewska BeataK40ABCzersk (POL) D (108),69-2200:27:5441600:55:53
#7 407431Piątek JustynaK30Asseco Active Team (POL)70-2400:27:5641800:56:02
#8 408334Macioszek WiolettaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (109),71-2300:27:3740500:56:04
#9 409516Szałecka DorotaK30Asseco Active Team (POL)72-2500:27:5742000:56:07
#10 410198Kacprzyk IwonaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (110),G (124)73-2400:27:5041200:56:08
#11 411205Kaniecki MirosławM60+Iława (POL)-3381200:27:1939800:56:12
#12 412113Gachewicz MilenaK20Rogoźno (POL)74-1600:27:1539400:56:12
#13 413171Jakubowska IzabelaK30Run Szembruk (POL)75-2600:27:1639500:56:13
#14 414489Sałacki PawełM30Grudziądz (POL) G (125)-33911200:28:2043400:56:16
#15 415375Miler AnnaK40Parkrun Grudziadz (POL) D (111),76-2500:28:1643100:56:16
#16 416359Martini PrzemysławM30Grudziądz (POL)-34011300:28:1142800:56:21
#17 417261Kotz MarcinM40Grudziadz (POL)-34112000:28:2343800:56:21
#18 418328Łączkowski WojcechM30Grudziądz (POL)-34211400:28:1242900:56:25
#19 41966Chudziński PiotrM40Grudziądz (POL) G (126)-34312100:27:5241500:56:28
#20 42061Chmura EwaK30Grudziądz (POL)77-2700:28:3344700:56:30
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !421129Goska WiktoriaK16Limża (POL)78-200:27:2640300:56:35
#22 422429Pawłowski MateuszM20Akademia Biegania Grudziądz (POD (112),G (127)-3444100:27:0638900:56:37
#23 423428Pawłowski AndrzejM40Grudziądz (POL) G (128)-34512200:27:0739000:56:37
#24 424469Rogozińska KarolinaK30Bydgoszcz (POL)79-2800:27:4340900:56:37
#25 42546Brac MarianM60+Grudziądz (POL) G (129)-3461300:28:1843300:56:44
#26 426401Okoński AdrianM16Grudziądz365 (POL) D (113),G (130)-3471100:28:2443900:56:55
#27 427267Kozłowska MartaK20Aktywne Lisewo (POL)80-1700:28:2644200:56:57
#28 428488Sadzikowski TomaszM40Lisewo (POL)-34812300:28:2544100:56:57
#29 429195Jurczyk PiotrM40Virtual Runner Club (POL) G (131)-34912400:28:4645300:56:58
#30 43037Błażejewski DariuszM50Klub HDK w Świeciu (POL)-3504700:27:2540200:56:58
#31 431164Jabłoński PatrykM30Bez Formy Team (POL) G (132)-35111500:28:1843200:56:59
#32 43275Cyrklaff MarcinM30Płużnica (POL)-35211600:27:1739700:57:01
#33 43395Draszczyk MarcinM30Rebel Runners (POL)-35311700:28:3645000:57:01
#34 434580Wichrowski RadosławM30Grudziądz (POL)-35411800:29:0447200:57:03
#35 435664Biegajska JoannaK40Studio fitness AISHA (POL) D (114),G (133)81-2600:27:4941100:57:10
#36 436184Jaworowska JustynaK40Grudziądz (POL)82-2700:28:1543000:57:11
#37 437400Okońska ZanetaK30Grudziądz365 (POL) D (115),G (134)83-2900:28:0542300:57:11
#38 438289Kudla AgnieszkaK40Torum (POL)84-2800:29:0046600:57:14
#39 439624Zakrzewski IgorM40Top Gun Grill Bar (POL)-35512500:27:4641000:57:18
#40 440237Knop DamianM30Koło (POL)-35611900:27:5241300:57:22
#41 441628Zastawna MagdalenaK40Grudziadz (POL)85-2900:28:3344800:57:23
#42 442577Waśkiewicz JolantaK30Toruń (POL)86-3000:29:0046500:57:23
#43 443168Jagła DagmaraK40Endorfina Fitness Club (POL)87-3000:28:0942700:57:24
#44 444507Soboczyńska-Śledź JoannaK40ENDORFINA FITNESS CLUB (POL) G (135)88-3100:28:0642600:57:26
#45 445100Dukat MirosławM60+Brodnica (POL)-3571400:28:4645600:57:29
#46 446264Kowalska AnnaK40Kwidzyn Biega (POL) D (116),89-3200:28:4645500:57:30
#47 447299Kwiecińska KingaK20Parkrun Grudziądz (POL) D (117),G (136)90-1800:29:0046900:57:46
#48 448266Kozicki ZbigniewM50Parkrun Grudziadz (POL) D (118),G (137)-3584800:28:2143500:57:51
#49 449210Karpińska MilenaK20Parkrun Grudziądz (POL) D (119),G (138)91-1900:28:2143600:57:51
#50 450132Graczyk JerzyM60+Grudziadz (POL) G (139)-3591500:28:3144500:57:56
#51 451133Graczyk KamilM30Grudziadz (POL) G (140)-36012000:28:3144400:57:56
#52 452606Wojnowska NataliaK30Aktywne Lisewo (POL) D (120),92-3100:28:2544000:58:02
#53 453300Kwiecińska MałgorzataK40LA RIVE TEAM (POL) D (121),G (141)93-3300:29:0046800:58:07
#54 454646Żynda MarcinM30Grudziądz (POL) G (142)-36112100:30:1950300:58:14
#55 45599Dukat BernadetaK50Brodnica (POL)94-800:28:4645700:58:15
#56 456527Szulc MichałM30Grudziądz (POL)-36212200:27:5742100:58:20
#57 457526Szulc JoannaK30Grudziądz (POL)95-3200:27:5742200:58:20
#58 458156Hausman MagdalenaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (122),96-3400:28:5046200:58:22
#59 459445Polkowska BeataK40Grudziądz (POL) D (123),G (143)97-3500:29:0547300:58:25
#60 460203Kamińska IwonaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (124),G (144)98-3600:28:4245200:58:29
#61 461227Klawiter JarosławM50BELFER TEAM GRUDZIĄDZ (POL) G (145)-3634900:29:5449300:58:37
#62 462311Lenkiewicz AndrzejM60+Piękny (POL)-3641600:28:3644900:58:38
#63 463271Krajewski PiotrM20LA RIVE TEAM (POL) D (125),G (146)-3654200:28:0642400:58:38
#64 464604Wojciechowski BartoszM16Wałdowo Szlacheckie (POL) D (126),-3661200:27:2040000:58:38
#65 465105Dziewicki MikołajM16Nicwałd (POL)-3671300:27:1939900:58:38
#66 466658Budzyński KrzysztofM50Gniezno (POL)-3685000:29:5549400:58:38
#67 467312Lepisz PiotrM40AlaskaTeam (POL)-36912600:29:1147700:58:39
#68 468389Napiontek DominikM30Grudziądz (POL)-37012300:27:5541700:58:39
#69 469525Sztamborski BartekM20Susz (POL)-3714300:28:4645800:58:40
#70 470388Nalaskowska AnnaK40Grudziądz (POL) G (147)99-3700:29:0647400:58:56
#71 471595Wiśniewska-Jaworska NataliaK30Grudziadz (POL)100-3300:29:3348300:58:56
#72 472625Zakrzewski PawełM30Grudziądz (POL) G (148)-37212400:28:4645400:58:57
#73 473623Zakrzewska RenataK40ReneRun (POL) G (149)101-3800:28:4745900:58:57
#74 47479Czerwińska AgnieszkaK30Grudziądz (POL)102-3400:29:0647500:58:57
#75 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !47545Brac GrażynaK60+Grudziądz (POL) G (150)103-200:29:0046700:58:57
#76 476174Janikowska MariolaK40ABCzersk (POL) D (127),104-3900:28:5846300:59:01
#77 477392Nieżurawska EwaK40ABCzersk (POL) D (128),105-4000:28:5846400:59:02
#78 478594Wiśniewska LucynaK50TRISPACE/TREK (POL)106-900:28:4846100:59:07
#79 479596Wiśniewski KrzysztofM50TRISPACE/TREK (POL)-3735100:28:4846000:59:09
#80 480160Jabłońska MałgorzataK50Wtorkowy Trening (POL) D (129),G (151)107-1000:28:3344600:59:13
#81 48154Cackowski KarolM30Parkrun Grudziądz (POL) D (130),G (152)-37412500:30:2450500:59:16
#82 48284Dalke JowitaK30Zabiegane Dwie (POL)108-3500:29:1447800:59:30
#83 483593Wiśniewska KorneliaK40Zabiegane Dwie (POL)109-4100:29:1447900:59:30
#84 484449Przeczewska MonikaK30Grudziądz (POL) G (153)110-3600:29:1548000:59:36
#85 485648Grudzień PawełM40(POL)-37512700:30:2851000:59:50
#86 486254Kosowicz MałgorzataK50Parkrun Grudziądz (POL) D (131),111-1100:29:5349000:59:51
#87 487256Kosowicz SylwiaK20Parkrun Grudziądz (POL) D (132),112-2000:29:5349100:59:51
#88 488649Baker-Grudzień MonikaK30(POL)113-3700:30:3651800:59:52
#89 48991Dobrosielski JarosławM30Akademia Biegania Grudziądz (PO-37612600:29:5949600:59:54
#90 49087Deka PiotrM40Grudziądz (POL)-37712800:28:2944301:00:00
#91 49152Budzik KazimierzM60+Projkaz (POL) G (154)-3781700:29:3548401:00:03
#92 492274Krawczak AnnaK40ABCzersk (POL) D (133),114-4200:29:1648101:00:11
#93 493170Jakubowska AnnaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (134),G (155)115-4300:30:2150401:00:20
#94 494148Grzegorzewski MarcinM20Otłowiec (POL)-3794400:30:0449701:00:29
#95 495439Plieth JerzyM60+Gdańsk (POL)-3801800:29:0847601:00:39
#96 49620Baron JacekM40Vadain Running Club (POL) D (135),G (156)-38112900:30:2650901:00:44
#97 497153Guzowska-Boiwka KingaK30LEKI NATURY (POL)116-3800:29:4748801:00:45
#98 498499Siciarek MartaK20MM (POL) G (157)117-2100:29:0347001:00:50
#99 499550Tobolska MałgorzataK30Bydgoszcz (POL)118-3900:30:0549801:00:50
#100 500487Rzepka MiłoszM30MMs (POL) G (158)-38212700:29:0447101:00:51

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności