Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

Wyniki - 28 września 2019, Grudziądz

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !2653Abderrahim ElasriM30Team elasri (MAR)-2100:15:29100:31:20
#2 3061Adamczyk JanM50baz (POL) G (96)-2643400:25:3530400:51:27
#3 2852Adamczyk MateuszM16Grudziadz (POL) G (89)-248900:24:5226400:50:53
#4 2833Adamczyk PawełM20Ping-pong Grudziądz (POL) D (82),G (88)-2463400:25:0727800:50:50
#5 2864Adamonis AgnieszkaK30Gdańsk (POL)38-1200:24:1323000:50:54
#6 253660Adamonis JewgienijM30Gdańsk (POL)-2207100:24:1523200:49:37
#7 3925Albekier KarolinaK30Parkrun Grudziądz (POL) D (103),64-2100:27:0939200:54:48
#8 5206Alipava AlionaK30Grudziądz (POL)132-4600:30:4552101:02:54
#9 2017Aniszewski DariuszM40niezrzeszony (POL)-1806600:22:2414700:47:55
#10 5459Asensky MaksymM16Grudziądz (POL)-4001500:30:3351601:06:02
#11 40210Babiarz MalgorzataK40Dragacz (POL)67-2100:27:2140100:55:21
#12 32111Bakaluk ZdzisławM50Iława (POL) D (87),-2783700:26:3135800:52:04
#13 488649Baker-Grudzień MonikaK30(POL)113-3700:30:3651800:59:52
#14 31528Bąkowski DawidM301982 (POL)-2738500:25:4231300:51:53
#15 5115Banaś MateuszM30GODBAN PRZEDSIĘBIORSTWO INŻ-492000:19:254600:40:04
#16 32414Banaszewski MichałM40Parkrun Grudziądz (POL) D (88),G (98)-28110000:25:1328300:52:06
#17 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !513Banaszewski ŁukaszM20Państwowa Straż Pożarna (POL)-5200:16:33500:33:32
#18 15816Bańkowski PiotrM40Kwidzyn (POL)-1475600:22:4716000:45:45
#19 12517Barczak TomaszM40Bydgoszcz (POL)-1174000:22:1513900:43:59
#20 21718Barczyk KrzysztofM40PSP Grudziądz (POL)-1927100:24:5126100:48:29
#21 49620Baron JacekM40Vadain Running Club (POL) D (135),G (156)-38112900:30:2650901:00:44
#22 54421Baron JulekM16Vadain Running Club (POL) D (153),G (183)-3991400:30:3251401:06:00
#23 56422Baron KasiaK40Vadain Running Club (POL) D (161),G (190)161-5900:34:3357101:10:44
#24 17824Bartos ArkadiuszM50Wtorkowy Trening (POL) G (51)-1612100:23:2918600:46:41
#25 29925Bartos LigiaK40Wtorkowy Trening (POL) G (92)40-1300:25:3330000:51:17
#26 50726Bartoszyńska HannaK30Vadain Running Club (POL) D (138),G (164)123-4100:31:3653901:01:28
#27 15012Bałdyga AdamM40Grudziądz (POL) G (41)-1395300:22:3715400:45:09
#28 21029Bednarczyk PrzemysławM30Dajerade (POL)-1875900:23:5821400:48:16
#29 6530Berendt JanuszM20PROFESSOR.PL (POL) D (21),G (14)-621300:20:086200:41:03
#30 1331Białkowski KrzysztofM20Gmina Gardeja Biega (POL) D (7),-12400:17:321200:35:41
#31 435664Biegajska JoannaK40Studio fitness AISHA (POL) D (114),G (133)81-2600:27:4941100:57:10
#32 34232Bielak PawełM30Grudziądz (POL) G (103)-2929100:25:4731700:52:47
#33 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7534Blachowska AnnaK20Biegaj z Dymkiem (POL) D (25),4-300:20:187500:41:25
#34 40535Blachowski ZbigniewM50GKS Fabianki (POL) D (107),-3374600:28:0642500:55:37
#35 33038Bogusz MateuszM30Traktor Team Gmina Kwidzyn (POL D (91),-2858900:24:5125800:52:18
#36 54939Boguta KatarzynaK40Szkoła Podstawowa nr 8/Stomil Tr149-5200:33:0755201:06:36
#37 8440Boguta MarekM40Mekro/Wisła/StomilTr (POL) G (21)-792200:20:449200:42:03
#38 26541Bojarzyńska MonikaK20Ełk (POL)35-1000:24:5626800:50:06
#39 10042Bonnet CyprienM30Grudziadz (POL)-943400:20:368600:42:46
#40 25043Borkowska JustynaK20Traktor Team Gmina Kwidzyn (POL32-800:23:5921600:49:33
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !444Borzęcki NorbertM30Koszalin (POL)-4200:16:22400:33:12
#42 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !47545Brac GrażynaK60+Grudziądz (POL) G (150)103-200:29:0046700:58:57
#43 42546Brac MarianM60+Grudziądz (POL) G (129)-3461300:28:1843300:56:44
#44 17748Bratko MarcinM30Gdańsk (POL)-1605000:23:1417500:46:41
#45 3049Broda SzymonM20ABiC Jabłonowo Pomorskie (POL)-28800:18:403100:37:44
#46 15451Brzeziński BartoszM20Parkrun Grudziądz (POL) G (44)-1432200:22:2514800:45:32
#47 49152Budzik KazimierzM60+Projkaz (POL) G (154)-3781700:29:3548401:00:03
#48 466658Budzyński KrzysztofM50Gniezno (POL)-3685000:29:5549400:58:38
#49 23253Bukowski BartoszM16Annowo (POL)-206600:23:4620300:48:56
#50 573668Błaszkiewicz MarzenaK40(POL)169-6200:34:1556901:13:01
#51 29336Błaszkiewicz MichałM20Grudziądz (POL)-2543500:24:5727000:51:11
#52 43037Błażejewski DariuszM50Klub HDK w Świeciu (POL)-3504700:27:2540200:56:58
#53 48154Cackowski KarolM30Parkrun Grudziądz (POL) D (130),G (152)-37412500:30:2450500:59:16
#54 21155Cackowski ŁukaszM30Parkrun Grudziądz (POL) D (62),G (62)-1886000:24:2123500:48:17
#55 22756Celegrat AndrzejM30Grupa (POL)-2016300:24:2523800:48:48
#56 38558Cerk TomaszM30Grudziądz (POL) G (116)-32510600:25:4732100:54:32
#57 40459Chelkowski HenrykM40Akademia Biegania Grudziądz (POD (106),G (123)-33611900:28:2243700:55:36
#58 7160Chełmicki GrzegorzM40Warszawa (POL)-681800:20:116500:41:19
#59 42061Chmura EwaK30Grudziądz (POL)77-2700:28:3344700:56:30
#60 25662Chmura TomaszM40Grudziądz (POL)-2238200:25:2028800:49:43
#61 55263Chojnacka KatarzynaK40Krusze (POL)151-5400:32:0554401:07:22
#62 17464Chojnacki AndrzejM40Krusze (POL)-1585900:22:5816900:46:33
#63 56165Chudek JustynaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (159),G (189)158-5800:33:5555901:09:58
#64 41966Chudziński PiotrM40Grudziądz (POL) G (126)-34312100:27:5241500:56:28
#65 4467Chybczyński WojciechM40JANOSIKI (POL)-42800:19:334700:39:19
#66 20768Chyliński ŁukaszM30Grudziądz (POL) G (59)-1865800:23:5921700:48:08
#67 38969Ciechanowska AgnieszkaK40Brodnica (POL)62-2000:25:5732800:54:41
#68 6270Ciesiun RafałM40PODGÓRZ TORUŃ (POL)-591400:20:156900:40:56
#69 26972Cieślik TomekM30PKO BP (POL)-2347500:25:0427500:50:20
#70 20671Cieszyński JarosławM30Łasin (POL)-1855700:23:5420700:48:07
#71 24673Cybulska MonikaK40Grudziądz (POL) G (76)30-900:23:3619000:49:19
#72 40374Cyrankowska AleksandraK30H2O TEAM (POL)68-2300:27:1639600:55:25
#73 43275Cyrklaff MarcinM30Płużnica (POL)-35211600:27:1739700:57:01
#74 24576Cysewski MieczysławM50Grudziądz (POL) G (75)-2162500:24:3624400:49:15
#75 16077Czajka MateuszM30LUKS (POL)-1484600:23:0517300:45:51
#76 6378Czepek AndrzejM40Kurzętnik Biega (POL)-601500:19:545000:40:58
#77 47479Czerwińska AgnieszkaK30Grudziądz (POL)102-3400:29:0647500:58:57
#78 5880Czumiel MaciejM30Grudziadz (POL) G (12)-562200:20:358300:40:37
#79 2586Dąbrowski PawełM20Toruń (POL)-24700:18:102200:37:28
#80 181351Dąbrowski WaldemarM50Kurzętnik Biega (POL) D (56),-1642200:23:3218800:46:50
#81 8782Dackiewicz MarekM30Grupa Malbork (POL)-823000:21:0210200:42:09
#82 28283Dahl BartoszM40Grudziądz (POL) G (87)-2458700:25:0527600:50:50
#83 48284Dalke JowitaK30Zabiegane Dwie (POL)108-3500:29:1447800:59:30
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 16385Danelska MonikaK30Ostróda Runners (POL) D (51),13-300:22:5116300:46:11
#85 16590Dębski TomaszM50Kwidzyn (POL)-1511800:22:5516600:46:13
#86 49087Deka PiotrM40Grudziądz (POL)-37712800:28:2944301:00:00
#87 51788Dembek EmiliaK40LA RIVE TEAM (POL) D (143),G (172)129-4500:30:3951901:02:16
#88 11889Dereziński DanielM40daNN (POL)-1113600:21:009900:43:33
#89 48991Dobrosielski JarosławM30Akademia Biegania Grudziądz (PO-37612600:29:5949600:59:54
#90 54792Domeracka EwaK30Parkrun Grudziądz (POL) D (154),147-5000:32:3654901:06:30
#91 34993Domian KrzysztofM302Lazy2Run Team (POL)-2999700:26:0033500:53:05
#92 43395Draszczyk MarcinM30Rebel Runners (POL)-35311700:28:3645000:57:01
#93 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2996Dudek MariuszM50Wąbrzeźno (POL)-27200:18:212500:37:40
#94 15397Dudkowiak MichałM30Random Drinkers Team (POL)-1424500:22:5716800:45:25
#95 16698Dudziński MaciejM30Grudziądz (POL) G (47)-1524800:22:3815500:46:14
#96 45599Dukat BernadetaK50Brodnica (POL)94-800:28:4645700:58:15
#97 445100Dukat MirosławM60+Brodnica (POL)-3571400:28:4645600:57:29
#98 115101Dulski TadeuszM50SP 8 Grudziądz (POL) G (31)-1081300:21:3611500:43:29
#99 22102Dyjach RobertM30Schumacher Team Bydgoszcz (POL-211100:18:152300:37:10
#100 313103Dywel BogdanM50ABCzersk (POL) D (86),-2713600:25:5732900:51:53

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności