Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

Wyniki - 28 września 2019, Grudziądz

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 408334Macioszek WiolettaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (109),71-2300:27:3740500:56:04
#2 123336Maćkowiak PiotrM30Akademia Biegania Grudziądz (PO D (40),G (34)-1154100:22:0613400:43:54
#3 302363Mączewska MarzenaK50Parkrun Grudziądz (POL) D (84),G (94)41-400:24:4225200:51:20
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 37335Maczyński GrzegorzM50TKKF Kolejarz Bydgoszcz (POL) D (14),-35300:19:074300:38:24
#5 354337Magdowska AgnieszkaK30Grudziądz (POL)53-1700:26:0133700:53:29
#6 220339Majewski PatrykM20Vomax (POL)-1942800:24:0222000:48:38
#7 149340Makowska DanutaK40ABiC Jabłonowo Pomorskie (POL)11-400:22:2214600:45:08
#8 307341Makowski PiotrM50Świecie (POL)-2653500:25:2128900:51:29
#9 522343Malinowska AnnaK40Grudziądz (POL)133-4700:31:0352701:03:01
#10 575342Malinowska AnnaK30BiegamBoLubie (POL)171-5800:36:1557501:14:28
#11 506344Malinowska ŻanetaK40Grudziądz (POL) G (163)122-4400:29:3048201:01:22
#12 521345Malinowski ŁukaszM30Grudzaiądz (POL)-38912900:31:0352801:03:00
#13 259349Mandosik JerzyM60+Teamochal (POL) G (83)-225700:24:3424300:49:49
#14 73350Marchel TomaszM30Solec Kujawski (POL)-702600:20:217800:41:22
#15 49352Marciniak DariuszM50Miastoaktywni (POL)-47600:19:575600:39:58
#16 48353Marciniak JanuszM40Wąbrzeźno (POL)-461000:19:565300:39:55
#17 208355Markowska AnnaK30Sp8 Grudziądz (POL) D (61),G (60)22-700:23:5220500:48:09
#18 525357Markowski LukaszM30Parkrun Grudziądz (POL) D (146),G (174)-39213000:30:1050101:03:08
#19 106358Markowski TomaszM40Grudziądz (POL) G (27)-1003300:21:0110000:43:11
#20 416359Martini PrzemysławM30Grudziądz (POL)-34011300:28:1142800:56:21
#21 57360Matern AndrzejM40PGB Sportowa Paczka (POL)-551200:20:146800:40:37
#22 294361Matuszak DanielM30Grudziądz (POL)-2558000:25:4531500:51:11
#23 213362Mazerski JarosławM30Toruń (POL)-1906200:23:3919300:48:23
#24 317347Małkińska-Bięga DorotaK30Bydgoszcz (POL)43-1300:25:4331400:51:54
#25 176348Małkowski MateuszM20Traktor Team Gmina Kwidzyn (POL-1592400:23:0217000:46:40
#26 325364Mejka MirosławM50- (POL)-2823800:25:4731800:52:10
#27 120663Michalewski BartoszM40Lucky Luck (POL)-1123700:22:0513200:43:47
#28 391367Michałkowska WiolettaK20Grudziądz (POL) G (118)63-1400:26:1934600:54:45
#29 277368Michałkowski JanuszM30Grudziądz (POL)-2427600:25:1928600:50:45
#30 60369Michałowski MaciejM20Parkrun Grudziądz (POL) D (20),-581200:20:207600:40:42
#31 567370Miedzianowska MonikaK30Grudziądz (POL) G (192)164-5300:34:0856401:11:17
#32 296371Miedzianowski NorbertM40Grudziądz (POL)-2579100:25:3730600:51:14
#33 351373Mięsikowski RobertM50Grudziadz (POL)-3014000:26:2735400:53:10
#34 311374Migdalski PiotrM30Ciechocinek (POL)-2698400:26:4737600:51:50
#35 415375Miler AnnaK40Parkrun Grudziadz (POL) D (111),76-2500:28:1643100:56:16
#36 141376Milewski BenedyktM50Samindruk Brodnica (POL)-1321500:21:5912800:44:41
#37 112538Mira KrzysztofM30Sport i rekreacja Delfin (POL) G (30)-1053700:21:1310600:43:28
#38 534377Miraszewski MariuszM40Świecie (POL)-39513400:31:0953101:04:19
#39 190651Moch MarcinM30(POL)-1705400:23:4219800:47:10
#40 193379Mogiłko NataliaK30Grudziądz (POL) G (54)21-600:24:0522300:47:22
#41 566380Morczyńska GabrielaK60+Grupa (POL)163-400:33:5656001:10:56
#42 288381Moritz KarolM50Biegiem dla Magdy (POL)-2503100:25:2829400:50:57
#43 26383Mówiński RobertM30Kurzętnik Biega (POL) D (9),-251300:18:413300:37:35
#44 332384Mrozowski AdamM40Kwidzyn Biega (POL)-28710300:26:2235200:52:21
#45 563385Murak StefaniaK20Sadlinki (POL) D (160),160-2800:30:4852201:10:19
#46 162386Murawski BartłomiejM20Grudziądz (POL) G (46)-1502300:22:3615300:46:05
#47 470388Nalaskowska AnnaK40Grudziądz (POL) G (147)99-3700:29:0647400:58:56
#48 468389Napiontek DominikM30Grudziądz (POL)-37012300:27:5541700:58:39
#49 356390Neumann PatrykM20Lodz (POL)-3033800:26:2135000:53:38
#50 477392Nieżurawska EwaK40ABCzersk (POL) D (128),105-4000:28:5846400:59:02
#51 223393Nieżurawski RobertM40ABCzersk (POL) D (67),-1977400:24:0322100:48:41
#52 535394Nosek KrzysztofM50Grudziądz (POL)-3965300:31:0953001:04:19
#53 376395Nowacka GabrielaK50Grudziądz (POL) G (115)57-600:26:4437300:54:10
#54 551396Ochocińska KatarzynaK40Top Gun Grill Bar (POL)150-5300:33:5455801:07:18
#55 47397Ogorzałek ŁukaszM40Miastoaktywni.pl (POL)-45900:19:565500:39:48
#56 180398Okleja WojciechM40Grudziądz (POL) G (52)-1636000:23:3819200:46:50
#57 368399Okonek ŁukaszM30Grudziądz (POL)-31410300:26:2235100:53:53
#58 437400Okońska ZanetaK30Grudziądz365 (POL) D (115),G (134)83-2900:28:0542300:57:11
#59 426401Okoński AdrianM16Grudziądz365 (POL) D (113),G (130)-3471100:28:2443900:56:55
#60 228402Okoński PiotrM30Grudziądz365 (POL) D (68),G (68)-2026400:24:1122700:48:48
#61 216404Olińska MarzenaK30Gardeja (POL) D (64),G (64)25-1000:23:5621300:48:27
#62 542403Olińska MałgorzataK40Parkrun Grudziądz (POL) D (152),G (182)144-5000:32:1354501:05:22
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 111405Oliński MarcinM16Active Malbork (POL)-1043-00:43:23
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !18406Oliński WojciechM50Arkadiusz Gardzielewski Running T-17100:17:571500:36:43
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 76407Olkowski JurekM60+THE RUNNERS ŚWIECIE (POL)-72300:20:167300:41:26
#66 107409Olszewski ŁukaszM30Kwidzyn Biega (POL) D (34),-1013500:21:1210500:43:12
#67 280410Omernik IwonaK40Kwidzyn (POL)37-1100:25:2729300:50:49
#68 173411Ornowski ZbigniewM50Wtorkowy Trening (POL) D (54),G (49)-1572000:22:4315800:46:33
#69 238412Osiński TomaszM30Grupa (POL)-2116800:24:5126000:49:07
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !303413Osowska MagdalenaK16Świecie (POL)42-100:25:2028700:51:22
#71 352414Osuch MirosławaK50Grudziądz (POL) G (107)51-500:26:0434100:53:24
#72 319415Otowski KamilM20Olsztyn (POL)-2763600:26:3035700:52:01
#73 33416Palczewski MarcinM30TATA AGATY (POL) G (8)-311500:18:523700:38:06
#74 378417Palczewski MarekM40Grudziądz (POL)-32111200:24:0722500:54:19
#75 104418Panasiuk JarosławM40Chełmno (POL)-983100:21:0610300:43:03
#76 248419Pastewski TomaszM30Grudziądz (POL) G (77)-2176900:24:2323600:49:23
#77 135420Pastuszak RafałM40Wataha - łączy nas bieganie (POL)-1264700:22:1914300:44:30
#78 41421Patalon AdamM50Kurzętnik Biega (POL) D (15),-39400:18:573900:38:43
#79 328422Pawlak AgnieszkaK30Brodnica (POL)45-1400:25:5733000:52:15
#80 502424Pawlak MagdalenaK30Wtorkowy Trening (POL) D (136),G (160)119-4000:30:0950001:00:53
#81 390423Pawlak ŁukaszM40Brodnica (POL)-32811700:25:5733200:54:44
#82 233425Pawlicka AnnaK20Grudziądz (POL)27-600:23:5621200:48:59
#83 161426Pawlicki MarcinM30Bydgoszcz (POL)-1494700:22:3615200:45:53
#84 322427Pawlik MateuszM302Lazy2Run (POL)-2798800:27:5241400:52:04
#85 423428Pawłowski AndrzejM40Grudziądz (POL) G (128)-34512200:27:0739000:56:37
#86 422429Pawłowski MateuszM20Akademia Biegania Grudziądz (POD (112),G (127)-3444100:27:0638900:56:37
#87 194430Pawłowski SławomirM40Brodnica (POL)-1736300:23:5420900:47:27
#88 407431Piątek JustynaK30Asseco Active Team (POL)70-2400:27:5641800:56:02
#89 85432Piątkowski TadeuszM50Kurzętnik Biega (POL) D (29),-801000:20:479400:42:04
#90 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !93433Piechocka KatarzynaK40Ostróda Runners (POL) D (31),6-100:21:0110100:42:22
#91 52434Pierzchała SławomirM50Golub-Dobrzyń (POL)-50700:19:545100:40:08
#92 562536Piórkowska WiolettaM30(POL)159-13300:34:0456101:10:07
#93 516437Piszkalski PiotrM50O.S.A. Bushcraft Grudziądz (POL) D (142),G (171)-3885200:31:0052601:02:11
#94 257438Plewa BartoszM40Grudziądz (POL) G (81)-2248300:24:5025700:49:46
#95 495439Plieth JerzyM60+Gdańsk (POL)-3801800:29:0847601:00:39
#96 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !28441Pobłocka-Głogowska KatarzynaK20Uks Ekonomik Maratończyk Lębor2-100:18:403000:37:38
#97 261657Podlaski MateuszM30(POL)-2277200:24:0422200:49:52
#98 374442Podsiadły BartoszM20OSP Dragacz (POL)-3184000:26:2935500:54:04
#99 295443Pokornicki MichałM30Polska (POL) G (91)-2568100:24:1723400:51:12
#100 459445Polkowska BeataK40Grudziądz (POL) D (123),G (143)97-3500:29:0547300:58:25

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności