Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

Wyniki - 28 września 2019, Grudziądz

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 279560Trzepałkowski RafałM30Grudziądz (POL)-2437700:25:0828000:50:48
#2 540561Trzos RobertM20Auto Reve Run (POL)-3984700:31:1353201:05:08
#3 375563Turowski SławomirM40Motocykliczni Grudziądz (POL)-31911100:26:5738300:54:06
#4 554564Tusk LucynaK40Skarszewy (POL)152-5500:32:4655101:08:18
#5 101566Tyburczy FryderykM40Grudziądz (POL) G (26)-952900:20:519600:42:49
#6 345568Tymiński PrzemysławM30LA RIVE TEAM (POL) D (96),G (104)-2959300:25:3330100:52:53
#7 278570Urbańska MartynaK20AMBITIOUS RUNNERS TEAM (POL) D (81),36-1100:25:5032400:50:45
#8 157571Urbański MarcinM40Akademia Biegania Grudziądz (PO D (49),G (45)-1465500:22:5716700:45:41
#9 335573Walczak JacekM40Parkrun Grudziądz (POL) D (92),-29010500:25:5733100:52:27
#10 530574Warczak LauraK50Grudziądz (POL)137-1300:31:3153701:03:27
#11 396575Wardacki TomaszM30Grudziądz (POL)-33210800:26:3336100:54:56
#12 338576Wardulińska WiolettaK30Grudziądz (POL)48-1600:26:1334300:52:38
#13 442577Waśkiewicz JolantaK30Toruń (POL)86-3000:29:0046500:57:23
#14 565578Wegienek SylwiaK40Vadain Running Club (POL) D (162),G (191)162-6000:34:3357201:10:45
#15 56579Wesiora MariuszM50diabelskie pioruny (POL)-54900:20:167400:40:36
#16 434580Wichrowski RadosławM30Grudziądz (POL)-35411800:29:0447200:57:03
#17 384581Wieczorek MarcinM40Parkrun Toruń (POL)-32411500:27:0138600:54:28
#18 509582Wielgosz KrzysztofM20Vadain Running Club (POL) D (140),G (166)-3864500:29:4448701:01:30
#19 579583Wielińska ZofiaK60+niezrzeszona (POL)174-500:37:2957801:16:34
#20 192584Wieliński JacekM60+GRUPA LOTOS (POL)-172500:23:4319900:47:22
#21 99585Wierzbowski PiotrM40TEAM KOPEĆ (POL)-932800:20:589800:42:43
#22 255586Wilangowski HubertM20Grudziądz365 (POL) D (76),G (80)-2223200:25:4932300:49:40
#23 35587Wilangowski MateuszM20Grudziadz365 (POL) D (12),G (9)-331000:18:212600:38:12
#24 86588Wilewski DariuszM40Rubinada (POL) G (22)-812300:20:278000:42:08
#25 117590Wilkiewicz RadekM40Stomil Training (POL)-1103500:22:0513300:43:31
#26 276591Willma PiotrM50lub wybierz z listy (POL)-2413000:25:1728400:50:43
#27 353592Wiśniewska JoannaK20Grudziądz (POL)52-1300:25:4231200:53:28
#28 483593Wiśniewska KorneliaK40Zabiegane Dwie (POL)109-4100:29:1447900:59:30
#29 478594Wiśniewska LucynaK50TRISPACE/TREK (POL)106-900:28:4846100:59:07
#30 471595Wiśniewska-Jaworska NataliaK30Grudziadz (POL)100-3300:29:3348300:58:56
#31 479596Wiśniewski KrzysztofM50TRISPACE/TREK (POL)-3735100:28:4846000:59:09
#32 329597Wiśniewski MichałM40Drunk Runners Team, Syty Kaban D (90),G (100)-28410100:24:5426700:52:16
#33 397598Wiśniewski PrzemysławM30Grudziądz (POL) G (120)-33310900:26:3336200:54:57
#34 511599Witkowska PaulinaK30Mędrzyce (POL) G (167)125-4300:29:5549501:01:32
#35 394600Witkowski WojciechM50Grudziądz (POL)-3304500:27:0438800:54:51
#36 225602Wnuczek MateuszM20Grudziądz (POL) G (66)-1992900:23:4019500:48:45
#37 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !83603Wojas AnetaK30Grudziadz (POL) G (20)5-200:20:338100:41:54
#38 464604Wojciechowski BartoszM16Wałdowo Szlacheckie (POL) D (126),-3661200:27:2040000:58:38
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 503614Wójcik KrystynaK60+Warszawa (POL)120-300:30:1650201:01:01
#40 209605Wojenko AgataK30Grudziądz (POL) G (61)23-800:23:5821500:48:09
#41 452606Wojnowska NataliaK30Aktywne Lisewo (POL) D (120),92-3100:28:2544000:58:02
#42 382607Wojtowicz KarolinaK30Toruń (POL)60-2000:27:0338700:54:26
#43 398608Wojtowicz WojciechM30Toruń (POL)-33411000:26:4737700:54:57
#44 513609Wolska AnnaK30Grudziądz (POL)126-4400:29:4948901:02:08
#45 124610Wolski JerzyM40Krojanty (POL)-1163900:21:5612200:43:58
#46 96611Wolski PiotrM30Łubudubu (POL) D (32),G (25)-903200:20:388800:42:36
#47 305612Wolski RobertM40Kwidzyn (POL)-2639400:24:5125900:51:26
#48 312615Wróblewski KrzysztofM40Grudziądz (POL)-2709600:25:4832200:51:53
#49 387616Wszelak DariuszM50Grudziądz (POL)-3264400:26:5738200:54:34
#50 395617Wtorek KrzysztofM40Parkrun Grudziądz (POL) D (105),-33111800:26:4037000:54:56
#51 336618Wydrych BarbaraK30Parkrun Grudziądz (POL) D (93),G (102)46--1500:26:2034700:52:29
#52 262601Włoch TomaszM30Diabelskie Pioruny (POL)-2287300:24:0822600:49:59
#53 350621Zaborski MirosławM30Parkrun Grudziądz (POL) D (98),G (106)-3009800:26:4337200:53:08
#54 66622Zadylak JakubM20Golub-Dobrzyń (POL)-631400:20:499500:41:06
#55 473623Zakrzewska RenataK40ReneRun (POL) G (149)101-3800:28:4745900:58:57
#56 439624Zakrzewski IgorM40Top Gun Grill Bar (POL)-35512500:27:4641000:57:18
#57 472625Zakrzewski PawełM30Grudziądz (POL) G (148)-37212400:28:4645400:58:57
#58 441628Zastawna MagdalenaK40Grudziadz (POL)85-2900:28:3344800:57:23
#59 267641Żeżnik CzesławM60+niezrzeszony (POL)-232900:25:2229000:50:13
#60 510630Zgardowska RenataK30Boguszewo (POL)124-4200:29:5449201:01:31
#61 81631Zieliński TomaszM30Akademia Biegania Grudziądz (PO D (28),-772800:20:086100:41:47
#62 196632Zimecki SzymonM20Grudziądz (POL) G (55)-1752600:23:2618500:47:34
#63 334633Zimmermann TomaszM40Sosnówka (POL)-28910400:26:0334000:52:25
#64 373634Ziółkowski KrzysztofM30Nie pałam zapałem (POL) G (114)-31710400:30:2851100:53:59
#65 337635Ziuziakowska KatarzynaK40Parkrun Grudziądz (POL) D (94),47-1500:26:2034800:52:30
#66 188636Zmorzyńska MartaK30Kwidzyn Biega (POL)20-500:23:4520000:47:02
#67 327642Żuchowski GrzegorzM50Delfin Run (POL)-2833900:26:1134200:52:14
#68 103644Żuchowski JózefM40Eko opał (POL)-973000:21:1411000:42:58
#69 381637Zwierkowski PiotrM40Toruń (POL)-32211300:27:5641900:54:24
#70 23640Zygmunt MarcinM30Gdansk (POL)-221200:18:041900:37:11
#71 72639Zygmunt MarcinM40Zygabiega (POL) G (17)-691900:20:217900:41:21
#72 454646Żynda MarcinM30Grudziądz (POL) G (142)-36112100:30:1950300:58:14
#73 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !108645Żyła JustynaK40LA RIVE TEAM (POL) D (35),7-200:21:2011100:43:16
#74 251327Łącz MateuszM30Nowa Wieś (POL) G (78)-2197000:24:4425600:49:36
#75 418328Łączkowski WojcechM30Grudziądz (POL)-34211400:28:1242900:56:25
#76 80326Ładniak DariuszM40Czarnowo (POL)-762100:20:217700:41:34
#77 172330Łucka AnnaK40Grudziądz365 (POL) D (53),G (48)16-600:23:2418300:46:31
#78 231331Łucki BartoszM16Grudziądz365 (POL) D (70),G (69)-205500:25:4131100:48:55
#79 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !74332Łukomski AndrzejM60+LKS Zantyr Sztum (POL)-71200:20:338200:41:24

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności