Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

38. Międzynarodowe Biegi im. Bronisława Malinowskiego

Wyniki - 28 września 2019, Grudziądz

Msc
Nr
Kat
K
M
5
Km
-
-
#1 107409Olszewski ŁukaszM30Kwidzyn Biega (POL) D (34),-1013500:21:1210500:43:12
#2 109238Kochalski TobiaszM30Grudziądz (POL) G (28)-1023600:20:388900:43:17
#3 110231Kłaczyński MariuszM40Parkrun Grudziądz (POL) D (36),G (29)-1033400:21:5812500:43:21
#4 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 111405Oliński MarcinM16Active Malbork (POL)-1043-00:43:23
#5 112538Mira KrzysztofM30Sport i rekreacja Delfin (POL) G (30)-1053700:21:1310600:43:28
#6 113233Knabe AdamM30Kwidzyn (POL)-1063800:21:2211200:43:28
#7 114188Jerzyk MichałM30Traktor Team Gmina Kwidzyn (POL D (37),-1073900:21:2411300:43:29
#8 115101Dulski TadeuszM50SP 8 Grudziądz (POL) G (31)-1081300:21:3611500:43:29
#9 116485Rybiński BartoszM30Grudziądz (POL)-1094000:22:1113700:43:29
#10 117590Wilkiewicz RadekM40Stomil Training (POL)-1103500:22:0513300:43:31
#11 11889Dereziński DanielM40daNN (POL)-1113600:21:009900:43:33
#12 120663Michalewski BartoszM40Lucky Luck (POL)-1123700:22:0513200:43:47
#13 121220Kędzierski RafałM40DE-STRESS (POL)-1133800:21:4911900:43:52
#14 122496Serocki ZbigniewM50Parkrun Grudziądz (POL) D (39),G (33)-1141400:21:4311800:43:54
#15 123336Maćkowiak PiotrM30Akademia Biegania Grudziądz (PO D (40),G (34)-1154100:22:0613400:43:54
#16 124610Wolski JerzyM40Krojanty (POL)-1163900:21:5612200:43:58
#17 12517Barczak TomaszM40Bydgoszcz (POL)-1174000:22:1513900:43:59
#18 127204Kamiński JanuszM40Ostróda Runners (POL) D (42),-1184100:22:1213800:44:06
#19 128179Jasiński RafałM40Akademia Biegania Grudziądz (PO D (43),G (36)-1194200:21:5712400:44:09
#20 129296Kwiatkowski AdamM20Wałdowo Szlacheckie (POL)-1201700:21:5112000:44:10
#21 130232Kłosowski MarcinM40Grupa Bankietowa Specjal (POL)-1214300:21:3411400:44:16
#22 131218Keler KrzysztofM20BBL INOWROCŁAW (POL)-1221800:22:1113600:44:17
#23 132144Grubich DamianM40Parkrun Grudziądz (POL) D (44),G (37)-1234400:21:5912600:44:19
#24 133236Kniter GrzegorzM40Wojnowice (POL)-1244500:21:4211700:44:23
#25 134235Kniter DariuszM40Grudziądz (POL) G (38)-1254600:22:0013000:44:28
#26 135420Pastuszak RafałM40Wataha - łączy nas bieganie (POL)-1264700:22:1914300:44:30
#27 136458Radomiński KamilM20Traktor Team Gmina Kwidzyn (POL D (45),-1271900:21:5912900:44:32
#28 137279Król KrzysztofM40Steblewo (POL)-1284800:22:4816100:44:37
#29 138557Tryczak AndrzejM40Wąbrzeźno (POL)-1294900:21:4011600:44:38
#30 139265Kowalski DominikM30Hojnie Obdarzeni (POL)-1304200:22:0813500:44:39
#31 140252Korzec BartoszM20Chełmno (POL)-1312000:22:3915600:44:40
#32 141376Milewski BenedyktM50Samindruk Brodnica (POL)-1321500:21:5912800:44:41
#33 142251Korycki DanielM20Parkrun Grudziądz (POL) D (46),G (39)-1332100:21:5912700:44:42
#34 143517Szar SzymonM40Poznań (POL)-1345000:22:0113100:44:47
#35 144333Machnikowski AdrianM30Sztum (POL)-1354300:22:3115100:44:49
#36 145310Laskowski TomaszM40Grudziądz (POL)-1365100:22:2114500:44:53
#37 146448Pożywiłko MarcinM40SIG Grudziądz (POL)-1375200:22:4415900:44:58
#38 148659Romański KazimierzM50(POL)-1381600:22:1814100:45:05
#39 15012Bałdyga AdamM40Grudziądz (POL) G (41)-1395300:22:3715400:45:09
#40 151518Szatkowski JózefM60+Morsy z Grudziądza (POL) G (42)-140400:22:2714900:45:10
#41 152549Tekliński DawidM30Wtorkowy Trening (POL) D (48),G (43)-1414400:22:1614000:45:15
#42 15397Dudkowiak MichałM30Random Drinkers Team (POL)-1424500:22:5716800:45:25
#43 15451Brzeziński BartoszM20Parkrun Grudziądz (POL) G (44)-1432200:22:2514800:45:32
#44 155126Gołębiewski JanuszM50Rogóźno (POL)-1441700:23:0217100:45:36
#45 156466Rink RobertM40Grudziadz (POL)-1455400:22:2915000:45:41
#46 157571Urbański MarcinM40Akademia Biegania Grudziądz (PO D (49),G (45)-1465500:22:5716700:45:41
#47 15816Bańkowski PiotrM40Kwidzyn (POL)-1475600:22:4716000:45:45
#48 16077Czajka MateuszM30LUKS (POL)-1484600:23:0517300:45:51
#49 161426Pawlicki MarcinM30Bydgoszcz (POL)-1494700:22:3615200:45:53
#50 162386Murawski BartłomiejM20Grudziądz (POL) G (46)-1502300:22:3615300:46:05
#51 16590Dębski TomaszM50Kwidzyn (POL)-1511800:22:5516600:46:13
#52 16698Dudziński MaciejM30Grudziądz (POL) G (47)-1524800:22:3815500:46:14
#53 167278Król GrzegorzM40Różyny (POL)-1535700:22:5416500:46:16
#54 168452Pulkowski SławomirM50Rogóźno (POL)-1541900:23:0717400:46:18
#55 170161Jabłoński AndrzejM40Czarne (POL)-1555800:23:0317200:46:23
#56 171193Jędrzejewski DawidM30Drozdowo (POL)-1564900:23:1817600:46:25
#57 173411Ornowski ZbigniewM50Wtorkowy Trening (POL) D (54),G (49)-1572000:22:4315800:46:33
#58 17464Chojnacki AndrzejM40Krusze (POL)-1585900:22:5816900:46:33
#59 176348Małkowski MateuszM20Traktor Team Gmina Kwidzyn (POL-1592400:23:0217000:46:40
#60 17748Bratko MarcinM30Gdańsk (POL)-1605000:23:1417500:46:41
#61 17824Bartos ArkadiuszM50Wtorkowy Trening (POL) G (51)-1612100:23:2918600:46:41
#62 179656Machaj SzymonM30Grudzaiądz (POL)-1625100:23:2217800:46:48
#63 180398Okleja WojciechM40Grudziądz (POL) G (52)-1636000:23:3819200:46:50
#64 181351Dąbrowski WaldemarM50Kurzętnik Biega (POL) D (56),-1642200:23:3218800:46:50
#65 182163Jabłoński MichałM30PKO BP (POL)-1655200:23:2418200:46:54
#66 185172Jakubowski LeszekM30RUN SZEMBRUK (POL)-1665300:23:1917700:47:00
#67 186667Sowiński PiotrM40Spójnia Białe Błota (POL)-1676100:26:3436300:47:01
#68 187319Lewandowski WojciechM20Kurzętnik Biega (JAM) D (58),-1682500:23:4620100:47:01
#69 189216Kawałkowski KrzysztofM40Parkrun Grudziądz (POL) D (59),G (53)-1696200:23:4219600:47:07
#70 190651Moch MarcinM30(POL)-1705400:23:4219800:47:10
#71 191178Jarzębski IreneuszM50Kwidzyn Biega (POL)-1712300:23:3719100:47:16
#72 192584Wieliński JacekM60+GRUPA LOTOS (POL)-172500:23:4319900:47:22
#73 194430Pawłowski SławomirM40Brodnica (POL)-1736300:23:5420900:47:27
#74 195505Słuniecki TomaszM40Parkrun Toruń (POL)-1746400:23:5521000:47:29
#75 196632Zimecki SzymonM20Grudziądz (POL) G (55)-1752600:23:2618500:47:34
#76 197301Kwieciński KrzysztofM40parkrun Grudziądz (POL) D (60),G (56)-1766500:23:3418900:47:38
#77 198283Krupiński DanielM30Hojnie obdarzeni (POL) G (57)-1775500:23:5120400:47:40
#78 199317Lewandowski ŁukaszM20Michale (POL)-1782700:23:2318000:47:46
#79 200531Szylka AndrzejM30Grudziądz (POL) G (58)-1795600:24:0622400:47:54
#80 2017Aniszewski DariuszM40niezrzeszony (POL)-1806600:22:2414700:47:55
#81 202143Grota ArturM40Solec Kujawski (POL)-1816700:23:2217900:48:00
#82 203130Górski MarianM60+Jastrząb Ruda Sląska (POL)-182600:23:4219700:48:02
#83 204500Simson IreneuszM40Wąbrzeźno (POL)-1836800:24:0021800:48:05
#84 205112Fukowski PiotrM40Kwidzyn (POL)-1846900:25:2729200:48:05
#85 20671Cieszyński JarosławM30Łasin (POL)-1855700:23:5420700:48:07
#86 20768Chyliński ŁukaszM30Grudziądz (POL) G (59)-1865800:23:5921700:48:08
#87 21029Bednarczyk PrzemysławM30Dajerade (POL)-1875900:23:5821400:48:16
#88 21155Cackowski ŁukaszM30Parkrun Grudziądz (POL) D (62),G (62)-1886000:24:2123500:48:17
#89 212453Pytyński ArkadiuszM30Parkrun Grudziądz (POL) D (63),G (63)-1896100:23:4019400:48:22
#90 213362Mazerski JarosławM30Toruń (POL)-1906200:23:3919300:48:23
#91 215213Kasprzyk DariuszM40Kwidzyn Biega (POL)-1917000:23:5320600:48:27
#92 21718Barczyk KrzysztofM40PSP Grudziądz (POL)-1927100:24:5126100:48:29
#93 218477Rubaj AdamM40Kwidzyn Biega/KTS Ironman (POL) D (65),-1937200:24:3824600:48:30
#94 220339Majewski PatrykM20Vomax (POL)-1942800:24:0222000:48:38
#95 221529Szwaracki SławomirM40Grudziądz (POL)-1957300:24:5827300:48:38
#96 222280Kruczkowski DamianM16Szynwałd (POL)-196400:24:5827100:48:39
#97 223393Nieżurawski RobertM40ABCzersk (POL) D (67),-1977400:24:0322100:48:41
#98 224528Szulc PawełM40Grudziądz (POL) G (65)-1987500:23:5621100:48:43
#99 225602Wnuczek MateuszM20Grudziądz (POL) G (66)-1992900:23:4019500:48:45
#100 226305Lamkowski ArielM40Grudziądz (POL) G (67)-2007600:24:3424200:48:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności