Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Parkrun Hasenheide 92

Wyniki - 28 września 2019, Hasenheide

Msc
Kat
M
K
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Callum RowlinsonSM25-2980.71 %00:15:591-Sale Harriers Manchester
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Sebastian StöcklSM30-3478.35 %00:16:332-LTC Berlin
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Ben Butler-MaddenVM35-3980.86 %00:16:383-Pontypridd Roadents AC
#4 4Dmitry MartynovSM25-2975.54 %00:17:064-ENGIRUNNERS
#5 5Josh SambrookSM20-2475.29 %00:17:085-
#6 6Martin FillinghamVM45-4983.99 %00:17:176-Saltaire Striders
#7 7Gareth SomervilleSM25-2974.21 %00:17:237-Harrogate Harriers AC
#8 8Richard SpoonerVM35-3976.03 %00:17:278-Barnsley Harriers
#9 9Unbekannt--
#10 10Simon NewtonVM40-4476.76 %00:17:4710-Leeds City AC
#11 11Rich McaleerSM30-3471.61 %00:18:1911-Lonely Goat RC
#12 12Darren JohnSM30-3470.86 %00:18:2512-Knowle and Dorridge Running Club
#13 13Julian WalshawVM45-4978.12 %00:18:2613-Derek Zoolander Centre for Kids Who Can't Run Good
#14 14Mark SprigingsVM35-3971.91 %00:18:2714-Dursley Running Club
#15 15Richard RaeVM35-3971.65 %00:18:3115-
#16 16Philip Freeman BentleySM30-3470.22 %00:18:3516-
#17 17David CifuentesSM30-3469.96 %00:18:4517-Berlin Social Runners
#18 18Luke SpencerSM30-3469.04 %00:19:0018-
#19 19Unbekannt--
#20 20Oliver LangfordSM30-3467.95 %00:19:0220-
#21 21Thomas LeitchVM45-4976.20 %00:19:0321-Victoria Park and Connswater AC
#22 22Дмитрий ЕгоровVM40-4473.19 %00:19:0522-
#23 23Андрей ТарабринSM30-3468.26 %00:19:1323-
#24 24Илья РомашовSM30-3467.48 %00:19:1324-Wake Run
#25 25Tom ElliotSM30-3467.85 %00:19:1425-
#26 26Michael WoodwardVM40-4471.43 %00:19:1526-Pitsea RC
#27 27Peter DimblebyVM45-4973.30 %00:19:2127-Birchfield Harriers
#28 28Keith LynchVM45-4974.10 %00:19:2628-#TheHappyRunner
#29 29Andrew BrianVM40-4469.88 %00:19:3229-
#30 30Daniel PatonVM40-4470.09 %00:19:3730-CLAN Central Lancs Running Triathlon Club
#31 31Mark LambertonSM30-3465.77 %00:19:4631-
#32 32Jens KönigVM50-5474.71 %00:19:5432-
#33 33Alan WoodVM35-3966.56 %00:19:5633-Harwell Harriers
#34 34Unbekannt--
#35 35Jason CrostonVM45-4970.89 %00:20:0935-South Pine Striders
#36 36Steven WalkerVM35-3965.68 %00:20:1236-Dereham Runners AC
#37 37Richard WardVM45-4972.14 %00:20:1737-Perth Road Runners
#38 38Andrey MalyshkinVM40-4466.21 %00:20:3738-
#39 39Craig HardwickVM35-3965.56 %00:20:4039-
#40 40Ross LiddellJM15-1767.07 %00:20:4540-
#41 41John FinnVM50-5472.79 %00:20:4641-Hatton Darts RC
#42 42Darren JacksonVM45-4969.85 %00:20:4742-Striders of Croydon AC
#43 43Unbekannt--
#44 44David GussVM55-5975.44 %00:20:5444-Kelowna Running Club
#45 45Gareth WilliamsVM40-4466.22 %00:20:5545-Ranelagh Harriers
#46 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !46Hayley MorleyVW40-4473.55 %00:20:55-1
#47 47John KissaneVM50-5471.63 %00:20:5546-UCC Staff Athletics Club
#48 48George RouxSM30-3461.78 %00:20:5647-Reigate Priory AC
#49 49Scott BorenSM30-3461.94 %00:20:5648-
#50 50David HudsonVM45-4968.79 %00:20:5649-Tri-Anglia
#51 51Martin SalmonVM50-5470.79 %00:21:0050-Hawkinge Hurricanes Running Club
#52 52Michał JuchaVM40-4466.46 %00:21:0151-Rysio Team
#53 53Kerry BuckleyVM45-4969.57 %00:21:0252-Felixstowe RRC
#54 54Thomas MaraunVM40-4465.22 %00:21:0553-
#55 55Luke DavisSM25-2961.04 %00:21:0854-GoodGym
#56 56Josep MonrosSM30-3461.56 %00:21:1255-
#57 57Leon FischerSM20-2460.80 %00:21:1356-
#58 58Hugo RumensVM40-4465.78 %00:21:1457-
#59 59Dale FrySM30-3460.82 %00:21:1658-
#60 60Nick AlexanderVM45-4966.54 %00:21:1959-
#61 61Michael MitkovVM45-4966.90 %00:21:2160-
#62 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !62Charley JenningsVW40-4473.63 %00:21:22-2Trail Running Association
#63 63Ian RuddickVM40-4464.82 %00:21:2261-
#64 64Richard BazeleyVM35-3962.04 %00:21:3162-On The Run Aylesbury
#65 65Christoph MeyerSM30-3460.42 %00:21:3163-
#66 66Lee PattisonVM40-4465.33 %00:21:3264-Tyne Bridge Harriers
#67 67Shahib AliSM30-3460.51 %00:21:3465-East London Runners
#68 68Jason StevensVM40-4464.12 %00:21:3666-Southern Athletic Club
#69 69Brooke JohnsonVM35-3962.59 %00:21:3967-Reading Roadrunners
#70 70Mark SimpsonSM25-2959.62 %00:21:4068-
#71 71Johannes BohrSM18-1961.30 %00:21:4569-
#72 72Mathis PedersenVM40-4463.22 %00:21:4570-
#73 73Max DixonJM1075.11 %00:21:4671-
#74 74Munro StrachanJM11-1466.56 %00:21:4772-
#75 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 75Laura GushSW30-3467.91 %00:21:49-3Bridgend AC
#76 76Grant HopkinsSM30-3459.34 %00:21:5173-Reading Roadrunners
#77 77Martin PeckVM55-5970.62 %00:21:5774-West 4 Harriers
#78 78Aaron RodgersSM30-3459.67 %00:21:5975-
#79 79Unbekannt--
#80 80Conor SheridanSM25-2958.59 %00:22:0177-East Coast Athletic Club
#81 81John SuthernsVM35-3961.50 %00:22:0278-Holme Pierrepont RC
#82 82André AhlersVM35-3960.21 %00:22:0279-Hannover Runners
#83 83Tom AppleyardSM30-3459.00 %00:22:0280-
#84 84Keith OvendenVM35-3960.12 %00:22:0481-
#85 85Aran DavidsonSM30-3458.57 %00:22:0582-Chiltern Harriers AC
#86 86Paul RyanVM40-4463.20 %00:22:0683-
#87 87Graham DavisVM35-3961.22 %00:22:0884-Gloucester Athletic Club
#88 88Yi ZengSM30-3458.26 %00:22:1285-
#89 89Ian MillsVM35-3959.16 %00:22:1786-Leipzig International School
#90 90Ansgar GrüneVM40-4463.08 %00:22:1887-
#91 91Melanie HelleVW35-3967.06 %00:22:22-4
#92 92Richard RosenbergVM45-4964.33 %00:22:2388-Chestnut Grove School
#93 93Guy BrejwoVM45-4963.32 %00:22:2489-
#94 94Mike HarrisonVM40-4462.75 %00:22:2590-
#95 95Russell RennieVM60-6471.47 %00:22:2691-Lothian RC
#96 96Stephen RobsonVM50-5467.55 %00:22:3392-Petts Wood Runners
#97 97Andreas GablerSM30-3458.12 %00:22:3493-Laufteam-Fürth-2010 e.V.
#98 98Jane MatthewmanVW35-3967.01 %00:22:35-5Blackburn Road Runners
#99 99Jason RippingaleVM40-4462.24 %00:22:3694-Blackburn Road Runners
#100 100James OsborneSM30-3457.62 %00:22:3995-Doncaster AC

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności