Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Białogardzki Bieg Szlakiem Gryfa

Wyniki - 5 października 2019, Białogard

Cityzen_ General
Msc
Nr
M
K
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1205Dzikoń RafałKOŁOBRZEG1-00:49:4000:04:58
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !279Olichowski MateuszNAKIELNOSurviWałTeam2-00:51:3700:05:10
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3117Łotocki RafałTRZCIANKAWolf Team3-00:54:1400:05:25
#4 495Sosnowski TomaszKOSZALINFPP4-00:54:5400:05:29
#5 5155Bieńkowski KrzysztofBIAŁOGARDAKS BIAŁOGARD5-00:55:4500:05:35
#6 640Plata RobertGOŚCINO6-00:56:4300:05:40
#7 7172Mosek RadekROSNOWO7-00:59:1100:05:55
#8 8112Piaskowiak ArturBORNE SULINOWOBorne biega8-00:59:5600:06:00
#9 9130Staniek RafałBIAŁOGARDKlub Emeryta9-01:00:1900:06:02
#10 1038Rakowski LuksszBATWICRTeam Rku10-01:01:4700:06:11
#11 11119Andruszko MariuszDRAWSKO POMORSKIEZet Gold Team Drawsko Pomorskie11-01:02:2000:06:14
#12 12163Pilarski MichalBIALOGARD12-01:04:2900:06:27
#13 1324Urbański TomaszBIAŁOGARDTurboRun13-01:04:5700:06:30
#14 1475Szulc SzymonBIAŁOGARDTurboRun14-01:06:5500:06:42
#15 15169Urbański ArkadiuszBIAŁOGARDTurboRun15-01:06:5700:06:42
#16 16124Kalniuk PawełTRZCIANKA16-01:07:1500:06:43
#17 17134Szamotulski HenrykTRZEBIATÓW197717-01:07:1600:06:44
#18 18146Rzeszotarski JacekKOŁOBRZEG-BUDZISTOWOSAR-BSR Kołobrzeg Maraton Team18-01:07:4800:06:47
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !19197Klim EwelinaKARCINO-101:08:4600:06:53
#20 20116Zbierajewski JacekDRAWSKO POMORSKIEZet Gold Team Drawsko Pomorskie19-01:08:5100:06:53
#21 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2131Kryszewska MagdalenaKOSZALINDzikie Żółwie-201:09:0100:06:54
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 2296Ziomek MajaKOSZALINFPP-301:09:3500:06:57
#23 2361Wieczorek WojciechKOSZALIN20-01:09:4400:06:58
#24 24106Zarzycki JakubKOSZALIN21-01:09:5200:06:59
#25 25171Tomczyk AmandaKARLINOMluks karlino-401:10:1000:07:01
#26 2644Przydatek DariuszBIAŁOGARD22-01:10:2000:07:02
#27 27176Koszko DamianCZAPLINEKPro body fitness23-01:11:0300:07:06
#28 28182Skonieczny MichałCZAPLINEKSurviWałTeam24-01:11:2100:07:08
#29 29144Gerke MateuszDŹWIRZYNO25-01:11:4500:07:10
#30 3035Szypulski MateuszBIAŁOGARD26-01:12:2600:07:15
#31 31114Śliz ArkadiuszTRZCIANKAWolf Team27-01:13:0400:07:18
#32 3256Jaroszewski DanielKOSZALINRozbiegany koszalin28-01:13:2600:07:21
#33 3345Kwidziński MichałBIAŁOGARD29-01:13:3100:07:21
#34 3414Dorawa-Ziomek AnnaKOSZALINDzikie Żółwie-501:13:5900:07:24
#35 355Markowska IwonaBIAŁOGARDTurboRun-601:16:3800:07:40
#36 3666Piętka GrzegorzSZCZECIN#197330-01:18:4300:07:52
#37 37165Gałecki JacekKARLINOTurboRun31-01:18:5000:07:53
#38 3878Ustjanowska KatarzynaBIAŁA-701:18:5100:07:53
#39 3925Gronkowski DanielBIAŁOGARD32-01:20:2600:08:03
#40 40162Jędrzejewska AlicjaDRAWSKO POMORSKIEZet Gold Team Drawsko Pomorskie-801:20:2700:08:03
#41 41211Janowicz Przemysław33-01:21:2200:08:08
#42 4291Nizioł RenataPOŁCZYN-ZDRÓJ-901:22:2500:08:14
#43 4373Dziemianko IlonaKOŁACZ-1001:22:2700:08:15
#44 44186Rusinek DawidBIAŁOGARDFPP34-01:22:4900:08:17
#45 45204Tomaszewski PawełBIALOGARDFPP35-01:22:5100:08:17
#46 464Jochym MariuszROSNOWO36-01:25:0700:08:31
#47 4726Gronkowska KatarzynaBIAŁOGARD-1101:25:0800:08:31
#48 4813Romanowicz MonikaKOSZALINDzikie Żółwie-1201:25:1100:08:31
#49 49145Stubieda RobertBIAŁOGARDKarlino Biegaj!37-01:26:1700:08:38
#50 50133Dębek MichałKARLINOKarlino Biegaj!38-01:26:1700:08:38
#51 51135Więckowski MaciejKARLINOKarlino Biegaj!39-01:26:1700:08:38
#52 52132Łubianek WaldemarKARLINOKarlino Biegaj!40-01:26:1700:08:38
#53 53154Pietryka ArturKARLINOKarlino Biegaj!41-01:26:1700:08:38
#54 54152Żebrowski MariuszBRZEŹNOKarlino Biegaj!42-01:26:1900:08:38
#55 55104Maciejewski MaciejKOSZALINFPP43-01:30:3000:09:03
#56 56148Goździalska KatarzynaGOŚCINO-1301:30:3500:09:03
#57 579Salawa AnnaGOŚCINO-1401:30:3500:09:03
#58 5810Grzesiak MagdalenaGOŚCINO-1501:30:3600:09:04
#59 5934Feret AlinaWARTKOWO-1601:30:3600:09:04
#60 6032Krawczyk MartaCHARZYNO-1701:30:3800:09:04
#61 6118Stepień AgnieszkaSZCZECINMarvel-1801:30:5000:09:05
#62 62123Sitek KatarzynaSZCZECINMarvel-1901:30:5200:09:05
#63 6343Maszczyk MartaGRYFINOMarvel-2001:32:2300:09:14
#64 6427Kinczel KarolinaWAŁCZGang Świeżaków-2101:33:2500:09:20
#65 6530Niefiedowicz AgnieszkaWAŁCZGang świeżaków-2201:33:2600:09:21
#66 6629Pawlak ŁukaszWAŁCZGang Świeżaków44-01:33:2600:09:21
#67 6733Sakrajda PiotrWAŁCZGang Świeżaków45-01:33:2600:09:21
#68 6841Polak MateuszWAŁCZKOSPEL46-01:34:5000:09:29
#69 6937Klonowski ArturKOSZALINKOSPEL47-01:34:5000:09:29
#70 7015Suchodolska AleksandraROSNOWODzikie żółwie-2301:35:0200:09:30
#71 71115Malinowska EwaTRZCIANKAWolf Team-2401:35:5300:09:35
#72 72185Sura JanuszTRZCIANKAzaSAPAni48-01:36:1600:09:38
#73 7393Piskórz JustynaROSNOWODzikie Żółwie-2501:39:0100:09:54
#74 74118Śliz MariuszTRZCIANKAWolf Team49-01:39:1600:09:56
#75 7516Spica ŁukaszKOSZALINDzikie Żółwie50-01:41:0600:10:07
#76 7612Zakościelna KatarzynaKOSZALINDzikie Żółwie-2601:41:0600:10:07
#77 7798Chrebor JoannaKOSZALINDzikie Żółwie-2701:43:0300:10:18
#78 7894W Ąsik PiotrBIAŁOGARDRobaczek Białogard51-01:44:4500:10:28
#79 7999Peszyńska PatrycjaBIAŁOGARDRobaczek Białogard-2801:44:4500:10:28
#80 80103Ślusakowicz JakubKOSZALINFPP52-01:45:2900:10:33
#81 8192Kucierski DamianBIAŁOGARDRobaczek Białogard53-01:47:5100:10:47
#82 82128Wiśniewski WaldemarBIAŁOGARDRobaczek Białogard54-01:47:5200:10:47
#83 83127Wiśniewska ZuzannaBIAŁOGARDRobaczek Białogard-2901:47:5400:10:47
#84 8497Wiśniewska MagdaBIAŁOGARDRobaczek Białogard-3001:47:5800:10:48
#85 85108Szczechowski AdrianZDBICESurviWałTeam55-01:49:5600:11:00
#86 86109Szczechowska AnnaZDBICESurviWałTeam-3101:49:5600:11:00
#87 87110Janus MartynaWAŁCZSurviWałTeam-3201:56:0300:11:36
#88 88111Brzozowska KingaTARNÓWKASurviWałTeam-3301:56:0300:11:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności