Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Krwiobieg Bydgoszcz

Wyniki - 5 października 2019, Bydgoszcz

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Sulkowski Zdzisław392BYDGOSZCZOpen M100:36:3800:36:4000:03:3916.40
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Kryske Bartosz448BIALE BŁOTAOpen M200:37:5200:37:5600:01:1600:03:4715.80
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Olejnik Krzysztof439BYDGOSZCZOpen M300:39:5500:39:5800:03:1800:03:5915.00
#4 4Dębowczyk Łukasz408PILAOpen M400:40:4400:40:4700:04:0700:04:0414.70
#5 5Szymański Adam459TRYSZCZYNOpen M500:41:0500:41:0900:04:2800:04:0614.60
#6 6Nawrocki Radosław298WIERZCHUCIN KRÓLEWSKIOpen M600:41:3300:41:3600:04:5600:04:0914.40
#7 7Masiakowski Dawid418SZKOCJAOpen M700:42:2900:42:3600:05:5600:04:1514.10
#8 8Prądzyński Marcin365BYDGOSZCZOpen M800:43:0400:43:1100:06:3000:04:1813.90
#9 9Paprocki Rafał358BYDGOSZCZOpen M900:43:4300:43:4600:07:0500:04:2213.70
#10 10Kunke Tomasz361GRUDZIĄDZOpen M1000:44:2100:44:2700:07:4700:04:2613.50
#11 11Drosdowski Sebastian355ŚWIECIEOpen M1100:44:3400:44:3700:07:5600:04:2713.50
#12 12Mendel Patryk378BYDGOSZCZOpen M1200:44:5700:45:0000:08:2000:04:2913.30
#13 13Ostrowski Jan368POKRZYDOWOOpen M1300:45:0200:45:0500:08:2500:04:3013.30
#14 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !14Tomczyk Agata377BYDGOSZCZOpen K100:45:1100:45:1400:08:3300:04:3113.30
#15 15Paszkiet Remigiusz294BARCINOpen M1400:45:1100:45:1400:08:3400:04:3113.30
#16 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16Sikora Sylwia384BYDGOSZCZOpen K200:45:2900:45:3100:08:5100:04:3213.20
#17 17Nelke Aleksander423GOSTYCYNOpen M1500:45:3900:45:4600:09:0500:04:3413.10
#18 18Bukowski Wojciech431ANNOWOOpen M1600:45:5200:45:5700:09:1700:04:3513.10
#19 19Zwoliński Zbigniew35989-530 ŚLIWICEOpen M1700:46:0800:46:1600:09:3500:04:3613.00
#20 20Korycki Daniel375GRUDZIĄDZOpen M1800:46:2100:46:2600:09:4500:04:3812.90
#21 21Matyszewski Amadeusz296TORUŃOpen M1900:46:2100:46:2800:09:4800:04:3812.90
#22 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22Maciejewska Kamila397BARCINOpen K300:46:3700:46:4100:10:0000:04:3912.90
#23 23Bakaj Marcin424SZUBINOpen M2000:46:4000:46:4800:10:0700:04:4012.90
#24 24Renc Patryk440BYDGOSZCZOpen M2100:46:3200:46:4800:10:0800:04:3912.90
#25 25Piasecki Michał441SOLEC KUJAWSKIOpen M2200:46:4600:46:5400:10:1300:04:4012.80
#26 26Filipek Patryk304BYDGOSZCZOpen M2300:46:4700:47:0000:10:2000:04:4012.80
#27 27Arendt Paweł398BYDGOSZCZOpen M2400:46:5700:47:0100:10:2100:04:4112.80
#28 28Chojnacki Bartosz373BYDGOSZCZOpen M2500:47:0400:47:1000:10:2900:04:4212.70
#29 29Juszczak Łukasz415BYDGOSZCZOpen M2600:47:0400:47:1500:10:3500:04:4212.70
#30 30Jażdżewski Dawid353BYDGOSZCZOpen M2700:47:1100:47:1500:10:3500:04:4312.70
#31 31Grzelak Radosław349ŁOCHOWOOpen M2800:47:0400:47:1600:10:3600:04:4212.70
#32 32Hermanowski Łukasz421BYDGOSZCZOpen M2900:47:0600:47:1800:10:3700:04:4212.70
#33 33Muszyński Łukasz346BYDGOSZCZOpen M3000:47:1900:47:2900:10:4800:04:4412.70
#34 34Łatka Marcin429BYDGOSZCZOpen M3100:47:3000:47:3500:10:5400:04:4512.60
#35 35Barański Władysław362BYDGOSZCZOpen M3200:47:5200:47:5800:11:1700:04:4712.50
#36 36Szewczykowski Grzegorz370BYDGOSZCZOpen M3300:47:5200:48:0500:11:2400:04:4712.50
#37 37Abdoul Romaric426BYDGOSZCZOpen M3400:47:4700:48:0500:11:2500:04:4612.60
#38 38Fotyn Patryk303BYDGOSZCZOpen M3500:48:1200:48:2300:11:4200:04:4912.40
#39 39Kujawa Daniel419INOWROCŁAWOpen M3600:48:2200:48:2700:11:4600:04:5012.40
#40 40Lewandowska Marlena452BYDGOSZCZOpen K400:48:2400:48:3300:11:5200:04:5012.40
#41 41Święcicki Andrzej409BYDGOSZCZOpen M3700:48:2700:48:4000:12:0000:04:5012.40
#42 42Konieczny Robert425NAKŁO NAD NOTECIĄOpen M3800:48:5300:48:5300:12:1200:04:5312.30
#43 43Zimny Marek352BYDGOSZCZOpen M3900:48:5300:49:0200:12:2200:04:5312.30
#44 44Wons Rafał464BYDGOSZCZOpen M4000:48:5600:49:0400:12:2300:04:5312.30
#45 45Ziętara Marek449PAKOŚĆOpen M4100:49:0600:49:1300:12:3200:04:5412.20
#46 46Malec Karol432BYDGOSZCZOpen M4200:49:0100:49:2000:12:4000:04:5412.20
#47 47Repka Marek390BYDGOSZCZOpen M4300:49:4200:49:4700:13:0700:04:5812.10
#48 48Mazur Dawid438ŚWIECIEOpen M4400:49:3000:49:4700:13:0700:04:5712.10
#49 49Forbot Piotr313BYDGOSZCZOpen M4500:49:5300:50:1500:13:3400:04:5912.00
#50 50Smeja Ewa454BYDGOSZCZOpen K500:50:0700:50:1900:13:3900:05:0012.00
#51 51Gudaniec Krzysztof340BYDGOSZCZOpen M4600:50:2200:50:3300:13:5200:05:0211.90
#52 52Lewandowski Kamil427BYDGOSZCZOpen M4700:50:1400:50:3500:13:5400:05:0111.90
#53 53Krasiński Piotr387BYDGOSZCZOpen M4800:50:2500:50:3900:13:5800:05:0211.90
#54 54Ciepłuch Zofia325BYDGOSZCZOpen K600:51:0400:51:1100:14:3000:05:0611.70
#55 55Giersz Krzysztof347BYDGOSZCZOpen M4900:50:5800:51:1400:14:3400:05:0511.80
#56 56Żołnierkiewicz Bartosz379BYDGOSZCZOpen M5000:51:1000:51:2100:14:4000:05:0711.70
#57 57Dróżdż Małgorzata341BRZOZAOpen K700:51:1400:51:2100:14:4000:05:0711.70
#58 58Grobelna Angelika299NIEMCZOpen K800:51:1400:51:2600:14:4600:05:0711.70
#59 59Siuda Marek405BYDGOSZCZOpen M5100:51:2600:51:3900:14:5900:05:0811.70
#60 60Kliszewski Damian400BYDGOSZCZOpen M5200:51:3200:51:4800:15:0800:05:0911.60
#61 61Kalisz Dawid462BYDGOSZCZOpen M5300:51:4900:51:4900:15:0900:05:1011.60
#62 62Grechuta Tomasz410BYDGOSZCZOpen M5400:51:5000:51:5800:15:1800:05:1111.60
#63 63Wójcik Jacek306BYDGOSZCZOpen M5500:51:5100:52:0800:15:2700:05:1111.60
#64 64Dekowska Ania309BYDGOSZCZOpen K900:52:0200:52:1000:15:3000:05:1211.50
#65 65Kuś Marcin297BYDGOSZCZOpen M5600:52:1000:52:2300:15:4200:05:1311.50
#66 66Biegała Agnieszka382INOWROCŁAWOpen K1000:52:2000:52:2400:15:4400:05:1411.50
#67 67Arach Przemysław457BYDGOSZCZOpen M5700:52:2400:52:3700:15:5600:05:1411.40
#68 68Skupsz Jędrzej Kazmierz360BYDGOSZCZOpen M5800:52:3600:52:4200:16:0200:05:1511.40
#69 69Jendrzejczak Robert420BARCINOpen M5900:52:4000:52:5800:16:1800:05:1611.40
#70 70Nowicki Adam374TORUŃOpen M6000:52:3900:53:0100:16:2000:05:1611.40
#71 71Pytliński Paweł404OSIELSKOOpen M6100:52:5300:53:0800:16:2800:05:1711.30
#72 72Krause Rafał344BYDGOSZCZOpen M6200:53:0600:53:2600:16:4600:05:1811.30
#73 73Stasiewski Mariusz37686-014 OSÓWIECOpen M6300:53:3100:53:3600:16:5500:05:2111.20
#74 74Pieczyńska Joanna332BYDGOSZCZOpen K1100:53:2400:53:3700:16:5600:05:2011.20
#75 75Zając Tomasz444OSIELSKOOpen M6400:53:3000:53:4100:17:0000:05:2111.20
#76 76Gdaniec Grzegorz295BYDGOSZCZOpen M6500:53:3900:53:4400:17:0400:05:2111.20
#77 77Roczeń Tomasz336ZŁAWIEŚ MAŁAOpen M6600:53:3600:53:4800:17:0700:05:2111.20
#78 78Repka Anna389BYDGOSZCZOpen K1200:53:5000:53:5700:17:1600:05:2311.10
#79 79Łukaszewicz Dawid407BYDGOSZCZOpen M6700:53:5100:53:5900:17:1900:05:2311.10
#80 80Wiśniewski Tomasz307BYDGOSZCZOpen M6800:53:5000:54:0500:17:2400:05:2311.10
#81 81Chojnacki Patryk456BYDGOSZCZOpen M6900:53:4900:54:0500:17:2500:05:2311.10
#82 82Koziński Tomasz403BYDOSZCZOpen M7000:54:0800:54:2200:17:4200:05:2411.10
#83 83Karczewski Filip416BYDGOSZCZOpen M7100:54:2500:54:4300:18:0200:05:2611.00
#84 84Brzozowski Jarosław326BRZOZAOpen M7200:54:4700:55:0100:18:2100:05:2811.00
#85 85Kacprzyk Iwona394GRUDZIĄDZOpen K1300:54:5000:55:0300:18:2300:05:2910.90
#86 86Klemensowicz Gracjan314BYDGOSZCZOpen M7300:55:0700:55:2200:18:4100:05:3010.90
#87 87Winklewski Krzysztof435SOLEC KUJAWSKIOpen M7400:55:1400:55:2800:18:4700:05:3110.90
#88 88Kulikowski Tomasz288ŚWIECIEOpen M7500:55:2000:55:3000:18:4900:05:3210.80
#89 89Rudowicz Marcin430BYDGOSZCZOpen M7600:55:2100:55:3600:18:5500:05:3210.80
#90 90Ziuziakowska Katarzyna395GRUDZIĄDZOpen K1400:55:3200:55:3700:18:5600:05:3310.80
#91 91Albekier Karolina369GRUDZIĄDZOpen K1500:55:3200:55:3700:18:5600:05:3310.80
#92 92Hernik Marcin372GRUDZIĄDZOpen M7700:55:3500:55:4000:18:5900:05:3310.80
#93 93Zielińska Marysia402BYDGOSZCZOpen K1600:55:4200:55:4800:19:0700:05:3410.80
#94 94Błażejewski Dariusz406ŚWIECIEOpen M7800:55:4100:55:5100:19:1000:05:3410.80
#95 95Kasprowicz Piotr292BYDGOSZCZOpen M7900:55:4200:55:5300:19:1300:05:3410.80
#96 96Nagorzyska Sylwia357BYDGOSZCZOpen K1700:55:4600:55:5400:19:1300:05:3410.80
#97 97Jędrzejewski Adrian302BYDGOSZCZOpen M8000:55:5800:56:0400:19:2400:05:3510.70
#98 98Grzonka Emilia318BYDGOSZCZOpen K1800:56:2100:56:2600:19:4600:05:3810.60
#99 99Kubski Dawid442SOLEC KUJAWSKIOpen M8100:56:1100:56:2700:19:4600:05:3710.70
#100 100Szumiński Jan413BYDGOSZCZOpen M8200:56:2100:56:2700:19:4700:05:3810.60

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności